İlgili Kategoriler
Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Materyal
Ayar
Renk
Cinsiyet
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Erkek Gümüş Kolye

" araması için 53852 sonuç listeleniyor

Tarzınızı Tamamlayan Erkek Gümüş Kolye Modelleri Trendyol'da!

Takılar kombinlerinize şıklık katan aksesuarlar arasında yer alır. Çelik, gümüş ve altın gibi materyallerden üretilen takılar, kadın ve erkeklerin zevklerine göre hazırlanarak satışa sunulur. Erkekler tarafından sıklıkla 925 ayar takılar tercih edilir. Bu sebeple pek çok farklı marka tarafından erkeklere özel takılar tasarlanır. Kolye, küpe, yüzük, bileklik ve künye gibi çeşitlerinin yanında zincir ucu aksesuarlar veya düz modellerde üretilir. Parlak bir materyal olan gümüş, değerli madenler arasında yer alır. Bütçe dostu fiyatlarda satılan bu maddenin farklı işlenen modelleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Erkek gümüş kolye ve diğer pek çok takılarınızı klasik stildeki kombinlerinizi şık hale getirmek için kullanabilirsiniz. Kullanım süresine göre parlaklığında değişim görülen madeni takılarınızı kolayca eski görünümüne döndürebilirsiniz. Böylece tarzınızı tamamlayan erkek gümüş kolye modelleri ile girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Parlak madenler arasında yer alan gümüşten yararlanılarak pek çok aksesuar veya süs eşyaları üretilir. Ev dekorasyon ürünleri gibi büyük parçaları da kullanabilirsiniz. Ancak bu maden büyük parçaların yanında zarif görünümü ile şıklık katan pırıltılı takıları da tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkekler için çeşitli modellerde üretilen parlak madendeki takıların kullanımı yaygın olur. Hem kadın hem de erkekler için gümüş yüzükler üretilir. Yüzüklerde çok kez karşılaşılan bu madeni ürünler de kendi içinde çeşitlere ayrılır. Alyans, tektaş, beştaş, tuğralı, bayraklı olmak üzere pek çok farklı sembolle farklı tasarlanır. 925 ayar kolyeler de de sıklıkla kullanılan bir maden çeşidi olarak bilinir. Kararma ve paslanmaya dirençli olan bu materyal kolayca temizlenerek eski haline dönüştürülebilen bir üründür. Bu materyal zincir yapımında da kullanılır. Hem kadın hem de erkekler için çeşitli uçlarda tasarlanan zincir modellerini zevklerinize göre tercih edebilirsiniz. Zincir yapımında kullanılan bu materyali ovarak kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanımı avantajlı olan erkekler için gümüş kolye çeşitleri pek çok marka tarafından dikkat çeken farklı tasarımlarda üretilerek satışa sunulur. Online alışverişlerde erkek gümüş kolye yorum ve değerlendirmelerinden de yararlanarak Trendyol’da yer alan modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Erkek Gümüş Kolye Çeşitleri

Birbirinden Kullanışlı Erkek Gümüş Kolye Çeşitleri

Erkek gümüş kolye pek çok çeşidi ile müşterilerin beğenisini toplar. Kullanışlı olan ve kullanımda çeşitli avantajlar sunan bu takılar, erkek müşteriler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Rahat hareket etmeyi kısıtladığı düşüncesiyle takı takmayan müşteriler uzun zincir çeşitlerini kullanır. Bu ürünlerin geniş ve bol oluşu baskı yaratmaması kullanım açısından oldukça önemlidir. Takı modelleri teniniz ile birebir temas eder. Kaliteli materyallerden üretilmesi önemli unsurlar arasında yer alır. Gümüş materyal kullanılarak üretilen takıların göz alıcı parlaklığı ve kıyafetleriniz ile uyumu sayesinde pek çok ortamda şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu materyallerin kullanışlı avantajlarından bir diğeri de alerji ya da tahriş yapmama özelliğidir. İmitasyon ürünler ciltte kızarma, yanma, şişme ve kabarma gibi çeşitli rahatsızlar oluşturur. Ancak 925 ayar olarak bilinen ürünlerde bu rahatsızlıklar söz konusu değildir. Gümüş erkek kolyesi ciltte rahatsızlık oluşturmaması ile müşterilerin beğenisini toplar. Pek çok avantajı nedeniyle tercih edilen kolye erkek gümüş içerikli ürünler göz alıcı tasarımlarda çeşitli markalar tarafından tasarlanır. Gümüş kolye uçları erkek müşteriler için çeşitli figürlerde üretilen modeller ile satışa sunulur. Bunlardan yaygın olarak tercih edilenlerden biri de balık sırtı gümüş kolye erkek müşteriler için tasarlanan çeşitlerdir. Gerdana göre şekillenmesi kıyafetlerinizin içerisinde şık bir görüntü oluşmasına neden olur. Renginin parlaklığı ve ürünün zarif duruşu göz alıcıdır. Zincir çeşitlerini tercih ederken giyilen kıyafet, gidilen mekan gibi detayları göz önünde bulundurarak tarzınızı yansıtan ürünü satın alabilirsiniz. Stiliniz hakkında önemli dokunuşa sahip aksesuar çeşitleri ile şıklık yakalayabilirsiniz. Balık sırtı ürünlerin yanında zincir modellerini de tercih edebilirsiniz. Zincir türüne, kalınlığına ve işlemesine göre farklılık gösteren takı modelleri ile şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Kadınların yanı sıra erkekler de çeşitli aksesuarlar ile etkileyici görünüme sahip olabilir. Tarzınıza, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan doğru modeli seçmek oldukça önemlidir. Sık kullanım sonrası mat hale gelen kolyelerinizi ovalayarak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Böylece eski parıltısına kavuşturulan takılar ile dikkat çekebilirsiniz. Gümüş kolye erkek müşteriler tarafından çeşitli tasarımlarda tercih edilir. Bu tasarımlardan bir diğeri de çubuk sembollü çeşitleridir. Muska, pusula, zülfikar, tilki kuyruğu, kral zincir, gurmet, kare, dualı, rambo ve balık sırtı gibi çeşitli modellerin yanında erkek çubuk kolye gümüş takı modelleri bulunur. Pek çok marka tarafından üretilen çubuk modelli takıları zevklerinize göre tercih edebilirsiniz. Erkek gümüş kolye 925 ayar olan kaliteli takıların zevklerinize hitap eden modellerini inceleyebilirsiniz. Trendyol’da bulunan pek çok markanın çeşitli tasarımları olan kolye modellerine göz atabilirsiniz.

Şık Tasarıma Sahip Erkek Gümüş Kolye

Şık Tasarıma Sahip Erkek Gümüş Kolye

Gümüş kolay işlenebilen bir maden olarak bilinir. Pek çok marka bu madenden farklı tasarımlardaki aksesuarları hazırlayarak satışa sunar. Kaliteli ve parlak bir materyal olan bu madenin şık tasarımlarını kıyafetlerinizin bir tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Yüzük, bileklik ve kolyenin dışında broş olarak da çeşitli görünümde üretilen aksesuarlar sayesinde kıyafetlerinize şıklık katabilirsiniz. Maden içerikli ürünler hem kadın hem de erkek müşteriler tarafından yaygın olarak tercih edilir. Pek çok tasarıma sahip takı modelleri bulunur. Bu sebeple kolyeler yaygın olarak tercih edilen modeller arasında yer alır. Gümüş kolye erkek müşteriler için kaliteli ve şık görünüme katkı veren aksesuarlar olarak yaygın olarak tercih edilir. Kıyafetinizin içinde ya da dışında sergilemeye uygun olan modelleri farklı zincir veya uç takabilirsiniz. Gösterişli ya da sade zincirleri uç aparatı olmadan da kullanabilirsiniz. Ancak manevi değer anlam içermesini tercih eden müşteriler çeşitli sembollerdeki uçlar ile kolyelerini takabilir. Gümüş muska kolye erkek müşterilerin kullanımına oldukça uygundur. Bu modeli uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Muska kolyelerin yanında manevi değer anlamı içeren dualı takılar da tercih edilir. Erkek gümüş dualı kolye içerisinde nazar duası bulunur. Kare, dikdörtgen veya yuvarlak gibi geometrik şekillere sahip düz bir zemin üzerine oyma ile işlenerek yazılan bu dua içerikli kolyeleri zinciri ile birlikte satın alabilirsiniz. Boyutları farklılık gösteren şekilleri zevklerinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Dua içerikli ürünlerin yanında yine aynı maddeden olan düz bir zemin üzerine yazılmış yazıları olan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Tura, bayrak veya yazılı ürünlerin çeşitlerini inceleyerek manevi değeri olan bir ürünü takabilirsiniz. Yazılı ürünlerin dışında gümüş yılan kolye erkek müşteriler için şık tasarıma sahip takılar arasında yer alır. Sarmal, origami, zirkon şeklindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen bir aparat üzerine kabartmalı olarak işlenmiş yılan figürlü takıları kullanabilirsiniz. Erkekler için maskülen bir görünüm sunan bu modeller derin anlam içeren ürünler arasında yer alır. Trendyol’da bulunan çeşitli tasarımları inceleyerek zevkinize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz.

Etkileyici Erkek Gümüş Kolye Aksesuarları

Etkileyici Erkek Gümüş Kolye Aksesuarları

Kolye erkek gümüş içerikli ürünler parlaklığı ve kalitesiyle dikkat çeker. Etkileyici tasarımları ile erkeklere şıklık katan takı modelleri her zevke hitap eden modellerde üretilir. Balık sırtı gibi boynu saran modellerden eklemeli zincir türlerine, muska ve dua içerikli kolyelerden bayrak ve tura baskılı çeşitlerine kadar farklı seçenekler bulunur. Her zevke hitap eden takı tasarımlarından tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu madenden üretilen çeşitli tasarımları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Anlamlı bir hediye olarak da babanıza, eşinize, erkek arkadaşınıza veya kardeşinize satın alabilirsiniz. Gümüş pusula kolye, erkek müşterilerin beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Zincir ucundan geçirilen aksesuarların çeşitlilik göstermesi ürün yelpazesinin genişlemesine de katkı sunan özellikler arasında yer alır. Büyük boyutlara sahip uçlardan çubuk gibi ince aparatlı modeller olarak çeşitli tasarımları bulunur. Kalın veya ince zincirden olmak üzere çeşitli detaylarıyla birbiri arasında farklılık gösteren takı modellerinden tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu madenin sararma ve bükülme gibi dezavantajlarının olmaması ürünlerin tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Müşteri memnuniyetine önem veren markaların çeşitli tasarımlarının farklılık göstermesi takılara olan tavsiye ve talepleri de artıran unsurlardandır. Asil görünümleri ile dikkat çeken takı ucu aksesuarları müşterilerin stilini yansıtır. Çapa, yılan ve pusula gibi çeşitli figürdeki ürünlere ek olarak manevi değerli aksesuarlar taşımak isteyen müşterilere özel takılar da bulunur. Bunlar için erkek gümüş kolye Osmanlı içerikli aksesuarları da inceleyebilirsiniz. Manevi değeri olan bir diğeri aksesuar ise Hz. Ali’nin kılıcını temsil eden Zülfikar modellerdir. Adalet ve dürüstlüğün temsili niteliğinde olan bu aksesuarı gücün ve asaletin yansıması olarak tercih edilir. Zevklerinize uygun takıyı satın almak için Trendyol üzerinden ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Şık Bir Hediye Olan Erkek Gümüş Kolye

Şık Bir Hediye Olan Erkek Gümüş Kolye

Değerli parlak bir maden olarak bilinen 925 ayar ürünleri kendinize veya sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz. Zincir ya da aksesuarları olarak tercih edebilirsiniz. Farklı kalınlıklarda üretilen zincir modellerinde kolyelerin uzunluğu da oldukça önemlidir. Erkek gümüş kolye 60 cm uzunluğuna sahiptir. Böylece bu uzunluğa sahip kolyelerin ucuna aksesuarlar da takılabilir. Tercih edilen aksesuarlar sayesinde hediyenizi çeşitli anlamlar ile zenginleştirebilirsiniz. Değerli madenden oluşturulan aksesuarların hediye olarak verilmesi oldukça yaygındır. Bu madenden üretilen takıların fiyatlarının da bütçenize uygun olması oldukça önemlidir. Bu sebeple pek çok marka tarafından her müşterinin satın alabileceği gramda farklı modellerde üretilir. Böylece kolye fiyatları birbiri arasında da değişim gösterir. Hediye olarak almayı planlanan takı için bütçenizi de göz önünde bulundurarak uygun bir seçim yapabilirsiniz. Hediye olarak sadece kolye değil aynı zamanda kolye ve bilekliği de set halinde tercih edebilirsiniz. Bunun için erkek gümüş kolye bileklik set takımlarını da tercih edebilirsiniz. İkili haldeki hediyeniz ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Orijinal gümüş kolye erkek müşteriler tarafından yaygın olarak kullanan takılardan biridir. Günlük hayattaki hareketlerinizi kısıtlamayan modelleri ayarlarına bakarak satın alabilirsiniz. Bu bilgi için açıklamaları ve ürünü satın alan müşteriler tarafından yapılan yorumları değerlendirerek orijinal bir hediye satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizin ismi veya baş harfini boynunuzda taşıyabilir ya da hediye edebilirsiniz. Parlak ve zarif görünümü olan 925 ayar içerikli takıların ucunda aksesuar olmadan da satın alabilirsiniz. Pek çok farklı kombine uyum sağlar nitelikte bir tasarım olan İtalyan kolye çeşitlerini satın alarak sevdiklerinize şık bir hediye verebilirsiniz. Boyundaki duruşu oldukça hoş ve şık olan modeller için Trendyol’daki takıları inceleyerek hediyenize karar verebilirsiniz.

Avantajlı Erkek Gümüş Kolye Tasarımları

Avantajlı Erkek Gümüş Kolye Tasarımları

Gümüş madeninin fiyatı ve kalitesi oldukça avantajlıdır. Suya dayanıklı ve kararmaz özelliği ile pek çok çevresel faktör karşısında parlaklığını koruyan bir madendir. İşlenmesi de oldukça kolay olan bu üründen pek çok farklı tasarıma sahip takılar üretilir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz gri renkteki 925 ayar aksesuarlarınızı farklı renklerde de tercih edebilirsiniz. Gold rose olarak da renklendirilmiş 925 ayar takılarınız sayesinde kombinlerinize şık görünüm katabilirsiniz. Bu ayardaki ürünlerin gri tonlarında ve parlak olması hem erkek hem de kadın müşterilerin teninde hoş bir görüntüye neden olur. Müşterilerin zevklerine uygun olan tasarımlardaki çeşitli aksesuarların rahat bir kullanım imkanı sunar. Zarif uçlar veya çeşitli kalınlıklardaki zincirleri bütçe dostu fiyatlara satın alabilirsiniz. Online alışverişlerde pek çok avantaj sunulur. Bunlardan biri de marka veya ürün indirim günleridir. Erkek gümüş kolye indirim fırsatlarından yararlanarak uygun fiyatlara ürün sahibi olabilirsiniz. Erkek gümüş kolye kullananlar ürünün kalitesi ve şıklığı ile tavsiye eder. Bu tavsiyeler arasında kullanmak istenilen zincir ucu ve özelliklerine de ulaşabilirsiniz. Zarif uçlar için ince zincir tavsiye edilirken gösterişli aparatlar için kalın zincirler önerilir. Sağlam ve çok dayanıklı özellikteki erkek gümüş kolye kampanya kapsamında ile satın alabilirsiniz. Erkek gümüş kolye tavsiye yorumlarından bir diğeri de takıların oksitlenerek paslanma veya renk değiştirmemesi olur. Orijinal olan bu takıların uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi tavsiye edilen ürünler arasında yer almasına neden olur. Hem kaliteli hem de şıklığı ile göz kamaştıran takıları bütçe dostu fiyatlara satın almak için indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Set halinde veya tekli olarak tercih edilen avantajlı kaliteye sahip olan bu takıların alternatiflerini inceleyerek müşterilerin isteklerine önem veren markalar tarafından oluşturulan indirim fırsatları sayesinde kampanyalar ile birlikte Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Gümüş Kolye Erkek Fiyatları

Bütçe Dostu Gümüş Kolye Erkek Fiyatları

Pek çok marka tarafından çeşitli tasarımlarda üretilen 925 ayar ürünleri bütçe dostu fiyatlara bulabilirsiniz. Erkekler çeşitli kombinlerini göz alıcı aksesuarlar ile tamamlamak isterler. Bu noktada erkek gümüş künye kolye çeşitlerinde ürün yelpazesi oldukça geniştir. Çeşitli markalar tarafından müşterilerinin zevklerine hitap eden ve özel olarak tasarlanan bu aksesuarlar kaliteli olmasıyla da beğeni toplar. Dayanıklı ve sağlam materyal olan takılar avantajlı özellikleri ile müşterileri memnun eder. Tasarımları bakımından birbirleri arasında farklılık gösteren erkek 925 ayar kolye çeşitleri sayesinde girilen mekanlarda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Erkek gümüş kolye satın alırken ürünün orijinallik durumunda teyit etmenizde fayda vardır. Bu sebeple online alışverişi tercih edebilirsiniz. Erkek gümüş kolye online alışverişlerde ürünü satın almış müşteriler tarafından yorumları detaylı şekilde inceleyebilir ve referans alabilirsiniz. Gümüş kolye erkek fiyatları her bütçeye uygun olarak çeşitli markalar tarafından satışa sunulur. Fiyatların değişim göstermesinde etkili olan pek çok faktör bulunur. Bunlar ince ya da kalın zincir ve zincir ucuna takılan aksesuarlar olarak bilinir. Zincirlerin kalınlığının yanında çift yönlü olması veya burgu görünüme sahip olabilir. Bu modeller ürünün ağırlığı etkileyen unsurlardandır. Fiyatı artan kolye modellerini bütçenize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ürünlerin alternatifleri de bulunur. Ancak ürünü satın alırken 925 ayarına sahip olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Orijinallik durumunu niteleyen bu ayar göstergesine sahip ürünler alarak sevdiklerinize uzun süre kullanılan hediye verebilirsiniz. Trendyol’da sunulan modelleri ve fiyatları inceleyerek hem ihtiyacınıza hem de zevklerinize uygun olan ürünü avantajlı kampanya ve indirimlerden yararlanarak bütçe dostu fiyatlara temin edebilirsiniz.

Gümüş Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gümüş kolye satın alırken bazı detaylara dikkat ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Gümüş kolye seçerken, kaliteli bir malzeme tercih etmek önemlidir. Kolye yapımında 925 ayar gümüş kullanıldığına emin olmak ilk dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Seçim sırasında kişisel tarzınıza ve tercihlerinize uygun bir tasarıma yönelebilirsiniz. Farklı stillerde ve şekillerde gümüş kolyeler mevcuttur. Özel tasarım, taşlı, ince ya da kalın tasarımlar arasından tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Seçim sırasında zincir tipi de önemli bir detaydır. Farklı uzunluklarda ve şekillerde zincirler bulunur. Boyun yapınıza ve tarzınıza uygun bir zincir seçebilirsiniz. Gümüş kolye alırken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız size fayda sağlar. Gümüşün kalitesine, tasarıma ve markaya bağlı olarak çeşitlenen modeller arasından bütçenize uygun şık bir ürün seçebilirsiniz.

Erkek Gümüş Kolye Nasıl Seçilir?

Erkekler kombinlerini tamamlamak için farklı modellerdeki gümüş kolyeleri seçerken bazı detaylara dikkat ederek doğru ürünü bulabilir. İlk olarak tarzınıza uygun olanı seçmeniz önerilir. Tarzınızı belirledikten sonra modelin saflık derecesine ve ayarına bakmanız gerekir. Uzun yıllar kullanmak istediğiniz bir ürün ise gümüşün kalitesi oldukça önemli olur. Kolyenin boyutu ve uzunluğu da boynunuzun yapısına ve tercihlerinize uygun olmalıdır. Kısa boyluysanız zincir boyu uzun olmayan bir kolye tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ince, kalın yapılı olmasına ve ucunda bir taş olup olmamasına da tarzınıza göre karar verebilirsiniz. Seçim sırasında cildinizi tahriş etmeyecek kalitedeki modellere yönelmeniz gerekir. Satın alma öncesinde bütçenizi belirlemek de önemlidir. Farklı fiyat aralıklarında bulunan gümüş kolyeler arasından seçimi yaparken, bu unsurlar göz önünde bulundurularak şık bir tamamlayıcı aksesuar bulunabilir.

Standart Erkek Gümüş Kolye Kaç Cm'dir?

Cildinizin tahriş olmaması ve rahat bir kullanım için kolye seçimi yaparken ölçülere dikkat etmeniz gerekir. Erkekler için gümüş kolye standart olarak 45 ila 60 cm arasında bir uzunluğa sahiptir. Bu uzunluk, kolyenin boyun çevresine oturacak şekilde tasarlanır. Ürünü almadan önce inceleyerek ölçülerinden emin olmak gerekir. Kolyenin boyunu belirlemek için kişisel tercihleriniz ve tarzınız da önemlidir. Kısa bir kolye, sade ve minimalist bir görünüm sağlayabilirken, uzun bir kolye gösterişli ve dikkat çekici bir tarz oluşturabilir. Kolyenin tasarımı da boyunu etkileyebilir. Bazı kolyelerde ayarlanabilir zincirler bulunabilir, böylece uzunluğu isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Kişisel tercihlerinize ve tarzınıza uygun bir boyut seçmek önemlidir. Kendinizi rahat hissedeceğiniz ve tarzınızı tamamlayacak uzunluğa sahip olan bir gümüş kolye ile kombinlerinizi tamamlayarak şık ve havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz.