İlgili Kategoriler
Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Özellik
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Adidas Kaleci Eldiveni

" araması için 51 sonuç listeleniyor
adidas Tıro Gl Clb J
Kargo Bedava
adidasTıro Gl Clb J
(14)
Tıro Gl Clb J
449 TL
Sepete Git

Adidas Kaleci Eldiveni

‘İmkansız Yoktur’ sloganıyla 96 yıldır dünyanın önde gelen büyük spor malzemesi üreticilerinden olmayı başaran Adidas, sporcuların konforu için çalışmalarını her geçen gün artırmaya devam eder. Birçok spor dalında üretim yapar ve kaleci eldivenleriyle de kullanıcılardan tam puan almayı başarır. Futbolcuların saha içerisinde kullanması gereken özel takım formaları, kramponlar, futbol topu, kaleci eldiveni gibi çeşitli aksesuarlar bulunur. Adidas, futbol oynamak için gereken neredeyse her ürünü üretir. Formalar, kramponlar, dizlikler, futbol topu ve kaleci eldiveni gibi daha birçok futbol aksesuarı Adidas’ın başlıca ürünleri arasında yer alır. Adidas kaleci eldiveni, futbolcular tarafından sevilerek kullanılan başlıca Adidas ürünlerindendir. Futbolda kalecilerin el sağlığı için koruma kalkanı görevini üstlenen kaleci eldivenleri, kullanıcıların el yapısına özel olarak üretilir. Kaleci eldivenleri, teknolojinin gelişmesiyle beraber çeşitli hava ve zemin koşullarına uygun olarak üretilir. Zaman içerisinde kalecinin vazgeçilmez parçası haline gelerek yarı profesyonel ve tam profesyonel şeklinde ayrılır. Kalecinin kendine doğru gelen topu daha rahat kavraması ve el sağlığını koruması adına eldiven kullanması önemlidir. Kendi arkadaş ekibinizle futbol oynarken illa tam profesyonel eldiven kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine Adidas yarı prof kaleci eldiveni kullanabilirsiniz. Fakat profesyonel olarak futbol sporuyla ilgilenenlerin Adidas tam prof kaleci eldiveni gibi profesyonel futbol oyununa elverişli bir eldiven seçimi yapmaları gerekir. Kullanım amacına ve yapısına göre ikiye ayrılan eldiven modelleri kullanılacak olan kişinin el yapısına göre farklılık gösterir. Spor giyim sektörü denildiğinde akla gelen ilk isimlerden Adidas, amaca ve farklı el yapılarına göre çeşitli eldivenler üreterek futbolcuların ve futbol severlerin ilk tercihi arasındadır. Trendyol’un geniş ürün yelpazesinde futbolcuların kullandıkları malzemeleri de bulabilirsiniz. Futbol topları, ayakkabılar, formalar gibi kaleci eldivenlerine de Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz. 

Adidas Kaleci Eldiveni ile Daha Sağlıklı

Kaleci eldivenleri hem profesyonel hem de amatör olarak ihtiyaç duyulan futbol aksesuarlarıdır. Saha içerisinde kaleciler futbolculardan biraz daha farklıdır. Tüm futbolcular aynı forma giyerken kaleciler farklı forma giyerler, bununla beraber gelen topları elle engelledikleri için eldiven ve buna benzer çeşitli aksesuarlar takma özgürlüğüne sahiptirler. Popüler spor markası Adidas, futbolcuların ve kalecilerin kullandığı malzemeleri üreterek ilk tercih edilen markalar arasına girer. Profesyonel kalecilerin performanslarının yüksek olması için kullandıkları ürünlerin de profesyonel olması gerekir. Adidas pro kaleci eldiveni, profesyonel kaleciler için özel malzemelerden üretilir. Eldivenler kendi aralarında farklılık gösterir. Hepsinin yapısı aynı değildir. Yağmurlu havada kullanılacak olan bir kaleci eldiveniyle kuru havada kullanılacak olan kaleci eldiveni arasında farklılıklar vardır. Yağmurlu havada topun kayganlığı daha fazla olduğu için kullanılan eldivenin bu kayganlığı önleyici yapıda olması gerekir. Farklı hava koşullarına uygun şekilde üretilen kaleci eldivenleri, sağlam malzemelerden üretilerek kolay yıpranmanın önüne geçilir. Adidas training kaleci eldiveni, uzun süre dayanacak malzemelerden üretilmiş olup kullanıcılara rahat bir kullanım sunar. Adidas spor malzemeleri konusunda adından sıkça söz ettirir ve kaliteli ürünleriyle de kullanıcılara konforlu bir kullanım sunar. Bu nedenle Adidas, sadece erkekler için değil aynı zamanda kadınların kullanabileceği özel eldivenler de üretir. Pembe seven futbolcu kadınlar için Adidas kaleci eldiveni pembe renk bulmak mümkündür. Bu hem dikkat çekici hem de şık bir kullanım sunar. Kalecilerin ayırt edilebilmesi için genellikle kullandıkları ürünlerin de dikkat çekici olması gerekir. Dikkat çekici ve siyah bir eldiven için Adidas siyah kaleci eldiveni sıkça tercih edilenler arasındadır. Kalecilerin vazgeçilmez aksesuarı olan eldivenler, her kalecinin stratejilerine göre değişir. Adidas, bu konuda titizlikle çalışarak farkı yapılarda üretim yapmaktan geri kalmaz. Bu sayede daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Renkli eldiven takmayı sevenler için Adidas farklı renkleri de ürünlerinde kullanır. Adidas mavi kaleci eldiveni, iki renkli olarak üretildiği gibi tek renkli olarak da üretilir ve mavi tutkunlarının ilk seçimleri arasında yer alır. Maç esnasında motive edici ögelerin kullanılıyor olması performansınızı etkileyen önemli unsurlardandır. Bu nedenle maç öncesinde rahat hissettiren ve motivasyonunuzu yükseltecek ögeleri tercih etmek gereklidir. Konforlu ve sağlam bir kullanım sunmak adına başarılı olarak değerlendirilen Adidas response kaleci eldiveni, kalecilerin saha içerisinde kendilerini rahat hissetmelerini sağlayan özelliklere sahiptir. 

Adidas Kaleci Eldiveni Tam Zevkinize Göre

Futbolda kaleciler, diğer oyunculardan farklı bir konumda yer alır ve farklı haklara sahiptir. Bu sebeple giydikleri formalar da ayırt edici olması adına farklıdır. Kalecilerin esas aksesuarlarından biri eldivenleridir. Kalecilerin, ellerinin daha güçlü olması ve ellerini daha kontrollü bir şekilde kullanmak adına eldiven kullanmaları şarttır. Maça çıkmadan önce mutlaka kontrolünün yapılması gerektiği eldivenlerden Adidas ace kaleci eldiveni, rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıya sahip olup saha içerisinde size gelen topları yakalamanızda etkili olur. Kullanılan ürünün el sağlığınıza zarar vermeyecek malzemeden üretilmiş olması gerekir. Dakikalar boyunca elde olacak ve sert temaslara maruz kalacak olan eller için uygun olan eldiveni bulmak önemlidir. Maç sırasında kullanılan ürünler özel olarak üretilebilir. El yapınıza uygun bir kaleci eldiveni satın almak zaman zaman zor olsa da bunu özel olarak yaptırmak daha rahat bir kullanım sunar. Özel olarak yaptırılan eldivenlerin darbe etkisini en aza indirdiği bilinir. Bununla beraber Adidas predator kaleci eldiveni de darbe etkisini azaltan ve tutuş konusunda da performansı yüksek olan bir modeldir. Topu yakalamak için eldiven yapımında kullanılan malzemelerin kaymaz yapıda olması gerekir. Predator kaleci eldiveni gibi aynı zamanda Adidas predator hybrid kaleci eldiveni, kullanım açısından oldukça rahat olup kaymaz yapısı sayesinde topu kavrama kabiliyetini artırır. Kaleci eldiven kategorisinde çeşitlilik oldukça fazladır. Tasarımı, üretiminde kullanılan malzeme, el yapısına uygunluğu ve buna benzer daha birçok unsurla değişiklik gösterir. Kaleci eldivenleri sadece yetişkin kullanıcılar için değil aynı zamanda küçük futbolcular için de özel olarak üretilen kaleci eldivenlerinin boyutu çok daha küçük olup, yaş olarak küçük olan futbolcuların el yapısına göre üretilir. Adidas junior kaleci eldiveni, küçük kalecilerin el yapısına uygun şekilde üretilir. Bu şekilde kullanım sırasında kullanıcıların rahatsız olmasının önüne geçilir. Adidas x lite kaleci eldiveni gibi sağlam yapıda olan ürünler kullanım esnasında konfor sağlarken aynı zamanda tam performans sunar. Seçtiğiniz ürünlerin tarzınızı yansıtmasını için fiziksel ölçülerine dikkat etmeniz gerekir. Eldivenler tamamen kişiye özel olup, kullanıcının fiziksel ölçülerine uygun olmalıdır. İyi bir kaleci eldiveni, şık görünmekle beraber, minimum düzeyde terletmeli, kaplaması kaliteli malzemeden olmalı ve değişen hava koşullarına uygun olmalıdır. Adidas, sadece tek tip modeller üretmek yerine çeşitliliği fazla tutarak her tip kullanıcı için uygun ürünler sunar. Söz konusu bu ürünleri, Trendyol kendi çatısı altında toplayarak kullanıcılarla buluşturur. 

Adidas Kaleci Eldiveni Her Dönem İddialı

Futbol mücadelesi sırasında kalecilere zor bir görev düşer. Kendilerine doğru gelen son derece hızlı ve sert topları durdurmak ya da yakalamak zorundadırlar. Bu zaman zaman mümkün olmasa da iyi bir kaleci olmak için başlıca unsur iyi ekipmanlara sahip olmaktır. Kalecinin en önemli ekipmanı olan eldivenleri ne kadar iyi olursa, kendine doğru gelen topları durdurma olasılığı da bir o kadar artar. Adidas, kalecilere özel olarak ürettiği eldivenler ile büyük başarı elde eder. Farklı yapılara sahip olan kaleci eldivenlerinden Adidas predator mutator kaleci eldiveni, kaymaz yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Sert gelen topları karşı el yapısını korumakta faydalı olan eldivenlerin kullanıcıların elini minimum düzeyde terleten bir yapıya sahip olması gerekir. Terleme ile kayma yapacak olan eldivenler, kullanıcıya zorluk çıkarabilir. Bu nedenle terletmeyen bir malzemeden üretilen eldiven seçimi yapmak kullanıcı adına oldukça önemlidir. Futbol oynamak için belirli özelliklere sahip olmak gerekir. Futbolcular ciddi bir eğitim ve antrenman sürecinden geçerek yeşil sahada yerini alır. Çalışmanın yanı sıra maçta başarılı performans sergilemek için kullanılan ürünlerin etkisi çok yüksektir. Saha koşturan futbolcuların özel ekipmanları olduğu gibi kalede duran kalecinin de özel ekipmanları vardır. Bu ekipmanların başında gelen eldivenler, kalecinin adeta performansını belirler. İyi bir kaleci olabilmek için kullanılan eldivenin yüksek kaliteye sahip olması önemlidir. Adidas profesyonel kaleci eldiveni, üst düzey malzemelerden üretilerek kaleciye rahat ve verimli bir kullanım sunar.

 

Adidas Kaleci Eldiveni Her Zaman Şık

Popüler spor dallarından futbolda, futbolcuların kullandığı aksesuarların başında kaleci eldiveni gelir. Herkes bir ürün alırken her zaman kaliteli, performansı yüksek ve rahat olanı almaya özen gösterirken fiyatının da hesaplı olmasına dikkat eder. Özellikle spor malzemeleri için sporcular mutlaka antrenörlerine danışır, fikir alır ve maç esnasında faydalı olacak bir ürüne sahip olmayı isteyebilir. Adidas ultimate kaleci eldiveni, rahat kullanımının yanı sıra profesyonel eldiven özellikleriyle de kullanıcıların sağlam bir kullanım elde etmesini sağlar. İster profesyonel futbol oynayın isterseniz de amatör, kullandığınız ürünler, sakatlanmamanız için önemli olsa da oyundan alacağınız zevki artırma konusunda da etkilidir. Bu noktada kaleci eldivenlerinin performansının iyi olması başarıyı getiren yadsınamaz gerçeklerden birdir. Bu bağlamda üretimlerini profesyonellik üzerine şekillendiren Adidas tüm spor malzemelerinde olan başarısını, kaleci eldiveninde de ortaya çıkarır. Kaleci eldivenleri kategorisinde başı çekerek zirvede yer alan Adidas’ın bu başarısının altında eldivenlerinin oldukça rahat kullanımı yatar. Hem yetişkin hem de çocuklara özel olarak üretilen bu eldivenlerin fiyatları da kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir ve cep yakmayan makul fiyatlarıyla beraber markanın kullanıcıların tercih ettiği marka olmasını sağlar. Markanın, Adidas fingersave kaleci eldiveni modeli, özel malzemeler kullanılarak üretildiği için kullanıcının tam performans sergilemesinde başarılıdır. Adidas, kullanıcıların rahat etmesini göz önünde bulundurduğu gibi kaleci eldivenlerinin sporcuların göz zevkine hitap etmesine önem verdiğini ürünlerinde gösterir. Bu nedenle birçok renkteki eldivenler sporculara satışa sunulur. Trendyol, Adidas’ın yüzlerce ürününe ev sahipliği yaptığı gibi kaleci eldivenleri kategorisinde de kullanıcılara çeşitli ürünler sunar. Formalarına veya spor kıyafetlerine uyumluluk göstermesi açısından görselliğe de dikkat çeken Adidas, her anlamda detaycı yaklaşımıyla kullanıcıların güvendiği marka olmayı başarır. Farklı spor dalları için de yapmış olduğu üretimlerle sporcuların sıkça tercih ettiği marka olan Adidas, farklı el tiplerine uygun eldiven üretimlerinde sağlamlığı göz önünde bulundururken farklı renkler kullanarak ürünün çok daha zevkli olmasını sağlar.  

Adidas Kaleci Eldiveni Seçimi

Futbolcuların olmazsa olmaz aksesuarlarından kaleci eldivenleri üretildikleri materyallere, markasına, kemikli ya da kemiksiz olmasına göre sınıflara ayrılır. Kişilerin el yapısına göre de değişen kaleci eldivenlerinin, kullananların el sağlığını korumaları ve topu daha iyi kontrol etmeleri için maç esnasında mutlaka kullanmaları gerekir. Kullanım esnasında parmakları korumak için eldivenin sert ve esnek yapıda kemikli olması gerekir. Sert kemik yapılı olan kaleci eldivenleri öne doğru eğilirken arkaya doğru eğilmez. Bu sayede kullanıcının parmaklarının korunması sağlanır. Adidas ace pro kaleci eldiveni, sert yapıda olup kullanım esnasında kalecinin ellerinin zarar görmemesini sağlar. Eldivenlerin bu şekilde sert olması kullanıcının sert topları daha rahat bir şekilde kavramasını sağlar. Ancak tam kemik yapıda üretilen kaleci eldivenlerinin dezavantajı ise parmakların tam hareket etmesini kısıtladığı için bazı durumlarda hareket kabiliyetini engelleyebilir. Kemik eldivenlerin bazıları, esnek kemik yapıya sahip olup hem geriye hem de öne doğru eğilebilir. Bu sayede darbe etkileri dağıtarak tam kontrol sağlanabilir. Kaleciler için eldivenlerin kalecinin kendi stratejileriyle uygun olması gerekir. Profesyonel kaleci eldivenleri gerçek deriden üretilir, amatör eldivenler ise suni deriden üretilebilir. Gerçek deriden üretilen Adidas ace ultimate kaleci eldiveni gibi eldivenlerin fiyatları suni deriden üretilmiş olanlara göre daha yüksek olabilir. Sağlamlık düzeyinin daha da artırıldığı bir eldiven tercih etmek isterseniz derinin sağlam olmasının yanı sıra ürünün üst kısmının kauçuk malzemeden kaplandığına dikkat edebilirsiniz. Tam performans sağlayan bu ürünler fiyat olarak pahalı olsa da profesyonel kalecilerin kullanması gereken ürünlerdendir. Profesyonellik düzeyinde olan Adidas kemikli kaleci eldiveni, sert malzemeden üretildiği için kullanıcının el sağlığı konusunda da başarılıdır.  Bu sporu ister hobi olarak yapın isterseniz de profesyonel, kemikli eldivenler alarak el sağlığınızı koruyabilirsiniz. Eldiven seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeri de elinize tam oturan modeli almak yerine yarım numara ya da bir numara büyük olanı seçmektir. Çünkü kullanım sırasında havasız kalan elinizden tam performans almanız zorlaşır. 

Adidas Kaleci Eldiveni Trendyol’da

Özellikle son yıllarda adeta tutku haline gelen online alışveriş sektörüne öncülük eden isimlerinden Trendyol, güvenli alt yapısı ve geniş ürün portföyü sayesinde her kesimden kullanıcının uğrak mekanıdır. Adidas, yüzlerce ürünüyle Trendyol’da sık sık yer alır. Adidas yeni kaleci eldiveni modellerine göz atmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. Filtreleme özelliğiyle beraber aradığınız kriterlere uygun eldiveni hızla bulabilirsiniz. Tüm listeye göz atmak istemeyenler için bu uygun bir tercih olur. Adidas kaleci eldiveni fiyatları, çeşitli faktörlerden dolayı değişir. Orijinal deriden üretilen ve üzeri kauçukla sağlamlaştırılan eldivenin fiyatı suni deriden üretilen eldivenlere göre daha pahalı olabilir. Fakat bu ürünlerin sağlamlığı daha yüksektir. Yenilikçi özelliğiyle kullanıcılara her zaman popüler ürünleri sunmayı ilke edinen Trendyol, kaleci eldiveni konusunda da popüler ürünleri bir araya toplar. Sezonun trend ürünlerini Adidas kaleci eldiveni yeni sezon yazarak öğrenmeniz mümkündür. Popüler ürünleri Trendyol’dan takip ederek kampanya günlerinde daha iyi fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu sayede daha kaliteli bir ürünü çok daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Üstelik yardıma ihtiyacınız olduğunda da Trendyol yanınızda olur. 7/24 müşteri hizmeti desteği sayesinde sorun yaşarsanız anında çözebilirsiniz. Seçim esnasında zorlandığınız bir kısım olursa kullanıcı yorumlarına ve mağaza bilgilendirmelerine göz atabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için bu içerikler size yardımcı olur. Trendyol, Adidas’ın tüm ürünlerinin özelliklerini en ince detaylarına kadar kullanıcıya sunar. Futbol zevkinizi kusursuz yaşamak ve sezonun trend kaleci eldivenlerine sahip olmak için Trendyol’un kampanya günlerini ve markanın özel indirimli günlerini takip edebilirsiniz.