Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Desen
Kalıp
Yaka Tipi
Materyal
Kol Boyu
Boy
Siluet
Yaş
Baskı/Nakış Tekniği
Kol Tipi
Ortam
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Dokuma Tipi
Ürün Detayı
Koleksiyon
Cep
Teknik
Sürdürülebilirlik Detayı
Ek Özellik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Baskılı Tişört

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Baskılı Tişört

Baskılı Tişört Modelleri İle Son Moda Bir Görüntü

Baskılı Tişört Modelleri İle Son Moda Bir Görüntü

Bir giyim kategorisi olarak tişörtler her dönemin moda olan ürünleri olarak değerlendirilebilir. Özellikle de baskılı tişörtler son zamanlarda çok fazla bir kullanım ve rağbet görmektedir. Baskılı tişörtler genellikle de tişörtün ön tarafında büyük puntolu ya da küçük puntolu yazıların yer aldığı ya da bir resmin yer aldığı tişörtler olarak anlatılmaktadır. Bu yazılar veya resimler genellikle bir anlamı ifade etmektedir çünkü insanların genel olarak ruh halleri ile veya duygu durumlarıyla alakalı olan resimler veya yazılar paylaşılır. Bu sayede insanlar hem kendini daha rahat ifade etmiş olurlar, hem de daha kendileri ile özdeşleşen bir kıyafet giymiş olurlar. Tişörtlerle kendini ifade etmek isteyen pek çok farklı insan söz konusu olabilir. En sevdiği dizi karakterini veya en sevdiği film yıldızını baskılayan ya da onun bir sözünü baskılayan insanlar söz konusu. Mesela friends baskılı tişört, joker baskılı tişört, Harry Potter baskılı tişört modelleri örnek olarak verilebilir. Dolayısıyla, her türlü baskıyı herhangi bir tişörtün üzerinde görebilirsiniz ve bunların satışı yapılmaktadır. Aynı zamanda, özel günler için veya özel anlamı olan karakterler içinde baskı yapılmaktadır. Hazır bir şekilde fotoğraf baskılı tişört son zamanların neredeyse en moda görüntüsünü sizlere vaat etmektedir. Genelde beyaz baskılı tişörtler beyaz düz oldukça sade bir tişört üzerine baskının yapıldığı tişörtlerdir. Aynı şekilde siyah baskılı tişört veya mavi baskılı tişört yapımı da yine oldukça yaygındır. Bu tarz basit renklerde yazı veya görsel daha net bir şekilde görüntülenir. Her anlamda sağlıklı ve konforlu bir şekilde tişört giyinebilmek için özellikle de tişörtün kalitesini ve kumaşına dikkat etmeniz gerekmektedir çünkü bazı tişörtlerin kumaşları vücut derisi rahatsız edecek nitelikte bir maddeye sahip olabilir. Ancak üretilen çoğu tişört özellikle baskılı tişört genellikle insan sağlığı ile uyumlu olabilecek nitelikte bir kumaş kullanılarak üretilmektedir.Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki, hem ön kısmı hem arka kısmı baskılı olan tişörtler söz konusu olmaktadır. Sadece ön kısmında baskı olan tişörtler yaygın olarak kullanılsa da arka kısımlarda da baskı yapılması son zamanlarda oldukça dikkat çekici olmaktadır. Genellikle sade bir görünüm yakalamayı arzu eden insanlar, tişörtlerin arka baskılı olmasını daha çok tercih etmektedir. Arkası baskılı tişört veya sırt baskılı tişört olarak adlandırılan modeller son zamanlarda daha çok tercih edilmekte ancak bazı küçük puntolu yazılar veya resimler yine tişörtün ön tarafında yer alabilmektedir.

Baskılı Tişört Modelleri İle Hayatınıza Hareketlilik Katma Zamanı

Baskılı Tişört Modelleri İle Hayatınıza Hareketlilik Katma Zamanı

Son zamanlarda özellikle de kişiye özel baskılı tişört yapımı çok moda olmaktadır, insanlar hediye amaçlı olarak birbirlerine belirli bir anlam ifade eden baskılı tişört yapmaktadırlar. Özel baskılı tişört hediye fikri olarak insanlar arasında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır, özellikle de hediye alacağınız kişinin kişisel özelliklerini ve ilgi alanların biliyorsanız buna uygun olacak şekilde baskı yaptığınız da ortaya oldukça güzel bir hediye fikri çıkabilir. Baskılı tişört modelleri arasında en çok karşımıza çıkabilecek olan model ise Atatürk baskılı tişört modeli olabilir. Neredeyse her platformda görebileceğiniz bu tişörtler oldukça iyi bir hediye konusu olabilir. Sadece resim veya bir görsel baskılı tişörtler değil yazı baskılı tişört modelleri satılmaktadır. Hediye etmek istediğiniz kişiye jest yaparak ona böyle bir tişört satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bayrak baskılı tişört veya kurt baskılı tişört modellerini de yine Atatürk tişörtleri gibi tercih edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz kişiye göre değişkenlik gösterecek olan tişörtler her zevkten ve her tarzdan insana göre çeşitlenmekedir. Bu tişörtlerin en önemli özelliği ise uzun süreli bir kullanım kalitesine sahip olmalarıdır. Özellikle çamaşır makinasına girebilmeleri ve baskı şekillerinin bozulmaması çok önemlidir çünkü bazı baskı tişörtlerinde soyulma veya aşınma gözlemlenmektedir fakat seçmiş olduğunuz markanın kalitesi ile doğru orantılı olduğundan böyle bir sorun yaşamayabilirsiniz. Uzun seneler sağlıklı ve konforlu bir şekilde kullanabilmek için muhakkak ki markaların özelliklerini ve tişörtün dayanıklılığına dikkat ederek satın alma girişiminde bulunulmalıdır. Özellikle son zamanların yeni modası oversize baskılı tişört modelleri çok dikkat çekmektedir. Baskı teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak dijital bir şekilde ve otomatik bir şekilde bir çok tişörte baskı yapılmaktadır ve seri bir üretim söz konusu olmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde üç boyutlu görsellerin veya yazıların da baskısı yapılmaktadır. Üç boyutlu baskılı tişört modellerine de baktığınız zaman pek çok güzel görsel görebilirsiniz ve bunları üzerinizde taşıyabilirsiniz. Özellikle de uzay baskılı tişört ve Satürn baskılı tişört modelleri, nasa baskılı tişört modelleri üç boyutlu olduğu zaman daha çok dikkati çekmektedir. Dijital baskılı tişört modelleri de son zamanlarda dikkat çekmektedir çünkü ilgi alanlarına ve ihtiyaçlara isteklere göre her türlü şeyin baskısı yapılmaktadır.

Baskılı Tişört Çeşitleri İle Kendi Zevkinize Uygun Modelleri Bulma Fırsatı

Baskılı Tişört Çeşitleri İle Kendi Zevkinize Uygun Modelleri Bulma Fırsatı

Farklı alıcılar ve farklı istekler söz konusu olduğunda üretim yapan tişört markaları genellikle de baskılı ürünlere yer vermekte ve farklı farklı baskıları tişörtün üzerine aktarmaktadırlar. Genellikle de görsel olarak alışkın olduğunuz desenlerin baskılandığını görürsünüz. Melek baskılı tişört, araba baskılı tişört, gül baskılı tişört, papatya baskılı tişört gibi pek çok yaygın görsellerin tişörtlerde baskılandığını gözlemleyebilirsiniz. Bunlar hem çocuk giyiminde hem de kadın ve erkek giyiminde oldukça dikkat çeken ünlü görseller olabilir çünkü insanlar artık tasarımlara ve çizimlere çok büyük önem vermektedirler. Görsel olarak beğendikleri şeyleri üzerlerine taşımak isterler. Özellikle çocuklar hayvan figürlerine önem verirler. Bu sebeple de hayvan baskılı tişört modellerini çocuk giyim ürünleri arasında da görebilirsiniz. Balık baskılı tişört, kaplan baskılı tişört, kedi baskılı tişört, kartal baskılı tişört, dinazor baskılı tişört, kurt baskılı tişört, ejderha baskılı tişört, yılan baskılı tişört modelleri arasından size uygun olanını tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. Çocukların istek ve ihtiyaçlarına göre üretilen komik baskılı tişört modelleri de son derece yaygındır çünkü çocuklar genellikle de satın aldıkları ürünleri giyinmek için bir neden arar. Dolayısıyla, çocukları giydirmek bazen oldukça zor olabilir. Çocukların, gençlerin ilgi alanlarına ve tercihlerine göre değişen pek çok farklı tişört modeli ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Belirtmekte yarar var ki, özellikle basketbol, futbol veya voleybol gibi bir spor dalı ile uğraşan ve buna ilgi duyan çocukların da giyimlerine de göz attığınız zaman görebilirsiniz ki, ilgi alanlarına yönelik olan tişörtleri giyinmeyi sevmektedirler. Nba baskılı tişört modelleri onlara satın alabileceğiniz en güzel hediye olabilir. Özellikle gökyüzü veya gezegenler ile alakalı olan tişörtleri oldukça seven çocuklar genellikle bu figürleri tişörtlerde de sevmektedirler. Ancak sevdikleri ürünleri veya sevdikleri kıyafetleri giydirmek ise onlara bir oyun gibi gelir ve sürekli aynı şey giymek isterler. Dolayısıyla eğer böyle bir problem yaşıyorsanız muhakkak ki baskılı tişörtlere göz atabilirsiniz. Örneğin 23 Nisan baskılı tişört modelleri yine güzel günlerde özel haftalarda çocuklarınıza giydirebileceğiniz tişört modellerindendir. Bu tarz tişörtlerin yanında çocukların giyimine elverişli olmayan silah baskılı tişört modelleri de söz konusu olabilir, bu tişört modellerini kullanmaktan yana çekinceleriniz olabilir ancak orta yaş insanlar veya genç olarak adlandırılan çocukların kullanımına uygundur.

Baskılı Tişört Modelleri İle Son Moda Görünüm

Baskılı Tişört Modelleri İle Son Moda Görünüm

Son zamanlarda giyim sektörüne dair olan tişört modelleri arasında baskılı tişört modellerini de görmüş olabilirsiniz. Bu modeller arasından size uygun olan, istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olan baskılı ürünleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki, her tarzdan kullanıcının ilgisine sunulan tişört modelleri arasında büyük bir çeşitlilik söz konusu olmaktadır. Modellere göz attığınız zaman görebilirsiniz ki dokusu ve kumaşı kaliteli olan tişörtler üzerine baskı yapılmaktadır. Özellikle zaten baskı yapılan tişörtün dokusunun pamuklu olması veya içerisinde çok fazla plastik maddenin bulunmaması çok önemlidir çünkü baskının daha kaliteli ve daha düzgün görünmesini sağlamak için pamuk tarzında olan kumaşlar seçilmelidir. Aynı zamanda, daha sağlıklı ve kullanımı daha koyu falan bu kumaşlar üzerine baskı yapmak her zaman daha iyi sonuçlar doğurur. Ayrıca baskılı tişörtlerin kaliteli olması baskısının dokusunun da korunması çok önemlidir. Baskılı tişört yıkama talimatı tişörtün iç yüzeyinde herhangi bir etikette yazılıdır. Bu yıkama talimatına göz atarak tişörtünüzü nasıl yıkayacağınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda, burada yazan sıcaklık değerlerine dikkat ettiğiniz zaman baskının bozulmasını engelleyebilirsiniz. Her anlamda güvenli bir şekilde tişörtleri kullanabilmek ve uzun süreli giyinme fırsatı yakalayabilmek için tişörtünüzün dokusuna ve kumaşına dikkat ederek satın alma girişiminde bulunmalısınız. Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki, baskılı tişörtün her tarafında baskı detayları bulunmaz sadece belirli bir bölgede baskı detayı bulunur ve genellikle de bu detay günlük kombininizi bozmayacak şekilde düzenlenmiştir. Gazete baskılı tişört modellerinde ise baskı tişörtün her tarafında söz konusu olabilir. Yani tişörtün her tarafı baskılı bir görsel içerebilir. Neredeyse her türlü görselin baskısını da her türlü yazı detayının baskısını görebileceğiniz farklı baskılı tişört çeşitleri de görebilirsiniz. Genellikle satın almış olacağınız tişört modelleri ve tişörtün şekli klasik tişört modeline benzer. Baskılı tişörtünü diğer tişörtlerden tek farkı belki de yaka detayları olabilir. Bazı yakalar v şeklinde bazı yakalar ise yuvarlak bir şekilde olabilir. Ayrıca belirtmekte yarar var ki, uzun baskılı tişört modellerini de görebilirsiniz. Klasik bir çizginin dışında uzun veya daha kısa göbek deliği mesafesinde tişört modellerine denk gelebilirsiniz.

Hediye olarak Baskılı Tişört

Hediye Olarak Baskılı Tişört

Baskılı tişört modellerine göz attığınız zaman genellikle de spesifik olarak belli görsellerin veya yazıların tişörtlere yazıldığını görebilirsiniz. Aynı zamanda, kişiye özel olarak tasarlanan pek çok farklı ürüne denk gelebilirsiniz. Bu sayede sizin zevk ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak satın alabileceğiniz bir ürünü yine bir başkasına da satın alabilirsiniz. Hediye olarak satın almayı düşündüğünüz bir baskılı tişört var ise muhakkak ki karşı tarafın istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Genellikle film karakterleri veya dizi karakterleri, özel bir sanatçı veya herhangi bir albüm fotoğrafı bir baskılı tişörtün konusu olabilir. Kısacası her şey baskılı tişört üzerine yansıyabilir ve kullanıcılar tarafından tercih edilerek kullanılabilir. Baskılı tişört satın alan insanlar genelde tişört modellerine baktıklarında aramaktadırlar. Özellikle klasik görseller yerine daha ilgi çekici ve dikkat çekici görseller ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda çocukların ve gençlerin ilgisini çekecek görseller tişörtlerin üzerinde yer almaktadır. Dolayısıyla eğer çocuğunuz kıyafetlerini seçiyorsa ya da giymek istemediği şeyleri giyinmeye direniyorsa ona baskılı tişört satın alabilirsiniz. Onun kişisel zevkine ve isteklerine uygun olan bir baskılı tişört bulduktan sonra hediye olarak satın alabilirsiniz. Böylelikle hem kendi yaşantısına ait bir kıyafet kombini oluşturur, hem de keyifle tişörtünü giyinebilir. Her anlamda karşınıza çıkacak modellerin farklı renklerine de denk gelebilirsiniz çünkü genellikle baskı tişörtlerin klasik bir beyaz veya siyah renk üzerine baskılandığı yaygındır. Farklı renklerin de artık baskısının yapılması söz konusudur. Dolayısıyla, hayatınızda hareketlilik istiyorsanız ve farklı kombinler yapabilmek istiyorsanız aynı zamanda zor beğeni sahibi olan biri iseniz baskılı tişört modelleri tam size göre diyebiliriz. Kişisel zevk ve ihtiyaçlarınız dahilinde son moda da bir görünümü üzerinizde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda farklı fiyatlara, fiyat aralıklarına denk gelebileceğiniz pek çok farklı model de söz konusu. Bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlı bir hediye alternatiflerinize baskılı tişörtleri de ekleyebilirsiniz. Özellikle çocuğunuz bilgisayar oyunlarına ilgi duyuyorsa veya herhangi bir spor faaliyetine ilgi duyuyorsa bu tarza uygun tişörtlerde söz konusu olmaktadır. Her anlamda ilgisini çekebilecek birçok farklı baskılı tişört modelini gözlemleyebilirsiniz ve aynı zamanda kaliteli uygun fiyatlı pek çok farklı hediye alternatifi arasına baskılı tişörtü de ekleyebilirsiniz.

Baskılı Tişört Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baskılı Tişört Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genel olarak herhangi bir tişört, bütçe zorlamayacak fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak herhangi bir markanın farklı fiyatlarına denk gelebilirsiniz çünkü markalar üretimlerinde farklı politikalar izleyebilmektedirler. Dolayısıyla, markaların eğilimleri bir kenara bırakılırsa tişörtler her bütçeye uygun olabilecek nitelikte giyim ürünleridir. Her bütçeden insanın satın alma girişiminde bulunduğu, bir ihtiyaç olarak satın aldığı ürünler arasında yer alır. Baskılı tişörtler ise son zamanların en çok aranılan tişörtleri arasında ilk sırada yer alır çünkü baskı teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak tişörtler artık çok daha renkli ve hareketli bir hal almaya başlamıştır. Otomatik ve dijital bir şekilde neredeyse her şeyin baskısı herhangi bir tişörtün üzerine yapılabilmektedir. Dolayısıyla, bu tarz bir üretim faaliyetine sahip olan markalar kendi baskılı tişörtlerini satmaktadır. Yaygın olan ve en güzel görünen görsellerin tişörtleri yansıtılması ile bir sektör yaratılmıştır. Sizlerde kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza yönelik olabilecek şekilde baskı tişört bulabilirsiniz ve satın alabilirsiniz veya bir arkadaşınıza bir hediye almak konusunda kararsız iseniz onun ilgi alanlarına ve isteklerine uygun olabilecek nitelikte bir baskılı tişört satın alabilirsiniz. Dolayısıyla, her zevkten ve her tarzdan insanın ilgi alanına hitap edebilecek nitelikte baskı tişört satılmaktadır. Bu tişört modellerinin genellikle de geniş aralıklara sahip olan bedenleri söz konusu olmaktadır. Başta hayvan figürleri, bitki figürleri olmak üzere çocukların ilgisini çekebilecek birçok farklı baskı tişört satılmaktadır. Özellikle çocukların ilgisini çekebilecek nitelikte renkli ve hareketli birçok farklı tişörte denk gelebilirsiniz çünkü çocukların ilgisine hitap etmek oldukça zordur. Aynı zamanda, film yıldızlarının, ünlü sanatçıların, popüler kitapların veya basketbol, futbol oyuncularının resimlerinin veya görsellerinin baskısı yapılmaktadır. Baskılı tişört fiyatları değişken bir tutum sergilemektedir çünkü farklı markaların da baskı yapmaya kalkışması ile sektör ve piyasa çok genişlemiştir. Dolayısıyla, bu geniş aralıklarda sizin bütçenize uygun olan tişörtü bulabilmeniz için iyi bir piyasa araştırması yapmanız gerekmektedir. Göz attığınız ve araştırdığınız birçok tişörtün farklı renkleri ile de karşı karşıya gelebilirsiniz. Fiyat farklılıkları yaygın olarak her giyim sektöründe olduğu gibi tişört sektöründe de yaygındır. Muhakkak ki sizin bütçenize uygun olabilecek nitelikte bir baskılı tişört bulabilirsiniz hem kendinize, hem de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Kalitesine ve performansına güvenebileceğiniz tişörtlerin üzerine yapılan baskılar uzun seneler bu tişörtü kullanmanızı sağlayacaktır. Bunlara dikkat ederek satın aldığınız tişörtlerden uzun vadeli olarak memnun kalabilirsiniz. Daha fazla tişört modeli için Trendyol.com adresine göz atabilirsiniz.

Tişört Baskısı Nasıl Yapılır?

Tişört baskısı farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilebilir. Alternatiflerden biri olan serigrafi, yaygın ve profesyonel uygulamalardan biridir. Baskı mürekkebinin bir kalıp veya şablon oluşturularak kumaşa uygulandığı bu yöntemde yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler meydana gelir. Isı transferi ise sıcaklığa duyarlı bir geçiş kağıdı veya film kullanarak işlemi gerçekleştirir. Tasarım, transfer malzemesine basılır ve hemen ardından ısı ve basınç uygulanarak uygulama yapılacak tişörte aktarılır. Direkt baskı yöntemiyse özel bir yazıcı kullanılarak doğrudan tişörte işlem yapılması anlamına gelir. Mürekkep direkt olarak kumaşa uygulandığı için kuruduğunda detaylı ve renkli tasarımlar kendini gösterir. Süblimasyon yöntemiyse özel mürekkeplerin ısı ve basınç altında tişört kumaşına transfer edilmesi işlemidir. Bu yöntem, özellikle polyester içeren kumaşlarda en iyi sonuçları verir ve yüksek kalitede dayanıklı baskılar elde edilmesini sağlar.

Baskılı Tişört Modellerinde Renk Seçenekleri Nelerdir?

Baskılı tişörtler, farklı renk seçenekleriyle geniş bir yelpazede sunulur. Bu opsiyonlar, herkesin tarzına ve tercihlerine uygun alternatifler sunmayı amaçlar. Beyaz renk, üzerine uygulanan baskıların canlılığını ve netliğini artırarak tasarımın ön plana çıkmasını sağladığından yaygın seçeneklerden biridir. Aynı şekilde siyah tişörtler de kontrastlığı ile baskıların etkileyici ve göz alıcı bir şekilde görünmesini sağlar. Bununla birlikte gri tonları, nötr bir görünüm sağlarken aynı zamanda modele zarif bir dokunuş da katabilir. Mavi, yeşil, kırmızı, sarı, turuncu, pembe ve mor gibi canlı renkler, tişörtün enerjisini ve karakterini artırdığından duygusal ve enerjik ifadeler için ideal alternatiflerdir. Bu seçenekler, genellikle ürün üreticisi, markası ve tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterir. Renk seçimi yaparken, kişisel tercihlerinizin yanı sıra tasarımın ve baskının istenen etkisini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Baskılı Tişört Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Baskılı tişört alırken ilk olarak, malzeme kalitesine dikkat etmeniz önem taşır. Yumuşak ve nefes alabilir özelliklere sahip olması oldukça etkili faktörlerdendir. İkinci olarak, üzerindeki baskının net, keskin ve dayanıklı olması beklenir. Baskının uzun süre kullanımda bile solma veya soyulma gibi sorunlara yol açmaması mühimdir. Tüm bunlara ek olarak, tasarım da önemli bir unsurdur. Tarzınızla uyumlu bir model seçmek, severek kullanmanızı sağlar. Baskılı tişört alırken, baskı yapılan yüzeyin düzgün olduğundan, herhangi bir kabarma, soyulma veya çatlama olmadığından emin olmanız uzun süreli kullanım açısından oldukça önemlidir. Dokunulduğunda pürüzsüz olması ve giysi üzerinde rahatsızlık yaratmaması yıkama sonrası dayanıklılığı artırır. Bütçenizi de göz önünde bulundurarak hem tarzınıza uygun ve memnuniyet verici bir baskılı tişört seçebilirsiniz.