"

Ayna

" araması için 1170 sonuç listeleniyor

Ayna

Evin farklı odalarında aksesuar olarak kullanılabilen aynalar, bulunduğu ortama estetiklik kazandırıyor. Özellikle salonlarda aydınlık ve geniş bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için ideal ürün olarak ön plana çıkıyor. Evinize şık bir dokunuş sağlamak ve mekanı eşsizleştirmek için aynalar ön plana çıkan ürünler arasında yer alıyor. Bulunduğu mekanı büyük göstermek için mükemmel bir fırsat olan aynalar, hayatınızda şık bir ortam oluşturuyor. Aynaların işlevsel yapıları bulunmakta olup giyinme odalarında ve antrelerde sıklıkla tercih ediliyor. Kullanıldığı ortama göre farklı seçeneklere sahip olan ayna modelleri birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Trendyol, alanında kaliteli markaların bulunduğu ev dekorasyon kategorisi üzerinden ayna modellerini inceleme fırsatını müşterilerine sunuyor.

Ayna Modelleri

Bulunduğu ortama derinlik ve genişlik sunan ayna modellerinin kullanım amacına göre farklı çeşitleri bulunuyor. Trendyol, boy aynaları, dekor aynalar, çerçeveli ayna, el aynası, parçalı aynalar, gibi pek çok modeli müşterilerin tercihlerine sunuyor. Farklı renk, desen ve model barındıran ayna modelleri birbirinden şık tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Adeta bir pano yada tablo görevini gören aynalar, son zamanlarda oldukça rağbet görüyor.

Boy aynaları genellikle antrede kullanılmakta olup uzun ve dikdörtgen yapısı ile dikkatleri çekiyor. Genellikle dışarı çıkmadan önce kullanılan bu ayna modelleri çerçeveli ve farklı desenleri ile tercihler arasında yer alıyor. Boy aynaları duvara monte özelliği ile bulunduğu ortama farklı bir zenginlik katıyor.

Genellikle kadınların tercih ettiği el aynaları, şık tasarımları ile dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Varaklı çeşitti sayesinde gümüş, altın gibi detaylara sahip olan el aynaları makyaj yaparken kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Dekoratif Ayna Modelleri

Çerçeveli aynalar genellikle kare, oval, dikdörtgen gibi şekiller barındırarak çeşitlik sağlıyor. Çerçeveli ayna, ebatlarına göre farklı ortamlarda kullanılsa da genellikle varaklı olan model salonlarda kullanılıyor. Motifli çerçeveye sahip olan ayna modelleri salonda kullanılan çeşitler arasında yer alarak modern bir görünüm sağlıyor. Farklı desen ve renklere sahip olan çerçeveli ayna modelleri, dekorasyona uygun şekilde seçilmesi durumunda salona ayrı bir hava katıyor.

Renkli ve tabloyu andıran çerçevesi ile dekoratif ayna modelleri salonda, antrede, giyinme odasında hatta yatak odasında kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Çeşitli ebatlara sahip olan bu ayna modeli, bulunduğu ortamın dekorasyonuna uygun şekilde tercih edilmesi durumunda aksesuar olarak kullanılıyor. Dekoratif aynalar salon aynaları olarak kullanılan modeller arasında yer alıyor.

Duvar ayna modelleri arasında yer alan parçalı aynalar duvara yapıştırma şeklinde olup son zamanlarda oldukça popüler şekilde tercih ediliyor. Genellikle salonlarda kullanılan parçalı aynalar, modern görünümü ile dekorasyonun tamamlayıcı parçası olarak aksesuar niteliğinde kullanılıyor. Parçalı ayna modelleri sıklıkla salonlarda tercih edilse de gerek mutfaklarda gerekse yatak odalarına kadar pek çok alanda kullanım imkanı sunuyor.

Cam malzemeden üretilmiş olmasına rağmen kırılmayan aynalar, müşteriler tarafından dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Parçalı aynalara benzeyen kırılmayan ayna modelleri genellikle çocuk odalarında güvenli kullanım imkanı sunuyor.

Ayna Fiyatları

Ayna fiyatları değişen modellere göre farklılık gösteriyor. Dekorasyon ayna, ebadı ve özelliklerine göre farklı fiyatlara sahip olurken çerçeveli ayna ve boy aynası kalitesine göre farklı fiyatları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Genellikle daha sade ve boyut olarak daha küçük olan ayna modelleri mütevazi sayılabilecek rakamlara sahip şekilde sizlere sunuluyor. Genel olarak ayna fiyatları, ürünlerin kalitesine, ebadına, modeline ve kullanım alanına göre değişiyor. Trendyol, her bütçeye uygun ayna modellerini siz müşterilerin beğenisine sunuyor. Kolay ve kaliteli alışverişin adresi olan Trendyol, kaliteli markaların ürünlerini farklı ödeme seçenekleri ile sahip olma imkanı sağlıyor.

Yukarı Çık