placeholder
"

Oral-B Diş Macunu

" araması için 102 sonuç listeleniyor
Oral-B Macun Diş Eti & Minesi Pro 75 ml
Oral-BMacun Diş Eti & Minesi Pro 75 ml
(281)
Macun Diş Eti & Minesi Pro 75 ml
48,90 TL
Sepete Git

Oral-B Diş Macunu

Ağız Sağlığında Oral-B Tercihi

Diş eti hastalıkları ve problemleri en yaygın görülen sağlık sorunları arasında yer alır. Hayatı doğrudan tehdit etmese de ağız sağlığında problem yaşayan insanların yaşam kalitelerinin düştüğü bilinir. Ağızda oluşan problemler ve hastalıklar aynı zamanda sindirim sistemi hastalıklarına yol açabilir çünkü ağız, sindirim kanalının girişini oluşturur. Yenilen yiyecekler çiğnendikten sonra tükürükle karışır. Yutulan besinler burada çiğnenerek kolay sindirilmeye hazır hale getirilirler. Konuşma, tat alma, çiğneme, yutma, konuşma gibi pek çok yan görevi bulunan ağızın sağlıklı kalması birçok alanda yaşam kalitenizi artırır. Ağız sağlığının, besin parçalamada, öğütmede görevleri olduğu kadar konuşmada sesinizin düzgün çıkması ve sosyal hayatta da görüntünüzü desteklemesi açısından önemi vardır. Dişleri eksik olan kişilerde bazı sesleri çıkarmada zorluklar görülür. Yine aynı şekilde bu tarz eksiklik durumlarında bireylerin çiğnemesi ve ısırmasında zorluklar oluşur. Ağız sağlığında en önemli hastalıklar çürükler ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Bu iki hastalığın başlaması durumunda müdahaleler gerekebilir. Bu tarz hastalıklar kimi zaman çene kemiğinin erimesi düzeyine kadar ilerleyebilir. Ağız sağlığının bozulması durumunda bu problem diğer organlara da sirayet edebilir ve bütün sistemleri etkileyebilecek bir enfeksiyon odağı haline gelebilir. Böbrek, kalp ve eklemler bu gibi durumlarda büyük sağlık sorunlarına yol açabilecek enfeksiyonlara kaynaklık edebilir. Ağız sağlığı ile ilgili işleyişte ve yapıda herhangi bir problem olmaması bu kısmın yolunda gittiğine işaret eder. Ağız sağlığı konusunda dişleri günde en az 2 kez florürlü bir macun ile fırçalamak önem taşır. Seçilen macunun da oldukça önemlidir. Oral-B onarım diş macunu, ağız sağlığında yardımcı olmaya ve bu alanda alanındaki en çok tercih edilen seçenekleri geliştirmeye devam eder. İnsan sağlığının en önemli parçalarından biri olan ağız sağlığının korunması ve daha iyi hale gelmesi için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Yalnızca yetişkinler için değil, çocuklar için de bakım onarım içerikleriyle öne çıkan Oral-B’nin hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik bütün seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilir, size en uygun olanı bulabilir ve yine Trendyol aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Ağız Sağlığında Oral-B Tercihi

Oral-B markası kurulduğu 1950 tarihinden bu yana ağız sağlığı ve bakımında yardımcı seçenekler üreterek kullanıcılarına hizmet eder. Ağız bakımında sektörünün eski ve önemli markalarından olan Oral-B ürettiği her çeşitte en iyi sonucu almayı amaçlar. İnsan sağlığının önemli parçalarından biri olan ağız sağlığı için seçilen diş macunu da florür ve mineraller açısından zengin bir ürün olmalıdır. Bununla beraber gün içerisinde yenilen içilen şeyler vasıtasıyla maruz kalınan asit miktarıyla başa çıkmak konusunda ağız bakımına yardım etmelidir. Uygun bir ağız bakım ürünü seçiminde en iyi seçeneklerden biri olan Oral-B diş macunu diş eti ve minesinin onarımını hızlandırır. Bu marka yalnızca yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için de en uygun içeriği hazırlar ve sağlık açısından her yaştan kullanıcının yardımcısı olmayı hedefler. Ağız bakım materyalleri arasında profesyonel ve kesin sonuçları sağlayan bu çeşit, florürlü yapısıyla mineralleri mineye kadar taşır. Etki gücünü artıran özelliğiyle sıcak, soğuk ya da asitli gıdalar tüketilirken diş minesinin sızlamasının önüne geçer. Özellikle gün içinde çok sık olarak karşılaşılan ve sosyal yaşantıda insanları zorlayan bir rahatsızlık haline gelen mine tahrişi ve minenin sızlaması, ürünün içeriğindeki koruma tabakasının etkisiyle aşınmalara ve sızlamalara dayanıklı bir zemin oluşturur. Bakım ve onarım diş macununun oluşturduğu bu koruyucu tabaka sayesinde, gün içerisinde tüketilen içeceklerle beraber oluşan sararmaların ve lekelerin de önüne geçer ve gün boyu beyazlık sağlanır. Uzmanlar günde iki kez fırçalanması gerektiğini belirtir, günde iki sefer olmak üzere iki haftalık düzenli kullanımda söz konusu beyazlığı, tahrişten korumayı ve onarım gücüyle kullanıcılarına başarılı sonuçlar almayı temin eder. Uzun süreli kullanımda olumlu yorumlar ve geri dönüşler almayı başarmış olan Oral-B markasının farklı tiplerde ve çeşitli yönleriyle öne çıkan seçenekleri bulunur. Ağız sağlığınız için en büyük destekçiniz olan bu ürünün her çeşidinin uzmanlaştığı ve ağırlık verdiği alanlar farklıdır. Kullanıcı tercihine göre daha yoğun beyazlık, daha yoğun ferahlık ya da daha yoğun onarım gücüne erişmek isteyen kullanıcıların kendi istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun macun seçeneğini bulmaları mümkündür. Yalnızca yetişkin kullanıcılar için değil, çocuk kullanıcılar için de ürün geliştirmeye devam eder. Marka için kullanıcı memnuniyetini en üst sırada bulunur. Markanın ürettiği seçeneklerin her birinin ortak noktası diş eti hassasiyeti olan kullanıcılara yardımcı olarak diş etini yeniden canlandırması ve minenin onarma konusunda etkili olmasıdır. Oral-B markasının kullanıcıları için oluşturduğu bu seçenekleri tüm çeşitleriyle ve her bütçeye uygun olarak Trendyol’dan satın alabilir, kişisel ağız bakımınıza ve sağlığınıza katkıda bulunmak için önemli bir adım atabilirsiniz.

Üstün Onarım Gücü ile Oral-B Diş Macunu

Üstün Onarım Gücü ile Oral-B Diş Macunu

Ağız sağlığının vazgeçilmez aşamalarından biri olan olan diş fırçalama konusunun önemi tüm doktorlarca vurgulanır. Dişler, florüre ve minerallere düzenli olarak ihtiyaç duyar ve kendini bu şekilde onarır. Ağız yapısına uygun bir fırça kullanılması ve ağız sağlığı konusunda pozitif yönde destekleyecek bir macun seçmek çok büyük önem taşır. Özellikle günde 2 defa diş fırçalamak hem ağız sağlığı ve bakımında hem de aynı zamanda sosyal yaşantıdaki sorumluluklar açısından da oldukça önemlidir. Oral-B markasının ağız sağlığında güçlü onarımı sağlayan bu ürünü, ağız sağlığı konusunda en büyük destekçilerden biri olma niteliğine sahiptir. Oral-B’nin profesyonel onarım sağlayan diş macunları gün içinde maruz kalınabilecek asitlerin yaratacağı tahrişi azaltır. Yalnızca iki hafta içerisinde etkisi gözlemlenebilir. Oral-B ürünlerinin bu içeriği ile birlikte diş eti ve minesi onarımı sağladığı, üstün onarım ve tahriş önleyici özelliklere sahip olduğu bilgisi birçok kullanıcı üzerinde denenir ve klinik araştırmalarda test edilip onaylanır. İki haftalık düzenli kullanımdaki etkisi uzmanlarca test edilmiş olan bu ürün kullanıcılarından da tam not alır. Oral-B üstün bakım ve onarım gücünü geliştirdiği ActivRepair teknolojisinden alır. ActivRepair teknolojisi ile plak oluşumunu nötralize edilerek tahrişi azaltır. Markanın onarım ürünü, dişler üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu ürün koruma katmanı oluşturduğu minenin minerallere erişimini artırır. Böylelikle hem aşınmayı önleme hem de minerallere erişim kolaylığı sağlama açısından yardımcı olur. Onarım diş macunu yalnızca ActivRepair özelliğiyle değil aynı zamanda yumuşak dokusu ve hafif aromasıyla da Oral-B diş macunu kullananların tercih ettiği bir üründür. Mineyi canlandırarak soğuk sıcak gıda tüketimlerinizde minenin sızlayarak yemeyi içmeyi zorlaştıran etkisini ortadan kaldırır. Ağız sağlığının en önemli parçalarından biri olan diş minesi sağlığına olumlu yönde etki ederek günlük hayattaki zorlanmaların önüne geçer. Hem kullanıldığı anda ağızda bıraktığı ferhalık hem de uzun süreli kullanımda etkisini hissettiren onarım gücüyle ağızda oluşabilecek problemlerini çözmek için markanın profesyonel onarım seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Oral-B Professional Diş Eti ve Minesi Pro Onarım Çeşitleri

Oral-B Professional Diş Eti ve Minesi Pro Onarım Çeşitleri

Ağız ve diş sağlığında en büyük yardımcılardan ve destekçilerinden bir olmayı amaçlayan profesyonel diş eti ve minesi için pro-onarım çeşitleri, sadece 2 hafta içerisinde mine onarımına yardımcı olur ve tahrişi azaltır. İçeriğindeki ActivRepair teknolojisi ile plağı nötralize eder ve üzerinde koruyucu tabaka oluşturarak minedeki onarımı hızlandırır. Sağlık söz konusu olduğunda birçok kişinin tercihi haline gelmeye devam eden bu ağız sağlığı onarım ürünü üç farklı çeşit olarak sektöre sunulur. Oral-B diş macunu çeşitleri üçe ayrılır. Orijinal olan seçenekte tüm bu fonksiyonlara ek olarak hassas etler için uygunluk öne çıkar. Orijinal alt başlıklı bu çeşitte nane tadı kullanılır, daha hafif aroması olan ve yumuşak dokulu bir içerikle üretilir. Bu seçenek genellikle standart kullanımı tercih eden kullanıcılar için uygun ve yeterlidir. İkinci çeşit diş eti ve minesi için güçlü bir beyazlıklık elde eder. Gülümserken bile göze çarpan renk değişiminin önlenmesi amaçlanır ve renk değişiminin önüne geçecek şekilde üretilirler. Hassas beyazlık sağlayan ürün, tartarları nazikçe temizler ve tartar oluşmasını önler, ayrıca ferah nane aromasıyla tercih edilir. Özellikle beyazlığı önceliği arasına koyan kullanıcılar için bu seçim doğru bir seçenek olur. Bir diğer çeşit olan ekstra ferahlık sunan seçenekteyse daha uzun süreli ferahlık ve temizlik hissinin elde edilmesi amaçlanır. İçeriğindeki nane artırılır. Dişini fırçaladıktan sonra yaşayacağınız ferahlık hissini daha yoğun yaşamak isteyen kullanıcılar için ekstra ferahlık sağlayan çeşit uygun bir seçim olacaktır. Siz de çeşitlerden birine karar verip kaliteli bir şekilde ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Çocuklar İçin Özel Olarak Üretilmiş Oral-B Çocuk Diş Macunu

Çocuklar İçin Özel Olarak Üretilmiş Oral-B Çocuk Diş Macunu

Çocuklar yetişkinler kadar ağız bakımının ve sağlığının önemli olduğunun bilincinde olmayabilirler. Genellikle asitli içeceklere, şekerli gıdalara ilgi duymaları nedeniyle bunların tüketimi esnasında ağız yapısına nasıl zarar verdiklerini fark etmezler. Bu gibi ürünlerin içeriğindeki asitler dolayısıyla süt dişlere zarar vermesi, çocuk yaşta sürekli çürüklere ve çeşitli ağrılar yaşamalarına sebebiyet verebilir. Tamamen çocukların hassas yapısına göre ve çocukların zevkine göre tasarlanmış Oral-B çocuk diş macunu ile yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de diş eti ve minesi onarımı sağlanabilir. Üzerinde çeşitli çizgi film/animasyon karakterlerinin resimleri bulunan çocuk macunu seçeneği, çürüklere karşı korumayı artıran florürlü yapıya sahip bir ağız bakım ürünüdür. Bu ürün, iki yaşına kadar olan bebek ve çocuklar için kullanıma uygundur. Ebeveynlerin rahatlıkla tercih edebileceği bu çeşit, çocukların hassas yapısına göre tasarlanmış şekersiz yapıdadır. Bu ürün, çocukların süt dişleri için uygundur, bu süreçte büyüme ve sağlıklı bir düzeni oturtabilmesi için destekleyici yapıdadır. Çocukların ağız sağlığında ihtiyaç duyduğu florür ve mineralleri katarak yaşam boyu sağlıklı bir ağız sağlığına ve özel bakıma sahip olmalarına öncülük eder. Ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği çocuk ürününün yumuşak aroması küçüklerin fırçalama alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olur. Üzerindeki animasyon baskısı ve güzel tadı ile çocukların fırçalama konusundaki tabularını ve üşengeçliklerini kırar ve onlara düzenli olarak fırçalama alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olur. Çocukların çok seveceği bu özel çocuk macunu ile ilgili kullanıcı yorumlarına Trendyol’da Oral-B ürünlerini gezerek bakabilir ve kullanıcıların bu ürüne yaptıkları değerlendirmeleri görebilirsiniz. Oral-B markasının diş macunu ile çocukların ağız sağlığını korurken bir yandan da fırçalama alışkanlığı kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Onarım Diş Macunu Fiyatları

Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Onarım Diş Macunu Fiyatları

Markanın diş macununu kullananlar, sadece 2 haftalık kullanımda onarım etkisini gözlemler. Markanın bu çeşidi il diş eti onarımı ve minesi sağlığında oldukça önemli olan florür ve mineral ihtiyacınızı karşılayabilir ve oldukça uygun fiyatlarda sahip olarak ağız bakımında kullanabilirsiniz. Yalnızca yetişkin ürünleri değil, çocuklar için olan seçenekler de, profesyonel olarak diş eti ve minesini destekleyerek onların sağlığına etkide bulunur. Bu ürün içeriğindeki minerallerle ağız bakımında ihtiyaç duyulan ögeleri kullanıcılara kazandırır. Sürekli olarak yenilen ve içilen gıdaların asitleriyle ağız içi aşınır ve tahriş olur. Yine aynı şekilde bilinçsiz olarak yapılan sıcak-soğuk besin tüketimleri mineyi olumsuz yönde etkiler ve sızlayarak yaşam kalitesini düşürür. Bu seçenekler tam da bu sorunlara çözüm olmak için ActivRepair teknolojisiyle geliştirilir. Düzenli kullanımda etkisi gözlemlenebilecek olan bu ürünün, normal bir diş macunun kullanılmasına kıyasla, gıda asitlerine karşı ekstra direnç gösterdiği kanıtlanır. Aynı zamanda 97 yetişkinde yapılan klinik araştırmaların sonucunda, diğer ürünlerin kullanımlarının aksine, ağız yapısının asitlere karşı daha dayanıklı hale geldiği anlaşılır. Kanıtlanan bu yönleriyle kullanıcılarına sağlık açısından onarım gücünü artırma teminatı veren bu ürünün, hem yetişkinler hem çocuklar için kullanılabilir seçenekleriyle tüm aile bireylerinin tercih edebileceği bir seçenektir. Alanındaki uygun fiyatlı ve başarılı ürünlerden biri olan Oral-b diş macunu fiyat performans açısından da kullanıcılara en iyi deneyimi sunar. Kampanyalı şekilde ve set halinde de ulaşabileceğiniz bu ürünlerinin Original, Hassas Beyazlık ya da Ekstra Ferahlık çeşitlerine bakarak hangisine ihtiyaç duyduğunuza karar verebilir ve değişen özelliklerine göre Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden bütçenize uygun modeli kendiniz ve aileniz için güvenle satın alabilirsiniz.

Trendyol’da Sizi Bekleyen Tüm Oral-B Ürünleri

Trendyol’da Sizi Bekleyen Tüm Oral-B Ürünleri

Güçlü onarım yönü ile hem çocuk hem yetişkin diş macunu konusunda alanındaki en başarılı markalardan biri olan Oral-B’nin farklı fonksiyonlara sahip ürün çeşitlerine, küçük yaştakiler için kullanılabilecek farklı kutu tasarımındaki çocuk ürünlerine de Trendyol’da ulaşılabilir. Yalnızca yetişkinlerin ağız sağlığı için değil, çocukların ağız sağlığı ve hassas bakımı alışkanları için de bu üründen faydalanılabilir. Bir ürünü kullanmadan önce o çeşidi daha evvel kullanmış olan kullanıcıların ürüne dair yorumlarını okumak ve incelemek önemlidir. Daha önce kullanmış olan kullanıcıların Oral-B diş macunu yorumlarına Trendyol’dan ulaşılabilir ve Oral-B yetişkin ve çocuk macunu için ne gibi yorumlar yapıldığı görülebilir. İncelendiği zaman görülebilecek yorumlarda ve yıldız değerlendirmelerinde bu markanın ürünlerinin neredeyse hepsinin iyi ve olumlu puanlar, yorumlar aldığını görmek mümkündür. Trendyol içeriğinde bu markaya ait onlarca ürünü satan mağazayı gezerek çok çeşitli ürün skalası ve ürün miktarına erişilebilir ve herkesin bütçesine hitap eden uygun bir alışveriş sağlanabilir. Bu ürünlere ulaşmak, değerlendirmek ve sipariş etmek konusunda Trendyol büyük bir kolaylık sağlar. Markanın yetişkin ürünlerinin olduğu kadar çocuk ürünlerinin de her türlü tasarımlarda seçeneklerine ulaşılabilir. Çocuğunuz hangi çizgi film ya da animasyon karakterini seviyorsa neredeyse hepsinin baskısıyla tasarlanmış kutular bulmak mümkündür. Bu sayede çocukların ilgisini daha çok çekmek ve kullanımlarının artırılması amaçlanır. Trendyol platformunda pek çok farklı kampanya düzenlenerek paket halinde satılan Oral-B ürünlerinde de kullanıcının dolu paket içeriği ve uygun fiyat özellikleriyle kullanıma başlaması mümkündür. Trendyol’da Oral-B ürünlerinin birçoğuna erişebilir, kampanya ve fiyat kıyaslamalarına bakabilir ve pek çok seçenek arasından size ve bütçenize en uygun Oral-B ürününü bulabilirsiniz.