placeholder
"

TRYON

" araması için 1580 sonuç listeleniyor
TRYON Kolluk Sporcu Kolluğu
TRYONKolluk Sporcu Kolluğu
(23)
Kolluk Sporcu Kolluğu
19,90 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tyron Kaleci Eldiveni Modelleri ile Sağlam Kurtarışlar

Tryon spor malzemeleri spor aktiviteleri ile ilgilenen birçok farklı alanlarda kullanılabilecek ürünlerden oluşmaktadır. Takım sporları arasında sıklıkla tercih edilen dallardan biri de şüphesiz futboldur. Spor malzemeleri kaliteli modelleri ile uzun süreli ve dayanıklı kullanım alanı oluşturmaktadır. Tryon farklı spor dallarında kullanılabilecek, motivasyonu ve performansı artırmaya yönelik bireyin sağlığına uyum gösteren ürünler tasarlamaktadır. Spor esnasında kıyafetlerin işlevselliği son derece önem teşkil eder. Performansı olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle kendinize uygun ölçü ve modellerdeki seçeneklere göz atabilirsiniz. Örneğin, Tryon kaleci eldiveni kalecilerin büyük anlamdaki sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kaleciler önemli bir alanı korumaya çalışırken bu ürünler onlara destek olacak niteliktedir.

Tryon ile Keyifli Spor Aktiviteleri

Tryon ile Keyifli Spor Aktiviteleri

Bu anlamda kaleciler oyun alanındayken hem güvenliklerine destek olacak hem de rahat hareket etmelerine sağlayacak ürünlerdir. Sporcuların rahat hareket etmesine olanak sağlayacak ürünlerden bazıları da Tryon eşofman modelleridir. Tryon eşofman takımlarının içerisine Tryon tişört çeşitleri eşlik eder. Tryon eşofman altı ve üst malzemelerden oluşan ürünler son derece rahat parçalardan oluşur. Alt giyim ürünlerinde şort, eşofman altı ya da tayt tasarımlarına yer verilebilir. Tryon eşofman takımı spor yaparken hareket alanını kısıtlamamaya özen gösterir. Spor yaparken en rahat giysileri giymek oldukça önemlidir. Tryon markası bu durumları göz önünde bulundurarak şık aynı zamanda sportif rahatlığı ön planda tutan tasarımlar gerçekleştirir. Tryon eşofman çeşitleri beli lastikli ya da bağcıklı olmak üzere iki ayrı modele sahiptir. Eşofmanların yanı sıra Tryon yağmurluk modelleri de ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Her spor dalına özgü belirtilen niteliklere uygun yağmurluklar Tryon ailesi tarafından üretilmektedir. Açık havada spor yapmayı seven bireyler için yağmurluk çeşitleri son derece önemlidir. Seçeceğiniz yağmurluk modellerini Tryon tayt ürünleriyle tamamlayabilirsiniz. Kadınların yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanabileceği mevsimine uygun nitelikte tayt modelleri bulunmaktadır. Alt spor giyim ürünleri arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen ürünler arasında taytlar da yer almaktadır. İç göstermeyen ya da sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermeye yardımcı olacak tayt modelleri ile spor yaparken de spor-şık görünümü elde edebilirsiniz. Yağmurluklardan daha üstün koruyucu sağlayan ürünlerden biri de Tryon mont çeşitleridir. Kış aylarında havanın soğuk olması nedeni ile ihtiyaç duyulan ürün bandında yer alır. Mevsimlik modeller hem kış hem de bahar aylarında kullanıma uygunluk sağlarken daha kalın mont modelleri etkili soğuklara karşı bireyi koruma görevi üstleniyor.

Spor Alanında Kullanılan Ekipmanlar

Spor Alanında Kullanılan Ekipmanlar

Tryon top modelleri farklı spor aktivitelerinde kullanılmak için üretilmiştir. Tryon topları boyutları ve numaraları ile ideal bir kullanım alanı sunmaktadır. Her zeminde ya da okul alanlarında kullanım için uygunluk sağlar. Futbol maçlarında kullanılmak için genellikle altıgen görünüme sahip olarak üretilen; halı saha, çim saha ve plaj için farklı seçenekleri mevcut olan toplar, futbol topu olarak bilinir. Tryon futbol topu dünyada severek takip edilen futbol maçlarına eşlik etmektedir. Tryon futbol toplarında kullanılan dikişler son derece dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Bu topların en önemli özelliklerinden biri de ağırlıklarının ideal seviyede olmasıdır. Basketbol topları da ağırlıklarına göre beden opsiyonları sunmaktadır. Tryon basketbol topu belirli ağırlık çerçevesinde üretilmektedir. Ağırlık ve boyut farklılıkları topun büyüklüğüne ve yapısına göre değişim göstermektedir. Daha hafif toplar 3 veya 5 numara olabilmektedir. Profesyoneller ya da aktif basket oyuncuları 7 numarayı tercih edebilir. Tryon basketbol topları topu kavrama kolaylığı ve dayanıklık sağlayan malzemelerden üretilmiştir. Dış saha kullanımına uygun Federasyon onayından geçerek oyun alanlarınıza eşlik etmeye yardımcı olur. Nizami ölçülerde ve spora uygun renklerdeki tasarımı sayesinde okul ya da spor kullanımı için uygundur. Voleybol oyun kuralları çerçevesinde voleybol topunun da basketbol ve futbol toplarında olduğu gibi belirli ağırlığa sahip olması gerekmektedir. Tryon voleybol topu standartlara uygun olarak üretilmiştir. Milyonlarca insanın yakından ilgiyle ve heyecanla takip ettiği voleybol sporu hem yüksek seviyede hareket kabiliyeti hem de esneklik gerektiriyor. Voleybol topu oyuncuların performansını etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Bu toplar modellerine göre plaj voleybolunda da önemli bir yere sahiptirler. Topun boyutu, ağırlığı ya da büyüklüğü oyun kalitesini etkilemeye destek olmaktadır. Uluslararası Standartlara sahip olan bu toplar Tryon’un geniş ürün yelpazesi içerisinde birbirinden farklı seçeneklerle kullanıcıların beğenisinde sunuluyor. Tryon top fiyatları erişilebilir fiyat seçenekleri ile bireylere sunulmaktadır. Uzun süren dayanıklılık ve kullanım ömürleri ile oyun aktivitelerinize eşlik etmeyi planlar. Voleybolun kalitesi arttıkça fiyatı da buna bağlı olarak değişim gösterebilir. Profesyonel ya da normal alanda kullanım sağlayacak topların fiyatları değişim gösterir. Voleybol toplarının kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biri de topun deri ya da farklı malzemelerle üretilmesidir. Tryon marka kaliteli ve dayanıklı topları ile bilinmektedir.

Spor Aktivitelerini Keyifli Hale Getiren Seçenekler

Spor Aktivitelerini Keyifli Hale Getiren Seçenekler

Tryon paten bot biçiminde çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen modellerine göre değişim göstermekle birlikte dört tekerlekli olarak tasarlanmış eşyalardır. Tekerlekli patenlerin her yaştan birey için kullanabileceği modelleri mevcuttur. Paten aktivitesi düzenli olarak yapıldığında birçok faydası vardır. İlk olarak paten kullanmak mükemmel bir aerobik aktivitelerin başında gelmektedir. Tryon patenlerin önemli özelliklerinden biri de numarasını ayarlanabilir seçeneklerle gerçekleştirebiliyor olmanızdır. Tryon modelleri başlangıç seviyesinde olan bireyler için de modeller barındırmaktadır. Hızı ve kontrol seviyesini ayarlayabileceğiniz modelleri tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Paten kullanımı esnasında koruyucu ekipman olarak bilinen bileklik, dizlik, dirseklik ve kask gruplarının da kullanılması tavsiye edilir. Su sporlarında bireye büyük bir kolaylık sağlayan Tryon bone modelleri sporcuların su üzerindekileri rahat hareketlerini destekler. Yüzücünün suda bone kullanırken daha rahat ve hızlı yüzdüğü kanıtlanmıştır. Saçların sürekli olarak bireyi rahatsız etmesi ve bununla beraber deniz ve havuz suyunun içinde bulunan maddelerin saçlara zarar vermesini engellemek adına bone kullanımı yapılmaktadır. Özellikle havuzdaki klor miktarı uzun vadede saçın yıpranmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle havuz kullanımında bone takmakta yarar vardır. Özellikle profesyonel alanda bone kullanımı son derece önemlidir. Yüzmenin yanı sıra boks sporu da bireyler tarafından sıklıkla tercih edilir. Boks alanında kullanılan Tryon boks eldiveni bu spor için gerekli vazgeçilmez ekipmanlar arasında yer almaktadır. Boks eldivenleri performansınızı artırırken bunun yanı sıra güvenliğinizi de korumaya yardımcı olur. Boksla ilgilenen herkesin temel ihtiyaçları arasında yer alan boks antrenman malzemeleri ve ekipmanları özel tasarımları ve yüksek kaliteleriyle boks performansınızı yüksek segmentlere çıkarmayı hedefler. Boks eldivenleri sizi yaralanmalara karşı korur. Sağlığınızla ilgili herhangi bir problem yaşamadan özgürce hareket edebilmenize olanak sağlamaktadır. Aktif spor hareketlerinden bir diğeri de atlama ipleri ile gerçekleşmektedir. Tryon atlama ipi metabolizmayı hızlandırarak çok daha enerjik ve canlı olmanızı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Açık havada ya da evde spor yapmanıza imkan tanıyan basit ve işlevsel olan bu ürünler sağlıklı ve fit bir beden görünümüne kavuşmanıza destek olmaktadır. Tüm bu spor faaliyeti ekipmanlarını sayfamızdaki ürünler arasında bulabilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.