İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Kol Tipi
Boy / Ölçü
Boy
Cinsiyet
Ortam
Materyal
Kalıp
Kol Boyu
Yaka Tipi
Siluet
Desen
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Paket İçeriği
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Büyük Beden Abiye Elbise

" araması için 5302 sonuç listeleniyor

Her Bedene Uygun En Şık Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri Trendyol'da!

Tüm kadınlar diledikleri renk, desen, dekoltede özgürce kıyafet giymek ister. Her kadının vücut yapısı aynı değildir. Bu nedenle özellikle markaların çeşitli büyük beden abiye modelleri arasında pek çok farklı seçenek bulunur. Her arayışa hitap eden modelleri ve çeşitli renkleri bulmak hiç de kolay değildir. Büyük beden abiye elbise, kusurları örtüp ölçüleri orantılayacak ayrıntılar ile iri vücut tipli kadınların da kendilerini çok iyi hissetmelerini sağlar. Trendyol'da abiye büyük beden elbiseler; kadınlar için tasarlanan, üretilen ve satışa sunulan çeşitli modellerdir. Bu tasarımların arasında çok tercih edilen renk hiç şüphesiz siyah renktir. Siyah rengin kişiyi olduğundan zayıf göstermesi, fazla kiloların saklaması konusunda kıyafetlerde bu renge çok ağırlık verilmesine sebep olsa da birbirinden farklı renkler ya da desenler ile Trendyol'da yer alır. Büyük beden balık abiye, özenle tasarlanmış ve genel olarak zayıf göstermeye yönelik küçük dokunuşlar ile süslenir. Farklı şık modeller arasında tercih yaparken bazı kriterlere önem vermek gerekir. Beli kalın olup, omuzları şekilli olan kadınlar dikkati üst tarafa yönlendirecek tasarımlar seçer. Omuzları açık olan modeller, bu tip kadınlara oldukça yakışır. Kruvaze tasarımlar bu vücut tipleri için ideal ürünlerdir. Göğüsleri iri olan kadınlar V yaka tasarım seçeneklerini tercih eder. Beli ince olan kadınlar ise beline oturan modelleri tercih eder. Büyük beden şık abiyeler arasında genel olarak dekoltelerden kaçınılsa da dekolteden vazgeçmek için hiçbir sıkıntı bulunmaz. Vücut tipini tanıyan her kadın kendisine uygun ürünleri seçer. Kiloları orantılı şekilde dağılmış olan kadınlar düz kesim modelleri tercih edebilirsiniz. Kollarının kalın olduğunu düşünen kadınlar, askılı olan tasarımlardan kaçınarak çok kolu olan türlere yönelir. Bacaklarından şikayetçi olan kadınlar ise uzun modelleri tercih eder. Basen problemi olan kadınların basene yapışan modellerden uzak durması tavsiye edilir. Özellikle belde oturtmalı seçenekler basenlerinden şikayetçi olan kadınlar için birebirdir. Böylece dikkat üst bölgeye ve bele gideceği için basenler göze çarpmaz. Trendyol aracılığıyla sunulan tüm seçeneklere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Kombinleri Renklendiren Büyük Beden Abiye Elbise Çeşitleri

Kombinleri Renklendiren Büyük Beden Abiye Elbise Çeşitleri

Modaya yön gösteren birçok marka, artık bütün müşterilere hitap eden üretimler de yapar. Her geçen gün ilerleyen bu sektör kadınlara şık çeşitli ürünler ile zevklerine hitap eden ürünler sunar. Bu kıyafetler, yalnızca günlük kıyafetlerden oluşmaz ve her ortama ayak uyduracak kıyafetler üretilir. Bu nedenle bu çeşitler de üretimi oldukça yaygınlaşır. Şifon abiye elbise büyük beden, bu alanda çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Şifon bu anlamda sihirli kumaş olan bir yapıdadır. Özellikle bu tasarımlar yazlık çiçekli ürünler çok rağbet gördüğü için tasarımı ya da üretimi de çok yapılır. Bu tür modeller her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı parçalar arasında yer alır. Bu ürünler tek parça olması sebebi ile de özellikle yaz aylarında fazla tercih edilir. Hem rahat hem de terletmemesi açısından tiril tiril kumaşlı ürünler kadınların vazgeçilmez giyim ürünleri arasındadır. Bu ürünlerin kumaş seçimi de çok önemlidir. Hatları ortaya çıkaracak olan kumaşlar genellikle bu tasarımlarda tercih edilmez. Bunun sebebi fazlalık sayılan bölgelerin çok belirgin olmasını engeller. Fazla vücutlu olan kadınlar, çok hatlarını saklayan, vücudu sarsa da kalın ya da esnek olan kumaşlar tercih eder. Hayatın her alanında çokça tasarımlar sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Modellerin çok olması için çalışan markalar, mümkün olduğunca bu çeşitli seçeneklere de ağırlık verir. Bu çeşitler için tasarlanan seçeneklerde ayrıcalıklar söz konusudur. Markaların ürünleri, her istek ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde dizayn edilir. Bu model arayışında olan kadınlar özellikle renk konusunda kendilerini kısıtlamamalı ve her renkte ürünü satın alabilir. Nikah için bu modellere bakan kadınlar, beyaz rengin asaletinden vazgeçmemek adına büyük beden beyaz abiye modellerini tercih eder. Nikah modelleri sade bir nikah töreni için sade tasarımlardan seçilebilecekken, gelinliğe yakın modeller arasından da tercih eder. Önemli olan kusurlu sayılabilecek bölgeleri doğru şekilde kapatır. Kilolu olan kadınlar; A kesim, uzun, büyük beden kısa abiye seçenekleri arasından kendi arayışlarına yönelik olan seçeneği tercih edebilir. Önemli olan kabarıklığın ve işlemelerin de fazla olmamasıdır. Hem nikahta hem de özel günlerde büyük beden abiye takım elbise de tercih edilebilir. Etek ceket, etek, büyük beden pantolonlu abiye gibi çeşitli seçenekleri de bulunur. Bu seçenekler de şık olduğu için oldukça çeşitlidir. Kombin üzerine ceket ya da kimono şeklinde de ikili takımları da mevcuttur. Dar bir model üzerine işlemeli, dantelli kimono ya da ceket seçimi oldukça başarılı bir kombin sayılır. Pantolon üzerine de şifon tülden şık bir bluz tercih edilir. Basenleri geniş olan kadınlar şifon ya da uzun bir tunik ile basenleri kapatırken aynı zamanda da çok şık bir görünüme kavuşur. Etek bluz ikili kombinleri de Trendyol'da bulunur. Tüm tasarımları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Büyük Beden Abiye Elbiseler

Şık Tasarımlı Büyük Beden Abiye Elbiseler

Moda sektörünün her sektör gibi gelişmesi ile birlikte büyük beden kadın abiye başlı başına farklı bir alan haline gelir. Birçok markanın kalıp ölçülerini genişletmesine bağlı olarak bu modeller de hızlı bir artış görülür. Bu büyük beden midi abiye, kadınları mutlu etmekte ya da zevklerine uygun çeşitli kıyafetleri hızlı bulmalarına yardımcı olur. Günlük yaşamda çok zorlanılmasa da özellikle özel günler için kıyafet seçiminde fazla zorluklar yaşanır. Son dönemlerde bu şık tasarımlara ulaşmak son derece kolay hale gelir. Giyim sektöründeki gelişmeler ile artık bu modellerin kadınlarda aradıkları şıklığı rahatlıkla bulur. Bu ürünler denildiğinde akla ilk olarak vücudu saran ya da dekoltesi olan modeller gelir. Bu tip modeller, kişiyi olduğundan kilolu gösterebilir. Bu nedenle bu şık modeller de çok bol kesim modeller üretilir. Büyük beden payetli abiye detayları sıklıkla kullanılır. Bunun sebebi hem şık görünmesi hem de kişiye zarafet katmasıdır. Üstelik payet kişi olduğundan kilolu göstermez. Aksine ince gösteren özelliği bulunur. Markaların modelleri arasında hem sade şık hem de süslü ya da şaşalı modeller bulmak mümkündür. Bu nedenle her zevke uygun büyük beden abiye elbise modeli bulunur. Bazı modellerin ise özellikle bel ve basen bölgesinde inceltici özellikleri bulunur. Giyim sektöründeki bu tür sihirli dokunuşlar her kadının hoşuna gider. Tabi ki şık kombinlerin modeli kadar onu tamamlayabilmek de önemlidir. Yapılacak saç modelinden makyaja, ayakkabıdan çantaya kadar her ayrıntı bu ürünleri avantajlı hale getirmek için sihirli bir dokunuştur. Bu modeller artık kıyafet bulmakta zorlanmamalı ya da yalnızca kendi vücuduna uygun olduğu için bir kıyafeti giymek zorunda bırakılmamalıdır. Bu nedenle sektör son derece gelişmiş ya da artık her müşteri zevkine göre seçme fırsatı bulunur. Trendyol'daki şık modellerine bakıldığında oldukça çeşit ya da geniş ürün yelpazesi olduğu görünmeyebilir. Büyük beden abiye elbise kullananların değerlendirmelerine ve yazılarına detaylı bir şekilde bakabilir, istediğiniz ürünü kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Müşteriler, genellikle bu ürünleri övgüyle bahseder. Siz de bu yorumları detaylı inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Büyük Beden Abiye Elbise Seçenekleri

Dikkat Çeken Büyük Beden Abiye Elbise Seçenekleri

Kadınların bedeni her ne olursa olsun iyi hissetmek için doğru olan vücut tipine uygun giyinmek önemlidir. Bu çerçevede markalarda birçok ürün bulunmakta ya da Trendyol'da her biri bulunur. Büyük beden pullu abiye kıyafetler çok pamuklu kumaşlardan üretilirken, şifon ya da payet sıklıkla kullanılır. Kum saati gibi görünmek isteyen seçimler, A kesimden yana yapılır. Zaten bu modeller A kesim ürünlerin sık görüldüğü gözlenir. Büyük beden abiye elbise kısa tasarım elbiseler de bulunur. İlgili seçenekler de her dönem oldukça dikkat çeker. Markaların modelleri her sezon modaya uygun şekilde tasarlanır. Her sezon yeni ürünler bulmak mümkündür. Yaz aylarında tiril tiril kumaşlar kullanılırken kış aylarında kadife gibi kumaşlar çok tercih edilir. Her yaşa hitap eden markaların şık çeşitleri bulmak mümkündür. Özellikle genç büyük beden abiye tasarımları, gençler için çok volanlı tercih edilir. Yaşça fazla olan kişiler siyah renge kaçsa da gençlerin siyahtan uzak durmaları kırmızı, siyah büyük beden abiye çokça canlı görünmeleri önemlidir. Bu nedenle canlı renklerden kaçınılmamalı ve yalnızca kendi vücut tipinize uygun kıyafeti bulmaya odaklanabilirsiniz. Ne kadar kilo problemi olursa olsun dengeli dağılım olduğunda kadınların elbise bulmaları çok kolay olur. Kilonun dengesiz dağılması durumunda bu ürünleri bulma işi zorlaşır. Bu durumda da hangi bölgede kilo birikimi var ise o bölgenin saklanması gerekir. Basenden yana şikayeti olanların basen bölgesini, göbek bölgesinde kilo problemi olanların göbek bölgesini, kol ya da bacaklarda problemi olanlarında kol ya da bacakları saklayacak ince gösterecek kıyafetleri tercih etmeleri önerilir. Böyle olduğunda stil göründüğünden çok şık bir duruşla üstünüzde durur. Trendyol'da sunulan büyük beden abiye elbise kampanya olanaklarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Büyük Beden Abiye Elbiseler

Kullanım Kolaylığı Sunan Büyük Beden Abiye Elbiseler

Simli büyük beden abiye, müşterileri bu ürünleri giyme konusunda herhangi bir çekince olmadan üretilen bu tasarımları satın alabilirsiniz. Vücut hatlarını öne çıkaracak doğru orantıyı seçmek, kıyafetin vücudunuza tam oturmasından dolayı rahat hissettirir. Çok dar ya da çok bol olan tasarımlardan kaçınılmalıdır çünkü bu tarz modeller fazlaca bol olduğundan fazla kilolu gözükebilir. Bol ya da dar elbiseler seçmek yerine üzerinde dikey çizgilerin olduğu ve boy uzatan desenlerde bir ürün seçmek ideal olur. V yakalı veya sütunlu büyük beden taşlı abiye, boy illüzyonu yaratır ve uzun, ince bir görünüm elde etmenizi sağlar. Koyu renkler tercih etmek avantajlı olur. Siyah, lacivert, koyu mor, hakî yeşili, kahverengi gibi koyu renkler tercih edildiğinde, vücut hatları uzun ve ince gözüktüğünden kıyafetler üzerinizde şık gözükür. Tercih edilen büyük beden abiye elbise uzun kıyafet modelinde kolların ve bacakların kapalı kalması da yine avantaj yaratacak özelliklerden olur. Büyük beden abiye dantel elbiseler, kolaylıkla bulunabilen kıyafetler değildir. Hem şık hem de kaliteli bir tasarıma sahip olan çeşitler, her dönem yoğun ilgi görür. Pek çok kişi tarafından beğenilen seçenekler, sıklıkla tercih edilir. Trendyol, bu kıyafetlerin ulaşılabilirliğini artırmak adına çıkardığı Trendyol Curve isimli yeni bir marka çıkararak erişilebilirliği artırmaya çalışır. Trendyol üzerinden verebileceğiniz siparişlerin örneklerini görebilir ve müşterilerin yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Sipariş sonrası keyiflice bekleyebilir ve beğenmediğiniz herhangi bir ürünü yine aynı uygulama üzerinden iade ve değişimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Büyük beden abiye elbise indirim kampanyasını takip edebilir, ihtiyacınıza uygun tasarımları alabilirsiniz.

Avantajlı Büyük Beden Abiye Elbise Tasarımları

Avantajlı Büyük Beden Abiye Elbise Tasarımları

Uzun büyük beden abiye elbise tasarımı kadar rengi ve desenleri de önem taşır. Yatay çizgili desenleri olan ve kişiyi olduğundan fazla kilolu göstermez. Dolayısıyla uzun ürünler ya da bol seçimlerinde yatay çizgili seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Çok düz renk kıyafetler tercih edebilirsiniz. Her ne kadar koyu renkler zayıf gösterir düşüncesi olsa da açık ve canlı renklere de yönelmek gerekir. Kişi vücut tipini iyi tanıyorsa açık renkte olan beyaz renkte bile olduğundan zayıf görünebilirsiniz. Karışık renkli tasarımlar tercih edebilirsiniz. Bu ürünler seçilirken kilolu olan bölgelerde koyu renkler tercih edilir. Hem fazla kiloları saklamak hem zayıf görünmek hem de şık olmak için yapılabilecek güzel seçimlerden bir tanesi şifon kumaşlı seçenekleri seçmek olur. Uçuş uçuş olan bu şifon türler birçok kadın tarafından da beğenilmesi sebebiyle çok büyük beden abiye elbise satın alınır. Ürün modelleri yaz aylarında çok tercih edilir. Yaz aylarının çok sıcak geçmesi sebebi ile pantolon ve taytlardan kurtulmak isteyen herkes bu parçalara yönelir. Bu nedenle yazlık ürünler arasında da bu tasarımlar bulabilmek son dönemlerde çok kolay hale gelir. Trendyol’da birbirinden çeşitli renklerde ve desenlerde ürünler bulunur. Üstelik zaman zaman girilen indirimler sayesinde çok uygun fiyatlarla büyük beden abiye elbise tavsiye yazılarını okuyup kolaylıkla ulaşma imkanınızda bulunur. Tek yapmanız gereken Trendyol'u göz atmak ve bu şık tasarımları incelemek olur. Dilediğiniz şekilde artan ya da azalan büyük beden abiye elbise fiyatları ile ürünleri seçebilir çok tercih edilen ürünlerin hangileri olduğunu Trendyol'da görebilirsiniz. Yeni ürünleri de evinizin konforunda istediğiniz gibi görme imkanınız bulunur. İncelediğiniz ve beğendiğiniz ürünleri temin edebilir, Trendyol'da büyük beden abiye elbise online satış yöntemini gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Büyük Beden Abiye Elbise Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Büyük Beden Abiye Elbise Fiyatları

Tasarımcısından üreticisine kadar farklı ürün türleri bulunduğundan, kumaş türleri de değişkenlik gösterir. Genellikle büyük beden tesettür abiye üretiminde kullanılan kumaşlar; şifon, saten, ipek, kadife ve kreptir. Büyük beden şifon abiye, iyi dökümlü ve rahat giyilebilen hafif ve akıcı bir kumaştır. Şık ve hareket etmesi kolay olduğu için genellikle gece elbiselerinde kullanılır. İpek kumaş, genellikle gece kıyafetlerinde kullanılan lüks ve zarif bir kumaştır. Yumuşaktır ve güzel bir dökümü vardır, bu da giymeyi rahat hale getirir ve bu modellerde de tercih edilir. Büyük beden saten abiye, genellikle gece kıyafetlerinde kullanılan pürüzsüz ve parlak bir parçadır. Büyük beden kadife abiye ise peluş, yumuşak ve zengin görünümlü bir kumaştır ve kış ayları için ideal olur. Trendyol'da tüm ürünleri bulabilir ve çeşit, renk gibi kriterler ile bakıp tercihinize göre bakabilirsiniz. Böylece vücudunuza uygun ve istediğiniz renkte olan tasarımları detaylı inceleyerek ve kolayca aradığınızı bulmuş olursunuz. Markanın bu ürünlerde kıyafet seçimi eski zamanlarda zorunluluk iken, hayatın her alanında bir zevk haline gelir. Birçok kadın artık birbirinden şık ve farklı tasarımlar ile üretilmiş olan bu modelli kıyafetler arasında seçim yapar. Hatta hangi ürün seçecekleri konusunda kararsız bile kalır. Böyle durumlarda Trendyol'da yer alan açıklamaları incelenmeli ve gerçekten satın alan müşterilerin yorumları okuyabilirsiniz. Seçime yardımcı olan bu yorumlar gerçek kişiler tarafından ve ürünü satın alan kişiler tarafından yapılır. Büyük beden abiye elbise yorum ile ilgili de ipuçları yer alır. Basen bölgesinden şikayetçi olup ürünü almış olan bir müşterinin, elbisenin gerçekten basenleri kapattığı ve gizlediği konusundaki yorumları diğer satın alacak kişilere ışık olur. Büyük beden abiye elbise modellerini Trendyol ile inceleyebilirsiniz.

Büyük Bedenler Nasıl Abiye Giymelidir?

Büyük beden kullanıcıları abiye giyme konusunda herhangi bir çekince olmadan büyük beden üretilen abiyelerden satın alabilirler. Vücut hatlarını öne çıkaracak doğru bedeni seçmek, abiye kıyafetin bedeninize tam oturmasından dolayı rahat hissettirecektir. Çok dar ya da çok bol olan elbiselerden kaçınılmalıdır çünkü bu tarz elbiseler büyük bedende olduğundan fazla kilolu gözükebilmektedir. Bol ya da dar elbiseler seçmek yerine üzerinde dikey çizgilerin olduğu ve boy uzatan desenlerde bir elbise seçmek ideal olacaktır. V yakalı veya sütunlu elbiseler boy illüzyonu yaratır ve daha uzun, daha ince bir görünüm elde etmenizi sağlar. Koyu renkler tercih etmek avantajlı olabilir. Siyah, lacivert, koyu mor, hâkî yeşili, kahverengi gibi koyu renkler tercih edildiğinde, vücut hatları daha uzun ve ince gözüktüğünden kıyafetler üzerinizde daha şık gözükmektedir. Tercih edilecek kıyafet modelinde kolların ve bacakların açıkta kalması da yine avantaj yaratacak özelliklerden olacaktır.

Büyük Beden Abiye Nerede Bulunur?

Büyük beden gece elbiseleri, kolaylıkla bulunabilen kıyafetler değildir. Özel dikim yapan terziler, büyük beden kıyafet satan butiklere elbette ki rastlayabiliriz ancak evinizin konforunda büyük beden bir manken üzerinde gördüğümüz, sipariş verdiğimiz ve kargo ile kısa süre içerisinde elimize ulaştırılan internet siparişi ürünleri kadar rahat ve kolay ulaşılabilir değiller. Trendyol, büyük beden kıyafetlerin ulaşılabilirliğini artırmak adına çıkardığı Trendyol Curve isimli yeni bir marka çıkararak erişilebilirliği artırmaya çalışmıştır. Trendyol üzerinden verebileceğiniz siparişlerin büyük beden mankenlerde örneklerini görebilir ve kullanıcıların yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Sipariş sonrası kargonuzu takip edebilir ve beğenmediğiniz herhangi bir ürünü yine aynı uygulama üzerinden iade ve değişim butonuna tıklayarak satıcıya geri gönderebilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür Abiye Elbiselerin Kumaşı Nasıldır?

Tasarımcısından üreticisine kadar farklı abiye türleri bulunduğundan, kumaş türleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle tesettür abiyelerde kullanılan kumaşlar; şifon, saten, ipek, kadife ve kreptir. Şifon, iyi dökümlü ve rahat giyilebilen hafif ve akıcı bir kumaştır. Şık ve hareket etmesi kolay olduğu için genellikle gece elbiselerinde kullanılır. İpek kumaş, genellikle gece kıyafetlerinde kullanılan lüks ve zarif bir kumaştır. Yumuşaktır ve güzel bir dökümü vardır, bu da giymeyi rahat hale getirir ve büyük beden abiyelerinde de tercih edilmektedir. Saten, genellikle gece kıyafetlerinde kullanılan pürüzsüz ve parlak bir kumaştır. Kadife ise peluş, yumuşak ve zengin görünümlü bir kumaştır ve kış ayları için ideal olacaktır.