"

Siyah Ayna

" araması için 1856 sonuç listeleniyor

Standart Tasarımların Dışına Çıkan Siyah Aynı Çeşitleri

Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ana maddesi cam olan aynalar neredeyse yüzyıllardır birçok alanda farklı amaçlarla kullanılır. Hem ihtiyaç hem de dekorasyon malzemesi olan aynaların farklı çeşitleri olduğu gibi farklı renk ve modelleri de vardır. Evlerde misafir odalarında, ofislerde, banyolarda ya da güzellik salonlarında daha sıklıkla kullanılan siyah konsol aynası bulunduğu ortama hem işlevselliği hem de kazandırdığı şıklık ile en çok tercih edilen ayna modelidir.

Siyah Ayna Modelleri

Siyah Ayna Modelleri

Kullanım amacına göre değişen aynalar arasında en çok dikkat çekici ve fark yaratan rengi ile siyah ayna hem estetiktir hem de diğer eşyalara rahatlıkla uyum sağlar. Siyah ayna modelleri duvar aynası, salon aynası, banyo aynası ve ofis boy aynası gibi pek çok tasarıma sahiptir. Dekorunuzun tamamlayıcı olan siyah kafes ayna duvara monteli olarak kullanılabilirliğinin yanı sıra yeni nesil konsept olarak yere dayalı bir şekilde de kullanılabilir. Siyah çerçeveli ayna evlerde genellikle dekoratif amaçlı olarak kullanılır. Antre, salon, yatak odası ve evin diğer alanlarında şık ve ferah ortam oluşturmak için mükemmel bir tercih olabilir. Özellikle küçük alanların daha büyük görünmesini sağlayan siyah duvar aynası evin giriş bölümünde ya da yemek odasında hem geniş hem de şık bir ortam yaratır. Siyah dekoratif ayna modelleri ise genellikle yatak odalarında başucunda ya da odanın başka bir alanda kullanılarak odanın havasına farklı bir ambiyans katar. Romantik bir hava estiren bu ayna modellerinin yatak odası dolabı ile uyum sağlaması da önemlidir. Bulunduğu ortama daha klasik bir görünüm kazandıran ahşap üzerine polyester dökümlü siyah varaklı ayna uzun yıllar kararma yapmadan kullanıma elverişlidir.

Siyah Ayna Kullanım Yerleri

Küçük siyah ayna modellerini evinizin farklı köşelerine farklı şekillerde yerleştirerek kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Hatta bu aynaları altlı ve üstlü bir dizayn ile yerleştirdiğinizde simetrik bir şıklıkta kazanabilirsiniz. Dekoratif amaçlı kullanılan siyah ferforje ayna için en uygun köşe evlerde hemen girişte bir konsolun üstü olurken ofis tarzı yerlerde yine girişte ancak sağ ya da sol duvara monteli olarak kullanıldığında oldukça şık ve ağır bir görünüm sağlar. Siyah aynalarda çerçeve seçimi dekorasyona uyumlu olması gerektiği gibi aynı zamanda tamamıyla sizin zevkinize uygun olması da önemlidir. Aynanın çerçeve renginin siyah olmasına karar verildikten sonra klasik bir görünümden çıkarmak istediğinizde çerçeve materyallerini ahşap, ferforje, metal ya da polirezen tercih edebilir aynaya farklı hava katmak için motif işleme detaylı olanları tercih ederek aynanın stiline zenginlik katabilirsiniz. Çerçeve içerisinde kaplamalı olan siyah pencere ayna son dönemlerde modern salonların vazgeçilmez seçenekleri arasında yerini alır. Genellikle iş yerlerinin toplantı odalarında ve cam olmayan bölmelerinde tercih edilen bu ayna modelleri bulunduğu ortama modern bir görünüm verir. Siyah çıtalı ayna ve siyah kare ayna çeşitleri daha çok küçük ve sade alanlarda dekoratif olmasından çok gerçek amaçlı kullanım için uygun modellerdir. Aydınlatma amaçlı da kullanıma uygun olan bu ayna modelleri istenirse banyonun herhangi bir duvarına tamamen kaplanabilir. Kullanım yerleri önemli olduğu gibi aynaların kullanım şekilleri de önemlidir. Siyah ayna cam materyal ile üretildiği için daha zariftir. Temizleme esnasında sert darbelerden kaçınarak, sadece nemli bir bez ile tozunu almak yeterlidir.

Siyah Ayna Fiyatları

Siyah Ayna Fiyatları

Siyah ayna fiyatları aynanın boyutuna, çerçeve kalitesine ve çerçevede kullanılan materyale göre değişkenlik gösterir. Trendyol alışveriş sitesinin indirimli günlerini ve outlet ürünlerini takip ederek bütçenizi aşmayan fiyatlarda, zevkinize ve ev dekorasyonunuza uygun bir ayna bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bu aynaya sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Trendyol internet mağazası üzerinden beğendiğiniz bir modeli sepetinize ekleyerek güvenli alışveriş imkanından yararlanmaktır.