Fiyat
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Garanti Süresi
Bağlantı
Garanti Tipi
Ses Özelliği
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Jbl Kablolu Kulaklık

" araması için 11 sonuç listeleniyor

Birbirinden Farklı Jbl Model Kulaklıklar Trendyol'da!

Teknolojinin gelişmesiyle artık çoğu alanda kulaklık kullanımı artmıştır. Eskiden sadece müzik dinlerken kullanılan kulaklıklar günümüzde ev, ofis, araba gibi birçok alanda kullanılır hale gelmiştir. İşlerinizi yaparken aynı zamanda telefonla konuşma kolaylığı sağlayan bu ürünler günlük hayatınızı oldukça kolaylaştırır. Dış mekanlarda, yürüyüş yaparken ve araba kullanırken dikkatinizin dağılmasına engel olarak kullanalım kolaylığı sağlar. Yenilikçi bir anlayışla üretim yapan marka teknolojik gelişmeleri takip eden son model kulaklıklar üretir. Kulaklık alırken öncelikle kulaklığı hangi amaçla kullanacağınız önemlidir. Amacınıza uygun modeli belirledikten sonra geriye alacağınız ürünün özelliklerini araştırmak kalır. Kulaklık seçilirken teknik özelliklerden konfora, malzeme kalitesinden tasarıma kadar birçok kritere dikkat edilir. Bunların başında aranan ilk özellik ses kalitesidir. Yüksek çözünürlü ses kalitesi sunan kulaklıklar saf müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Frekans tepkisi olarak bilinen bu özellik kulaklığın performansının gücünü belirler. Jbl kablolu kulaklık bas ve tiz dengesi ile oldukça doyurucu performans sergiler ve dinlediğiniz müzikten zevk almanızı sağlar. Farklı renk ve modeldeki tasarımlar ile beğeninize sunulur. Kablolu çeşitlerinde kablo boyu uzun olarak üretilir, bu sayede konforlu bir kullanım sağlar. İster bilgisayar oyunu oynarken isterseniz günlük işlerinizi hallederken tablet telefon gibi birçok cihazda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli Jbl hem kablolu hem kablosuz kulaklık modellerine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üstün Özellikleri ile Jbl Kulaklık Çeşitleri

Üstün Özellikleri ile Jbl Kulaklık Çeşitleri

Oyun seanslarının vazgeçilmezi kulaklıklar sayesinde bazen kendinizi oyunun içerisinde gibi hissedersiniz. Jbl bünyesinde çeşitlenen kulaklıklar sayesinde en küçük detaylardan büyük patlamalara kadar hissedeceğiniz sesler sayesinde oyun zevkiniz doruklara ulaşır. Jbl kablolu kulak içi kulaklık kulağınıza tam oturarak sesi net bir şekilde duymanızı sağlar. Sporda ve ofislerde kullanım kolaylığı açısından çokça tercih edilen bu ürün, gürültü iptali ile çevredeki sesi en aza indirir. Bu sayede odaklanma gerektiren işlerde çokça tercih edilir. İsterseniz müzik dinlerken de sadece müziğe odaklanabilir, dışarıdaki seslerden soyutlanabilirsiniz. Müzik ve çağrılar arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı sağlayan dahili mikrofon ile karışıklığın önüne geçer. Dayanıklı ve ergonomik tasarımıyla rahat kullanım sağlarken 40 saate kadar aktif şekilde kullanmanızı sağlar. Markanın üstün özellikteki kulak içi kulaklığı sayesinde telefon asistanlarına hızlı erişebilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen s, m, l kulak uçları ile size en uygun olanı seçerek kulaklığın kulağınıza tam oturmasını sağlarsınız. Bu sayede uzun kullanım sürelerinde bile kulağınızı rahatsız etmez. Kulaklık içi kulaklık kullanmak istemeyenler için jbl kablolu kulaküstü kulaklık tam bir teknoloji harikası olup özellikleriyle sizleri cezbedecektir. Kablo üzerinde bulunan kontrol tuşları ve mikrofon ile dinlediğiniz müziği kontrol edebilir gelen çağrılara kolaylıkla cevap verebilirsiniz. Bass ses kalitesi oldukça yüksek olan kulaklığın yumuşak süngerleri kulağınızı rahatsız etmez. 32 mm dinamik sürücüsü ile en zorlu parçalara bile güçlü ve ritmik tepki vermesini sağlar. Katlanabilir kulaklık gövdesi ile taşıma kolaylığı sağlar ve oldukça dayanıklı materyallerden üretilmiştir. Birbirinden farklı renk yelpazesi ile beğenilerinize sunulur. Birçok alanda bluetooth özelliği ile tercih sebebi olan jbl kablolu bluetooth kulaklık özellikle araba kullanırken ve çalışırken tercih edilir. Çift cihaza bağlanabilir ve cihazlar arasında hızlı geçiş yaparak rahat kullanım sağlar. Bir cihazda video izlerken bir arama gelirse sorunsuz şekilde cep telefonuna geçer ve her seferinde mükemmel şekilde erişim sağlar. 16 saate kadar kesintisiz kullanım sağlayan kulaklığı 2 saatte hızlı şekilde şarj edebilirsiniz. Markanın geniş ürün yelpazesine Trendyol'dan ulaşabilir ister kendinize isterseniz sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Jbl Kulaklık Modelleri

Avantajlı Fiyatlarla Jbl Kulaklık Modelleri

Jbl kulaklık modelleri kaliteli yapılarının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Dünyada sevilen ve tercih edilen kulaklık markası olarak farklı tarzdaki ihtiyaçlara cevap verir. Jbl kablolu kulaklık fiyatları kulaklıkta bulunan özelliklere göre belirlenir. Jbl fiyat skalası ürünün özelliklerine, gücüne ve işlevine bağlı olarak değişim gösterir. Fakat markanın tüm ürünleri fiyat ve performans olarak doğru orantıya sahiptir. Profesyonel oyun oynayanların vazgeçilmez aksesuarı kulaklıklar sürükleyici ve doğru sesiyle oyunu efsanevi bir maceraya dönüştürür. Kulak üstü modellerde ek olarak birkaç oyuncu ile etkileşim kurmanızı sağlayan visco elastik çıkarılabilir mikrofon sayesinde saatlerce rahat oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca kablolu kulaklıklar sayesinde oyununuzun ortasında pil bitme gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Hayatın her alanında kullanıma uygun çeşitler, dış ortamdan gelen gürültüleri azaltmaya yardımcı olur. My Jbl Headphones uygulaması ile ses ayarlarını değiştirerek ses deneyimlerinizi özelleştirebilirsiniz. Tek bir tuşla dışarıdaki seslerden uzaklaşarak müziğinizle derinlemesine bağlantı kurabilirsiniz. Bu özellik odaklanmamız gereken işlerde ya da ders çalışırken oldukça işinize yarar. Jbl pembe, siyah kablolu kulaklık çokça tercih edilen renklerden arasındadır. Yastıklı kafa bandı yumuşak kulak yastıkları ile renk bütünlüğü sağlar. Hafif malzeme yapısıyla yanınızda kolayca taşıyabilir her anınıza müzik ekleyebilirsiniz. Teknoloji harikası modeller, olağanüstü ses ve bas kalitesi sayesinde profesyonel müzisyenler tarafından sıkça tercih edilir. Markanın birbirinden teknolojik kulaklıkları sayesinde hayatınızda sesin tanımı tekrardan şekillenir ve müzik deneyiminiz en üst seviyeye ulaşır. Türkiye kalitesiyle satışa sunulan kulaklıklara indirim günlerine takip ederek sahip olabilir, avantajlı fiyatlarla kalitenin hazzını yaşayabilirsiniz. Aradığınız özellikteki jbl kulaklıkların gizemli dünyasına Trendyol aracılığıyla kapıları aralayabilirsiniz.

Jbl Kulaklık Kullananların Yorum ve Önerileri

Jbl Kulaklık Kullananların Yorum ve Önerileri

Müzik içerisinde aynı anda birçok enstrüman dahil olduğundan insan kulağı bu ince nüansları ayırt etmekte zorlanır. Bass kalitesi oldukça yüksek olan jbl kulaklıklar sönümleme odaları ile kulağın duyabileceği en doğal sesi üreterek yumuşak tonların keyfini çıkarmanızı sağlar. Yerleşik ekolayzer desteği ile bass, mid ve tiz sesleri istediğiniz şekilde kişiselleştirmenize olanak sağlar. Ayni anda iki cihaza bağlanan modellerle favori şarkınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir anın keyfini birlikte çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı muhteşem donanımlara sahip kulaklıkları çocuklarınıza ya da sevdiğiniz kişiye hediye alarak mükemmel ses kalitesini onlarla paylaşıp mutlu edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde size sadece müzik listenizi oluşturmak kalır. Etkin sürücü özellikleriyle kristal netliğinde sesler dinlemenizi sağlar. Dj'lerin de tercihi olan jbl kulaklıklar ile ses performansı en üst seviyeye çıkar. Marka en son teknolojik donanımları ile ses kalitesini, sesin dengesini ve derinliğini en üst seviyeden yeniden tanımlar. Stil sahibi birçok insanın eşsiz tasarımlarıyla konforu bir arada bulduğu jbl kulaklıklar ile şık kombinlerini tamamlamış olur. Beyaz renk seçeneği ile zarafeti sesle buluşturur. Ses tutkunlarının tercihi jbl ile sesin kaydedildiği doğal haline en yakın şekilde yüksek kalitede müzik dinleme şansına sahip olursunuz. Bu sayede müzik zevkinizi odyofil seviyesine taşırsınız. Yolculukta veya yürüyüşlerde en iyi yol arkadaşınız olacak ürünler zıplamaya dahi dayanıklı şekilde üretilir ve kulağınızda terleme yapmayan materyaller kullanılır. Jbl lider teknolojileri ile ürettiği birbirinden özel kulaklık çeşitleri ile sıra dışı ses deneyimlerinin kontrolünü size bırakır. Aradığınız özelliklere cevap verecek bütün çeşit ve modellere online satış noktalarından biri olan Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca Jbl kablolu kulaklık yorum kısmından kullananların deneyimlerini ve önerilerini bulabilirsiniz.