"

Konsol Aynası

" araması için 1369 sonuç listeleniyor

Konsol Aynası Seçenekleri ile Daha Ferah Evler

Konsol aynaları evimizin tamamlayıcı parçaları arasındadır. Her renkte ve mobilyamızın tasarımına uygun birçok çeşide sahiptir. Konsol üstü aynalar ister tek parça veya daha çok parçalar halinde kullanılabilir.

Konsol Aynası

Konsol Aynası

Geçmişten günümüze kadar olan süreçte her evde bulunan konsollar aynasız da bulunabilir. Daha sonra temin edilebilen konsol üstü ayna da her modele uyum sağlamaktadır. Aynası ile birlikte alınan konsollar çoğunlukla konsol ile aynı renkte ve modele sahiptir. Konsol arkası ayna da bahsedilen gibi konsol ile aynı model ve renkte bulunur. Genellikle monte edilmesi gereken konsol arkası aynalar eskisi kadar sıklıkla tercih edilmemektedir. En çok revaçta olan ve eve verdiği hava ile sevilen modellerden olan ahşap konsol aynası geçmişten beri en sık kullanılan modeldir. Eklenen ufak detaylar ile el işçiliği çok olan bu konsol aynası çeşidi oldukça sevilmektedir. Tek ve büyük olan konsol aynaları ikili ve daha fazla adedi olabilir. 3'lü konsol aynası genellikle dikdörtgen olmakla beraber orta boyutlarda da bulunur.

Konsol Aynası Modelleri

Konsol Aynası Modelleri

Birçok model bulundurması sebebiyle her evde kullanılan konsol aynaları son zamanlarda eksiksiz her evde bulunuyor. Dekoratif olarak da kullanılabilen dekoratif konsol aynası ister farklı şekillerde ister farklı materyallerde bulunabilir. Son zamanlarda daha çok tercih edilen dekoratif konsol aynası eve kattığı modern hava ile oldukça sevilmektedir. Hasır, plastik veya metalden verilen farklı şekillerle oluşturulan bu ayna çeşitleri aranan her şekilde olabilir. Modern konsol aynası olarak kabul edilen bu konsol ayna çeşitleri genel itibariyle duvara yapıştırma veya monte edilme ile kullanılır. Şekil olmadan düz şekilde kullanmak isteyen ev sahipleri için ise oval veya yuvarlak konsol aynası şeklinde bulunan modeller bulunmaktadır. Oval konsol aynası klasiklikten uzak ve modern dokunuşlarla evin görünüşünü oldukça modernize edebilmektedir. Daha sade bir görüntü için sıkça tercih edilen ayna renklerinden olan beyaz ve siyah konsol aynası evin mobilya renklerine kolaylıkla uyum sağlar. Beyaz konsol aynası her rengi ve şekli ile yormadan kolaylıkla evin eksiğini gidermek ve tamamlamak için tercih edilen bir ayna çeşididir. Sadelik yerine daha ağır görüntüleri seven ev sahiplerinin en sık tercih ettiği model ise varaklı konsol aynası olmaktadır. Ahşap konsol aynalarında sık sık kullanılan varak geçmişten beri en sevilen ve tercih oranı yüksek olan konsol aynası modelidir. Son zamanlarda varak yerine daha çok modern dokunuşlar tercih edilmektedir.

Konsol Aynası Fiyatları

Konsol Aynası Fiyatları

Konsol aynası fiyatları yapıldığı malzemeye göre ve kullanılacağı amaca göre fiyatta değişkenlik göstermektedir. Konsol aynası evin en önemli parçalarındandır. Dekoratif amaçla kullanılan ve el işçiliği çok olan konsol aynalarının fiyatlarında farklılık gözlemlenmesi olağandır. Çoklu konsol aynaları da fiyatında değişiklik olabilen modeller arasında bulunmaktadır. Her evde sevilerek kullanılan tamamlayıcı parça olan konsol aynası fiyatından bağımsız olarak herkes tarafından temin edilmektedir. İster modern isterse ahşap ve varaklı model sık sık tercih edilmektedir. Boyutuna göre de fiyatları değişmekte olan konsol aynalarının dekoratif amaçlı kullanılan modellerinin el işçiliği fazlalığına göre fiyatında da farklılık görülmektedir. Konsolla beraber alınabilen veya ayrı temin edilen konsol aynalarında da fiyat değişikliği olabilmektedir. Konsoldan farklı modelde ve renkte almak isteyen ev sahipleri için birçok renk ve model seçeneği olan konsol aynaları daha çok sevilmektedir. İstenilen her şekilde, boyutta ve model de bulunabilen konsol aynaları istenilen her alanda kullanılabilir. Farklı konsol aynası modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.