İlgili Kategoriler
Fiyat
Aydınlatma
Bağlantılar
Numerik Tuşlar
Klavye Dili
Tuş Düzeni
Touchpad
Multimedya Tuşları
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Beyaz Klavye

" araması için 1382 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Beyaz Klavye Çeşitleri Trendyol’da!

Bilgisayar kullanım araç gereçleri arasında yer alan klavye, farklı renk ve dizayn şekillerine sahiptir. Bilgisayar giriş araçlarından olan parça; yazı yazma, oyun oynama gibi işlevleriyle ön plana çıkar. Üzerindeki tuşlar sayesinde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Harf, rakam ve fonksiyon tuşlarından oluşan ürünler, kaliteli ve şık tasarımlara sahiptir. Beyaz klavye alışılanın aksine beyaz renk özelliği ile müşterileri tarafından beğeni sağlar. Oldukça farklı bir görüntüye sahip olan modeller, masa üstünde şık bir görüntü oluşturur. Gamerlar tarafından tercih edilen beyaz oyuncu klavye, oyun oynama deneyiminize kalite katar. Bu seçenek sayesinde heyecanlı ve aksiyon dolu oyun oynama şansı yakalayabilirsiniz. Tasarım şekli itibarıyla oyun oynamaya oldukça müsaittir. Bu sayede oynadığınız tüm oyunlardan fazlasıyla zevk alabilirsiniz. Beyaz switch klavye ; tuş hissiyatı, hassasiyeti, tuş sesi ve yazma deneyimini belirleyen mimarisiyle dikkat çeker. Farklı kullanım alanları için farklı switchler tercih edilebilir. Beyaz klavye mekanik modeli sayesinde her tuşun kendine ait anahtarı bulunur. Oyun performansını artırmak isteyen kişiler, bu çeşitleri tercih ederek yüksek performanstan yararlanabilir. Beyaz klavye RGB ürünleri, sahip oldukları mavi, yeşil ve kırmızı renk kombinasyonu ile milyonlarca renk oluşturur. Özel renkler üreten bu modeller, oldukça gelişmiş ve arkadan aydınlatmalı özelliğe sahiptir. Renkli ve zarif dizayn özellikleri ile çekici hale gelen seçenekler Trendyol’da müşterilerin ilgi odağı olur. Siz de bu seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Beyaz Klavye Seçenekleri

Kaliteli Beyaz Klavye Seçenekleri

Üzerinde harf, sayı ve sembollerin bulunduğu bu ürünler, bilgisayara komut vermemizi sağlar. Dahili değil harici bir donanım özelliğe sahiptir. Bilgisayar temel olarak bu modeller sayesinde kontrol edilir ve komut vermenize olanak tanır. Yapısına göre değişiklik gösteren seçenekler, kullanım amacına göre değerlendirilebilir. Bir tuşa bastığınızda mikroişlemci sayesinde oluşan sinyaller, hex kodları ile birlikte bilgisayara iletilir. Bu iletiler karşılıklıdır ve milisaniyeler içerisinde gerçekleşir. Dünya üzerinden fazlasıyla kullanılan Q ve F klavye çeşitleri, bazı kullanım amaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Normal, multimedya ve optimum ürünler, tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir. Müşteriler istedikleri özelliklere göre tercihini yapabilir. RGB beyaz klavye oluşturduğu milyonlarca renk sayesinde görsel bir şölen sunar. İlgi çeken bu özellik, masaüstünde oluşturabilecek şık ve göz alıcı bir düzenin ilk adımları olabilir. LED kullanılarak üretilen bu modeller, herkes tarafından çekici bir hal alır. Kablosuz beyaz klavye uzaktan kolaylıkla PC, notebook ve dizüstü bilgisayarlara bağlanır. USB ve Bluetooth sayesinde bağlanma özelliğine sahip olan ürünler, konforlu bir deneyim vadeder. Uzun menzilleri sayesinde rahat bir kullanım şansı yakalayabilirsiniz. Beyaz Bluetooth klavye kablosuz özelliği ile ön plana çıkar. Bluetooth bağlantı özelliği sayesinde cihaza bağlanarak, kablosuz kullanım fırsatı oluşturur. Bu özellik, gözlerinde bozukluk olan kişiler için oldukça faydalıdır. Monitör ile olan mesafenizi uzatarak gözlerinizi koruyabilirsiniz. Bu sayede cihaz kullanım sürenizi uzatabilirsiniz. Işıklı beyaz klavye dikkat çekici ışık özelliğiyle kişilerin beğenisini toplar. Işıklar oldukça güçlüdür. Senkronize şekilde yanıp sönebilir. Küçük beyaz klavye genellikle yazı yazmak için kullanılır. Öğrenciler, öğretmenler, işi dolayısıyla sık sık yazı yazanlar bu modelleri kullanarak keyifli ve konforlu bir süreç yaşayabilir. Küçük ebatları sayesinde kibar bir yapıya sahip olan seçenekler, masaüstünde fazla yer kaplamaz. Çantanıza kolaylıkla sığar ve taşınabilir. Pratik kullanım avantajı sayesinde tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tüm kullanışlı ürün modelleri, birçok cihaza uyum sağlar. Bu cihazlar arasında masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve bazı akıllı cep telefonları yer alır. Kullanım amacına göre seçim yapabilirsiniz.

Beyaz Klavye Modelleri ve Kullanım Alanları

Beyaz Klavye Modelleri ve Kullanım Alanları

Ürünler, birçok farklı cihaza uyum sağlayarak çalışır. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılmak üzere tercih edilir. Hem kablolu hem de kablosuz bağlantı özelliğini kullanarak bağlanabilen modeller, müşteriler için konforlu kullanım fırsatı yaratır. Bir diğer kullanım sağlayabileceğiniz cihaz ise bazı akıllı telefonlardır. Bluetooth yardımı ile bağlanabilir ve bu özelliği değerlendirebilirsiniz. Bazı tabletler de ilgili seçeneklerin kullanılması için uygun özelliklere sahiptir. Kablosuz bağlantı avantajını kullanarak erişim sağlayabilirsiniz. Ürünler, sadece yazı yazmak için değil birçok amaç için kullanılabilir. Bu amaçlar arasında; bilgisayarı kilitlemek, kamera veya mikrofonu açmak, bilgisayarın parlaklığını ayarlamak, medya oynatarak ses ayarlarını değiştirmek, enter tuşu ile girdi komutu vermek, ESC tuşu sayesinde programlardan ve sayfalardan çıkış sağlamak sayılabilir. Beyaz F klavye Türkçe dili için özel olarak geliştirilen bir üründür. Bu modelleri kullanarak Türkçe dilinde hızlı yazılar yazabilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu çeşitler, önemli bir fırsatı müşteriler ile buluşturur. Art arda gelen harfler yazım hızını artırır. Parmakların harften harfe geçiş süresi oldukça düşüktür. Sekreterler ve katipler bu ürünleri kullanır. Beyaz klavye red switch modelleri, özellikle oyunlarda hassas ve hızlı hareketler yapmak için oldukça idealdir. Hızlı tepki süresi, düşük tuş basma gücü ve yüksek tuş ömrü bu seçeneklerin tercih edilmesini sağlayan avantajlar arasındadır. Beyaz klavye fiyatları tüm müşteri kitlelerinin memnun kaldığı makul seviyedeki fiyat aralığıyla fark yaratır. Her bütçeye hitap eder. Beyaz klavye modelleri hem yazılım hem de donanım özellikleri ile tüm müşteriler tarafından beğeni sağlar. İlk olarak daktilo kullanımı için tasarlanan bu ürünler, bir zaman sonra geliştirilerek farklı cihazların kullanılabilmesini sağlayan seviyelere yükseltilir. Beyaz klavye yorumları içerisinde aradığınız birçok cevabı bulabilirsiniz.

Beyaz Klavye İndirim Fırsatları

Beyaz Klavye İndirim Fırsatları

Favori klavye modelinizi belirlerken ilk olarak bağlantı özelliğini belirleyebilirsiniz. Bluetooth, kablolu, kablosuz ve USB bağlantı seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Parçadan istediğiniz verimi alabilmek için teknolojik donanımlarının hedef cihaza uygun olması gerekir. Güçlü ve kolay bağlantı fırsatından faydalanabilirsiniz. Tuş takımı seçeneklerinden F veya Q klavye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. F klavye Türkçe diline Q klavye ise İngilizce diline özel olarak tasarlanır. Aydınlatma özelliğine sahip olan modeller, numerik tuşlu tasarımlarıyla fark yaratır. Multimedya tuşları ile müzik, video gibi medya dosyalarını rahatlıkla açabilirsiniz. Ses kısma ve açma, durdurma ve başlatma tuşları ile kontrolü sağlayabilirsiniz. Touchpad sayesinde fare yerine kullanılan dokunmatik alanın avantajını kullanabilirsiniz. Farklı bilişim markaları tarafından üretilen bu seçenekler, beyaz renkleri ile şık ve göz alıcı görünüm oluşturur. Beyaz klavye tavsiyelerinden faydalanarak doğru ürün tercih edip kullanım amacınıza ulaşabilirsiniz. Beyaz klavye online olarak satın alınabilir. Böylece tüm özelliklerini online olarak kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Beyaz klavye indirimlerinden faydalanarak ürün tercihinizin kalitesini artırabilirsiniz. Beyaz klavye satın alarak oyun oynama, yazı yazma, bilgisayar kullanımını kaliteli ve eğlenceli şekilde yapabilirsiniz. Kullanım sağladığınız alanda görsel anlamda şık bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Beyaz klavye kullananlar modellerin tüm işlevlerinden memnun kalır. Cihazlarını pratik ve keyifli şekilde kullanma avantajını sonuna kadar yaşar. Geniş kullanım amaç ve alanlarına sahip olan bu seçenekler, her yaştan kişi tarafından kolaylıkla kontrol edilir. Hızlı ve hassas şekilde oyun oynayabilmenizi, konforlu ve rahat biçimde yazı yazmanızı ve cihaz kullanımının oldukça kaliteli olmasını sağlayan çeşitler Trendyol üzerinden satışa çıkarılır. Tuş hassasiyeti, hissiyatı, ellerin rahatlıkla konulduğu geniş yüzey, birbirinden farklı işlem gibi özelliklere sahip olan ürünleri satın almanıza olanak tanıyan hesaplı fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.