İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Cinsel Gıda

" araması için 187 sonuç listeleniyor

Cinsel Gıda Hakkında Sık Sorulan Sorular

Cinsel Gıda Ne İşe Yarar?

Cinsel gıda, son yıllarda popülerliği artan aynı zamanda cinsel yaşamı etkileyeceği iddiasıyla tüketilen gıda ve takviyelerdir. Ancak cinsel gıdaların ne kadar etkili olduğu konusunda bilimsel bir kanıt yoktur. Cinsel gıdaların iddia edilen faydaları arasında ereksiyon sorunları, cinsel isteksizlik, libido eksikliği, orgazm güçlüğü ve cinsel performans artışı yer alır. Ancak bu etkilerin bilimsel kanıtları sınırlıdır. Aynı zamanda çok az insan üzerinde test edilmiştir. Bazı araştırmalar, bazı bitkisel takviyelerin erkeklerde erektil disfonksiyon ve düşük libido gibi cinsel işlev bozukluklarına yardımcı olabileceğini gösterir. Ancak bu çalışmaların sonuçlarına dair herhangi bir kesin sonuç çıkarılamamıştır. Cinsel gıdalar, doğal olarak cinsel işlevleri artırmak için üretilen gıda ve takviyelerdir. Bu gıdalar; genellikle bitkisel özlerden, minerallerden ve vitaminlerden oluşur.

Cinsel Gıda Takviyeleri Nelerdir?

Cinsel gıda takviyelerinden ilki ginsengdir. Ginseng, cinsel gücü artırmak için kullanılan en popüler bitkisel takviyelerden biridir. Ginsengin cinsel fonksiyonu ve performansı artırdığına inanılır. Diğer bir takviye yohimbindir. Yohimbin, Afrika ağacından elde edilen bir bitki özüdür. Bu takviye, ereksiyon problemlerinin tedavisinde kullanılıp cinsel isteği artırır. L-Arginin de oldukça popüler bir takviyedir. L-arginin, amino asitlerden biridir. Nitrik oksit üretimini artırarak ereksiyonları artırmaya yardımcı olur. Bu takviye, cinsel performansı artırmak için sık sık kullanılır. Tribulus terrestris, testosteron seviyelerini artırmak için kullanılan bir bitkisel takviyedir. Bu takviye, libido artırıcı olarak kullanılır. Maca kökü, Güney Amerika'da yetişen bir bitkidir. Bu takviye, enerji seviyelerini artırıp cinsel performansı artırmaya yardımcı olur. Son olarak ise Horny Goat Weed bulunur. Horny Goat Weed, cinsel fonksiyonları artırmak için kullanılan bir bitkisel takviyedir.

Cinsel Gıda Nereden Alınır?

Cinsel gıda ürünleri Trendyol’da bulunur ve buradan rahatlıkla satın alınabilir. Cinsel gıda, cinsel performansı artırdığı iddia edilen yiyecek ve içecekleri tanımlamak için kullanılır. Ancak bu iddiaların bilimsel olarak desteklenmediği veya çok az desteklendiği unutulmamalıdır. Bazı insanlar afrodizyak etkisi olduğuna inandıkları yiyecekler tüketerek cinsel isteklerini artırmaya çalışabilirler. Cinsel sağlık, pek çok kişi için önemli bir konudur. Trendyol üzerinden birçok farklı markanın cinsel gıda takviyelerine ulaşabilirsiniz. Bu takviyeler, ihtiyaç ve tercihlere göre farklı formlar ile ve dozlarda sunulur. Satılan cinsel gıda takviyeler arasında tablet, kapsül, toz ve likit formlar bulunur. Dilediğiniz seçeneği buradan kolaylıkla satın alabilirsiniz.