"

Sifon Abiye

" araması için 5580 sonuç listeleniyor

Şifon Elbise Modelleri ile Göz Alıcı Etkiyi Yakalayın

Genç kızların vazgeçilmezi olan çiçekli elbiseler abiye olarak da sıkça tercih edilmektedir. Özellikle mezuniyetlerde tercih oranı artan çiçekli şifon abiye, bahar aylarının sevilen parçalarındandır. Çiçekli şifon abiyelerin birden fazla modeli bulunur. Yırtmaçlı şifon abiye bunlar arasında en sevilenler arasındadır. Boyu uzun olan elbiselere farklı bir hareket katmak amacıyla yapılan yırtmaçlar kadınlar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Pileli ve kısa olarak da tercih edilen kısa şifon abiyeler gerek duruşu ile gerekse canlılığı ile sevilen abiyeler arasında ilk sıralardadır. Bahar ayının enerjisini yansıtan şifon abiyeler her renkte bulunabilir. Bu canlı renklerin üzerine işlenen veya basılan çiçek figürleri ayrı bir hava katılmasına sebep olmaktadır.

Şifon Abiye Elbise

Şifon Abiye Elbise

En sık tercih edilen siyah şifon abiye ve beyaz şifon abiye büyük beden aralıkları ile bulunabilir. Büyük beden aralığının çok geniş olduğu şifon abiyeler istenilen her bedende bulunmakla beraber çokça sevilmektedir. Fazla tasarımı olan uzun şifon abiye zarafet ve sadelikten yana olan kadınlar için hayat kurtarıcı önemli bir üründür. Her dolapta bulunması gereken şifon parçalar her zaman moda dünyasının vazgeçilmezi olmuştur. Kırmızı şifon abiye de sıklıkla tercih edilen ve şıklığın aynası olan bir parçadır. Yalnızca bahar aylarında değil kış aylarında da tercih edilebilir olan bu ürün çeşidi uzun kollu olarak da bulunur. Uzun kollu şifon abiye eklenen bir kemer ile veya işlenen bir taşla hareketlendirilebilir. Uzun kollu olan abiyelerde abiyeye farklılık katmak amacı ile yaka tasarımında farklılığa gidilir. Farklılık katan ve en çok tercih edilen yaka çeşidi kayık yakadır. Kayık yaka şifon abiye kadınlar tarafından tercih oranı yüksek olan abiye tasarımları arasında bulunur.

Şifon Abiye Modelleri

Şifon Abiye Modelleri

Daha genç yaşta olan ve abiye almak isteyen kişiler sıklıkla mor şifon abiye modelini tercih etmektedir. Canlılığı ve enerjisi ile kendisini çoğunlukla herkese sevdiren mor renk her türlü tasarım abiyelerde kullanılır. Abiyenin sadece bir yerinde bile kullanılması o abiyeyi göze daha hoş gösterebilmektedir. Abiyeye eklenen bazı detaylar o abiyeyi daha çekici kılabilir. Bu detaylardan en revaçta olan simdir. Simli şifon abiye her kullanıcının sevebileceği bir detay olmakla beraber eklendiği abiyeyi daha ağır gösterebilir. Baştan aşağıya sim kullanmak yerine belirli yerlerde kullanılan sim daha hoş gözükebilir. Yaz aylarında A kesim eteğin sıklıkla tercih edildiği kısa şifon abiye bu ayın canlı ve enerjik olan renkleri ile harmanlanarak satışa sunulur. Yeşil şifon abiye ve sarı şifon abiye en sık tercih edilen tasarımlardır. Bu renklerin kullanıldığı abiyeler farklı ton farkları ile her mevsimde kullanılabilir. Kadınların içinde kendini rahat hissettiği bu şifon abiyeler her yaş grubundan kadın için ister kışın ister yazın giyilebilen mükemmel bir üründür.

Şifon Abiye Fiyatları

Şifon Abiye Fiyatları

Şifon abiye fiyatları incelendiğinde kumaşın kalitesinin fiyatta artışa veya düşüşe sebep olabildiği görülür. Elbisenin mini, midi veya uzun boy olması da fiyatını etkileyebilir. Sık tercih edildiği aylarda da fiyat farklılığı görülür. Nadir bulunan renklerden olan şifon abiyeler veya farklı tasarıma sahip abiyelerde de fiyat olarak farklılıklar bulunur. Büyük beden seçeneği olan şifon abiyeler renk skalası olarak geniş aralığı olması sebebi ile fiyatında değişim gözlemlenebilir. Her bedenden kadının severek dolabında bulundurduğu şifon parçalar ve abiyeler günü kurtaran parçalardır. Bu sebeple her fiyattan ve modelden bulunması oldukça kolaydır. Zarafeti ve sadeliği seven kadınların sık sık tercih ettiği şifon abiyeler her yaş grubundan kadının severek aldığı ürünlerdendir. Şifon abiye modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.