placeholder
"

Mecit Efendi

" araması için 3819 sonuç listeleniyor
Mecitefendi Papatya Suyu 250ml
Mecit EfendiPapatya Suyu 250ml
(5)
Papatya Suyu 250ml
18 TL
Sepete Git
Mecitefendi Misvak Özlü Doğal Diş Macunu
Mecit EfendiMisvak Özlü Doğal Diş Macunu
49 TL
Sepete Git

Size Özel Hissettirecek Bakım Ürünleri Mecit Efendi Burada

Kişisel bakıma ve doğal kozmetik ürünlerine ağırlık veren Mecitefendi birçok kategoride ürün bulundurur. Kişisel bakımınıza özen göstermenizi kolaylaştıran Mecitefendi bitkisel ürünler yer alır. Mecitefendi şampuan çeşitleri, içerisinde yer alan bitkisel özleri ile sunulur. Sarımsak özü bulunan şampuanlar, 400 ml boyutu ile yer alır. Sarımsak özlü şampuan, tüm saç tiplerine uyumluluk gösterir. Hassas cilt tiplerinin de kullanabileceği şampuan, ışıltılı bir görünüm sağlar. Söz konusu sarımsak özlü şampuanın içeriğinde sarımsak ekstraktı, bitkinin zengin ekstrakt karımı, vitamin B3, vitamin H, vitamin B5 ve buğday proteini bulunur. Günlük saç yıkama periyotlarınıza uyum sağlayacak şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Isırgan, siyah sarımsak ve ardıç katranı çeşitleri bulunan şampuanlar bulunur. Saç dökülmesi veya benzer problemleriniz bulunuyorsa söz konusu şampuan türlerini inceleyebilirsiniz. Mecitefendi saç şekillendirici setlerini, saç yıkama uygulamaları sonrasında kullanabilirsiniz. Saça kurutmadan önce saç şekillendirici kitleri ile farklı modeller verebilirsiniz. Doğal içeriklere sahip olan Mecitefendi saç serumu, farklı boyutları ile sunulur. Mecitefendi saç bakım kürü ise şampuan ve bakım yağı setlerinden oluşur. Kullanım sırasında maske uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanıldığı gibi saçların güçlü bir şekilde uzamasına da yardımcı olur. Mecitefendi saç bakım yağı, sahip olduğu bitkisel kürleri sayesinde saçınızın yapısını güçlendirir. Aynı zamanda farklı aromalarda çeşitleri bulunur. Kullanım sırasında saçı uzatma, güçlendirme veya dökülmeyi önleme özelliklerine sahiptir. Bu doğrultuda gereksinimini duyduğunuz saç yağını tercih edebilirsiniz. Saçınıza sürdükten iki saat sonra durulama sağlayabileceğiniz yağlar 100 ml boyutu ile bulunur. Marka, çeşitli yiyecek kategorisinde ürünler sunar. Mecitefendi enginar suyu ve Mecitefendi hayıt suyu, bu kategorideki ürün grubunu oluşturur. Yemek tariflerinin içerisinde veya salatalarda kullanabilirsiniz. Mecitefendi pekmez çeşitleri, kahvaltı sofralarında tüketilebilir. Farklı gramajlarda yer alan kahvaltılık ürünleri, tatlı yapımında da kullanılabilir. Aynı şekilde salatalarda kullanılabilen Mecitefendi sirke türleri bulunur. Elma ve üzüm sirkesi olarak farklı çeşitleri bulunur. Mecitefendi elma sirkesi ile salata tarifleri oluşturulabilir. Elma sirkesini tonik uygulamaları ile de kullanabilirsiniz. Cilt temizliği sonrasında uygulanan tonikler cildi ferahlatma etkisi ile yer alır. Cilt bakım kategorisinde kullanıcılara sunulan ürünler bulunur. Mecitefendi nemlendirici krem, tüm cilt tiplerinde uygulanabilir özelliktedir.

Dikkat Çekici Kişisel Bakım Ürünleri

Dikkat Çekici Kişisel Bakım Ürünleri

Mecitefendi ürünleri, içeriğinde paraben, silikon, hayvansal ürün, alkol ve jelatin bulundurmaz. İlaç olarak kullanılmayan ürünler tamamen organik materyallerden oluşur. Mecitefendi kremi, serin ve kuru ortamlarda direkt güneş ışığı gelmeyecek şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Saç derisinde yer alan 150.000 adet saç telini korumaya hedefleyen Mecitefendi yağları mevcuttur. Aynı şekilde saçınızın rengini birkaç ton oranında açmak istiyorsanız Mecitefendi papatya suyu ve yağlarını tercih edebilirsiniz. Saçınızın rengine göre doğal olarak açan saç ürünü, saçınıza zarar vermez. Genellikle güneş ışınlarının etkisi ile doğal bir görünüm oluşmasına yardımcı olmayı amaçlar. İçerisinde yer alan çeşitli vitaminler sayesinde cildinizi ve saçlarınızı besler. Mecitefendi lavanta, zeytinyağı, argan, incir çekirdeği, avokado, ceviz, kekik, Hindistan cevizi, Mecitefendi çörek otu yağı, farklı gramajları ile kullanıcılara sunulur. Mecitefendi tırnak bakım yağı, aroma özleri sayesinde el ve ayak bakımında kullanılabilir. Yağlar sahip oldukları bitki özleri ile canlı bir görünüm oluşturur. Lavanta yağı, saç diplerine sürülebileceği gibi uyku problemi yaşayan bireylere yardımcı olur. Mecitefendi masaj kremi olarak yer alan ürünler ise ağrı veya acı hissini ortadan kaldırmak için oluşturulur. İçerisinde yer alan doğal bitki özleri sayesinde bölgesel olarak ağrıyı azaltmayı amaçlarr. Masaj yapmadan önce uygulanacak alana birkaç damla sürülerek ağrı hissi azaltılır. Mecitefendi ağrı kremi de masaj etkisi oluşturarak bölgeye uygulanır. Vücut bölgelerine göre ağrı kremleri bulunur. Mecitefendi basur kremi, içerisindeki doğal bitki özleri ile ağrı hissini alır. Vücudun çeşitli bölgesinde çatlaklar oluşabilir. Özellikle kalça ve bacak bölgesinde oluşan çatlaklar, krem ve masaj uygulamaları ile gider. Mecitefendi çatlak kremi, karın, bacak, sırt gibi bölgelerde uygulanabilir. Mecitefendi varis kremi, bacak bölgesine uygulanabilen üründür. Varisler, kalın ve büyük damarların oluşmasıyla meydana gelir. Bölgesel olarak alınan kilo veya aşırı oturma durumları varis oluşumunu tetikler. Bu gibi durumların önüne geçmek için organik varis kremini kullanabilirsiniz. Bacak bölgesinde oluşabilecek selülitleri, masaj uygulamaları ile yok edebilirsiniz. Bunun için Mecitefendi selülit sabunu bulunur. Bu ürünü bacak bölgesine dairesel hareketler ile uygulayabilirsiniz.

Mecitefendi Organik Bakım Ürünleri

Mecitefendi Organik Bakım Ürünleri

Markanın ürünlerini kişisel bakım da kullanabileceğiniz gibi yemeklerinizde de tercih edebilirsiniz. Mecitefendi enginar suyu ve yağlarını yemeklerinizde kullanabilirsiniz. İçerisinde yer alan doğal özler sayesinde yemeklerinize ekstra lezzet katar. Aynı şekilde Mecitefendi kekik suyu, Mecitefendi çakşır kökü suyu ve özlerini yiyeceklerinizde tüketebilirsiniz. Yaklaşık olarak 1 litre boyutu ile yer alan Mecitefendi propolis, organik olarak üretilir. Kahvaltılarda tüketebileceğiniz bal ve çay çeşitleri de mevcuttur. Kinoa aromalı çaylar, süzme aparatı ile bulunur. Kutuların içerisinde 40 adet kino çayı mevcuttur. Organik gilaburu suyu olarak yer alan ürünler ise birçok sağlık sorununu önlemek için oluşturulmuştur. Mecitefendi mesir macunu, Mecitefendi acı badem macunu farklı tat çeşitliliği oluşturur. Kahve ve çayların yanında tüketilebilen macunlar, küçük adetler şeklinde sunulur. Sade olarak tüketilebilen Mecitefendi keçiboynuzu özü ve jellerini tatlıların içerisine ekleyebilirsiniz. Farklı gramajlarda Mecitefendi cilt bakım ürünleri ve diş macunları mevcuttur. Yüz temizliğini sağlamak için organik özlerden oluşan Mecitefendi doğal kil maskesi bulunur. Cilt gözeneklerine derinlemesine etki eden maske, tüm cilt tiplerinde uygulanabilir. Ardından uygulanan Mecitefendi gülsuyu, içerisinde yer alan bitkisel özler, cildi arındırarak gözenekleri sıkıştırır. Maske sonrası cildi rahatlatan Mecitefendi tonik ile nemlendirme uygulamalarını yapabilirsiniz. Doğal içerikli Mecitefendi acı badem sütü ile makyaj temizleme veya genel yüz temizleme uygulamaları yapılabilir. Kişisel bakım ürünlerinden biri olan Mecitefendi diş macunu, organik aroması ile kullanıcılara sunulur. İçerisinde misvak özü bulunan macunlar, diş etlerine zarar vermeden temizler. Aromasında bulunan misvak özü, diş hassasiyetinin azalmasına yardımcı olur. Mecitefendi sabun çeşitleri damla sakızı, lavanta, vanilya, papatya ve benzeri aromaları mevcuttur. Doğal bitki özlerinden meydana gelen cilt ve kişisel bakım ürünleri bulunur. Mecitefendi leke, göz çevresi kremi, içerdikleri aromaları sayesinde cildinize zarar vermez. Kişisel bakım kategorisindeki kremler, cilde takviye sağlar. Mecitefendi göz kremi, göz çevresini nemlendirerek kuruluk hissini kaldırır.

Trendyol’da Organik Mecit Efendi Yağları

Trendyol’da Organik Mecit Efendi Yağları

Krem ve çeşitli yağ kategorisindeki ürünler, cilde ve vücuda takviye sağlar. Mecitefendi sakal serumu ile seyrek çıkan sakallarınızı güçlendirebilirsiniz. Dökülme veya çeşitli hasar bulunan sakal bölgesine günlük olarak uygulanabilir. 80 ml boyutunda yer alan Mecitefendi aynısefa kremi, birçok cilt problemini ortadan kaldırmayı hedefler. Kullanmadan önce kremin içeriğinde yer alan materyalleri inceleyebilirsiniz. Güneş lekeleri gibi çeşitli cilt problemlerini önleyerek aydınlık bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda Mecitefendi güneş seti ile cildinizi güneşten koruyabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı olarak yer alan Mecitefendi kolajen jeli, cildinize ekstra takviye sağlar. Cilt tipine göre değişiklik gösteren jel ve krem çeşitleri bulunur. Genel olarak kolajen cilt tipleri, karma, yağlı ve kuru cilt olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılır. Mecitefendi kaş kirpik bakım yağı ve kremlerini, sabah ve gece günde iki defa uygulayabilirsiniz. Kolajen ile birlikte kullanılan kremler, göz çevrenizin nemlenmesine yardımcı olur. Bu kremler belirli periyotlar sonucu aktifleşerek kaş ve kirpiklerin gürleşmesine yardımcı olur. Mecitefendi kirpik bakım yağı ve çeşitleri, seyrek ve kısa olan kirpiklerin uzayarak gürleşmesini sağlar. Trendyol üzerinde Mecitefendi şampuan çeşitleri bulunur. Mecitefendi kolonya, şampuan, yağ çeşitleri ve Mecitefendi ürünleri yorumları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde Mecitefendi online satış imkanlarından yararlanabilirsiniz.