İlgili Kategoriler
Model
Fiyat
Renk
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Bluetooth Versiyon
Mikrofon
Satıcı Tipi
Dokunmatik Kontrol
Fiyat Geçmişi
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Ürün Değerlendirmesi
"

JBL Bluetooth Kulaklık

" araması için 62 sonuç listeleniyor

Ses ve Kalitesiyle Öne Çıkan JBL Bluetooth Kulaklık Modelleri Trendyol'da!

Dünyaca ünlü ses ekipmanları üreten JBL markası alanında lider firmalar arasında yer alır. Marka, 1946 senesindeki kuruluşundan bu yana başarılı ürün tasarımları ve yüksek ses kalitesi ile adından söz ettirmeyi başarır. JBL ses aksesuarları hem kişisel hem de profesyonel amaçlı kullanımlara uygun kalitededir. Bu özelliğiyle marka oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Yüksek ses kalitesini ergonomik ve şık tasarımları ile destekleyen JBL görsel yönden de insanları etkilemeyi başarır.

Kulaklık, çeşitli elektronik cihazlar üzerinden dışarıya ses vermeden çeşitli sesleri dinleme imkanı sunan özel bir aksesuardır. Çok uzun zamandır hayatımızda var olan bu ürünü hemen herkes günlük hayatında, iş ve eğitim dünyasında kullanır. Aksesuarın geniş bir kitleye hitap etmesi her geçen günde bu alanda yeni tasarımda ürünler çıkmasını sağlar. Gerek görsel gerekse teknolojik açıdan gelişen kulaklıkların en çok dikkat çeken modeli kablosuz formda olanlarıdır. Elbette JBL bluetooth kulaklıkları ile bu alanda da öncü markalar arasında yer alır. Firmanın bu alanda pek çok farklı tasarımda ve teknik özellikte modeli bulunur. Markanın diğer ses ekipmanları ile JBL BT ürünlerini birleştirerek daha güçlü deneyimler yaşamak mümkün olur. JBL kablosuz kulaklık modelleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler ve bu ürünlerin önemli özellikleri hakkında merak ettiklerinizi araştırmaya başlayarak ürün seçimi sürecinde ilk adımı atabilirsiniz.

Tasarımları İle Dikkatleri Üzerine Çeken Jbl Bluetooth Kulaklıkların Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Tasarımları İle Dikkatleri Üzerine Çeken Jbl Bluetooth Kulaklıkların Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Alanına lider markalardan biri olan JBL çok sayıda bluetooth kulaklık modeline sahiptir. Her geçen gün de bu elektronik aksesuara yeni özellikler ekleyerek daha kullanışlı seçenekler ortaya çıkarır. JBL bluetooth kulaklık modellerinde pek çok gelişmiş tasarım özelliği bulunur. Bu elektronik aksesuarın temel olarak iki türü öne çıkar. Biri JBL bluetooth kulaklık kulak içi tasarımlardır. Bu modeldeki ürünler daha küçük boyutlarda tasarlanır. Kulağın iç kısmına yerleştirilerek kullanılan yapıları ile oldukça ergonomiktir. Bir diğer model ise JBL bluetooth kulaklık kulak üstü şekilde dizayn edilenlerdir. Bu ürünler ise kafanın üzerine yerleştirilerek kullanılır ve boyutları nispeten kulak içi modellere göre daha büyüktür. Her iki türdeki aksesuarlarda da kablo bulunmaz. Cihazlar bluetooth ile mobil telefon ve benzeri elektronik ürünlere bağlanarak kullanılır.

JBL bluetooth kulaklık özellikleri içerisinde sahip oldukları bluetooth versiyonları dikkat çeker. Aksesuarın sahip olduğu kablosuz bağlantı sürümüne göre kullanım mesafesi genişler veya daralır. Örneğin JBL tws 5.0 bluetooth kulaklık modelleri bağlı oldukları mobil cihazdan yaklaşık 10 metre uzaklıktayken bile kopma sorunu yaşamadan çalışır. JBL bluetooth kulaklık renkleri de oldukça geniş seçenek yelpazesinin olduğu alanlardan biridir. Kişiler sahip oldukları elektronik ürünlerin şekilsel özellikleri, renkleri ve tasarımları ile de tarzını yansıtmak ister. JBL bluetooth kulaklık renkleri içerisinde herkes kendi zevklerine uygun bir seçeneği kolaylıkla bulabilir. Elektronik aksesuarınızı telefon veya bilgisayarınızın tasarımı ile uyumlu tonlarda belirleyebilirsiniz. En çok tercih ettiğiniz kıyafet renklerine uyumlu kulaklık modellerini seçerek sportif ve şık bir kombin yaratabilirsiniz.

JBL kablosuz kulaklık modelleri sahip oldukları ek özellikler ile de dikkat çeker. Bu modelde pek çok ürün seçeneği, toza ve sıvıya dayanıklı yapılarıyla öne çıkar. JBL su geçirmez bluetooth kulaklık modelleri açık havada rahatlıkla kullanılabilmesi açısından avantajlıdır. Ayrıca bu elektronik aksesuar modeli spor yapan kişiler için de terlemeye karşı dirençli olması açısından işlevseldir. Bir diğer dikkat çeken model ise JBL mikrofonlu bluetooth kulaklıklardır. Bu aksesuarlara sahip olan kişiler telefon görüşmelerini ve online toplantılarını yaparken sahip oldukları elektronik cihazdan destek alabilirler. Karşı tarafı rahatlıkla işitebilirken kendi seslerini iletebilmek için ek bir ürüne daha ihtiyaç duymadıkları için son derece kullanışlıdır. Kablosuz kulaklık modelleri hem gündelik hayatta hem de ofis ortamında rahatlıkla tercih edilebilir.

Kulakiçi Jbl Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Kulakiçi Jbl Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

JBL kablosuz kulak içi kulaklık modelleri geniş bit kitlenin ilgisini çeker. Bu ürün modelinin minimal tasarımı kullanımını oldukça kolaylaştırır. Bu elektronik aksesuarlar genellikle küçük bir kutu içerisinde saklanır. Şarj edilerek kullanılan bu ürün modeli dokunmatik özelliklerle rahat bir şekilde çalıştırılır. JBL markasına ait çok sayıda minimal tasarıma sahip kablosuz kulaklık modeli mevcuttur. JBL Tune bluetooth kulaklık bu türde yapılan üretimlerden biridir. Estetik tasarımı ve geniş renk yelpazesi ile son derece şık bir üründür.

JBL kulak içi bluetooth kulaklık modelleri içerisinde dikkat çeken bir diğer tasarım ise iki kulaklığın birbirine kablo ile bağlı olduğu seçeneklerdir. Bu aksesuarlar boyun bölgesinden geçirilerek kulaklara takılır. Bütüncül yapısı ile dikkat çeken bu modeldeki ürünlerin kaybolma olasılıkları oldukça düşüktür. Kablo üzerinde ses ayar düğmesi, durdur ve başlat tuşları gibi fonksiyonel özellikler de bulunur. Boyun üzerinden asılan bu elektronik eşyanın kullanılmadığı zamanlarda kulaktan çıkarılarak boyunda asılı şekilde taşınmaya devam etmesi de mümkündür. Bir diğer JBL bluetooth kulaklık modeli ise daha spor bir görüntü ve tasarıma sahip olan çeşitlerdir. Bu modeller, özellikle antrenmanlar sırasında ve hareket halinde rahat kullanabilmek için özel tasarlanmış ürünlerdir. Kulağın çevresini saran bu ek bölümleri ile hareket sırasında cihazın yerinden çıkması engellenmiş olur.

JBL kulak içi kablosuz kulaklıklar mikrofonlu seçeneklere de sahiptir. Ayrıca bu türdeki ürünlerde su geçirmezlik özelliği de bulunur. Kutulu tasarıma sahip modellerde ambalaj dışındaki led ışıklı göstergeler ile cihazın şarj doluluk oranlarını kolay bir şekilde kontrol etmek mümkündür. Kablosuz kulaklıkların sahip oldukları batarya kapasiteleri birbirinden farklıdır. Pil gücüne göre aksesuarları değişik zaman aralıklarında çalıştırabilirsiniz. JBL kablosuz kulaklıklar gürültü önleme, stereo ses gibi ek özellikler ile de daha iyi bir ses deneyimi yaşamanızı mümkün kılar. Film, dizi izleme veya müzik dinleme gibi etkinliklerinizde aksesuarın kaliteli ses özelliklerinden faydalanmak mümkündür. Ürünün bu kalitesi sayesinde en ince ayrıntısına kadar tüm sesler hissedilir.

Kulaküstü Jbl Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Kulaküstü Jbl Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

JBL kablosuz kulak üstü kulaklık modelleri sahip oldukları büyük boyutları ile dikkat çekici ürünlerdir. Kafa üzerinden kulaklara doğru uzanan yarım bir çembere benzeyen bu aksesuarlar konforlu yapıları ile rahatsızlık hissini en aza indirir. Yastıklı tasarımları ile kulaklarda baskı oluşturmayan bu ürünleri uzun süre konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. JBL bluetooth kulaklık kulak üstü modelleri profesyonel müzisyenler, e-spor severler gibi pek çok özel ilgi alanı olan kişinin tercih ettiği ürünlerdendir. Bu tasarımlar yüksek oranda konfor ve ses kalitesi sundukları için her yaştan ve meslekten insan tarafından sıklıkla tercih edilir.

JBL kablosuz kulak üstü kulaklıklar bluetooth bağlantısı ile elektronik cihazlara erişim sağlar. Bilgisayar, telefon veya müzik çalara bu aksesuarı pratik bir şekilde tanıtarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kulaklık, üzerinde yer alan açma kapama düğmesi ve ses kontrol tuşları ile kullanımı oldukça kolay bir üründür. Bu elektronik aksesuarlarda sesli uyarı sistemleri mevcuttur. Ürünler açılıp kapanırken sesli şekilde kullanıcıyı bilgilendirir. Aynı özellik şarj doluluk oranı, bağlantı kopması, yeni bağlantı kurulması gibi durumlarda da mevcuttur. JBL kulak üstü kulaklık modellerinde bulunan ışık detayları ile de cihazın şarj durumu ve pilinin doluluk oranı gibi durumları rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca aksesuarın açık mı kapalı mı olduğunu da bu özellik sayesinde rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.

JBL bluetooth kulaklık modelleri oldukça geniş bir kitlenin kullanımına sunulduğu için farklı fiziksel özellikteki kişilere uygun olarak dizayn edilir. Kulak üstü tasarıma sahip aksesuarlarda ayarlanabilir tasarımlar bulunur. Bu sayede farklı kafa ölçüsüne sahip kişiler ürünü küçük dokunuşlarla kendilerine uygun hale getirebilir. JBL kulak üstü kulaklıkların çoğunda katlanabilir bir tasarım da mevcuttur. Bu sayede aksesuarı seyahatleriniz esnasında veya kullanmadığınız zamanlarda içe doğru katlayarak kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Böylece ürün çok daha az yer kaplar ve hasar görme ihtimali de azalır.

JBL bluetooth kulaklık modelleri içerisinde yer alan kulak üstü tasarımların gelişmiş ses özellikleri de bulunur. Bu aksesuarlarda gelişmiş gürültü önleme teknolojilerinden faydalanılır. Örneğin markanın bazı modellerinde kafa sallama, saç düzeltme gibi hareketlerle oluşabilecek ses sızıntılarını dahi giderecek SilentNow özelliği mevcuttur. JBL bluetooth kulaklık modellerine eklenen özel grafen sürücüleri ile sesleri daha net ve temiz şekilde işitmek de mümkün olur. Bu tip ürünleri özellikle müzikle profesyonel olarak ilgilenen kişiler sıklıkla tercih eder.

Birbirinden Farklı Modellere Sahip Jbl Bluetooth Kulaklık Çeşitlerinin Ses Kalitesi Nasıldır?

Birbirinden Farklı Modellere Sahip Jbl Bluetooth Kulaklık Çeşitlerinin Ses Kalitesi Nasıldır?

JBL, ses ekipmanları üreten tecrübeli bir marka olarak dünya genelinde adını duyurmuş bir firmadır. Bu alandaki başarılarını yüksek kalite içeren ürünlerine borçludur. Markanın ürünlerinin genelinde gelişmiş ses özelliklerinin olması dikkat çeker. JBL bluetooth kulaklık modellerinde de bu durum geçerlidir. Markanın ürünlerinde müzik dinleme deneyimini en üst seviyeye çıkaracak gelişmiş teknolojiler bulunur.

JBL bluetooth kulaklık gürültü önleyici modeller oldukça yaygın olarak kullanılır. Bu özellik elektronik aksesuarı kullanırken dışarıdaki seslerin etkisini azaltmak için tercih edilir. Bu sayede kişilerin odaklanma seviyesi artar. Profesyonel çalışmalar sırasında gürültü önleme özelliği oldukça etkilidir. JBL bluetooth kulaklık modellerinde ürünlerde kullanılan yastıklı veya silikonlu tasarımlar ile de ses kalitesi artırılır. Bu tasarımlar daha iyi bir dinleme deneyimi sunarken kulak konforunu da düşünür. Kaliteli materyallerden üretilen bu elektronik cihazları gün boyu gönül rahatlığıyla kullanmak mümkün olur. Uzun saatler boyunca kulağınızda kalsa bile rahatsızlık hisse yaşanmaz.

JBL kablosuz kulaklıkların geniş frekans aralıkları bulunur. Bu sayede tüm sesleri daha net şekilde işitmeniz mümkün olur. Film ve dizilerde geçen fısıltıları bile zorlanmadan duyabilirsiniz. Bu özellik telefon görüşmeleri yaparken de büyük konfor sağlar. Ayrıca müzik dinlerken de sesleri çok daha iyi duyarak kendinizi bu alanda geliştirmenizi sağlar. JBL bluetooth kulaklık modelleri gelişmiş bas özelliklerine sahiptir. Bu alanda önemli çalışmalar yapan marka derin ve etkileyici bas efektleri ile daha çarpıcı bir işitme deneyimi sunar.

JBL kablosuz kulaklıkların gelişmiş teknolojik yapıları ile kullanımı çok daha konforlu hâle getirir. Yüksek ses kalitesi ile bu elektronik ürünleri kullanırken çevrenizdeki sesleri hiç duymadan tamamen müziğinize odaklanabilirsiniz. Bunun yanında markanın, istediğiniz an çevrenizde olup bitenleri duymanızı sağlayacak özellikte bazı modelleri de mevcuttur. Ambient Aware düğmesi bulunan bu ürünlerde tek bir tuşa basarak kulaklıktaki sesin düşürülmesi sağlanır. Böylece etrafınızı duymanız kolaylaşır. JBL kulaklık modellerinde bulunan TalkThru özelliği de elektronik aksesuarınızı çıkarmanıza gerek kalmadan arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza imkân tanır.

Size Uygun Jbl Bluetooth Kulaklıklığı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Size Uygun Jbl Bluetooth Kulaklıklığı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

JBL bluetooth kulaklık modelleri pek çok farklı özellik ile birbirinden ayrılır. Bu elektronik aksesuarlardan birini alırken seçim yapmak zorlayıcı olabilir. Bu nedenle kulaklık almadan önce bazı noktalara dikkat etmek doğru tercih yapmanızı sağlar. Bluetooth kulaklık alırken öncelikle bu ürünü nerede ve ne amaçla kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Sporcuysanız ve antrenmanlarınız sırasında JBL bluetooth kulaklık ile çalışmak istiyorsanız buna uygun bir ürün seçmeniz gerekir. Sıvıya dayanıklı modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ürün siz hareket halindeyken kulağınızdan çıkmamalı, en önemlisi de sizi rahatsız etmemelidir. Kolay komutlarla çalıştırılıp ayarlanabilmesi de önemli bir husustur. JBL bluetooth kulaklık modelleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

JBl bluetooth kulaklıkları eğer profesyonel iş ve eğitim hayatınızda kullanacaksanız alacağınız ürünün sahip olması gereken özellikler çok daha farklı olur. Uzun çalışma saatlerinde sizi yormayacak ultra hafif ve konforlu bir ürün tercih etmeniz gerekir. Bunun yanında seçtiğiniz aksesuarın yüksek bir pil kapasitesine sahip olması da önemlidir. Bir diğer unsur ise mikrofon eklentisinin kulaklıkta mevcut olmasıdır. Sesli görüşmeler, online toplantılar esnasında ürünün bu özelliği size büyük bir konfor sunar. Profesyonel olarak müzikle ilgilenen kişiler ise JBL bluetooth kulaklık modelini tercih ederken öncelikle gelişmiş ses özelliklerine dikkat etmelidir. Gürültü önleme ve yüksek ses frekans aralığı gibi pek çok teknolojik özelliğin seçtikleri aksesuarda yer alması çalışmalarını daha iyi bir seviyeye çıkarmaları için önemlidir.

JBl kulaklık modelleri teknik özellikleri kadar tasarımları ile de dikkat çeken ürünlerdir. Bu nedenle aksesuar seçiminde kişisel zevklere göre seçimler yapmak da mümkündür. JBL kulaklıkların geniş renk yelpazesini inceleyerek kendinize en uygun renk ve dizayndaki ürünü tercih edebilirsiniz. JBL bluetooth pembe, siyah, mavi, beyaz kulaklık modelleri ile pek çok farklı tarza hitap etmeyi başarır. Üstelik her bir rengin birçok değişik tonunu da markanın ürünlerinde görmek mümkündür. Marka pastel tonlarda ve neon renkte tasarımlar yaparak aksesuarlarına çarpıcı bir imza atar. JBL kulaklık modelleri içerisinden renk seçimi yaparken sahip olduğunuz elektronik cihazların tarzlarına göre hareket ederek bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunun yanında başka JBL ses ekipmanlarına sahipseniz bu ürünler ile kulaklığınız arasında da bir benzerlik yaratması için benzer renklere yönelebilirsiniz.

Kalitesi ile Bilinen Jbl Bluetooth Kulaklık Modellerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Kalitesi ile Bilinen Jbl Bluetooth Kulaklık Modellerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

JBL bluetooth kulaklık fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Markada her bütçeye uygun ürün bulmak mümkün olur. Kulaklıkların değerlerinin belirlenmesinde aksesuarda kullanılan materyallerin özellikleri önemli bir etki taşır. Örneğin kablosuz kulaklıklarda ürünün sahip olduğu batarya kapasitesi arttıkça bu durum fiyatta da yükselişe neden olur. Diğer bir yandan aksesuarların sahip olduğu özel ses teknolojileri de ürün değerini artırır. JBL kablosuz kulaklıkların sahip oldukları bluetooth sürümü de fiyatta değişiklik yaratan bir diğer unsurdur. Bağlantı versiyonunun kalitesi arttıkça fiyatta da artış görülür. JBL kablosuz kulaklıkların mikrofon kapasitesi ve su geçirmezlik gibi pek çok farklı tasarım özelliği de fiyatında değişikliğe neden olabilir.

JBL bluetooth kulaklık almadan önce bütçenin doğru belirlenmesi önemlidir. Belirlenen üst limite göre bir filtreleme yapmak işlevsel olabilir. Bütçenize uygun aralıktaki ürünler içerisinden isteklerinize yanıt veren JBL aksesuar seçeneklerini inceleyerek seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. JBL kulaklık ürünlerinin genelinde garanti hizmeti de mevcuttur. Bu sayede ürünlerin kullanımı esnasında meydana gelecek kullanıcı kaynaklı olmayan arızalara karşı marka tarafından ücretsiz destek ve onarım hizmeti almanız da mümkündür. Kendinize en uygun JBL bluetooth kulaklık modelini bulmak için Trendyol’da yer alan gelişmiş filtreleme özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Burada yer alan renk, model, fiyat aralığı gibi seçenekleri isteklerinize göre ayarlayarak size en uygun ürünlerin anında sıralanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz aksesuarların fiyatlarına göre artan veya azalan şekilde listeleme yapabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için kaliteli, uygun ve kullanışlı JBL bluetooth kulaklık modelini Trendyol güvencesiyle hızla satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.