"

Iphone 7 Ekran Koruyucu

" araması için 14712 sonuç listeleniyor

Iphone 7 Ekran Koruyucu ile Sağlam Telefonlar Trendyol'da!

Koruyucu filmlere yatırım yapan kullanıcıların temel motivasyonu cihaz ekranlarının zarar görmemesidir. İdeal model arayışında iyi bir ekran koruyucunun kırılma, risk ve çizilmelere karşı alınan önlemlerin ötesine geçebileceği fark edilir. Sonuçta, bazı modeller, kullanıcı için daha fazla gizlilik ve cihazın dahili bileşenleri için güvenlik sağlamaya bile yardımcı olur. iPhone 7 ekran koruyucu seçenekleri için Trendyol 'u inceleyebilirsiniz.

Iphone 7 Ekran Koruyucu Modelleri

Iphone 7 Ekran Koruyucu Modelleri

Vazgeçilmez hale gelen akıllı telefonlar, ister özel ister profesyonel faaliyetlerimizde, her yerde bizi takip ediyor. Bu küçük teknoloji mücevherleri, kişiliğimizi mükemmel bir şekilde yansıtıyor ve hepimizin onlarla özellikle duygusal bir ilişkisi var. Son yıllarda, giderek daha verimli, daha hafif, baş döndürücü teknik özelliklere sahip ve her zamankinden daha büyük, daha ince ekranlı akıllı telefonlar sunan üreticilerin özel ürünlerini keşfediyoruz. iPhone 7 ekran koruyucu film cihazın kullanım ömrünü uzatır ve zarar görmesini önler. iPhone 7 ekran koruyucu fiyatı uygun olduğu için iPhone 7 ekran koruyucu tavsiye edilen ürünler arasında yer alır. Ürün, akıllı telefon ekranının zarar görmesini önlemesinin yanı sıra, ekranın yandan görünmesini engelleyen, meraklı gözlerden uzak bir teknolojiye sahip. Tıpkı geleneksel cam kaplamalar gibi, bu aksesuar cep telefonu ekranını toza, çizilmelere ve darbelere karşı korumanın yanı sıra akıllı telefonun dokunma hassasiyetini koruma sözü veriyor. Gizlilik ekran koruyucusunun ekstra özelliği, ekranın yalnızca 90 derecelik yatay bir açıda net bir şekilde görüntülenmesini sağlayan bir teknolojidir. Cep telefonunun önünde konumlanan herkes tarafından görülebilir. 60 derecelik yandan bakıldığında, vizör kademeli olarak kararır.

Iphone 7 Ekran Koruyucu Seçenekleri

Iphone 7 Ekran Koruyucu Seçenekleri

Cep telefonlarımız hala oldukça kırılgandır; darbelere, düşmelere veya diğer çeşitli aksiliklere karşı asla güvenli değildir ve çoğu durumda, ekran en önemli cihaz koruyucusudur. Akıllı telefon ekranı en önemli parçadır, değiştirilmesi en pahalı olanıdır ve özellikle günlük olarak açığa çıkar. En ufak bir sakarlık, bir çantadaki veya cepteki diğer nesnelere basit bir sürtme bile ekranın çizilmesine neden olabilir. Bu koşullar altında, mobil ekranınıza çok etkili bir koruma sağlamanın çok önemli olduğu bir gerçektir. Plastik filmler akıllı telefonlar için ilk koruyucu filmdir. Günlük kullanımda bir ekranın maruz kalabileceği çiziklere ve diğer küçük bozulmalara karşı etkili bir şekilde korur, ancak düşme durumunda pek yardımcı olmayacaktır. Polikarbonat filmler, plastik filmin geliştirilmiş bir versiyonudur, çizilmelere ve diğer olaylara karşı daha iyi koruma sağlarlar ancak düşmelere karşı çok etkili olmayacaktır. Akıllı telefonlar için temperli cam filmler, darbe direncini artırmak için özel olarak işlenmiş camdan yapılmıştır. iPhone 7 ekran koruyucu cam en popüler ürünlerden biridir. Bir diğer seçenek ise iPhone 7 hayalet ekran koruyucu olmaktadır.

Iphone 7 Ekran Koruyucu Çeşitleri

Iphone 7 Ekran Koruyucu Çeşitleri

Bir kaza durumunda, tüm darbeleri ve saldırıları emen ve neredeyse tamamen güvenli olan orijinal ekranı en iyi şekilde koruyan temperli cam koruma filmidir. Hidrojel koruyucu filmler, emiciliği ve esnekliği inanılmaz derecede etkili olan bir jelden oluşur. Hidrojel film, şoku önemli ölçüde emerken, çizilme durumunda otomatik olarak kendini yenileme gücüne sahiptir. Temperli camdan çok daha verimlidir, hatta şiddetli bir darbe anında temperli cam çatlar, hidrojel koruyucu film ise kırılmaz. Bununla birlikte, tüketici görüşleri, temperli cama kıyasla dokunuşun daha az hoş olacağı konusunda hemfikirdir. Malzemelerin yüksek kalitesine ve ilgili tüm teknolojik gelişmelere rağmen, kırılmaz ekranlar geliştirmek henüz mümkün olmamıştır. Aslında, giderek daha ince tasarımlarla, cihazların kaplamalarında daha fazla koruyucu kullanılıyor. Kapaklar, özellikle kenarlı modeller ekranların korunmasına da yardımcı olur. Ancak, her türlü düşmenin neden olduğu hasarı önlemek için tek başına yeterli olmayabilirler. Bu durumda iPhone 7 tam ekran koruyucu kullanmak en iyisi olacaktır. iPhone 7 siyah ekran koruyucu da iyi bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. iPhone cihazlar için aradığınız ekran koruyucuları Trendyol'u bulabilirsiniz.