İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Bağlama Şekli
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Renk
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Skechers Bot

" araması için 119 sonuç listeleniyor

Ayağınızın Sevgili Dostu Skechers Bot Trendyol'da

Kış ayları gerek kar yağışı nedeniyle gerekse havanın soğukluğu nedeniyle insanların ve diğer canlıların zor şartlarla karşılaştığı zamanlardır. Lakin bu zorlu zamanlarda hayatı kolaylaştıran bazı olgular da bulunur. Bu olgulara bina, kıyafet ve araç gereçler gibi örnekler verilebilir. Binalar büyük çaplı doğa olayları, aşırı soğuk ve sıcaklar gibi etkilere karşı cephe görevi görürken, araç ve gereçler hava şartlarının etkilerini hafifletme ve değiştirmede kullanılır. Kıyafetler baz alındığında, kış ve sonbahar aylarına uygun olan, ısıyı insan bedeninde tutan bazı kıyafetler akla gelir. Bu kıyafetlere montlar, atkılar, kış ayakkabıları gibi örnekler verilebilir. Kış zamanlarının büyük destekçisi, ayağınızın vazgeçilmez dostu Skechers bot zorlu zamanlarda yanınızdadır. Bu destekçiniz karlı ve yağmurlu havalarda ayağınızın üşümemesi ve ıslanmaması için, yürüyüşünüzden ve konforunuzdan ödün vermemeniz için kış ve sonbahar zamanlarına uygun olarak tasarlanır. Skechers bot kadın modelleri gibi pek çok bireye ve yaşa uygun olarak üretilen ayakkabı çeşitleri size ve sevdiklerinize çetrefilli dönemlerde eşlik eder. Botların çeşitleri spor ve klasik tarzda olabileceği gibi orijinal tasarımlı da olabilir. Kullanacak kişinin beğenisine ve ihtiyaçlarına uygun, model çeşitliliği gayet fazla olan bu ürünler gerek kaliteleri gerek maliyetleri ile memnun eder. Skala ürün tasarımı açısından geniş olduğu gibi renk açısından da çeşitlidir. Skechers siyah bot, beyaz, gri, bej gibi klasik renkler olduğu gibi pembe, yeşil ve çok renkli ürünler de skaladaki ürünlerden sadece bazılarıdır. Skechers ürünleri fonksiyon açısından da ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Air cooled memory foam özellikli esnek, havadar fonksiyonlar ve max cushioning gibi rahatlık sağlayan fonksiyonlar bunlardan sadece bazılarıdır. Skechers on the go bot gibi sürekli hareket halindeki bireylere uygun alternatifler de fonksiyonel ürünlerden birisi olarak yerini alır. Ayakkabının şık olması kadar fonksiyonel ve kullanışlı olması da önemlidir. Çünkü ayaklar vücuttaki sürekli kullanılan uzuvlardandır. Bu uzuvların uzun süre sağlıklı şekilde devam edebilmesi için kullanılan ayakkabının da kaliteli olması, havadar ama esnek olması, kişinin ayak ortopedisine uygun olması gerekir.

Beğenilen Skechers Bot Yorumları

Beğenilen Skechers Bot Yorumları

Skechers bot yorumlarına bakarak veya kendiniz araştırma yaparak ürün çeşitliliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünü daha önce satın alan ve kullanan müşteriler değerlendirmelerinde üründen memnun olduklarını belirtirler. Skechers bot erkek ve kadın gibi çeşitli bireylerin beğenilerine uygun olarak tasarlanır. Esnek ve sportif görünüşlü olan bu ürün, kış ve sonbahar aylarında yapılan yürüyüş gibi günlük sportif aktiviteler sırasında memnuniyet verir. Modeller renk bakımından da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayakkabının kullanışlılığı kadar tarzı ve rengi de önemlidir. Hatta giyilen kıyafetin rengi ve tasarımı bir nevi giyen bireyin kişiliğini yansıtır denilebilir. Görünüşünüz bütünüyle, kıyafetleriniz de dahil olmak üzere, karşı tarafta ilk izlenimi uyandırdığınız olgulardandır ve bu sebeplerle pek çok bakış açısından önem arz edebilir. Ürünler gerek tasarım gerek renk yelpazesinin genişliği ile göz doldurur. Farklı beğenilere, zevklere ve ihtiyaçlara sahip bireylerin taleplerine karşılık verir. Bu yelpazenin parçalarından birisi de Skechers kar botu olarak şekillenir. Kış aylarına uygun olarak tasarlanan ayakkabıların olmazsa olmaz özelliklerinden birisi de kar yağışına uyumlu olmasıdır. Kış aylarında kar yağışı zaman zaman ülkemizde de etkisini fazlasıyla hissettirir. Kar, hoş ve iç ısıtan görüntüler oluşturabilmesi ile birlikte soğuk zamanların habercisi de olabilir. Dolayısıyla bu zamanlarda giyilen kar ayakkabılarının da kış ve kar şartlarına uygun olması gerekir. Ayakkabının tabanlığının karda kaymayacak şekilde olması, gövdesinin ise su ve karı geçirmemesi bu tarz ayakkabılar için önem arz eder. Kar ve kış şartları zorlu ve meşakkatlidir ve Skechers botlar bu şartlar altında da sizi memnun eder. Bunların dışında ayakkabıların belirli aralıklarla ıslak bir bez yardımıyla temizlenmesi ve deri olanların cilalanması uzun süreli yeni ve taze görünmelerine yardımcı olur. Spor ayakkabıların, tasarlandıkları amaçları dışında kullanılmaması da, örneğin yürüyüş ayakkabısıyla futbol oynamak gibi, yine eşyanın ömrünü uzatan faktörlerdendir. Ürün çeşitliliğinin genişliği sayesinde sizlere kadar ulaşan bir diğer ürün ise Skechers outdoor bot olarak görülür. Bu outdoor ürün ise doğa yürüyüşü, normal seyahat gibi aktivitelerde kullanılabilecek esnek bir üründür. Esnek bir ürün olmasına karşın bu ürün de diğer ürünler gibi soğuğa karşı koruyucu şekilde üretilir ve ayaklarınızın kış şartlarında sıcak kalmasına imkan verir. Skechers goodyear bot sportif görünümüyle dikkat çeken başka bir üründür ve pek çok renk alternatifi ile beraber sunulur. Goodyear deri, sentetik deri, file kumaş gibi malzemelerden üretilebilir ve marka logo detayı ile kullanıma sunulabilir. Bu ve bunun gibi çok çeşitli ürünler Trendyol aracılığı ile temin edebileceğiniz ayakkabılar arasında yer alır.

Birbirinden Güzel Skechers Bot Çeşitleri

Birbirinden Güzel Skechers Bot Çeşitleri

Bot Skechers markasının farkı ile tam da ihtiyacınız olan giyim malzemeleri uygun fiyatlardan beğeninize sunulur. Kış ayakkabısı alırken dikkat edeceğiniz pek çok kriteri fazlasıyla karşılayan ayakkabılar yine favorileriniz arasında yer alır. Bot alırken dikkat edilen hususlardan birisi ergonomik ve konforlu olmasıdır. Ergonomik ve konforlu olmak ayakkabının ayak anatomisine uygun olarak tasarlanması ve ayak rahatsızlığı olan kişilere destek verici olması anlamlarına gelir. Ayakkabının esnek olması gerekli yerlerde belirli oranda esnemesi, gerektiğinde de temel haline geri dönebilmesi önemli bir unsurdur. Kullanılan malzeme de önem arz eden hususlardan birisidir. Üretimde kullanılan materyalin ayaklara nefes aldırması, kaliteli olması, su geçirmemesi, sıcaklığı tutan bir malzeme olması önemli olan unsurlardan sadece bazılarıdır. Suni deri, sentetik ve polyester gibi malzemelerde ise kaliteli olmaları şartıyla yukarıda sayılan özellikler ayrıca görülür. Giydiğiniz kıyafet sizin klasik, renkli, orijinal veya estetik gibi sıfatlar ile nitelenmenize fırsat veren bir kişilik yansıtma aracı olabilir. Bu kişilik yansıtması tasarım ve renk gibi unsurlarla şekillenebilir. Skechers su geçirmez bot bu ve daha fazlası ihtiyaçlarınıza karşılık gelen malzemelerden üretilir ve yağmurlu ve karlı havalarda ayağınızın koruyucusu olur. Ayakkabıların bu gibi havalarda tabanının kaymaması önemli bir husustur ve su geçirmeyen ürün bu açıdan da memnun eder. Skechers max cushioning bot sıcaklığı içeride tutan ve koruyan modellerden bir diğeridir. Yakasındaki suni kürk görünümü ile şıklıktan ödün vermeyen bu model aynı zamanda sıcak tutması gibi pek çeşitli işlevleri olan bir ayakkabı olarak beğeninize sunulur. Skechers gri bot yine farklı malzemeler ve fonksiyonlar ile piyasada bulunan alternatiflerdendir. Gri gibi farklı uçlardaki siyah ve beyaz rengin karışımından oluşan bir renge sahiptir. Skechers bobs bot da yine marka tarafından sağlanan günlük kullanıma uygun modellerden birisidir. Bobs modelinin memory foam özellikli esnek yapıda olanları, farklı renk seçeneklerinde olanları bulunur. Yukarıda sayılan parametreleri ve hatta daha fazlasını karşılayan malzemelerden üretilen bu eşsiz modelleri Trendyol aracılığı ile elde edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avantajlı ve Uygun Skechers Bot Seçenekleri

Avantajlı ve Uygun Skechers Bot Seçenekleri

Skechers bot fiyatları ürünlerin malzeme çeşidine ve tasarımına göre farklılık gösterir. Bütçe dostu olmasıyla da dikkatleri çeker. Her yaştan ve cinsiyetten bireye uygun modeller mevcuttur. Skechers bebek bot küçük yaşlı bebek bireylere uygun olması, onların rahat etmesi için tasarlanır ve fiyatı da bu özelliklerine göre belirlenir. Skechers ışıklı bot ise yine bebek ve çocuk gibi küçük yaşlı bireylerin kullanımına uygun olan, tabanında ışık bulunan, kullanan kişi yürüdüğünde bu ışıkları yakan bir modeldir. Öte yandan yetişkinlerin, çocuk ve bebeklerin ayakkabı temin ederken dikkat ettikleri hususlar benzerlik gösterir. Ayakkabının ortopedik olması, ayağa nefes aldırması, esnek malzemeden yapılması, kış aylarında su geçirmemesi ve sıcak tutması çocuklar ve bebekler için büyük önem arz eden bazı hususlardandır. Skechers heart lights bot bu gibi özelliklerden memnuniyet veren ve aynı zamanda çocuklara uygun renkli ve cıvıl cıvıl tasarımlarıyla ön plana çıkan modellerden birisidir. Bu modeli tercih ederek çocuğunuzun hayatına keyif alacakları bir eşya ekleme imkanı yakalayabilirsiniz. Skechers kanatlı bot ise yine çocukların kullanımına uygun, yan kısımlarında kanatlar olan kullanışlı bir modeldir. Bu modelin ışıklı ve yandan çıkıntılı kanat yapısına sahip çeşitleri bulunur. Çocuklara bot temininde dikkat edilen bir diğer husus ise ayakkabının çocuğun ayağına uygun boyutlarda olmasıdır ve Skechers modelleri bu açılardan da memnun eder. Çocuklar gelişme çağında olduklarından dolayı ayakkabının ortopedik olması çocuğun iskelet ve kas gelişimine destek sağlayan unsurlardandır. Gerek tasarım gerek kullanışlılık gibi pek çok açılarından sizi yarı yolda bırakmayan modeller, marka aracılığı ile size sunulur. Siz de online alışverişin adresi Trendyol’dan farklı ürün seçeneklerine bakabilir, çocuklarınıza eşsiz ürünleri satın alabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Skechers Bot Modelleri

Geniş Ürün Yelpazesiyle Skechers Bot Modelleri

Skechers bot modelleri müşteriler tarafından sıkça beğenilir ve tercih edilir. Bot modelleri tasarım, renk ve malzemesine göre çeşitlilik gösterir. Ayakkabıların yapıldığı malzemeler deri, suni deri, sentetik, polyester gibi materyallerden oluşabilir. Bu materyalleri hepsinin kendine özel avantajları vardır. Örneğin Skechers deri bot, deriden oluşması nedeniyle hava sirkülasyonu sağlar. Dayanıklı olmasının yanı sıra suya karşı dirençlidir ve esnektir. Bu özellikler deri seçeneklerinde görülür. Derinin gözenekli yapısı hava dolaşımını sağlarken, esnek yapısı ise ayağınıza uyum sağlaması için gerekli bir özelliktir. Polyester ayakkabılar ise ultra esnek olmaları ve yumuşaklıkları ile göz doldurur. Özellikle spor gibi yoğun tempoda hareket içeren aktiviteleri yaparken tercih edilir. Skechers ultra flex bot esneme özelliği ile ön plana çıkan farklı bir modeldir. Siyah, beyaz, bej, gümüş ve gri gibi ayakkabılarda sık görülen renklere sahip klasik ürünler bulunduğu gibi Skechers pembe bot, yeşil, kırmızı ve çok renkli gibi cıvıltılı renk skalasına sahip ürünler de mevcuttur. Renkler göz ardı edilmemesi gereken ve insan hayatına kelimenin tam anlamıyla renk katan olgulardan biridir. Renkli olması ve parlak ışıklı olması özellikle çocukların dikkatini çeken bir unsurdur. Skechers taba bot taba renkte olan klasik bir çeşittir. Taba rengi tütün yaprağını andıran kırmızı, kahverengi ve sarının karışımlarıyla elde edilen bir renktir ve kişiye bir sakinlik verdiği söylenebilir. Siz de taba rengini modaya uygun veya kendi orijinal tarzınıza uygun olan kıyafetlerle kombinleyip fark yaratabilirsiniz ve etrafınızda çeşitli izlenimler uyandırabilirsiniz. İstediğiniz stil ve renge sahip modelleri kaliteden de ödün vermeden Trendyol yardımıyla siz de temin edebilir, kişiliğinizin bir kısmını kıyafetlerinizin yardımı ile etrafa yansıtabilirsiniz.

Skechers Bot İndirim ve Kampanya Dönemleri

Skechers Bot İndirim ve Kampanya Dönemleri

Skechers bot indirim ve kampanya dönemlerinde çok avantajlı fiyatlarla satışa sunulur. Cazip fiyatlar müşterilerle buluşur. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki, ürünleri indirim dönemleri dışında da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Normal fiyat zamanlarında bile her keseye uygun olabilen ürünler, indirim zamanlarında özellikle göz doldurur. Bir diğer husus ise ayakkabının tarzı ve rengidir. Yine kendi karakteriniz ve moda tercihinizi göz önünde bulundurarak, siz de kaliteli bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ayakkabı elde edilirken bireyler ölçüp tartar ve kendilerine en uygun ayakkabıyı almak için uğraş ve zaman harcarlar. Ayakkabı temin edildikten sonra dikkat edilecek, eşyanın ömrünü uzatabilen bazı hususlar da bulunur. Ayakkabının bakımı, temizliği ve kullanımı bu hususlardan bazılarıdır. Her botta benzer olabilen temizlik, bakım ve kullanım hususları olduğu gibi ürünün yapıldığı materyale göre farklılık gösterebilen hususlar da mevcuttur. Botların yazın kullanılması, yaz ayakkabılarının kış aylarında ve spor ayakkabıların spor dışında kullanımı, ürünlerin çabuk eskimelerine ve yıpranmalarına sebebiyet verebilir. Bir ayakkabının hiç değiştirilmeden veya dinlendirilmeden sürekli kullanılması de ayakkabının çabuk yıpranmasına ve ayağın hava almaması sebepli ayak kokusuna neden olabilir. Belirli periyotlarla ayakkabıyı ayağınızdan çıkarmak hem ayakkabının uzun ömürlü olması için hem de ayağınızın dinlenmesi için uygulanması gereken bir metoddur. Skechers gore tex bot su geçirmez, nefes alabilen malzemeden üretilmiş bir bot olup trekking ve yürüyüş gibi aktiviteler için uygundur. Bu ürün de ıslak bir bez yardımıyla silinip sonrasında kuru bir bez ile kurutularak temizlenebilir. Ayakkabı yüksek seviyede ıslandığında ise önce kuru bir bez yardımıyla silerek sonrasında güneşe bırakarak kurutabilirsiniz. Skechers trego bot için de benzer yöntemleri uygulayarak eşyanızın uzun süre kullanışlı olmasını ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kadifemsi Yapısıyla Skechers Süet Bot Fiyatları

Kadifemsi Yapısıyla Skechers Süet Bot Fiyatları

Skechers süet bot markanın ürettiği modellerden bir tanesidir. Özellikle süet tarzından günlük hayatında vazgeçemeyen müşteriler tarafından beğenilir ve tercih edilir. Süet deri, ciltli olmayan derilerin zımparalanması ile elde edilen bir deri türüdür. Genellikle keçi, oğlak ve dana derilerinden elde edilir ve ayakkabılarda sıkça kullanılan bir materyaldir. Süet deriler kısa lifli ve kadifemsi yapılarıyla dikkat çeker. Süet botlar yapıları gereği yaz ya da kış olmaksızın tüm yıl giyilebilecek yapıda üretilir. Süet deri görünüşünün kadifemsi olması ve şıklığı ile kıyafetler üzerinde sık olarak tercih edilir. Süet kıyafetlerin kendine has bir tarzı vardır ve kişi bu kıyafetler vasıtasıyla benliğinin bir kısmını yansıtabilir. Bunların dışında süet de bir deri çeşidi olduğu için derinin sağladığı neredeyse bütün avantajları, esnek olması, hava alması, doğal bir malzeme olması dolayısıyla sağlığa uygun olması, nemi emmesi, su geçirme riskinin az olması gibi avantajları da beraberinde getirir. Geniş ürün skalasıyla hayranlık uyandıran Skechers ürünlerinden birisi de Skechers delson bot modelidir. Bağcıklı bir ayakkabı olup spor bir tarzı vardır ve deri malzemeden üretilebilir. Air cooled Memory foam özelliğine sahip olabilen bu esnek model, aktivite sırasında esneyip hareket sonrası eski halini alabilen kullanışlı ve spor tarzda bir modeldir. Skechers d’lites bot, d’lites modelinin bot versiyonu olup spor görünümlü yüksek sayılabilecek topuklu bir modeldir. Yüksek topuklu olması yürüyüş sırasında dinamiklik kazandırır. Bot olması sebebi ile zorlu hava şartlarında sizi yarı yolda bırakmayan bu eşya aynı zamanda stilinizin ön plana çıkmasına da olanak verir. Skechers kışlık bot modellerinden bir tanesidir. Kış aylarının ve zorlu hava şartlarının vazgeçilmezi, prezentabl ve tarz olan Skechers modellerine Trendyol yardımıyla ulaşabilirsiniz.