placeholder
"

Gümüş Ayna

" araması için 1361 sonuç listeleniyor

Gümüş Ayna Çeşitleri ile Her Eve Lazım Ürünler

Ayna, her evde bulunan temel aksesuarlar arasındadır. Evin dekorasyonunu tamamladığı gibi, seyyar şekilde aynalar da kişilerin tercihe göre yanlarında bulundurduğu aksesuarlardandır. Gerçeğin yansıması olarak insanlığa yüzyıllardır hizmet eden aynalar, dekorasyon amacıyla da kullanılmaktadır. Gümüş ayna modelleri de kendi içinde geometrik şekillerine, boyutlarına, kullanılacakları alana ve süslemelerine göre kategorilere ayrılırlar. Boy aynası olarak kullanıma sunulan modeller, genellikle daha sade bir yapıda olurlar.

Gümüş Ayna Modelleri

Gümüş Ayna Modelleri

Bunun sebebi ise; aynanın boyutu arttıkça kaplayacağı alan da artacağından, yer kazanmak amacıyla süslemelerin minimum çapta tutulmasıdır. Orta boy olarak üretilen ve duvara asılan ayna modellerinde ise; çerçeve kısımlarında tercihe göre süslemelere yer verilmektedir. Bu süslemeler, çerçeve kısımlarındaki materyali oyma şeklinde oluşturulabilir. Aynı tarzda aynalar için, kenarlıklar renklendirilerek oda dekorasyonuna uygun hale getirilebilir. Cep aynası modellerinde de süslemeler kullanılır fakat bu modellerde taşınabilirliğe uygun olması açısından kullanılan materyaller daha hafif malzemelerdir. Makyaj aynası olarak bilinen modellerde de genellikle makyaj yapımı esnasında kolaylık sağlaması açısından küçük boy ve ayaklı aynalar tercih edilmektedir.

Şık ve Zarif Gümüş Ayna

Şık ve Zarif Gümüş Ayna

Eski dönemlere dayanan süsleme alanındaki işçilikler günümüzde de devam etmektedir. Kendine özel gümüş ayna tasarımları oluşturmak isteyenlere olanak sağlamaktadır. Geometrik şekillerin kullanıldığı ayna tasarımları oda dekorasyonuna sade ve şık bir görünüm katabilmektedir. Çerçeve süslemelerinde küçük ayna parçalarından oluşturulan süslemeler ile, ortada büyük, etrafta küçük aynalar olmak üzere, daha fazla ayna görmek isteyen kişilerin beğenisine sunulabilmektedir. Çerçeve kısımları yine oda dekorasyonuna uygun bir renk tercih edildiğinde, bütünleyici bir aksesuar görevi görebilmektedir. Ayaklı gümüş ayna modellerinde ise, daha hafif ve bulunduğu ayak üzerinde denge problemi yaşatmayacak kriterde malzemeler kullanılmaktadır. Ayaklı modellerde, farklı ayak renkleri ile dekore edilmiş aynalar ya da ayak üzerine oyma detayları işleyerek oluşturulmuş modern aynalar tercihe sunulabilmektedir. Makyaj aynası olarak kullanılan gümüş aynalarda, aynanın etrafına çerçeve yerine ampul kullanılarak, amacına daha iyi bir hizmet sağlamayı hedefleyen modeller bulunabilmektedir. Dolapların yüzeylerine monte edilerek kullanılan dolap aynası modellerinde ise; aynanın çevre kısmı farklı kesimlerle kesilerek yeni bir dekorasyon oluşturulabilmektedir. Ayrıca gümüş el aynası,oval gümüş ayna, gümüş varaklı ayna, gümüş ayna seti, gümüş renk ayna, gümüş boy aynası, antika gümüş ayna, gümüş kaplama ayna, gümüş makyaj aynası, 900 ayar gümüş ayna, 925 ayar gümüş ayna, gümüş çanta aynası, oval gümüş ayna, hediyelik gümüş ayna, büyük gümüş ayna ve gümüş ayna takımı seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Gümüş Ayna Fiyatları

Gümüş Ayna Fiyatları

Gümüş aynalar, gündelik kullanılan aynalara göre daha kıymetli olduğundan, eski zamanlardan gelen bir gelenek olarak, evlenecek çiftlerin çeyiz alışverişlerinde alınan aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Makyaj aynası olarak da bilinen ayna modellerinde kullanılabilen gümüş aynalar, yatak odasına şık bir görünüm kazandırmayı hedeflemektedir. Küçük ayna modelleri kategorisinde oluşturulan gümüş aynalarda ise; ikiye katlanabilir modelleri genellikle dışarı çıkılan zamanlarda kişinin yanında taşıyarak, gerektiği anlarda kullanabileceği bir aksesuar görevi görmektedir. Gümüş aynalar, şık ve gösterişli tasarımlarıyla ön plana çıkan ayna kategorileri arasında olduğundan, genellikle evlerin dekorasyon aksesuarları alanlarında sıkça bulunmaktadır. Şık bir salona konulacak, salon dekorasyonu ile uyumlu modelde olan gümüş bir ayna, alanı daha ferah göstereceği gibi, eşyalarla bütünlük sağlayabilmektedir. Ayna enerji alanı olarak da konulacağı yer açısından önem taşıdığından her dekorasyona, odanın büyüklüğüne vs. etmenlere göre farklılık göstermektedir. Küçük bir alanı olduğundan daha büyük göstermek için gümüş bir aynanın kullanılması oldukça doğru bir adım olmaktadır. Aynanın konulacağı yerin doğru belirlenmesi takdirinde, oda daha ferah ve olduğundan daha büyük görünebilmektedir. Siz de sayfamızdaki ürünlere göz atarak ihtiyaç duyduğunuz gümüş ayna modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.