İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Tip
Paket İçeriği
Fiyat
Materyal
Kalınlık
Desen
Siluet
Kumaş Tipi
Özellik
Ortam
Ek Özellik
Ürün Tipi
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Çorap

" araması için 33602 sonuç listeleniyor

Etkileyici Siyah Çoraplar Trendyol’da!

Siyah çorap çeşitleri kadınlara ve erkeklere hitap eden tasarımları ile piyasada yer alır. Kadınlara hitap eden modeller arasında siyah külotlu çorap çeşitleri ön plana çıkar. Bu kategoride yer alan siyah ince çorap seçenekleri de oldukça popülerdir. Farklı kalınlıklara sahip olan siyah opak çorap modelleri, kombinlere ve mevsime göre tercih edilebilir. Siyah ten çorap modelleri ise ince ve hava alabilir bir yapıya sahiptir. Ultra ince siyah çorap tasarımı ise mini eteklerle oldukça şık görünür. Diz ve dizüstü modeller de müşterilere sunulur. Siyah jartiyer çorap çeşitlerini inceleyebilir ve özel gecelerinizde cazibenizi artırabilirsiniz. Dilerseniz siyah uzun çorap çeşitlerini tercih ederek sade kombinlerinizde bunları kullanabilirsiniz. Ayrıca siyah patik çorap, siyah diz altı çorap, siyah delikli çorap, siyah parlak çorap, siyah kalın çorap seçeneklerine göz atabilirsiniz. Siyah file çorap modelleri başta olmak üzere pek çok seçeneğe Trendyol’da ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Siyah Çorap Modelleri

Göz Alıcı Siyah Çorap Modelleri

Siyah kadın çorap ürün grubunda yer alan seçenekler, her yaştan müşteriye hitap eder. Dilerseniz kendiniz için alışveriş yapabilir dilerseniz de bebeğiniz için siyah bebek çorap modellerine sahip olabilirsiniz. Ürünlerin çeşitlenmesine neden olan unsurlardan biri de ürünlerin ebatları ya da kalınlıkları olur. Siyah soket çorap olarak adlandırılan modeller spor ayakkabı ya da botların içerisinde giyime uygundur. Bunlar için siyah kısa çorap modellerine de yönelebilirsiniz. Babet modelleri de mini tasarımı ile beğenilir. 5 den, 10 den, 15 den, 20 den, 30 den, 40 den ürün seçenekleri de çorabın kalınlığı ile alakalıdır. Özellikle 15 den siyah çorap modellerine olan ilgi fazladır. Bu tür ürünler için oldukça önemli bir konu olan kalınlık, müşterilerin dikkatini çeker. Ürün üzerinde yer alan motifler de çeşitliliği arttıran etkenlerden biridir. Siyah tül çorap modelleri ürün grubun oldukça fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Varis çorabı siyah, düz siyah çorap, siyah şeritli çorap, siyah yarım çorap, siyah yün çorap, siyah asker çorabı tercihleriniz arasında yer alabilir. Trendyol’da pamuklu kumaş ile üretilen siyah muz çorap çeşitlerin yanı sıra siyah naylon çorap modellerini de görebilirsiniz.

Siyah Çorap Fiyatları

Siyah Çorap Fiyatları

Bu tür ürünlerin birçok farklı kullanım alanı vardır. Bunlar arasında ilk olarak elbise ve eteklerle kombinlenen ürünler dikkat çeker. Düz renkli modelleri eteklerle kullanabilir, farklı görünmekten hoşlanıyorsanız siyah puantiyeli çorap modellerine yönelebilirsiniz. Siyah dizüstü çorap genç kızlar arasında çok sevilir. Parlak, delikli ürün tasarımları ise marjinal görüntüden hoşlanan müşterilere hitap eder. Kış mevsiminde etek giyerken tercih edilen kalın ürün modelleri de çeşitli tasarımlar ile müşterilerin beğenisine sunulur. Uzun ve diz altı modellere ek olarak kısa ve ayakkabı içine giymeye uygun seçenekler de piyasada yer alır. Patik ürün modelleri ise evde kullanıma uygundur. Tedavi amaçlı kullanılan parçalar da piyasada yer alır. Varis hastalığının tedavi sürecinde kullanılan varis çorabı, hayatınızı kolaylaştırır. Siyah mat çorap, siyah havlu çorap, siyah simli çorap, siyah şeffaf çorap, siyah diz çorap seçeneklerine göz atabilirsiniz. Siyah babet çorap modelleri ve çok daha fazlası için Trendyol’da yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Etkileyici Siyah Çoraplar Trendyol’da!

Etkileyici Siyah Çoraplar Trendyol’da!

Trendyol, online alışveriş kolaylığı ile siyah çizgili çorap ve daha fazlasını müşterilerin erişimine sunar. Online alışveriş denildiğinde ilk akla gelenler arasında yer alan Trendyol; ürünlerin fiyat aralıkları, müşteri yorumları ile konularda fikir edinmenize yardımcı olur. Ürün fiyat aralıklarının değişiklik göstermesinin temel sebeplerinden biri de model farklılıklarıdır. Siyah dantelli çorap ile cazibenizi artırabilir ve kombinlerinize şıklık kazandırabilirsiniz. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeler ya da modellerin hitap ettiği cinsiyet de fiyatı etkiler. Yün, havlu ürün modelleri, diğerleriyle kıyaslandığında daha yüksek fiyatlı olabilir. Böylece bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Asker çorabı olarak adlandırılan ve erkeklere hitap eden modeller de sıklıkla tercih edilir. Simli, şeffaf, mat modeller ise kadınlara hitap eden seçeneklerin başında gelir ve her biri farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. 10 den siyah çorap, 20 den siyah çorap, 30 den siyah çorap, 40 den siyah çorap modellerine göz atabilirsiniz.Trendyol’da yer alan kaliteli tasarımları inceleyerek bütçenize hitap eden modeli satın alabilir, kıyafetlerinizle bir arada kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.