Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Robert Kiyosaki Kitapları

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Robert Kiyosaki Kitapları ile Keyifli Okuma Saatleri

Robert Kiyosaki kitapları, Robert Kiyosaki'nin vizyonu, insanların para hakkındaki düşüncelerini değiştirmek olabilir. Birçok meslek sahibi olan Robert Kiyosaki; aynı zamanda girişimci, yatırımcı, yazar ve motivasyon konuşmacısı olarak da bilinir. Yayımlandığı andan itibaren büyük ses getiren ve 6 yıl üst üste en çok satanlar listesinde yer alan "Zengin Baba Yoksul Baba" kitabının yazarıdır. Zengin Baba Yoksul Baba kitabında iki kişilik vardır. Eğitimli ama fakir bir baba ve Hawaii'deki en zengin adam olan hayali bir kolej terkiyle farklılıkların üstesinden gelir. Robert Kiyosaki, insanlara nasıl zengin olunacağını iyi analiz ederek ve gözlemleyerek göstermeye çalışıyor. Kiyosaki her zaman zengin değildi. Şimdi bir milyoner olan bu adam bir kez başarısız oldu ve ticari girişimlerinde iki kez iflas etti. Ancak, bu kayıpları bir deneyim olarak görüyor. Edindiği bilgileri kullanarak insanlara nasıl fakir olunmayacağını ve kötü finansal kararlardan nasıl kaçınılacağını öğretmeye başladı.

Robert Kiyosaki'nin Çocukluğu ve Ergenliği

Robert Kiyosaki'nin Çocukluğu ve Ergenliği

Robert Kiyosaki kitapları, Japon asıllı Robert Kiyosaki, Hilo, Hawaii'de Ralph H Kiyosaki olarak doğdu. Kiyosaki'nin babası da bir eğitimcidir. Babasının öğretmen olması Kiyosaki'nin daha iyi bir eğitim almasını sağladı. Kiyosaki, ABD Hilo Lisesi'nden mezun oldu. Deniz Ticaret Akademisi'ni başarıyla tamamlayarak 1969 yılında Güverte zabiti olarak mezun olan Kiyosaki, büyük bir gemide dünyanın birçok yerini gezmeye başladı. Ona yaptığı yolculuklar; onu her dilden, dinden ve ırktan insanlarla tanıştırdı. Yeni kültürleri ve yaşam biçimlerini keşfeden Kiyosaki, tanıştığı insanların mali durumlarını da incelemeye başlar. Ziyaret ettiği çok fakir ve çok fakir ülkelerin insanlarından çok etkilendi. 1972'de Vietnam Savaşı'na katılan Kiyosaki, bir savaş gemisinde helikopter pilotu olarak görev yaptı. Kiyosaki, pilotu için Havacılık Nişanı ile ödüllendirildi. Savaştan iki yıl sonra Deniz Kuvvetleri’nden ayrıldı. Ancak memleketine dönmek yerine New York'a taşınmayı seçti.

İflastan Kaçınma ve Finansal Başarı

İflastan Kaçınma ve Finansal Başarı

Robert Kiyosaki kitapları, Kiyosaki işinde para biriktirmeye başladı ve 1977'de fotokopi makinelerini pazara getiren şirketi kurdu. Naylon ve Velcro'dan ilk "sörf" cüzdanı. Bazı cüzdan malzemelerinin kalitesiz olması satışların giderek düşmesine neden olan etkenlerden biridir. Hammaddelerin kalitesine ve fiyatına pek aldırış etmeyen Kiyosaki, iflasın eşiğine geldi ve ilk işini iflas ettirdi. Birçok kayıp yaşamasına rağmen, Kiyosaki'nin hâlâ umudu var. Tecrübelerinin değerli olduğunu anladıktan sonra, bu bilgi ve tecrübeyi başkaları da aynı hatalara düşmesin diye para karşılığı herkese satmayı düşündü. Kiyosaki, bilgisini insanlara iflastan nasıl kaçınılacağını ve finansal başarıya nasıl ulaşılacağını öğretmek için kullandı. Money and You adlı bir kişisel gelişim atölyesinde motivasyonel konuşmacı olarak yola çıkan Kiyosaki, üç günlük seminer boyunca öğrencilere öncelikle Buckminster Fuller'ın eserlerini öğretti. Robert Kiyosaki kitap konuları, fiyatları, içeriği ve yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Robert Kiyosaki Tarafından Yazılan Kitaplar

Robert Kiyosaki Tarafından Yazılan Kitaplar

Robert Kiyosaki kitapları için ilk kitap 2000 yılında çıkardığı zengin babanın zengin olma rehberi, Kredi kartınızı bırakmadan adlı eseridir. Daha sonra birçok kitap yazmıştır. 2018- Zenginler neden daha zengin oluyor, 2017-Zengin Baba Ayrılmadan Önce: Her Girişimcinin Milyon Dolarlık Bir İş Kurmak Hakkında Bilmesi Gereken 10 Pratik Ders. 2015-İkinci Şans: Paranız, Sizin Hayatınız ve Onların Dünyası İçin, 2014-Nakit Akışı: Zengin Baba Fakir Baba, 2010 yılında çıkardığı 21. yüzyılda iş dünyası, 2009. Zengin Babanın Zengin Komplosu: Paranın 8 Yeni Kuralı yine Robert Kiyosaki kitapları arasında yer alır. Öncelikle Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet gösteren şirket, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya genişledi. Robert Kiyosaki kitaplarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.