placeholder
"

R.O.C.S.

" araması için 456 sonuç listeleniyor

Rocs Ürün Çeşitleri ile Bakımlı Ağızlara Kavuşun

Ağız sağlığı kişisel hijyenin en önemli parçalarından biridir. Her yaşta özen gösterilmesi gereken ağız bakımı, dikkat edilmediği takdirde bazı sağlık problemlerine yol açabilir. Ağız içi, yapısı nedeniyle bakteri üremesine oldukça müsait bir alandır. Gün içerisinde biriken yemek artıkları, dişlerin arasına yerleşir. Ağız ve diş temizliği yeterli şekilde yapılmadığı zaman bu kalıntılar çürük gibi problemlere neden olur. Ağız ve diş bakımında kullanılması gereken diş macunu, fırçası, ipi ve ağız bakım suyu gibi pek çok yardımcı ürün mevcuttur. Diş macunu markaları arasında bitki özleri ve mineraller kullanarak ürünler tasarlayan Rocs öne çıkmaktadır. Günümüzde teknolojik gelişmelerden de faydalanan marka, diş macunlarını üretirken soğuk kaynatma adı verilen yöntemi kullanmaktadır. DRC Grup bünyesinde bulunan Rocs İsviçre merkezli bir markadır.

Ağız Bakımında Öncü Rocs

Ağız Bakımında Öncü Rocs

İsviçre laboratuvarlarında geliştirilen Rocs, Avrupa dahil olmak üzere dünya çapında pek çok ülkede en çok tercih edilen diş macunu markalarından biridir. Ürün içeriklerinde papatya özü, deniz yosunu, mineral tuz ve huş ağacı gibi pek çok etkin madde bulunmaktadır. Farklı çalışmalarla bu maddelerin diş problemlerine büyük ölçüde çözüm getirdiği ortaya koyulmuştur. Marka, ürünleri içerisinde doğal ve mineralli etkin maddeler kullanmaya özen göstermektedir. Yetişkinlerin yanı sıra bebek ve çocuklar için de ürün seçenekleri bulunmaktadır. Çocukların diş ve diş etleri daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Rocs, ürünleri çocuklar için özel olarak formüle etmektedir. Rocs bebek diş macunu tamamen doğal içeriğe sahiptir. Bunun yanı sıra yapay tatlandırıcı, renklendirici katkı maddesi, florür ve SLS içermez. Doğal içeriği sayesinde bebekler tarafından yutulması sorun teşkil etmez. Rocs 0-3 yaş diş macunu çeşitleri arasında ıhlamur ve papatya gibi farklı özlere sahip seçenekler bulunmaktadır. Bu özler özellikle diş çıkarma döneminde oldukça hassaslaşan diş etlerinin rahatlamasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan ksilitol ağız içi flora dengesini sağlarken dişleri çürüğe karşı korur. Tıpkı diş macunları gibi diş fırçaları da yetişkin ve bebekler için ayrı şekilde tasarlanmaktadır. Bebeklerin hassas dişleri için Rocs bebek diş fırçası çeşitleri oldukça idealdir. Bebeklerin ilk dişinin çıkmasından itibaren diş bakımına ebeveynleri tarafından dikkat edilmelidir. Bu sayede hem bebeğinizin dişleri sağlıkla çıkar hem de bebeğiniz ağız bakımı alışkanlığını küçük yaşlarda edinmiş olur. Bebekler için üretilen fırçaların uçları nazikçe dişleri temizler. Geniş ve kısa fırça sapıyla olası kazaların önüne geçilmiş olur.

Çocuk ve Yetişkinler İçin Rocs Diş Macunları

Çocuk ve Yetişkinler İçin Rocs Diş Macunları

Bakımsız gözüken dişler sağlığınızın yanı sıra dış görünüşünüzü de büyük ölçüde etkilemektedir. Ağız bakımına özen gösterilmediği takdirde ağız kokusu ve çürük gibi sağlık problemleri meydana gelebilir. Bu sebeple ağız ve diş bakımı dikkatli ve özenli bir şekilde aksatılmadan yapılmalıdır. Her kişinin dişlerinde yaşadığı problem değişkenlik göstermektedir. Diş macunları bu problemlere çözüm getirmek üzere farklı şekillerde formüle edilmektedir. Bu sorunlar hassas diş etleri, diş lekelenmesi, hızlı çürüme gibi çeşitlendirilebilir. Dişlerinizde yaşadığınız probleme göre uygun bir diş bakımı ile bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı diş macunları tüm diş sorunlarına bir arada çözüm getirmeyi hedeflemektedir. Dişlerinizi beyazlatırken aynı zamanda diş etlerinizi rahatlatır ve çürük oluşuma karşı koruma sağlar. Dişler her gün en az iki kere özenle fırçalanmalıdır. Diş macununun yanı sıra ağız bakım suyu kullanmak da son derece önemlidir. Rocs diş macunu çeşitleri, dişleri çürümeye karşı korur. Dişin dış minesini güçlendirerek sağlıklı dişlere sahip olmanıza olanak tanır. Doğal ve etkili içerikleri ile ağız içindeki bakteri oluşumunun önüne geçer. Hassas diş etlerini rahatlatmaya yardımcı olur. Çocukların diş fırçalama alışkanlığını erken yaşlarda edinmesi ilerde yaşayacağı diş problemlerini önlemede etkilidir. Rocs çocuklar için diş macunları üretirken, ağız bakımına teşvik etmeyi hedefler. Çocuk diş macunlarını ahududu, çilek, yaban çiçeği gibi doğal ve çocukların sevdiği özler ile tatlandırmaktadır. Rocs diş macunu 6-12 yaş aralığı için kullanıma uygundur. Kalıcı ve süt dişler için en iyi bakımı yapmaya yönelik tasarlanmıştır. SLS ve florür içermez. Rocs 3-7 yaş diş macunu dişleri aşındırmadan temizler. Diş minesini güçlendirir ve çürüklerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Çocuklar için diş macununun yanında diş fırçası da yaş grubuna uygun tercih edilmelidir. Her ihtiyaca yönelik diş macunları üreten Rocs ürünleri arasında diş teli kullananlar için de seçenekler mevcuttur. Ortodonti tedavisi görenlerin diş bakımı normalden daha fazla vakit ve özen gerektirebilir. Yemek artıkları diş tellerinin aralarında birikebilir, dişte lekelenmelere ve çürüklere yol açabilir. Bu dönemde diş bakımına gerekli özen gösterildiği takdirde tedavi de hızlanacaktır.

Rocs ile Bembeyaz Dişler

Rocs ile Bembeyaz Dişler

Ağız bakımı ve diş sağlığı markaları arasında öne çıkan Rocs, pek çok ürün seçeneğine sahiptir. Hassas diş ve diş etleri için ya da beyazlatmaya yönelik ürünler mevcuttur. Özellikle yetişkinlerde çay, kahve ve sigara tüketimine bağlı olarak dişlerde sararmalar ve lekelenmeler yaşanabilir. Bu durumda leke giderici, beyazlatıcı diş macunları kullanmak ideal olacaktır. Rocs bu alanda kalitesini ortaya koymuş ve kullanıcılardan tam not almıştır. Rocs beyazlatıcı diş macunu içeriğinde bulunan granüller sayesinde diş minesini çizmeden parlatarak daha beyaz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Rocs siyah diş macunu etkin içeriği sayesinde dişleri 1 haftada 1.5 tona kadar beyazlatır. Bunun yanı sıra diş minesini besler ve sağlamlaştırır. SLS, florür, triklosan gibi zararlı maddeler içermez. Dişleri beyazlatırken çürüklere ve diş eti iltihaplanmalarına karşı koruma sağlar. Rocs florürsüz diş macunu da doğal içeriği ile tercih edilebilir seçeneklerdendir. Rocs black edition diş fırçası dış tasarımının yanı sıra diş temizliğindeki etkin rolü ile öne çıkmaktadır. Kılların ucu pürüzsüz şekilde yuvarlatılmıştır. İnce ve hafif yapısı ile dişlerinizi fırçalarken tutuş kolaylığı ve konfor sunmaktadır. Arka dişlere kolayca ulaşır ve yemek artıklarını temizler. Kıl kesimi eğimli şekildedir ve diş yüzeyini iyi bir şekilde temizlemesini sağlar. Rocs diş macunu kullananlar hem diş sağlığı üzerindeki etkisi hem de ağızda bıraktığı ferah hissiyat sayesinde ürünlerden memnun kalmışlardır. Ağız bakım ürünleri genel olarak banyoda ve tuvalette bulunmaktadır. Bu ortamlarda bakteriler havaya yükselebilir. Bu nedenle uzmanlar diş fırçasını kapalı bir dolapta ya da uygun bir diş fırçası kabında muhafaza etmeyi önermektedir. Bu sayede havada bulunan bakteriler diş fırçanız üzerine yerleşemez. Rocs diş fırçası kabı çeşitleri bu amaç ile üretilmiştir. Bu kaplar sayesinde seyahat edeceğiniz zaman diş fırçanızı kolayca ve diğer eşyalarla temas etmeden taşıyabilirsiniz. Rocs flipper hijyenik diş fırçası kabı çocukları heveslendirecek ve ilgisini çekecek şekilde hayvan figürleri ile tasarlanmıştır. Aslan, inek, köpek ve penguen gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Rocs markası dünya çapında ağız bakımında öne çıkan bir marka haline gelmiştir. Markaya ait ürünlerin arasında kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik diş macunu ve fırçası bulabilmesi mümkündür. Rocs diş macunu yorumlarını incelemek için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için özel olarak üretilmiş tüm Rocs ürünlerine Trendyol'dan ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun Rocs macun ve ağız bakım ürünlerini avantajlı kampanyalarla kolayca satın alabilirsiniz.