Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Kullanım Alanı
Topuk Boyu
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Skechers Ayakkabı

" araması için 1959 sonuç listeleniyor

Skechers Ayakkabı ile Ayaklar Çok Rahat

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de büyük bir kitleye ulaşan Skechers, kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerinde her sezon iddialı parçalar tasarlıyor. Soğuk havalarda tercih edilen botlar, bahar aylarının vazgeçilmezleri bez ayakkabılar da Skechers ayakkabı ve giyim markasında sizleri bekliyor. Yürüyüş ve koşuya özel tasarlanan Skechers ayakkabılar esnek yapısı sayesinde ayaklarınızın rahatça hareket etmesine olanak tanıyor. Koşu pisti yerine sert bir düzlükte yürümek, uzun vadede kas ağrısına sebep olur. Bu nedenle ayakkabıların, yumuşak tabanlı olması ve koşarken yaylanması gerekir. Taban kalitesiyle kalitesini kanıtlayan Skechers ayakkabı koşu pistinde yürüyormuş hissi veriyor. Diğer yandan minikler için hazırlanan özel tasarım çocuk ayakkabı koleksiyonu onların geniş, eğlenceli, farklı hayal dünyalarını yansıtıyor. Üstelik ayak gelişimlerine özen gösteren bir titizlikle tasarlandığı için aileler gönül rahatlığıyla tercih ediyor. Sektördeki yolculuğuna ABD’de 1992 yılında başlayan Skechers ayakkabı ve aksesuarları, modern kadın ve erkeğin sokak stilini tamamlama konusunda kendinden emin. İşte, okulda, sporda kısacası her yerde tercih edebileceğiniz bu ürünler ayak konforunu en az sizin kadar düşünüyor. Erkeklere, kadınlara ve çocuklara özgün tasarımlarla hitap eden Skechers koleksiyonlarını yakından incelemek ve kendinize uygun olanını satın almak için Trendyol’u takip edin. Her tarza uygun birbirinden iddialı ürünleri indirimli fiyatlarla alma şansını yakalayın!