İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kaleci Forması

" araması için 178 sonuç listeleniyor

Kaliteli Kumaşa Sahip Kaleci Forması Çeşitleri

Spor karşılaşmalarında kaleciler, rakipleri durdurması için son savunma hattı olarak görev alır. Kaliteli kaleci forması ise oyuncuya temel koruma ve hareket kabiliyeti sağlar. Hem dünyadan hem de Türkiye'den büyük spor kulüplerinin kaleci forma modelleri Trendyol'dan sunulur. Kaleci forması alt üst halinde sunulabilir. Bu ürünler, hızlı kuruyan ve nefes alabilen kumaşlara sahiptir. Özellikle çim sahada rahatça hareket etme fırsatı tanıyan kaleci forması kısa kollu olmasıyla da esneklik sunar. Kaleci antrenman forması ürünleri hem kapalı hem de açık alanda yapılan egzersizler için idealdir. Nem emici malzemeler kullanılarak tasarlanan uzun kollu kaleci forması, antrenman ve maç sırasında çabuk kurur ve hafifliğini korur. İhtiyacınıza hitap eden kaleci forma takımı modellerine uygun fiyatlarıyla Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Kaleci Forması Çeşitleri

Kaleci Forması Çeşitleri

Sağ ve sol kol dirsek bölgesinde rahat yastıklara sahip olan Milan, Dortmund, Atletico Madrid, Roma kaleci forması, zor şutlara uzanmanıza yardımcı olur. Süngerli kaleci forması aynı zamanda yağmurlu veya karlı havalarda vücut sıcaklığınız için koruma sağlar. Galatasaray kaleci forması maç ve antrenman için farklı tasarımlara yer verir. Siyah beyaz renkleri ön plana çıkaran Beşiktaş kaleci forması, çocuklar ve yetişkin müşteriler için ideal boyutlarda üretilir. Fenerbahçe kaleci forması ile saha içerisinde rahatça hareket edebilirsiniz. Trabzonspor kaleci forması modellerinin yenilikçi tasarımı sayesinde ise terin vücuttan atılması kolaylaşır. Başakşehir, Bursaspor, Konyaspor, Orduspor, Eskişehirspor kaleci forması hem uzun hem de kısa kollu olması ve dirsek bölgesinde yastıklara yer vermesiyle oyun zevkini iki katına çıkarır. Fitilli kumaşlardan yapılması sayesinde yıkanma sonrasında beden ölçülerini koruyan çocuk kaleci forması, rahat dikişleriyle küçük yaştaki spor tutkunlarına sahada yardımcı olur. Juventus, Barcelona, Real Madrid, Liverpool kaleci forması modellerine Trendyol üzerinden göz atabilir ve sevdiğiniz tasarımlardaki ürünlerle spor alışverişinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaleci Forması Fiyatları

Kaleci Forması Fiyatları

Olabildiğince güçlü bir savunma hattı için yeniden tasarlanan bu kaleci forması set ürünleri, sahada kolaylıkla hareket etmenize izin verir. Hem profesyonel hem de amatör futbolcular için birebir olan bu tasarımlar, 90 dakika boyunca üstün performans sergilemenize yardımcı olur. PSG, Inter, İspanya kaleci forması modelleri sayesinde sahada ön plana çıkabilir ve kurtarışlarınızla parlayabilirsiniz. Optimum hareket ve takım arkadaşlarıyla uyum için tasarlanan siyah kaleci forması, darbe emilimi için kol bölgelerinde süngerlere sahiptir. Konfor için optimize edilen ve yüksek performanslı poliüretan köpükle desteklenen ürünler, ergonomik tasarımlarıyla ekstra koruma sağlar. Trendyol'da sunulan kaleci forması fiyatları ise her bütçeye hitap edebilir. Cazip kampanyalarıyla merak uyandıran kaleci forma fiyatları, hem kadın hem de erkek müşterilerin tasarruf etmesine yardımcı olur. İhtiyacınız olan orijinal kaleci forması modellerini buradan güvenle satın alabilirsiniz.

Kaleci Forması Trendyol’da

Kaleci Forması Trendyol’da

Kaleci forma seti modellerinin nem emici kompresyon kumaşları, rahatlığı ve nefes alabilirliği optimize eder. Farklı ülkelerin renklere sahip milli takım kaleci forması modelleri ise çeşitli tasarımlarıyla ön plana çıkar. Her takımın savunma hattında benimsediği kendine özel bir rengi olabilir. Yeşil kaleci forması uzun kollu seçenekleriyle zorlu şutlara karşı ekstra koruma elde etmenizi sağlar. Kısa kollu pembe kaleci forması ile sıcak havalarda vücut sıcaklığını dengeleyebilirsiniz. Bilek manşetlerine sahip olan uzun kollar, eldivenlerin korunmasına ve maç sırasında bunların kaymasını önlemeye yardımcı olur. Popüler tasarımlar genellikle futbol modellerine ait olsa da hentbol kaleci forması da esnek çeşitleriyle ön plana çıkar. Kapalı alanlarda rahatça hareket etmenize ve kaleye gelen şutları kurtarmanıza yardımcı olan bu hentbol ürünleri, uzun kollu tasarımlarının yan bölmelerinde süngerlere yer verir. Trendyol’da uygun fiyatlara sahip kaleci forması alt ve üst takım setleri bulabilir ve cazip kampanyalarıyla sepete ekleyebilirsiniz.

Kaleci Forması Modelleri Nelerdir?

Estetik tasarımı ve pratik kullanımıyla dikkat çeken birbirinden renkli kaleci forma modeli bulunur. Sağ ve sol kol dirsek bölgesinin rahat etmesine olanak sağlayan bu ürünler; zor şutlara kolaylıkla uzanmanıza yardım eder. Süngerli kaleci formaları yağmurlu ve karlı havalarda vücut sağlığınızı koruyarak ergonomik aynı zamanda rahat kullanım imkanı sunar. Çeşitli maç ve antrenmanlar için özel olarak dizayn edilen siyah ya da beyaz renkleriyle ön plana çıkan Beşiktaş kaleci formaları pek çok kişi için idealdir. Pek çok kaleci forma modeli uzun ve kısa kollu modelleri ile oldukça ilgi görür. Dirsek bölgelerinde yastıklara yer verilen özel üretim bu ürünlerle oyun keyfini iki katına çıkarabilirsiniz.

Kaleci Forması Özellikleri Nelerdir?

Güçlü bir savunma hattı için özel olarak geliştirilip özgür ve rahat şekilde hareket etmenize olanak sağlayan kaleci forması modelleri hem profesyonel hem amatör futbolcular için özel olarak tasarlanır. 90 dakika boyunca üstün performans sergilenmenize olanak sağlayan bu ürünler hareket kabiliyetinizi artırarak takım arkadaşlarınızla uyum içinde olmanıza yardım eder. Bilek manşetine sahip olan uzun kollu ürünler eldivenlerin korunmasını sağlayarak maç sırasında kaymayı önler. Darbe emilimi için kol bölgelerinde süngerlere sahip olup konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sunar. Yüksek performans sağlayıp poliüretan köpükle desteklenen ürünler; ergonomik yapı özellikleri ile ekstra koruma desteği oluşturur.

Kaleci Forması Nereden Alınır?

Birbirinden farklı tasarımlara sahip kaleci forması modellerini Trendyol'dan analiz edebilirsiniz. Modeller; nem emici kompresyon kumaş yapı özellikleri ile dikkat çeker. Nefes alabilirliği ve rahatlığı optimize eden yapısıyla oldukça ilgi gören bu ürünler; koşu sırasında rahatlarınızı üst seviyeye çıkarır. Söz konusu modeller; zorlu şutlara karşı ekstra koruma avantajı sağlar. Kısa kollu kaleci formaları özellikle sıcak havalarda vücut sağlığınızı koruyabilir. Kapalı alanlarda hareket kabiliyetinizi artırıp başarı seviyenizi üst seviyeye çıkaran bu ürünler, her dönem oldukça beğeni toplar. Trendyol üzerinden tüm seçenekleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.