placeholder
"

Gurme ve Organik Ürünler

" araması için 26491 sonuç listeleniyor
BEYORGANİK Ruşeym 185gr
BEYORGANİKRuşeym 185gr
(401)
Ruşeym 185gr
22,06 TL
Sepete Git
BEYORGANİK Yulaf Unu 350 gr
BEYORGANİKYulaf Unu 350 gr
(289)
Yulaf Unu 350 gr
22,60 TL
Sepete Git
BEYORGANİK Tel Şehriye 250gr
BEYORGANİKTel Şehriye 250gr
(302)
Tel Şehriye 250gr
18,10 TL
Sepete Git
Wefood Organik Keçiboynuzu Unu 250 gr
WefoodOrganik Keçiboynuzu Unu 250 gr
(839)
Organik Keçiboynuzu Unu 250 gr
29,90 TL
Sepete Git
BEYORGANİK Pirinç Unu 500gr
BEYORGANİKPirinç Unu 500gr
(341)
Pirinç Unu 500gr
23,71 TL
Sepete Git

Gurme ve Organik Ürünler

Doğal Ürünler ile Sağlığınız Koruma Altında!

Her geçen gün özellikle gıdalarda doğal olana ve katkısız olana yönelim söz konusudur. Doğal ürünlerle beslenmek hem vücudu zinde tutar hem vücuda katkı maddesi girilmesi engellenmiş olur. Bu sayede de sağlığınızı korumuş olursunuz. Organik ürünler çokça fazla olup neredeyse tüm tüketim ürünlerinin doğalları bulunmaktadır. Böylelikle de vücudunuza en sağlıklı besinleri alma fırsatı bulabilirsiniz. Organik besinler yetiştirilmesinde ve işlenmesinde sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan yetiştirilen gıdalardır. Bu besinlerde hormon ya da kimyasal maddeler bulunmadığı için sağlığınızı da bozmaz. Doğal ve organik gıdalarla beslenme vücudunuzdaki sistemlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Vitamin ve mineral içeriği yüksek olan organik gurme ürünler ile kaliteli beslenme imkanı yakalarsınız. Sağlıklı topraklarda yetişen lezzetli besinler ile sağlığınızı koruyun. Bu ürünler çokça çeşitli olup farklı yerlerde kullanıma göre şekillenmektedir. Karadut özü bu organik ürünlerden bir olarak aroması ile farkınız ortaya koymaktadır. Sezon karadutları ile yapılır en güvenli şekilde ambalajlanmaktadır. Böylelikle size gelene kadar hava almaz ve yapısını korur. Her sezon taze olarak üretildiği için de tadında değişim olmadan taze taze tüketme şansınız olacaktır. Ambalajındaki emniyet bantları sayesinde paketlendikten sonra hiç açılmadığını ve hava ile teması olmadığını anlayabileceksiniz. Yüksek kaliteye sahip bu lezzetli karadut özünü bilhassa tatlılarda kullanarak şeker alımını düşürebilirsiniz. Karadut özü ile yaptığınız tatlılarda doğal meyve şekeri dışında işlenmiş şeker bulunmayacak, dolayısıyla da hem daha sağlıklı hem de çok daha düşük kaloriye sahip olacaktır. Diyet yapıyorsanız ya da sağlıklı besleniyorsanız bu karadut özü tatlı yaparken sizlere yardımcı olacak. Gurme doğal ürünler arasında yer alan keçiboynuzu özü de yine tatlı yaparken kullanabileceğiniz lezzetlerden biridir. Aroması ile lezzetli sizlere sunacak ve çok daha hafif tatlılar yapmanıza yardımcı olacaktır. Yalnızca tatlı yaparken değil normal olarak kaşıkla da tüketebilirsiniz. Keçiboynuzu özü enfes kokuya ve tada sahiptir. Mineral bakımından zengin olan bu besinler çokça vitamini barındırmaktadır. Dolayısıyla da tükettiğiniz takdirde vücudunuza hem vitamin hem de mineral kazandırmış olacaksınız. Boğazlara iyi gelen keçiboynuzu özü ile kış aylarında sağlığınızı koruyabilirsiniz. Grip ve nezle gibi rahatsızlıkların da oluşumunu engelleyerek bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Kalsiyum açısından yüksek değerlere sahiptir ki bu özelliği ile kemik yapısını da korur. Doğal ve katkısız yapısı ile en iyi şekilde vitaminlerin vücudunuza geçmesini sağlayacaktır.

Hindistan Cevizi Yağı ve Zengin İçeriği

Organik besin kaynaklarından biri olarak hindistan cevizi yağları sağlıklı beslenmenin ilk adımlarından biridir. Yağ tüketimi hem diyette hem de sağlıklı yaşamda en dikkat edilen konulardan biri iken içeriğindeki temizlik ile hindistan cevizi yağları bu açıdan ilk tercihlerdendir. Kurabiye ya da kek yaparken normal yağların aksine hindistan cevizi yağını kullanarak çok daha sağlıklı ve düşük kalorili besinler elde edebilirsiniz. Sindirimi ve kalori değeri ile son derece sağlıklı olan Hindistan cevizi yağları kullanım pratikliği de sağlamaktadır. Yalnızca tatlı yaparken değil yağın kullanıldığı her alanda bu Hindistan cevizi yağını kullanabilirsiniz. Sindirim problemi yaşıyorsanız kahvenizin içine bir çay kaşığı hindistan cevizi yağı ekleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bağırsaklarınızın daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlayarak şişlikleri önleyecektir. Özel gıda ürünleri içerisinde yer alan bir diğer ürün ise hindistan cevizi rendesidir. Bu şekli ile son derece lezzetli olup özellikle kek ve benzeri yiyecekleri hazırlarken katkıda bulunacaktır. Yulaf lapası hazırladığınızda vitamin bakımında yüksek olan bu Hindistan cevizi rendesini kullanabilirsiniz. Hem görünümü hem de içeriği zenginleştirerek daha sağlıklı bir hale gelecektir. Mevsiminde toplanan Hindistan cevizleri dikkatli bir şekilde besin değerleri korunarak rende haline getirilip paketlenmektedir. Böylelikle hem katkısız hem de taze olmaktadır. Sürekli yenilenerek daima o seneki mahsullerden elde edilmektedir. Cam kavanoza konularak çok daha sağlıklı bir şekilde elinize ulaşmasını sağlanmaktadır. Hindistan cevizi veya rendesi cam kavanozda bulunduğunda hem besin değerlerini korur hem de plastik ile teması bulunmaz. Hindistan cevizi rendesinin içerisinde B vitaminin yanı sıra magnezyum gibi son derece önemli minerallerde bulunmaktadır. Böylelikle sağlınızın korunmasında sizlere yardımcı olacak ve katkısız olması sayesinde de vücudunuza yabancı gıdaların girmesine engel olacaktır. Gurme gıda ürünleri içerisinde bulunan bir diğer sağlıklı yağ ise organik kakao yağıdır. Soğuk sıkım olarak elde edilirken içerisindeki zengin içeriği korumaktadır. Böylelikle en sağlıklı yağları tüketebileceksiniz. Bu organik yağlar sindirimi ve yakılması kolay besinler olduğu için ham daha hafif hem de daha sağlıklı yemekler oluşmasını sağlamaktadır. Ham kakaodan elde edilen bu yağ sağlığınızın korunması ve kilo kontrolünde sizlere yardımcı olacaktır. Kurabiye ve kek gibi tatlı yiyecekler hazırlarken bu yağları kullanarak hafif ve düşük kalorili yiyecekler hazırlarken keçiboynuzu ya da karadut özü ile de işlenmiş şeker bulunmayan tatlılar elde edebilirsiniz.

Kekreyemiş Tozu ile Formda Kalmak Daha Kolay!

Tamamen doğal bir ürün olan kekreyemiş tozu metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını daha kolay hale getirmektedir. Metabolizmanın hızlı çalışması besinlerin hızlı öğütülüp sindirilmesini sağlarken vücudunuzun dengesini de korur. Kilo vermeye yardımcı organik besin kaynaklarından biri olarak tüketimi de son derece kolaydır. 1 bardak ılık su ile bir ölçek tüketebileceğiniz gibi yoğurtla karıştırıp da yiyebilirsiniz. Böylelikle nerede olursanız olun yalnızca su ile de kekreyemiş tozunu kullanabileceksiniz. İştah kapatıcı özelliği ile özellikle diyetteyken sizlere yardımcı olarak kilo kontrolüne katkıda bulunur. Gurme ürünleri olarak kullanılan bu kekreyemiş tozu tadı itibarıyla da son derece lezzetli ürünlerdir. Bir meyve olan kekreyemiş içerisinde işlenmiş şeker bulundurmaz yalnızca doğal meyve şekerine sahiptir. Bu meyve reçel yapımında da kullanılabilen tatlı bir meyvedir. Böylelikle tozu da tatlı olmakta ve lezzeti sunmaktadır. Kekreyemiş tozu vücuttaki gereksiz yağlarla mücadele de sizlere yardımcı olarak zayıflamanıza ve formda kalmanıza yardımcı olacaktır. Metabolizmayı hızlandırarak sindirimi kolaylaştırır. Yağların daha hızlı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlarken fazla yağ depolanmasını da önler. Metabolizmanız yavaş ve sindirim problemi yaşıyorsanız bu toz sizler için kurtarıcı olacaktır. Gün içerisinde yorulmadan ve sıkılmadan kilo vermenize yardımcı olacaktır. Bir yandan iştahı kapatıp bir yandan da sindirimi kolay hale getiren bu organik besinler sağlığın korunmasına da katkıda bulunmaktadır. Vücudunuzda bulunan şişkinliğin atılmasını yani ödemlerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Depolanan fazla ve gereksiz suyu vücuttan atarak toksinlerden arınmasına yardımcı oluyor. Gereksiz suyu atıp fazla olan yağı parçalamaya ve yakmaya yardımcı olarak kekreyemiş tozu fit bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Yemek yediğinizde önceden vücudunuza aldığınız kekreyemiş tozu bu yemek yağlarının fazla depolanmasını önleyerek bölgesel yağlanmanın önüne geçiyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle forma girmek istiyorsanız ve bunu çok kısa bir sürede sağlıklı ürünlerle yapmak istiyorsanız sizlere yardımcı olacaktır. Tokluk hissi oluşturarak gereksiz yemelerin ve fazla kalori almanın da önüne geçer. Hem tokluk hissedecek hem de yedikleriniz çok kolay sindireceksiniz. Katkısız ve doğal olması sebebi ile de sağlığınızı korur ve vücudunuza iyilik yapar. Vücudunuzun toksinlerden arındırılarak çok daha temiz hale gelmesini sağlayacaktır. Kendinizi daha enerjik hissedecek ve yorgunluğunuzu unutacaksınız. İçerisinde B ve C vitamini de bulunan kekreyemiş tozu vitaminlerin de vücudunuzla buluşmasını sağlayacaktır.

Lezzetli ve Kalsiyum Kaynağı Yöresel Peynirler

Peynir kemik gelişimi için son derece önemli besin kaynaklarından biri iken doğal olarak üretilenleri çok daha verimlidir. Peynirler farklı tatları ve aromaları ile lezzet şöleni sunarken kemik erimesi gibi olumsuz hastalıklarında oluşmasını önler. Gurme süt ürünleri arasında yer alan yöresel keçi peyniri üretiminden bizlere ulaşana kadar her adımda güvenle sağlıkla gelmektedir. Farklı boyutları olan bu peynirleri 1 kilogram 5 kilogram gibi farklı ağırlıkları ile tercih edebilirsiniz. Tüketme sıklığınıza bağlı olarak bu kilo tercihini yapabilirsiniz. Her daim güvenle ve sağlıkla tüketebileceğiniz %100 doğal keçi peyniri keçi sütünün tüm vitaminlerini içerir. Kolay sindirimi ile en çok tüketilen peynir çeşitlerinden biridir. Vücutta şişkinlik ve laktik asidin vermiş olduğu şişkinliği önleyerek çok daha sağlıklı bir peynir tüketimi sağlar. Tüm bu faydalarının yanı sıra kalorisi de daha düşük olup diyet yaparken de tüketilmesi uygun olan peynirlerdendir. Lezzeti ile her daim sevilen keçi peyniri katkısız olarak %100 doğal olduğunda tüm vitamin ve mineralleri korunmuş oluyor. Dolayısıyla da bu organik ürünler tükettiğinizde çok daha sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olacaksınız. İçerisinde sağlıklı yağlar bulunan keçi peyniri iyi ve temiz içeriğin vücudunuzla buluşmasını sağlayacaktır. Aromalı tadı ile daha zengin lezzetteki bu %100 doğal keçi peyniri kanınızda bulunan enfeksiyonların azalması ve yok olmasını sağlamaktadır. Bu sayede ağrılarınız azalacak ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız. Gurme yöresel ürünler sağlıklı yapılarının yanı sıra zararlı maddelerle buluşmadığı için lezzetinden ödün vermemiş ürünlerdir. Protein ve kalsiyum kaynağı olan keçi sütü ve peyniri taze olarak yapılıp gönderildiği için güvenle tüketebilirsiniz. Üretildiği anda ambalajlanarak herhangi bir şekilde dış etkenlere maruz kalması önlenir. Hava almayacak şekilde paketlenip bozulması durumunun da önüne geçilir. Süt ve süt ürünlerinin iyi muhafaza edilmesini gerektiği bilinciyle en sağlıklı şekilde paketleme ve ambalajlama yapılır. Vücudun kalp ritmini ve kas fonksiyonlarını yönetilmesine yardımcı olan keçi peyniri içerdiği vitamin ve enzimlerle tam bir sağlık deposu. İçeriğinde bulunan ve sindirimin bir numaralı sağlayıcısı olan probiyotikler sütten peynire geçiş aşamasında çoğaldığı için keçi peyniri en zengin probiyotik kaynaklarından biridir.

Acai, Maca, Sushi Yosun ve Çok Daha Fazla Organik Gurme Ürünler Trendyol’da!

Gelişen mutfak ve değişen tatlarla beraber yeni ürünlerde sofralarda yerini almaktadır. Yulaf lapası gibi çeşitli tatlarda kahvaltı ve diğer ürünlerden tercih edilir hale gelmektedir. Organik olarak yulaf ezmesi çok daha sağlıklı ve sindirimi kolay ürünlerdir. Özellikle sabahları yulaf lapası ile kahvaltı yapıyorsanız bu %100 doğal yulaf ezmesini kullanarak daha temiz içeriklere sahip bir kâse oluşturabilirsiniz. Suni ilaçlara ve zararlı maddelere maruz kalmayan yulaflar vücudunuza girdiğinde daha zinde ve temiz hissedeceksiniz. Yulaf gibi sağlıklı bir besini ister süt ister su ile pişirebilirsiniz. Dilerseniz de pişirmeden yoğurt ile tüketebilirsiniz. Doğal yapısı ile yoğurt ile buluştuğunda etkisini çok daha artıracaktır. Sürekli klasik kahvaltılıkları tüketmekten sıkıldıysanız sizler için iyi bir alternatif oluşturacaktır. Sinir sistemine iyi gelen yulafı organik olarak tüketip faydasını çok daha artırabilirsiniz. %100 doğal ve katkısız içeriği ile yulaf ezmesi sedef oluşumunu önleyerek cilt sağlığına da katkıda bulunur. Sindirimi de düzenleyerek bağırsakların düzenli çalışmasını sağlayacaktır. İthal gurme ürünler içerisinde yer alan acai son dönemlerde popülerliği ile her yerde görünür hale gelmiştir. Acai bir üzüm çeşidi olarak doğal şeker içerip işlenmiş şeker kullanımını önler. Kilo vermeye yardımcı gıdalardan biri olarak diyetteyseniz en yakın dostunuz haline gelecektir. Zengin içeriği ve hafif yapısı ile sık sık tüteceğiniz ürünlerden biri olacaktır. Tokluk hissi sunması ve bu hissi uzun süreli olarak devam ettirmesi de sizlere sağladığı faydalardandır. Mor rengi ile tam bir antioksidan karşıtıdır. Kanser riskini azaltan içeriği ile vücudunuzun daima sağlıkla kalmasını sağlayacaktır. Maca tozu da yine bu ithal ürünlerden biri olarak yeşil rengi ile de ne denli sağlıklı olduğunu göstermektedir. Yorgunluğunuzun ve halsizliğinizin önüne geçerek çok daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Stresi azaltıcı ve ruhu rahatlatıcı etkisi ile günlük telaşları bir yana bırakmanıza yardımcı olacak. Doğal yapısı ve katkısız içeriği ile vücudunuza yararlı içeriklerin girmesini sağlayacaktır. Gurme şarküteri ürünleri dışında bu ürünlerde her öğünde tercih edilebilir. Sushi yosunu alarak da evde kendi sushilerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle hem çok daha farklı lezzetler elde edebilir ve bunu daha uygun hale getirebilirsiniz.

Özel Gıda Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Organik ürünler herhangi bir katkı maddesi olmadan sizlere sunulan besinler olduğu için vücudunuz için yararlı içerikleri barındırır. Zararlı maddeler ya da ilaçlar gibi olumsuz etkilere maruz kalmadan sofranızda yerini alacaktır. Keçiboynuzu özü ile boğazlarınızı yatıştırıp sindiriminizi düzenlerken karadut özü ile kaliteli kan yapısına sahip olabilirsiniz. Kan yapısındaki zararlı maddeleri arındırarak çok daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Kış aylarında tükettiğiniz keçiboynuzu özü boğazlarda tahriş oluşumunu önlerken grip ve nezle gibi hastalıklara karşı da sizleri korur. Doğallığın mutfağınıza ve sofranıza taşınmasını sağlayarak doğadan gelen şifayı sizlere sunmaktadır. İçerdiği vitamin ve minerallerle birlikte kas yapınıza ve organ sisteminize katkıda bulunacaktır. Çokça faydasının yanı sıra katkı maddesi barındırmadığı için zararlı maddelerinde vücuda girmesini önler. Kullanılan malzemeni tüm iyi içeriğini sizlere sunar. %100 doğal ve şeker ilavesiz fıstık ezmelerini kullanarak vücudunuza işlenmiş şeker girmesini önleyebilirsiniz. Kıvamı ve aromasıyla vazgeçemeyeceğiniz lezzetlerden biri olacaktır. Fıstığın değerli ve kaliteli yağını da içerisinde bulundurduğu için vücuda enerji kaynağı olacaktır. Özellikle spor öncesi bu doğal fıstık ezmelerini tüketmek çok daha yüksek verimle spor yapmanızı sağlayacaktır. Gurme et ürünleri içerisinde füme eti ve kavurma gibi çeşitlerde mevcuttur. Doğal ortamda ve kaliteli bir şekilde beslenmiş hayvanların etleri ile yapılan bu besinler son derece sağlıklıdır. Katkı maddesi içermeyerek en lezzetli etleri sizlere sunmaktadır. Sıkı ve güvenli ambalajın ile sizlere ulaşana kadar güvenle taşınmaktadır. Hava aldırmayan vakumlu poşetlerle sunulan bu doğal etler en sağlıklı hayvanların etlerinden oluşmaktadır. Dolayısıyla da protein kaynağı olarak sizlere kas kütlesi kazandıracak ürünlerdir. Spor sonrası protein tüketimi kasların artarak daha kuvvetli hale gelmenizi sağlayacaktır. Bu etlerin yanı sıra gurme domuz ürünleri de bulunmaktadır. Çeşitli besinler ve lezzetler ile sofralarınız katkı maddelerinden arınacak ve çok daha sağlıklı hale gelecektir. Böylelikle hem siz hem de aileniz doğal ve içeriği temiz gıdalar tüketeceksiniz. Faydaları ve besin değerleri son derece iyi olan bu doğal gurme ürünlere ulaşmak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Uygun fiyata yüksek kaliteye sahip olmak için organik ve katkı maddesi içermeyen sağlıklı gıdalar Trendyol’da sizlerle!