Renk
Fiyat
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Suya/Tere Dayanıklılık
Bluetooth Versiyon
Çift Telefon Desteği
Mikrofon
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Dokunmatik Kontrol
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

JBL Kulak üstü Bluetooth kulaklık

" araması için 71 sonuç listeleniyor

Güvenilir JBL Kulak Üstü Bluetooth Kulaklıklar Trendyol’da!

Gelişmiş özelliklere sahip bir ürün arayışındaysanız tercihinizi JBL Bluetooth kulaklık kulak üstü modelleri yönünde kullanabilirsiniz. Bluetooth özelliği olduğu için son derece kullanışlıdır. Kolaylıkla şarj edebilir ve dilediğiniz her yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir kablo bağı olmadığı için son derece pratiklik sunar. Boyut olarak küçük tasarımı olduğu için taşıması kolaydır. Dilerseniz boynunuzda dilerseniz de çantanızda taşıyabilirsiniz. JBL Bluetooth kulaklık kulak üstü oldukça etkileyici bir tasarıma sahiptir. Modeller arasında tasarımsal farklılıklar da söz konusudur. Bu bakımdan ürün tasarımına bakarak kararınızı verebilirsiniz. Markanın modern şekilde tasarladığı ürünler Trendyol üzerinden satışta bulunduğu için kolaylıkla bakabilir, beğenebileceğiniz modeli bulabilirsiniz.

Yüksek Performanslı JBL Kafa Üstü Kulaklık Bluetooth Modelleri

Yüksek Performanslı JBL Kafa Üstü Kulaklık Bluetooth Modelleri

JBL kulak üstü kulaklık Bluetooth ürünleri iyi bir müzik deneyimi yaşamanıza olanak sunar. Bas sistemi son derece etkileyici olmakla beraber dışarıdan gelen sesleri absorbe eder. Böylece dinlediğiniz müzikten ya da izlediğiniz diziden fazla keyif alabilirsiniz. Bununla beraber aktif gürültü engelleme özelliği bulunur. Kalabalık ortamlarda müzik dinlerken dışarıya sesin gitmemesini sağlar. Bu sayede dışarıda yürürken ya da otobüsteyken son ses müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda dışarıdan gelen sesleri de engeller. Yüksek ses kalitesi ve performansı sunan modelleri kullanlar ürünün uzun süreli kullanıma uygun olduğunu düşünürler. İç kısmında yer alan sünger sayesinde konforlu bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Büyük hoparlörleri sayesinde yüksek ses seviyesine sahip olduklarını söylemek de mümkündür. Aynı zamanda ürünlerde mikrofon da bulunur. Telefonla konuşmak istediğinizde sesiniz olduğu gibi karşı tarafa gider. Cihazlarla ofis içerisinde bir görüntülü toplantı da gerçekleştirebilirsiniz. Ofis içerisindeki gürültüyü düşük seviyeye indirdiği için kaliteli bir toplantı deneyimi yaşayabilirsiniz. Dilerseniz JBL kulak üstü kulaklık Bluetooth yorum kısmına da bakabilirsiniz. Trendyol’dan yorumlara baktıktan sonra satın almak istediğiniz ürüne karar verebilirsiniz.

Etkileyici JBL Kulak Üstü Kulaklık Bluetooth Özellikleri

Etkileyici JBL Kulak Üstü Kulaklık Bluetooth Özellikleri

JBL kulak üstü kulaklık Bluetooth tavsiye edilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Üstün özellikleri sayesinde pek çok kişiye hitap eder ve isteklerini karşılar. Ürün modelleri arasında farklı özelliklere sahip olan seçenekler bulunur. Özellikle Bluetooth versiyonu bakımından farklılıklar söz konusudur. 4.1, 5.0 ve 5.2 gibi seçenekleri vardır. Bununla beraber müzik oynatma sürelerinde de farklılıklar görülür. 50 saate kadar müzik oynatma özelliği olan ürünler oldukça fazla tercih edilir. Kullanıma bağlı olarak bir haftalık süreçte şarj etmeden kullanabilirsiniz. Standart seviyeden hızlı bir şekilde şarj olduğunu görebilirsiniz. Kullandığınız bir anda şarjı biterse kısa süre içerisinde şarj edip hemen kullanmaya devam edebileceğiniz yapıdadır. Üzerinde bulunan bir ışık sayesinde şarjının dolu olup olmadığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Markanın beğenilen ürünlerini satın almak ve farklı özelliklerini öğrenmek için Trendyol’daki seçeneklere göz atabilirsiniz.

Avantajlı JBL Kulak Üstü Kulaklık Bluetooth Fiyat Seçenekleri

Avantajlı JBL Kulak Üstü Kulaklık Bluetooth Fiyat Seçenekleri

JBL kulak üstü kulaklık Bluetooth fiyat alternatifleri ile satışa sunulur. Ürün modeline ve özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlarla satışa sunulması mümkündür. Ürün tasarımı da fiyatların farklılık göstermesine sebebiyet verir. Kulak üstü kulaklık Bluetooth JBL ürünleri arasından farklı renk seçeneklerine de bakabilirsiniz. Mavi, pembe, beyaz, siyah, mor, kum beji, gri, kırmızı ve daha birçok renk seçeneği vardır. Tercih edilirliği yüksek olan renklerin farklı fiyatlarla satışa sunulması mümkündür. Ürünlerin teknik özellikleri de fiyatlar üzerinde oldukça etken rol oynar. Bluetooth versiyonu yüksek olan ürünlerin farklı ilde fiyatlandırıldığını görebilirsiniz. Aynı zamanda aktif gürültü önleme özelliği olan seçenekler de farklı fiyatlara sunulabilir. JBL kulak üstü kulaklık Bluetooth kampanya dönemleri de fiyatları etkiler. Beğendiğiniz bir modele sahip olabilmek için JBL kulak üstü kulaklık Bluetooth indirim zamanlarını takip etmek isterseniz Trendyol’a bakabilirsiniz.