İlgili Kategoriler
Dahili Hafıza
Kozmetik Durum
RAM Kapasitesi
Fiyat
Ekran Boyutu
Renk
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Kamera Çözünürlüğü
Fiyat Geçmişi
Parmak İzi Okuyucu
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Arka Kamera Sayısı
Ürün Puanı
"

Yenilenmiş Cep Telefonu

" araması için 2190 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınıza Uygun Beğenilen Yenilenmiş Cep Telefonu Modelleri Trendyol'da!

Elektronik cihazlar arasında yer alan cep telefonu iletişim kurmak ve ağ bağlantılarından faydalanmak için tercih edilen mobil bir üründür. Mobil olması istenilen yere götürülerek rahatça kullanılmasını sağlar. Kaliteli markaların tasarladığı sıfır ve ikinci el seçenekleri bulmak mümkündür. Ürünler arasında çeşitli marka ve modeller yer alır. Yenilenmiş cep telefonu seçenekleri, kullanışlı ve ekonomik olma özellikleriyle ön plana çıkar. İkinci el olan bu modeller arasından dilediğiniz markaya ait olanı bulmanız mümkündür. Teknik bakımdan uzman servisler tarafından yenilenen cihazlar son derece güvenilirdir. Tüm fonksiyonları uygun şekilde çalışan cihazlar garantili olma özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker. Garanti süresi farklı markalar için değişkenlik gösterebilir. Yenilenmiş cep telefonu modelleri Apple, Huawei, Samsung, Oppo gibi markaların tasarladığı telefonlardan meydana gelir. Yenilenmiş cep telefonu markaları yüksek kaliteye sahip cihaz seçenekleriyle dikkat çeker. Genellikle kutu içeriğinde şarj kablosu, kulaklık, garanti belgesi gibi aksesuarlar ve kılavuzlar yer alır. Kullanışlı, temiz bir cihaz elde etmek için uygun olan seçenekleri bulabilirsiniz. Farklı nedenlerden kaynaklı olarak sıfır paketinde çıkarılan modeller çeşitli testlerden geçirilerek tüm fonksiyonları çalışır hale getirilir. Ayrıca ekran çizilmesi gibi dış tasarımında hata bulunan ürünler de farklı tekniklerle iyileştirilir. Görsel kondisyon, donanımsal nitelikler ve yazılım özellikleri açısından ikinci el telefonlardan ayrılan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Üst model elektronik cihazları kullanmaya başlamak için yenilenmiş seçeneklere göz atabilirsiniz.

Akıllı Özelliklere Sahip Yenilenmiş Cep Telefonu Modelleri

Akıllı Özelliklere Sahip Yenilenmiş Cep Telefonu Modelleri

Akıllı telefon günlük hayatın ihtiyaçlarını karşılayan özellikleriyle dikkat çeker. Bu cihazlar sayesinde birçok işi kolayca halletmek mümkündür. Yenilenmiş akıllı telefonlar gelişmiş özelliklere sahip seçeneklerden meydana gelir. Tüm fonksiyonları iyileştirilerek müşterilere özel olarak hazırlanan ürünler teknolojiyi takip edenler için oldukça avantajlıdır. Müşteri memnuniyeti düşünülerek yapılan işlemler cihazlardan tam performans alınmasını sağlar. Teşhir amaçlı sunulan ancak iyi durumda olan modeller de bu ürünler arasında yer alır. Teşhir sunulan cihazları ekonomik olarak temin etmeniz mümkündür. Kontrolleri yapılarak satışa sunulan elektronik ürünler güvenli şekilde kullanılabilir. Temizlenerek yeniden ambalajlanan modeller ilk günkü özelliklerini korur. Özellikle model yükseltmek amacıyla değiştirilen seçenekler iyi kondisyonda olan modellerden meydana gelir. Fazla kullanılmadığı için son derece yeni olan ürünler iyileştirme yapılarak tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Cihazların sahip olduğu standartları koruması için yapılan çalışmalar, kaliteli sonuçlar ortaya koyar. Yenilenmiş ürün nitelikli cep telefonu modelleri ile ön plana çıkar. Akıllı telefon, yüksek standartlara sahip kamera çözünürlüğüne, ekran cinsine ve ekran teknolojisine sahiptir. Bununla beraber ses özellikleri, ram kapasitesi, dahili hafıza gibi nitelikler bakımından gelişmiş olan akıllı cihazlar müşteri memnuniyeti sağlar. Telefonları satışa sunmadan önce batarya özellikleri de ayrıntılı biçimde incelenir. Bu aşamada batarya kapasitesi ve pil gücünün uygun standartlarda olmasına dikkat edilir. Çeşitli uygulamalar sonucu iyileştirme yapılması gereken bataryalar, standarda uygun hale getirilir. Bu sayede ekonomik ve uzun pil ömrüne sahip elektronik cihaz sahibi olmak mümkündür. Ayrıca ses kalitesi de dikkate alınan konular arasında yer alır. Özellikle görüşmeler esnasında ahize ve hoparlörden çıkan sesin kalitesi test edilir. Aynı zamanda karşı tarafa iletilen ses özellikleri de ayrıntılı şekilde incelenir. Akıllı telefonlarda mobil ağ bağlantısı özellikleri de son derece önemli bir niteliktir. Yenilenmiş cep telefonu çeşitleri arasında daha az fonksiyona sahip olan modeller de vardır. Yenilenmiş tuşlu telefon çeşitleri güçlü tasarımıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. İletişim kurmak ve basit işlemleri yerine getirmek için yeterli olan tuşlu cihazlar sağlam seçenekler sunar. Siz de kullanım alışkanlıklarınıza uygun modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Tasarımı ile Yenilenmiş Cep Telefonu Modelleri

Kaliteli Tasarımı ile Yenilenmiş Cep Telefonu Modelleri

Özenle yenilenen cep telefonu modelleri estetik tasarımlarıyla ön plana çıkar. Görsel açıdan iyi durumda olan ürünler sıklıkla tercih edilir. Cihazlarda bulunan basit hasarlar üstün teknolojiler kullanılarak giderilir. Bu sayede yeni görünen modeller elde edilir. Müşteri memnuniyeti için temiz ve şık olarak hazırlanan seçenekler arasında kişisel zevklere hitap eden ürün tercih edilebilir. Yenilenmiş cep telefonu renkleri müşteriler için geniş alternatif sunar. Kırmızı, yeşil, lila gibi canlı renklere sahip cihazları bulabilirsiniz. Bununla beraber klasik görünümden hoşlananlar için gri, siyah ve beyaz renkli seçenekler de vardır. Telefonların orijinal tasarımları dikkatleri üzerine çeker. Son derece sağlıklı görünüme sahip olan ürünler sayesinde yüksek fonksiyonlu uygulamalar yapabilirsiniz. Birçok aşamadan geçirilerek satışa hazırlanan modeller oldukça kullanışlı seçeneklerden meydana gelir. Ürünlerin teknik özelliklerini detaylı biçimde inceleyerek aradığınız modele karar verebilirsiniz. Fotoğraf çekmekten hoşlananlar için kamera özellikleri son derece önemlidir. Ön ve arka kameraya sahip birçok seçenek bulunur. Kameraların çözünürlük değerlerini kontrol ederek yüksek kaliteye sahip seçenekleri tercih edebilirsiniz. Markaların tasarladığı modeller gelişmiş özellikler sunar. Kullanım alışkanlıkları hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeye yardımcı olur. Bununla beraber yenilenmiş cep telefonu önerileri de doğru ürünü tespit etmek açısından yol gösterici olabilir. Müşteri yorumları sayesinde önerileri inceleyebilirsiniz. Yazılım, donanım ve gövde üzerinde gerçekleştirilen kontroller cihazların işlevlerini yerine getirdiğini onaylamak açısından önemlidir. Yenilenmiş olarak sunulan seçenekler, cihazın sahip olduğu özelliklerin tümünü üstün performanslı olarak yerine getirir. Müşteri yorumları sayesinde farklı tasarıma sahip cihazların uzun süreli performansları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteriler çeşitli kriterleri göz önünde bulundurarak puanlamalar yapar. Kaliteli tasarım, önemli değerlendirme kriterleri arasında yer alır. Cihazların kalitesi hakkında detaylı fikir edinmek için yorumları inceleyebilirsiniz.

Yenilenmiş Cep Telefonu Avantajlı Fiyatları

Yenilenmiş Cep Telefonu Avantajlı Fiyatları

Özel teknolojiler kullanılarak yenilenen telefonlar son derece avantajlı alışveriş imkanı sağlar. Çeşitli etkenlerden dolayı satın aldıktan kısa süre sonra değiştirilen cihazlar birçok aşamadan geçirilerek sıfır gibi görünecek hale getirilir. Bu aşamalar genellikle standart teknik özellikleri hedef alır. Marka ve modele göre değişkenlik gösteren ses, görüntü ve işletim sistemi özellikleri, standartlar baz alınarak test edilir. Satışa uygun olan seçenekleri belirlemek için gelişmiş uygulamalar gerçekleştirilir. Bu aşamada cihaz ile ilgili düzgün çalışmayan ve arızalı olan tüm fonksiyonlar giderilir. Bu sayede son derece güvenli olan ürünler müşteri memnuniyeti sağlar. Yenilenmiş cep telefonu fiyatları belirlenirken marka ve modelin tüm özellikleri dikkate alınır. Özenle hazırlanan seçenekleri detaylı biçimde incelemek için teknik özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Testler arasında ram özelliklerini inceleyen kontroller de yer alır. Ram özellikleri ve kapasitesi elektronik cihazların hızlı çalışması ve birden fazla fonksiyon gerçekleştirmesi açısından önemlidir. Ayrıca mikrofon özellikleri de test edilen fonksiyonlar arasındadır. Sd kart yuvası, sim kart girişi gibi fiziksel kısımlar da detaylı biçimde kontrol edilir. Yenilenmiş garantili cep telefonu çeşitleri için belirlenen garanti süresi fiyatları etkileyebilir. Genellikle 12 ay boyunca garanti kapsamında olan cihazları güvenle kullanabilirsiniz. Daha önce belirli süre kullanılan telefonları fabrika ayarlarına getirmek için üstün teknolojilerden yardım alınır. Ekran, kamera ve kasa özelliklerinin tamamı referanslı testlerden geçirilerek yeni gibi görünen cihazlar tasarlanır. Cihazın içerisinde yüklü olan uygulamalar arasında performansı etkileyen tüm yazılımlar test aşamasında ortadan kaldırılır. Bu sayede üstün performans ile çalışan telefonlar elde edilir. Son derece avantajlı olan modelleri Trendyol’da detaylı biçimde inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan seçenekleri buradan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yenilenmiş Telefon Ne Demektir?

Yenilenmiş telefon, eski model bir cep telefonunun fabrika ayarlarına döndürülüp gerekli parçalarında yapılan değişimin ve çeşitli testlerin ardından yeniden satışa sunulması anlamına gelir. Bazı dünyaca ünlü markalar eski model cep telefonlarını piyasadan toplayıp yeniledikten sonra tekrar satışa sunar. Pek çok kişi, kullandığı telefonun yeni modeli çıkar çıkmaz satın alır ve eski telefonunu satar. İkinci el piyasasındaki gerekli yetkililer bu telefonu günceller ve gerekli görülen değişimleri yaparak yeniden satışa sunar. Bu sayede kişiler, az kullanılmış, herhangi bir sorunu bulunmayan ve sıfır modele çevrilmiş cep telefonlarına uygun fiyatlardan erişme şansı bulur. Sıradan bir ikinci el telefona göre oldukça kaliteli ve sıfır telefon kondisyonundaki ürünler cep telefonu alıcılarıyla buluşur. Yenilenmiş cep telefonları, iç donanımlarında ve dış tasarımlarında hiçbir hata veya problem olmadan kullanıma hazır hale gelir.

Yenilenmiş Telefon Alınır Mı?

Yenilenmiş cep telefonları, uygun şekilde onarılan ve güncellenen cihazlardır. Kullanılan cep telefonu, artık kişisel ihtiyaçları karşılamaz bir hale gelebilir ve telefon değişimi zaruri bir noktada olabilir. Böyle durumlarda fiyat performans ürünü ve aynı zamanda bütçe dostu olarak yenilenmiş cep telefonları tercih edilebilir. Aynı modelin sıfır ürünüyle arasında fiyat avantajı bulunur. Fiyat avantajının yanı sıra üründe herhangi bir performans farkı bulunmaz. Garantisi mevcut olan telefonlar tercih etmek, uzun vadeli kullanım imkanı sunmasının yanı sıra ürünün garanti kapsamında olması sebebiyle de avantaj sağlar. Bu nedenle yenilenmiş cep telefonlarının sıfır telefonlardan herhangi bir farkı yoktur ve tercih edilebilir. Kişisel zevkler ve beklentiler doğrultusunda yenilenmiş telefon modeli belirlenerek satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. İstediğiniz modele avantajlı fiyat aralıklarıyla sahip olmak istiyorsanız yenilenmiş cihazları inceleyip değerlendirebilirsiniz.

Yenilenmiş Telefon Almak Güvenilir Midir?

Yenilenmiş cep telefonları, eski cihazın tüm fonksiyonlarının iyileştirilerek ve sorunlu parçaları yenilenerek satışa sunulur. Cihaz gerekli incelemelerden geçirildikten sonra satışa sunulduğu için herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmaz. Bu telefonlar kullanım esnasında cihazdan kaynaklanan bir farklılık yaratmaz. Yalnızca cihazı satın almadan önce garantisinin olup olmadığına, değişen parçalarına, cihazın mevcut bir sorununun olmadığına ve hangi arızaların giderildiğine dikkat etmek gerekir. Tüm kontrollerden geçerek satışa sunulan bu cihazlar satın aldıktan sonra hem marka hem de satışı gerçekleştirilen kurum tarafından garanti altına alınır. Herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda garanti kapsamında değişim gerçekleştirilebilir. Yenilenmiş telefonlar güvenli bir şekilde satın alınabilir ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.