Osanit Minik Bitkisel Diş Topları OSN01

249 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Osanit Minik Bitkisel Diş Topları

 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • SIKÇA SORULAN SORULARA CEVAP=Tek kutu fiyatıdır. ÜRÜNLERİN SKT Sİ 2025 YILIDIR .Her kutunun içerisinde ağzı koruma kilitli kapaklı tüp şişe bulunmaktadır,koruma kilitini açarak kullanıyorsunuz (ürünü ilk açan siz oluyorsunuz)..içerisinde çok minicik boyutta yüzlerce top bulunmaktadır
 • Osanit minik bitkisel diş topları, Almanya'da üretilmiş ve Almanya'da tüm eczanelerde satılan, bebeklerin sorunsuz diş çıkarmasına yardımcı olan tamamen bitkisel bir üründür.
 • Osanit diş çıkarma topları homeopatik bir ilaçtır.
 • Homeopati düzenleme terapisidir. Homeopatik ilaçlarla yapılan tedavi, bedeninizin kendi kendine iyileşmesini sağlayan kuvvetin uyarılması ve güçlenmesiyle sağlanır.
 • Osanit Diş Çıkarma Minik Topları, şiddetli ağrı durumlarında, diş çıkartmadan doğan ateş, ishal, sıkıntı, huzursuzluk ve uykusuzluk hallerine bağlı olarak küçük çocuklarda diş çıkartma şikayetlerinde kendi kendine iyileşme gücünün uyarılmasında kullanılır."
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

QUEEN AKSESUAR OSN01 Osanit Minik Bitkisel Diş Topları

Queen Aksesuar Osanit diş topları bebeklerin için özel olarak üretilen bir üründür. Bebeklerin diş çıkarırken yaşadığı ağrıları azaltan alternatif bitkisel bir homeopati düzenleme terapisidir. Osanit diş topları, kendi kendini iyileştirmesi için bedene destek olur. Düzenli kullanıldığında diş çıkarmaya bağlı oluşan ağrı, ishal, uykusuzluk, hâlsizlik gibi sorunların azalmasına yardımcı olur. Bu sayede bebeklerin diş çıkarma sürecini daha kolay atlatmalarını sağlar. Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş topları, tüpe doldurulmuş olarak satışa sunulur. Bebeğin dilinin üzerine konulan minik toplar, kısa süre içinde erir ve etki gösterir.

 • 4 Aydan Büyük Bebekler için Osanit Diş Topları
 • Diş Sağlığı için Osanit Diş Topları
 • Koruma Kilitli Tüp Şişe Osanit Diş Topları

Queen Aksesuar Osanit Diş Topları İçeriği Nedir?

Queen Aksesuar Osanit Diş Topları İçeriği Nedir?

Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş topları, bebek sağlığı ile doğrudan ilgili olduğu için son derece hassas bir şekilde üretilir. Ürünün içinde papatya özü bulunur. Papatya özü hem sakinlik hem de hoş bir tat verir. Ayrıca papatya özünün iltihap kurutucu bir etkisi de vardır. Ürünün bileşenleri arasında yer alan kalsiyum fosforikum, dişlerin daha sağlıklı çıkmasını ve düzenli gelişim göstermesini sağlar. Osanit toplarının formülünde bulunan bir diğer madde ise magnezyum fosforikumdur. Bu madde, ağrıları azaltarak huzursuzlukların ortadan kaldırılmasına destek olur. Queen Aksesuar Osanit minik bitkisel diş topları kalsiyum karbonikum da içerir. Bu mineral; eklemlerin, dişlerin ve kan damarlarının iyileşmesinde etkilidir. Ürün içeriğindeki ferrum fosforikum ise taze yaraların iyileşmesi ve kesiklerin çabuk kapanması için faydalı bir mineraldir.

Osanit Diş Topları Hangi Bebekler İçin Uygundur?

Osanit Diş Topları Hangi Bebekler İçin Uygundur?

Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş topları, 4 aydan büyük bebeklerin kullanımına uygundur. Ürün; diş çıkarma döneminde yoğun rahatsızlıklar yaşayan, ishal, uykusuzluk ve huzursuzluk ile karşı karşıya kalan 4 aylıktan büyük bebekler için kullanılabilir. Fakat 1 yaş öncesi kullanımlarda çocuk doktorlarından tavsiye alınması önerilir. Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş toplarının içerisinde sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmaz. Bu toplar, diş çıkarmaya bağlı olarak oluşan yakınmaların görüldüğü zamanlarda bebeğin dilinin üstüne konularak kullanılabilir. Yakınmalar şiddetli ise 1 saat ara ile uygulama tekrarlanabilir. Tek dozda maksimum 2, günde en fazla 6 adet diş topu kullanılmalıdır. Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş topları bebeklerin bu süreci daha hafif geçirmelerini sağlar. Vücudun bu dönemde yüksek ateş ve ağrılar ile mücadele etmesine yardımcı olur.

Queen Aksesuar Osanit Diş Topları Güvenilir midir?

Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş topları oldukça güvenilirdir. Uzun yıllara dayanan tecrübeler ile elde edilmiş homeopatik tedavi yöntemleri doğrultusunda üretilir. Ürünün formülünde bebeklerin gelişimini ve genel sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir madde bulunmaz. Belirtilen dozda ve aralıklarda güvenle kullanılabilir. Bu ürün bir ilaç değildir; ancak bir uzman tavsiyesi doğrultusunda kullanılması önerilir. Queen Aksesuar Osanit minik bitkisel diş topları yorumlarında ebeveynlerin memnuniyetini görülebilir. Birçok ebeveyn, bu ürün sayesinde çocuklarında gözle görülür bir iyileşme olduğundan ve diş çıkarmaya bağlı yakınmaların azaldığından bahseder. Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş topları, bebeklerin büyüme sürecine destek olan bir üründür. Özellikle diş çıkarma sürecini büyük ölçüde kolaylaştırır. Yeni dişlerin sağlıklı, güçlü ve sağlam olmasına yardımcı olur. Siz de çocuğunuzun bu zorlu döneminde ona destek olmak için Trendyol’dan Queen Aksesuar Osanit bitkisel minik diş toplarını sipariş edebilirsiniz.