placeholder
"

Aktar Diyarı

" araması için 2153 sonuç listeleniyor
Aktar Diyarı Kına Beyaz 1 kg
KARGO BEDAVA
Aktar DiyarıKına Beyaz 1 kg
300 TL
Sepete Git

Aktar Diyarı

Aktarlık günümüzdeki eczacılığın atasıdır. Şifalı bitkiler, baharatlar ve kokularla ilgili uzmanlaşmayı gerektiren bu meslek oldukça eski ve itibarlı bir iş koludur. Modern eczacılığa ilham veren aktarlık hiç yok olmamıştır. İnsanlık her zaman doğal çözümlere ihtiyaç duymuştur. Hatta modernleşen dünyada doğal çözümlere ilgi daha da artmış ve popüler hale gelmiştir. Aktar Diyarı geçmişten aldığı bu misyonu modern zamana uygular ve gelişmiş tekniklerden faydalanır. Bu sayede daha güvenilir bir vizyon çizer. Ürün çeşitleri arasında hem çok nadir, zor bulunan ürünler bulunur hem de bütün aktarlarda genel olarak yer alan ürünler bulunur. Günlük tüketilebilecek gıda çeşitleri yanı sıra çok fazla çeşitte baharatlar da yer alır. Sadece gıdalar, gıda katkıları değil aynı zamanda çok fazla kozmetik ürünü de hizmete sunulur. Özellikle Eczacılık Fakültesi, Fitoterapi veya Ziraat Fakültesinden uzmanlar ile birlikte çalışılır ve önerileri dikkate alınır. Ürünlerin bilimsel yöntemler kullanılarak kalite kontrolü yapılır. Uzmanlar arasında Tıbbi ve Aromatik Bitkiler mezunu uzmanlarda yer alır. Geliştirilen yöntemler ile etken maddelerin neler olduğu ve yeterliliği tespit edilir. Markanın hitap ettiği ürün yelpazesi çok geniştir. Marka kurulurken kendi alanından olabildiğince fazla seçeneğe sahip olarak bir model olma hedefi üstlenmiş ve bu hedefine ulaşmıştır. Bulunabilecek hemen hemen her çeşitte ürüne sahiptir. Ürünlerin güvenilir olması konusunda büyük özen gösterilir. Üretildiği yerler ve üretim yöntemleri dikkatle incelenir. Alanından profesyonel hizmetleri veren fabrikalar ve firmalardan tedarik edilir. Firmanın önceliği her zaman kaliteli ürünleri sektöre sunar. Bu kaliteyi yakalamak için ürünlerin doğal ve organik olması gerekir. Doğal ve organik gıdalar aktarlardan temin edilir. Aktar Diyarı tamamen doğal ürünleri ile güvenilir hizmet kalitesine sahiptir. Bu kaliteyi bütün ürünlerinde görebilirsiniz. Ürün yelpazesinde bitki, tohum ve baharatlar geniş yer kaplar. Aradığınız birçok baharatı Aktar Diyarı markası altında bulabilirsiniz. Baharatlardan sonra dikkatleri üzerine çeken bir diğer ürün grubu ise çaylardır. Marka bünyesinde yüzden fazla çay çeşidi bulunur. Markanın tüm ürünleri Trendyol üzerinden erişilebilirdir. Dilediğiniz anda ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Aktar Diyarı Bitki, Tohum ve Baharatları

Dünya üzerinde gıda amaçlı kullanılan binlerce bitki bulunur. Tüm  bitkilerin insan yaşamına faydaları saymakla bitmez. Örneğin çoban çökerten bitkisinin kalp damar tıkanıklıklarının tedavisi için faydalı olduğu bilinir. Aynı zamanda yaraların iyileşmesi için Romalılar merhem olarak kullanmışlardır. Çoban çökerten bitkisinin içeriğinde zengin yağlar, vitamin ve mineraller bulunur. Bu nedenle ilaç yapımında da kullanılır. Udi hindi bitkisi ağacın odun kısımlarından üretilir ve bu bitkinin zencefile benzer bir kokusu vardır. Marka sarı kantaron, yakı otu, amarant çiçeği gibi pek çok bitkiyi kullanıcılarla buluşturur. Bu bitkileri sağlıklı çay yapımında kullanabilirsiniz. Her bir bitkinin fayda sağladığı bir hastalık bulunur. Ayrıca bu bitkilerin farklı farklı tüketme biçimleri vardır. Örneğin bitkilerden demlenen çaylarla daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bitki tohumlarında da pek çok faydalı besin bulunur. Tohumlar bitkinin tüm özelliklerine ve bazen daha fazlasına bile sahiptir. Anason tohumu, üzerlik tohumu, yonca, ısırgan otu tohumu gibi pek çok tohum çeşidi vardır. Bunların her birinin kullanım amacı farklıdır. Örneğin Kinoa tohumu kalsiyum demir ve fosfor içerir. Köfte, kurabiye gibi yemeklerde kullanılabildiği gibi, 250 mililitre süte iki kaşık kadar kinoa tohumu katılarak da tüketilebilir. Marka en taze bitki tohum ve baharatlarla hizmet verir. Çok fazla çeşitli ürün grubu vardır. Baharatlarda da oldukça fazla çeşit bulunur. Aranılan fakat her zaman bulunmayan ürünler için Aktar Diyarı ürünlerine bakabilir, ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Geniş ürün çeşitleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hoş kokulu, yemeklere tat verecek, vücudunuza faydalı gıda ürünleriyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Markanın ürünlerinden Aktar Diyarı bira mayası oldukça sık tercih edilen ürünlerden biridir. Bu ürün yüksek besin değerlerine sahip, besleyici bir gıdadır. Gıda amacıyla tüketilen bitki türü sayısı günden güne artış gösterir. Gıda için kullanıma uygun olan bitki sayılarının artması daha çok faydalı bitkiye, tohuma ve baharata ulaşmak anlamına gelir. Bu bitkilerin sayıları arttıkça alternatif tıp gelişir. İhtiyaç duyulan bitki, tohum, baharat ve özel bitki karışımlarına artık daha da kolaydır. Bu ürünlere taze olarak erişebilmek günden güne daha da kolaylaşır. Tüketiciler ihtiyaç duyulan zamanda taze ürünlere sahip olabilirler. Özel karışımları diledikleri zaman bulabilirler. Marka tarafından özel bitki suları ve yağlar uzun süreli olarak bekletilmeden tarafınıza ulaştırılır. Bu ürünlerin taze bir şekilde üretilip satışa sunulur. Aktar Diyarı ürünlerinde her zaman tazelik vardır. Güvenle kullanılabilir. Markanın taze ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.  Marka, kullanıcılarına memnuniyet odaklı hizmet sunar. Üretilen bitki, tohum ve baharatlar en son mahsulden elde edilir. Beslenmesine dikkat edenler için vazgeçilmez bir tercihtir. 

Aktar Diyarı Çay ve Kahveleri

Gıda için kullanılan binlerce bitki türlerinin hemen hemen hepsinin çayı yapılabilir. Bazı bitkiler sütle karıştırılarak tüketilir. Bazıları ise kaynar suda bekletilip rengini suya verene kadar bekletilir ve ardından süzülerek tüketilir. Aktar Diyarı çay ve kahveleri, şifalı bitkileri sevenlerin ilk tercihidir. Kullanıcıların tavsiyelerinin ve sadakatlerinin geçerli sebepleri vardır. Markanın ürünleri her zaman taze ve doğaldır. Üretilen en son mahsulleri tüketicilerine sunar. Bu sebeple besin değerlerini ve etken maddelerini yitirmemiş çaylara sahip olursunuz. Çok çeşitli çayları bulunan marka, tamamen doğal ürünleri kullanıcılarıyla buluşturur. Bitki çayları enfes tatların yanı sıra vücut sağlığı için faydalı besinler içerir. Ürün çeşitleri arasında bulunan her çayın farklı farklı faydaları mevcuttur. İhtiyaç duyulan ürünlere zamanında ulaşabileceğiniz pek çok çay ve kahve çeşidi vardır. Markanın yaklaşık yüz adet çayı bulunur. Bu çaylara ve daha fazlasına Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen çaylardan biri beyaz çaydır. Beyaz çay maksimum düzeyde antioksidan içerir. Geçmişi Çin’e dayanır. Çin imparatorunun zerafetin simgesi olarak bahsettiği bu çay, antioksidan etkiye sahiptir. Bitki çayının yanı sıra kahveseverleri de düşünen marka içecek ürünleri bakımından zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Aradığınız her kahveyi rahatlıkla bulabileceğiniz ürünleriyle kahve severlerin gönlünü fetheder. Çoğu kişi tarafından tercih edilen kahve çeşitlerinden biri çiğ kahvedir. Bu kahve aynı zamanda çiğ kahve çekirdeği olarak da adlandırılır. Çiğ kahve çekirdeği, kahve oluşum sürecinin tamamlanmasının ardından oluşan yeşil çekirdeklerdir. Özellikle antioksidan deposu olarak bilinir. Ayrıca pişirilme sonrası ortaya çıkan telvede çok daha fazla antioksidan bulunduğunu belirtmek gerekir. Çiğ kahve çekirdekleri dövülmemiş veya çekilmemiş kahvelerdir. Daha birçok farklı çekirdek kahve türü bulunur. Markanın farklı içeceklerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yağ, Aroma ve Esanslar

Aktar Diyarı’nın ürün yelpazesinde yağlar, aromalar ve esanslar oldukça geniş yer kaplar. Aktar Diyarı bitkisel yağlarıyla kullanıcılarının dikkatini çeker. Bitkisel yağların çeşitli kullanım amaçları vardır. İlaç yapımı, kozmetik yada gıda için kullanılan çeşitleri bulunur. Bitkisel yağların doğal içeriği bozulmadan üretilmesi önem taşır. Zengin içeriğinin insanlara fayda sağlaması temel amaçtır. Bitkisel yağlar soğuk sıkım ve ya sıcak sıkım yöntemleriyle elde edilirler. Soğuk sıkımda bütün mineraller, vitaminler kaybolmadan daha sağlıklı yağlar elde edilir. Tedavi amaçlı kullanılabilir yağlar soğuk sıkımla elde edilen yağlardır. Yağların paketlenirken ve rafta kalma süresi planlanırken tazelik ön plandadır. Bitkisel yağlara ihtiyaç duyulduğunda taze olması gerekir ve marka tazeliğe öncelik verir. Aktar Diyarı yağ, aroma ve esanslarının geniş ürün yelpazesiyle ve daima taze olan doğal ürünleri ile kullanıcılarına hizmet sunar. Aynı zamanda soğuk sıkım ürünleri tercih eder. Bu sayede yağlar faydalı içeriklerini muhafaza ederler. Bitkisel yağ, aroma ve esansların bulunduğu ortamın sıcaklığı, ürünlerin taşıma şekli, rafda geçirdiği zaman, aydınlık veya rafa geldiğinde katı olup olmaması ürünlerin besin değerini doğrudan etkiler. Bitkisel ürünleri tercih ederken bu etkenlerin göz önünde bulundurulmasına özen gösterilir. Aktar Diyarı’nın ürünlerinin doğallığına güvenebilirsiniz. İçiniz ferah bir şekilde ürünlerini kullanabilir, istenilen faydalı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yağlar, aromalar ve esanslara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol çok geniş bir ürün ağına sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünü kısa sürede en uygun fiyatlarla bulabilir ve kullanabilirsiniz. Dilerseniz Trendyol’u takip ederek kampanya ve indirim dönemlerinden yararlanabilirsiniz.

İkramlıklar ve İçecekler Aktar Diyarı’nda

Sağlıklı atıştırmalıklar tercih eden kişiler için üretilen atıştırmalıklar vardır. Aktar Diyarı kuruyemiş, şekerleme gibi sağlıklı atıştırmalıklar üretir. Bu ürünleri sayesinde tercih sebebidir. Taze ürünleri tüm doğallığıyla kullanıcılara sunulur. Çeşitli bitki tohum ve meyvelerinden üretilen kuruyemişler zengin çeşitliliğe sahip ürünlerdir. Acı badem, tuzlu leblebi, yer fıstığı, ay çekirdeği ve daha pek çok çeşitleri bulunur. Çerezler yüksek oranda protein, karbonhidrat, vitamin, fosfor, lif içerirler. İnsan sağlığına oldukça faydaları bulunur. Bu ikramlıklar çeşitli içeceklerin yanında tüketilebilir. Sağlıklı ikramlıkların yanında sağlıklı içecekler öncelikli tercihtir. Çeşitli şerbetler, şurup, toz içecekler, bitkisel şifalı sular ya da sağlıklı sütler, ikramlıkların yanında tercih edilebilir. Tüm bunların hepsini geniş ürün yelpazesi ile Trendyol’un Aktar Diyarı sayfasında bulabilirsiniz. Birbirinden farklı şerbet çeşitleri satışa sunulmuştur. Bunların başında gelenler lohusa şerbeti, meyan şerbeti, ve karadut şerbetidir. Bunların yanı sıra ürün çeşitleri arasında bulunan şerbetlerin lezzetleri ve mükemmel kokuları ile tanışabilirsiniz. Aynı zamanda bu şerbetleri tatlı yapımında da tercih edebilirsiniz. Atıştırmalıkların yanına vitamin ve mineral desteği yüksek olan şuruplar da tercih edilebilir. Bitkilerle tamamen doğal yapılmış şifalı sularda sağlıklı içecek olarak ikram edilebilir. Aktar Diyarı arı sütü mucizevi etkileri ile diğer bir tercih edilebilir üründür. İçeriğinde dokuz farklı B vitamini bulundurur. Arı sütü içerisinde HDA-10 bulunur. HDA-10 İnsan metabolizmasına olumlu katkı sağlar. Çok fazla esansiyel aminoasit içerir. Aktar Diyarı arı sütü ile büyüme çağındaki çocukların vücudunun gelişmesine katkı sağlanabilir. Sağlıklı yaşam sürmek isteyen insanlar için oldukça önemli bir besin kaynağıdır. İçecekler arasında en hızlı ve pratik yapılan toz içecekler, ikramlıkların yanına tercih edilebilir. Saf ürünlerin yanı sıra çeşitli aromalı toz içecekleri bu markada bulmak oldukça kolaydır.

Aktar Diyarı Cilt Dostu Ürünler

Yemeklerde tat vermesi amacıyla baharatlar ve otlar bolca kullanılır. Çay, kahve ve benzeri çeşitlerde içecek ürünleri de bolca tüketilir. Bu ve benzeri birçok gıda ürünleri aktarlarda rahatlıkla bulunabilir. Aktar Diyarı’nda ek olarak doğal kozmetik ürünleri de bulunur. Organik bir şekilde üretilmiş kozmetik ürünleriyle Aktar Diyarı’nı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Diğer bütün ürünlerinde gösterilen özen kozmetik ürünlerine de gösterilir. Kozmetik amaçlı kullandığınız ürünler doğal olduğunda yan etkileri de en aza indirirsiniz. Doğal ürünleri kullanmak her zaman daha faydalıdır. Güzellik amaçlı kullandığınız ürünlerde sert kimyasallar içermeyen organik yöntemlerle üretilmiş doğal ürünleri tercih edebilirsiniz. Doğal kozmetik ürünler arasında şüphesiz en çok tercih edileni kildir. Özellikle toz yeşil kil en fazla tercih edilen ve tavsiye edilen doğal kozmetik üründür. Maske olarak kullanılan kil oldukça yaygın bir şekilde bilinir ve etkisi kanıtlanmıştır. Maske olarak uygulama yapıldığında doğal yapısı sayesinde cildin ihtiyacı olan mineraller ile cildi besler. Maske sonrasında cildinizi temiz, pürüzsüz ve yumuşak hissedersiniz. Her gün uygulanabilen kil maskesi kısa süre içerisinde büyük etkiler gösterir. Kilin çok fazla kullanıcısı bulunur. Kullanıcıların tecrübelerini Aktar Diyar’ı yorum sayfalarında inceleyebilirsiniz. Markanın popüler ürünlerden bir diğeri ise sarımsak şampuanıdır. Sarımsağın saçlara olan faydası uzun yıllardır bilinir. Sarımsak şampuanı özellikle dökülen saçlar için tavsiye edilir. Saçları temizlerken ayrıca saç derisine de bakım yapar. Derisi güçlenen saçlar dökülmeye karşı daha dayanıklı hale gelirler. Yıpranmış saçları güçlendirir ve daha canlı bir görünüm kazandırır. Düzenli kullanım sonrasında saçta gözle görülür değişimler meydana gelir. Saçların uzamasına, kırıklarının onarılmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Sarımsaklı şampuan gibi daha birçok ürün Aktar Diyarı ürün yelpazesinde yer alır. Bulabileceğiniz birçok doğal kozmetik ürün sayesinde sağlığınıza kavuşurken sert kimyasallardan endişe etmezsiniz.

Aktar Diyarı Fiyatları

Günümüzde aktarların kullanıcılara sunduğu alternatif tıp yöntemleri ve bitkilere olan ilgi oldukça fazladır. Modern yaşamın herhangi bir aşamasında mutlaka doğal ürünlere ihtiyaç duyulur. Aktarın sattıkları ürün çeşitleri birbirinden farklı olduğu için daha önceki kullananların tecrübeleri çok önemlidir. Kullanıcıların deneyimlerini araştırmak ve okumak, kullanacağınız ürün hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bu deneyimleri en hızlı şekilde yorum kısımlarında bularak inceleyebilirsiniz. Trendyol bu konuda kullanımı çok kolay bir arayüz sunar. Kullanıcı dostu yapısı sayesinde kolaylıkla sayfalar arasında gezinebilir ve her ürüne yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Satın almadan önce sizden önceki kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Aktar ürünleri arasında çok fazla tavsiye edilen ürünler bulunur. Bunlardan biri olan Aktar Diyarı toz jelatin bir baharat türü olarak hizmete sunulur. Genellikle yiyeceklerin dayanıklılığını artırır. Tatsız, kolay kırılır, şeffaf yapıya sahip olan toz jelatin hayvan yağ dokusundan üretilir. Krem, şampuan, losyon gibi ürünlerde de kullanılır. Bunların yanı sıra temizlik ve fotoğrafçılık alanında da sıkça kullanıldığı bilinir. Toz jelatin kapsüllemek, koyulaştırmak için kullanılır. Ekmek, tatlı gibi hamur işlerini kabartmak için de kullanılabilir. Toz jelatinin fiyatı da dahil olmak üzere bütün Aktar Diyarı fiyat bilgilerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da düzenlenen kampanyaları takip ederek indirimlerden faydalanabilirsiniz. Markanın geniş ürün yelpazesine Trendyol üzerinden ulaşmak oldukça kolaydır. Güvenli sistemi ile seçimlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Siparişinizi dilediğiniz zaman uygulamadan veya web sitesinden takip edebilirsiniz. Satın almadan önce ürün yorumlarını incelediğiniz gibi satıcı puanlarını da inceleyebilir, güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.