Marka
Fiyat
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Mikrofon
Çoklu Bağlantı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

T G

" araması için 355 sonuç listeleniyor

Tg Hoparlör Çeşitleri ile Kaliteli Ses Sistemleri

Müzik ruhun gıdası olsa da kaliteli bir şekilde dinlenmediğinde kullanıcılarına zevk vermez. Bu durumda devreye giren TG markası, en çok tercih edilen TG Bluetooth Hoparlör ile sesin en yüksek frekansta ve en net şekilde duyulmasına yardımcı olmaktadır. Bunun dışında markanın kulaklık ve ses bombası gibi çeşitli destekleyici ürünleri bulunmakta, farklı renk ya da boyutlarıyla sesin her noktaya ulaşmasına yardımcı olmaktadır. İster evde isterseniz de açık havada kullanabileceğiniz bu ürünler en rahat şekilde sesi iletmeye yardımcı olmakta ve yüksek kalite performansıyla popülerleşmektedir.

Müziği Hissedebileceğiniz TG Hoparlör

Müziği Hissedebileceğiniz TG Hoparlör

Müziği duyduğunuz her an dünyanız değişebilir, daha da önemlisi iyi bir sesle sadece müzik değil video ya da film izlerken bile farklı bir pencereden bakar hale gelebilirsiniz. Ancak bunun mümkün olması için kimi zaman bazı ürünler gerekebilmektedir. Kötü bir ses kalitesine sahip telefonunuzu ya da televizyonunu değiştirmeden hoparlör yardımıyla farklı dünyalarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle Bluetooth ile çalışan bir hoparlörün her ortama uyum sağlaması ve açık havada dahil her yerde kolaylıkla kullanılabilir olması artı özelliklerinin başında yer almaktadır. Bununla beraber fiyatına ve modellerine göre farklılık gösteren ürünlerin özellikleri de değişken olabilmektedir. Bu durumda tercih edilmesi gereken ürün istediğiniz özelliklere sahip olmalıdır. Şarjlı bir şekilde sunulan bu ürün sürümü, şarj gerilimi, pili veya şarj süresi gibi faktörlerle değişiklik gösterebilmektedir. TG Hoparlör, şarj ve batarya yönünden bir adım önde olurken her yerde taşıyabileceğiniz özelliği ile tatilde bile yanınızda götürebilir ve sevdiğiniz şarkıları ya da dizileri her an yanınızda taşıyabilirsiniz. En gözde olan ürünlerden biri ise TG 117 olmakta ve ses yüksekliği 95 dB olmaktadır. İki ila dört saate kadar oynatma süresinin bulunduğu bu ürün gücü, 52 mm ebadı ve 560 g ağırlığı ile göz önüne çıkmaktadır. Bununla beraber TG 117 Bluetooth Hoparlör, her tarza uyum yakalamak için mavi, siyah, kırmızı ya da kamuflaj gibi renklere sahip olmakta ve diğer eşyaların rengine ve durumuna göre tercih edebileceğiniz gibi istediğiniz rengi de seçebilirsiniz. Ayrıca 10 metreye kadar kablosuz erişim mesafesi sağladığı için bahçe, balkon ya da diğer geniş alanlarda da kullanılabilir ve istediğiniz her sesi anında yanınızda taşıyabilirsiniz. Elbette sadece ev için değil organizasyon yerleri, salonlar, kafeler ya da evinde sinema köşesi yaratmak isteyenler için ideal bir ortam sunan bu ürüne her şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.

Keyifli Bir Müzik İçin TG Önerileri

Keyifli Bir Müzik İçin TG Önerileri

Genellikle 4 saat şarj edilerek en yakın arkadaşlarınızdan biri olan TG ses bombası, müzik dinlemek isteyenlerin durak noktası ve kapalı alanların vazgeçilmezleri arasındadır. Genellikle 65W olarak bilinen bu ses bombası ya da hoparlör, farklı modelleri ve materyalleri bulunan, markanın önde gelen kategorileri arasındadır. Bir başka seçenek de TG 117 ses bombası modelidir. Başlıca modellerinden sadece biri olan TG 162 ise diğer hoparlörlerden daha farklı görüntüsüyle ortaya çıkmaktadır. Şarj voltajı ve hoparlör gücü yüksek olmasıyla ünlü olurken 1200 mAh bataryaya sahiptir. Bunun dışında en çok sevilen özelliklerinden biri de 310 g ağırlığa sahip olması ve tam olarak 3 saat kesintisiz müzik dinleyebilme imkânı sağlamasıdır. Farklı renkleri ve lambaları ile ses teknolojisinin birleşmesiyle müzik severlerine ilginç bir deneyim olanağı sunmaktadır. Farklı farklı renk seçenekleri ile de her ortama ve her tarza uygun ürünler göz önüne çıkmaktadır. TG 129 modeli ise yine görüntüsüyle diğer modele benzemekte ancak özellikleri değişmektedir. Fonksiyonel ve çok işlevli yapısıyla pek çok avantajı öne çıkmakta ve LED, kablosuz bağlantı desteği, eller serbest gibi işlevleri dışında şık tasarımıyla da tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır. Küçük boyutu, farklı renkleri ve minimal tasarımı her yere uyum sağlamakta ve üst sürüm dahil çoğu sürümle bağlantısı mümkün olmaktadır. İki kanaldan ses çıkmasıyla gözde olan ürünlerden biri olmasının yanında en sevilen diğer özelliği suya dayanıklılığın bulunmasıdır. Bu sayede duş yerlerinde veya havuz, deniz kenarlarında da rahatlıkla kullanabilir ve suyun gelmesinden endişe duymadan istediğiniz gibi müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Diğer adıyla TG müzik çalar, istediğiniz boyuttaki, renkteki ürünü seçmenize yardımcı olmaktadır. Her zaman her yerde kullanabileceğiniz ve arabada bile yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün modeli HD kalite imkanıyla ve bas ayarıyla biraz daha farklılaşmaktadır. TG Hoparlör kullanımı ürünün nerede kullanılacağına göre farklılık göstermektedir, yani bilgisayara bağlayacaksanız daha farklı, televizyona ya da telefona bağlayacaksanız daha farklı bir sistemle karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bilgisayara bağlamak için bilgisayarın ayarlar uygulamasından hoparlörü aratmanız yeterlidir, ancak bağlantı kapalı olduğunda ürünü göremeyebilirsiniz. Bu durumda cihaz sayfasının açık olduğundan emin olmalısınız. Belki de en kolay şekilde hoparlör bağlayabileceğiniz telefon için ise Bluetooth ayarlarından yeni cihazlara ulaşmak ve sonrasında hoparlörü bağlamak uygun olmaktadır. Televizyon kısmı için de yine Bluetooth cihazı açtıktan ve eşledikten sonra ayarlar kısmından ürünü seçebilirsiniz. Bundan sonrasında gereken tek şey listeden cihazı bulmak ve gereken talimatları yapmak olmaktadır.

Sadece Size Özel Seslerle TG Kulaklıklar

Sadece Size Özel Seslerle TG Kulaklıklar

TG kulaklık, iki farklı modeliyle herkese uygun ürünler tasarlayan bu marka gençten yaşlısına kullanıcılarını memnun etmeye amaçlarken Bluetooth özelliği ve kaliteli ses imkânıyla göz önüne çıkmaktadır. TG kulak üstü kulaklık günümüzde giderek daha da çok popülerleşmekte ve kablosuz seçenekleriyle daha da sevilmektedir. Her renk seçeneğinin bulunması dışında teknik özellikleri ve sesi daha az geçirme avantajıyla ortamdan kopmak ve seste hakimlik sağlamak isteyenler için oldukça ideal bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle kablosuz olması, Bluetooth özelliğe sahip olması, radyosunun olması, gürültü önleyici ve katlanma avantajına sahip olmasıyla dikkat çekici ürünler arasında yer almaktadır. Mikrofon ve dokunmatik ekranı bulunan bu ürünler genellikle suya dayanıklı olmamaktadır. Buna ek olarak yeni sürümünde 10 metre mesafeye kadar kullanabileceğiniz bu tarz ürünler, pil kapasitesi ile de ön plana çıkmakta ve spor, eğlence gibi alanlarda da kullanması uygun olmaktadır. Daima yanınızda olan bu ürün modeli dilediğinizde gürültü engelleyici olarak kullanılırken gerektiğinde müziklerinize eşlik etmek için kullanılmaktadır. Farklı tasarımıyla ilgi çekici özelliğe sahip olan bu ürün başlıca gençlere cazip gelmekte ancak her yaştan insanın kullanımına uygun olmaktadır. Ayrıca dışarıda şarjsız kalındığında ekstra kablosu sayesinde sizi yalnız bırakmayacak bir avantajı bulunmaktadır ve bu sayede şarjın bitmesinden korkmadan her an her yerde kullanabilirsiniz. Bunun dışında ise kulak içi için tasarlanan TG Bluetooth kulaklık hem renkleriyle hem de görünümleriyle üst düzey bir performans imkânı sunarken herkese uygun tasarlanan yapısıyla da tercih edilenler arasında olmaktadır. Saklama kutusu, tablet, bilgisayar ya da telefon gibi her türlü teknolojik alete uyum sağlayan bu ürünü, hızlı şarj imkanlarıyla ve dayanıklılığı ile yolculuk yaparken ya da sporda dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece şarkıları ya da sesi durdurmak için değil aynı zamanda değiştirmek, sesleri azaltıp açmak için de kolaylıkla ürünü kullanabilir ve saklayabilirsiniz. Otomatik eşleşme avantajı sayesinde ise her türlü model telefon ve bilgisayar için uyumlu olmaktadır. TG kablosuz Bluetooth 5.0 stereo yüksek ses akıllı renkli led kulaklık ise özellikle gençlerin tercih ettiği kablosuz modellerden biridir. Bunlar dışında ise TG fiyatları, ürünlerin modeline, kategorisine, kalitesine, özelliklerine, boyutuna ve hatta materyaline göre bile farklılaşmaktadır. İstediğiniz ürünü şimdi Trendyol ile edinebilir ve tercihinizi istediğiniz modelden yana kullanabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerine daha detaylı bakmak için ürünü filtreleyebilir veya açıklama, kullanıcı yorumu gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz TG kulaklığı hemen sipariş verebilirsiniz.