Marka
Avantajlı Ürünler
Materyal
Renk
Fiyat
Boyut/Ebat
Parça Sayısı
Havlu Tipi
Boyut/Ebat
Desen
Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Banyo

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Beklentilerinize Uygun Kaliteli Banyo Ürünleri Trendyol’da!

Ev dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturan banyo aksesuarları, her zevke uygun geniş bir ürün yelpazesi sunar. Banyo modelleri farklı konseptlerdeki ürünler ile değişik renk ve tasarım seçenekleri içerir. Bu alanlarda kullanılan köşe rafı seçeneklerinden diş fırçalıklara, paspas seçeneklerinden sabunluk çeşitlerine pek çok model ve aksesuar, banyo dekorasyon ürünleri arasında yerini alır. Hem işlevsel açıdan, hem de estetik bakımdan önemli bir rol üstlenen bu seçenekler, kolay temizlenebilme ve hijyeni artırma gibi özellikleriyle öne çıkar. Banyo eşyaları tercihe göre plastik, seramik, fayans, mermer, paslanmaz çelik ve ahşap malzemelerden üretilebilir. Mermer gibi özel dokular şık tasarım özellikleri sunarken, beyaz seramik ya da plastik yüzeyler banyo dekorları ile uyumlu bir çizgi izler. Ahşap, bambu gibi malzemeler ise ıslak olmayan alanlarda oldukça hoş görüntüler oluşturur. Farklı markaların birbirinden güzel ve fonksiyonel banyo ürünleri, güvenli bir şekilde satın alınabilir. Banyo seti seçenekleri içeriklerinde yer alan uyumlu ürünlerle oldukça pratik şekilde güzel bir dekorasyon oluşturulabilir. Set seçenekleri arasında duş setlerinden paspaslara, sabunluk seçeneklerinden ayna, raf setlerine pek çok ürün bulunur. Diş fırçalık, sabunluk, sıvı sabunluk gibi seçeneklerin yer aldığı sabunluk seti seçenekleri günlük hayatı kolaylaştıran bir işlev üstlenir. Diş fırçası ve sabun gibi seçeneklerin hijyenik biçimde saklanmasını sağlayan setler ile uyumlu olan pek çok eşya da vardır. Çöp kovaları, tuvalet fırçaları gibi parçalar da bulunabilir. Ofis ve işyerleri gibi toplu kullanım alanlarına uygun banyo tezgah, lavabo üstü dekorasyon ürünlerinin tercih edilmesi, hijyen açısından önem taşır. Daha küçük boyutlu olan ve duştan çok tuvalet ve lavabo kısmının bulunduğu ofis alanları için 2 ya da 3 parçalı küçük setler yeterli olabilir. Yoğun kullanımın söz konusu olduğu ofis tuvalet ve lavabolarında, çoğunlukla dayanıklı olan plastik, çelik ya da akrilik çeşitleri tercih edilir. Trenyol’un avantajlı fiyatları sayesinde alışveriş dünyasında yer alan modeller, müşterileri son derece memnun eder. Yüksek kaliteli seçenekler cazip fiyat fırsatları ile kolayca satın alınabildiğinden beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Banyo Aksesuarları

Beğeni Toplayan Banyo Aksesuarları

Sabun setleri, tercihe göre sıvı ya da katı özelliklerde satın alınabilir. Bu gibi özel parçalar, içerdiği özelliklerin yanı sıra sensörlü şekilde de imal edilebilir. Özellikle çok kişinin bulunduğu ofis gibi ortamlarda sensörlü sabunluklar, son derece hijyenik bir kullanım sağlar. Katı sabunların suyu çekerek yumuşamasını ve çirkin bir görünüm oluşturmasını engelleyen ızgaralı sabunluklar, aynı zamanda hijyen açısından da önemli bir rol üstlenir. Akrilik, plastik, seramik gibi malzemelerden üretilen sabunluk seçenekleri, hem renk hem de tasarım açısından sade ya da gösterişli olarak tercih edilebilir. Özellikle mermer ve porselen seçenekleri daha şık bir görünüm sunar. Sabunluk seti içinde yer alan parçalar, isteğe göre tek şekilde de satın alınabilir. Bunun yanı sıra set halinde almak dekoratif açıdan son derece uyumlu ve güzel bir görüntü oluşturur. Kimi tuvalet aksesuarları, sıvı sabunluk ile birlikte tuvalet fırçası ve çöp kovası gibi seçenekleri de içerir. Bunun yanı sıra bu aksesuar tasarımları üçlü setler halinde satın alınabilir. İçinde beş parçanın yer aldığı kapsamlı setlerde ise çöp kovası, katı ve sıvı sabunluk, tuvalet fırçası ve diş fırçalık gibi malzemeler bir arada yer alır. Bütünlüklü ve uyumlu bir görüntü oluşturan bu setler, sonradan kişisel tercihe göre alınabildiği gibi evin inşası sırasında da kalıcı olarak kullanılabilir. Duvara monte edilmiş sabunluk ya da diş fırçalık gibi seçenekler, mekanın genel tasarımı ile uyumlu bir görünüm sunar. Banyo çöp kovası kullanım alışkanlıklarına ve mekanın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda seçilebilir. İçinde banyo kovası bulunmayan bir set tercih edilebilir. Bunun yanında çöp kovası modelleri de bağımsız olarak seçilebilir. Bunun yanı sıra ortama uyum açısından beyaz renkler sıkça tercih edilir. Aynı zamanda dokulu mermer, paslanmaz çelik ya da özel motifli porselen setler de ön plana çıkabilir. Kullanıldığı mekanın genel renk ağırlığına ve dekorasyonuna göre daha koyu renkler ya da ahşap dokular da seçilebilir. Siyah aksesuarlar beyaz zeminlerle kontrast yaratmak ya da uyumlu bir görüntü oluşturmak için tercih edilebilir. Özellikle koyu renkli mermer dokular ile siyah aksesuarlar, uyumlu dekoratif görüntüler oluşturabilir. Bununla birlikte tuvaletlerdeki dekorasyonun önemli parçaları arasında yer alan banyo paspası, halısı seti, ferah temiz bir görünüm için büyük önem taşır. Oldukça renkli tasarımlara, değişik motiflere sahip olan paspaslar, her türlü beğeniye uygun seçenekler sunar. Yuvarlak, elips ya da dikdörtgen şeklinde olabilen paspas modelleri, mekanın genişliğine göre farklılık gösterebilir. Çoğunlukla biri büyük, biri küçük iki parçadan oluşan paspas setleri, çiçek desenlerinden geometrik motiflere, tüylü seçeneklerden ince kumaşlara sayısız tasarım ve malzeme seçeneği sunar. Tuvaletlerde kullanılmak üzere banyo kaydırmaz seçenekler de oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu gibi pek çok ürünü Trendyol’dan kolayca temin edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Banyo Malzemeleri

Dikkat Çekici Banyo Malzemeleri

Özellikle büyük alanlar için banyo tekstili ürünleri de konforlu bir seçenek olarak öne çıkar. Mekanın biçimine göre farklı ebatlarda olabilen halılar yerine, ince uzun yolluk çeşitleri de ön plana çıkabilir. Yolluk seçenekleri kaymaz tabanlı modellerden, deri ya da akrilik seçeneklere geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Bazı paspas seçenekleri kaymaz tabanlarının yanı sıra yumuşak üst kısımları ve hijyen sağlayan antibakteriyel özellikleri ile de müşterilere sunulur. Özel alanların birlikte olduğu küçük boyutlu mekanlarda ise klozet takımları paspas ya da halı işlevini üstlenebilir. Bununla birlikte banyo dekoratif süsler arasında yer alan sepetler çoğunlukla hasır, plastik gibi malzemelerden üretilerek çamaşır makinesinin hemen yanına konulur. Bazı setler içinde yer alsa da çoğunlukla kirli çamaşır sepetlerini tek olarak satın almak mümkün olur. İşlevsel ve dekoratif yönüyle öne çıkan çamaşır sepetleri, oldukça hoş tasarım seçenekleri sunar. Çamaşır sepetinin ortada görünmesini istemeyenler ise banyo dolap dekorasyon seçeneklerini kullanılır. Dolapların alt kısımlarına monte edilen ya da dolap içinde kapalı biçimde tasarlanmış kirli çamaşır sepetlerini tercih eder. Böylece sadece dolap kapağı açıldığında sepet ortaya çıkarak dışarıdan görünmez. Alanların vazgeçilmezi olana havlular için de özel askı, raf ya da dolaplar gündeme gelebilir. Özel işlemeli, desenli ve renkli havlular için banyo havluluk, şampuanlık modelleri ve askı sistemleri öne çıkar. Havluluk seçeneklerinin yanı sıra tuvalet kağıtları için de özel askı ya da mekanizmaları bulunur. Klozetin yanında yer alan tuvalet kağıtlıkları duvara monte edilebildiği gibi, fırça ve kova ile birlikte bütünlüklü setler olarak da düşünülebilir. Kimi seçeneklerde alt tarafta fırçalık ya da çöp kovası, üstte ise tuvalet kağıdı asma yeri bulunabilir. Bazı tuvalet kağıtlıkları ise alt tarafta tuvalet kağıdı depolayacak alanlar sunar. Banyo dekorasyon önerileri arasında ayrıca raflar, askılar, küçük dolaplar ve daha pek çok seçenek bulunabilir. Alanın büyüklüğü ve ihtiyaçlarına göre seçilebilen banyo malzemeleri, düzenli ve işlevsel dekorasyonlar oluşturmayı kolaylaştırır. PVC ve MDF başta olmak üzere farklı malzemeler kullanılarak üretilen seçeneklere erişebilirsiniz.

Etkileyici Yapıya Sahip Banyo Düzenleyici Seçenekleri

Etkileyici Yapıya Sahip Banyo Düzenleyici Seçenekleri

Hijyen ürünlerinden temizlik araç gereçlerine pek çok ürün, dolaplarda sağlıklı biçimde korunmanın yanı sıra estetik açıdan da olası dağınıklıkların önüne geçilmesine yardımcı olur. İç hacmi geniş olan dolaplar, çamaşır makinesinin ya da klozetin üst kısmına gelecek biçimde özel tasarımlara sahip olabilir. Yerden kazanmayı sağlayan bu özel tasarımların yanı sıra duvara monte edilmiş dolaplar da oldukça işlevsel çözümler sunar. Banyo köşeliği seçenekleri ya da köşe dolapları da oldukça fonksiyonel kullanım alanları sağlar. Banyo dekorasyon rafları, lavabo aynasının etrafında yer alabildiği gibi duş bölümü için de paslanmaz çelik raf sistemleri tercih edilebilir. Banyo rafları, suya ve neme dayanıklı malzemeden üretilerek uzun ömürlü kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Banyo organizer seçenekleri duş bölümünde sabun, şampuan, saç kremi gibi seçeneklerin kolay erişilebilir biçimde saklanmasını sağlar. Duvara monte olarak kullanılabilen ya da duşakabine asılı şekilde tercih edilen özel raflar, pratik kullanım özellikleriyle öne çıkar. Banyo düzenleyici ürünler, yerde ya da duvara monte halinde kullanılan küçük raflardan klozet ya da çamaşır makinesi üzerine konulan organizer çeşitlerine kadar geniş bir model yelpazesi sunar. Raflar ve dolaplar ile birlikte ayna tasarımları da büyük önem taşır. Çoğunlukla birlikte düşünülen bu seçenekler, aynı ürün içinde raf, ayna ve dolap seçeneğini bir arada sunar. Banyo dekorasyon aksesuar çeşitleri arasında başta yer alan aynalar, farklı büyüklük ve tasarım seçenekleri ile öne çıkar. Hem aynaların estetik görünmesini sağlamak hem de daha net bir görüş oluşturmak için kullanılan LED lambalar, görsel açıdan etkileyici ve fonksiyonel çözümler sunar. Ayna seti seçenekleri raflar, kapaklı dolaplar ve ayna sistemleri ile birlikte duvara monte edilebildiğinden estetik alan oluşturabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Banyo Takımları

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Banyo Takımları

Banyo takımı seçenekleri içinde özel bir yere sahip olan armatürler de hem işlevsel hem estetik açıdan büyük önem taşır. Batarya ve musluk modelleri, pratik kullanım özellikleri ve dış görünümleri ile öne çıkar. Spiralli batarya yarı yarıya su tasarrufu sağlama özelliği ile öne çıkarken, gelişmiş duş başlıkları sayısız seçenek sunar. Evye ve lavaboların yapısı, malzemesi ve büyüklüğü de mekanın durumuna göre değişik tasarım seçenekleri sunabilir. Lavabolar, dolapların bir parçası olarak düşünülebileceği gibi tamamen bağımsız özel tasarımlar da yapılabilir. Lavabolar gibi duş bölümleri de özel tasarımlar ve detaylar içerir. Duşakabin bölümleri işlevsel açıdan büyük kolaylık sağlarken, küvetli alanlarda da özel dekoratif süslemeler yapmaya imkan tanır. Akrilik malzemeden üretilen duşakabin, duş teknesi ve benzeri ürünler hoş görünümleri yanında kolay temizlenmeleri ile de tercih edilir. Banyo dekorasyon tasarımları ise farklı noktalarda görsel açıdan önemli işlevler üstlenir. Kurutulmuş çiçekler, çeşitli koku seçenekleri, tablolar ya da dekoratif objelerden oluşan banyo dekorasyon modelleri, daha keyifli yaşam alanları için vazgeçilmez özellik taşır. Çöp kovaları, elle dokunmamak için pedallı modellerden seçilebildiği gibi, kapaklı ya da kulplu modeller de tercih edilebilir. Tuvalet setleri arasında daha fazla parça içeren komplike setler de mevcuttur. Ancak çoğunlukla 4 ya da 5 parçalı setler yoğun olarak tercih edilir. Banyo süsleri arasında küçük biblolardan duvara asılan çiçeklere sayısız model bulunur. Kokusuyla öne çıkan ve sürekli bir ferahlık sağlayan banyo süsleme aksesuarları da ikili işleviyle büyük ilgi görür. Süsler arasında giderleri kaplayacak cam ya da seramik panolardan, farklı malzemelerden üretilmiş objelere pek çok model bulunur. Giderler için özel olarak tasarlanan banyo süsleri modelleri kötü görüntülerin önüne geçtiğinden dekorasyonlarınıza ferahlık katabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Öne Çıkan Banyo Aksesuarları

Kullanışlı Özellikleriyle Öne Çıkan Banyo Aksesuarları

Banyolarda kullanılacak ürünlerin ıslanmaya ve neme karşı dayanıklı, küf oluşumuna karşı dirençli olması büyük önem taşır. Uzun ömürlü bir kullanım alınacak ürünlerin özelliklerinin bu açıdan incelenmesi tavsiye edilir. Özellikle metal ve ahşap aksesuarların seçiminde zaman içinde yaşanabilecek sorunlara karşı dikkatli olunması gerekir. Ahşap banyo aksesuar seti başta olmak üzere bu alanlarda kullanılan ürünlerin düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Uzun yıllar işlevsel biçimde kullanabilmek ve gereken hijyenin sağlanması için özenli biçimde temizlik yapılması, tekstil ürünlerinin kısa aralıklarla yıkanarak dezenfekte edilmesi tavsiye edilir. Duş seti ürünlerinin de sürekli suya ve kirece maruz kalması nedeniyle sistemli olarak temizlenmesi gerekir. Virüs, mikrop gibi mikroorganizmalara, küf oluşumuna ve kireçten kaynaklı lekelere karşı sağlık açısından da düzenli bir bakım tavsiye edilir. Banyo gereçleri ve ürünlerinin düzenli temizlenmesi hijyenin yanı sıra uzun ömürlü kullanım için de büyük önem taşır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş, dayanıklı ürünler, sistemli bir bakım ile uzun yıllar ilk günkü performans ile hizmet verebilir. Büyük alanlar için tasarlanmış endüstriyel ürünler, oldukça popüler modeller olarak öne çıkar. Uygun setler halinde satışa sunulan bu modellerin içinde diş fırçası ve macun için özel bölme, sıvı sabun kullanımı için tasarım çeşitler ve diğer gerekli gereçler yer alır. Hem ofislerde hem de evlerde farklı ve özgün bir görünüm sunan özel set ve takımlar, kolayca temizlenebilir ve dekoratif özellikleriyle göz doldurur. Kalabalık evlerin yanı sıra ofisler, kafeler ve çok fazla insanın kullanıldığı tuvaletlerde el kurutma makineleri, özel üfleme başlıkları, saç kurutma makinesi tutucu gibi ürünler de yer alabilir. Bu gibi yerlerde banyo duvar dekorasyon ürünleri de son derece dikkat çektiğinden kullanışlı deneyim elde edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ve Kaliteli Tasarımlar

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ve Kaliteli Tasarımlar

Büyük alanlar için tasarlanmış her türlü aksesuar, dolap, süs, paspas ve diğer gereçler avantajlı alışveriş koşulları ile satın alınabilir. Banyo dekorasyon fiyatları kullanılan malzemeye, büyüklüğe, işçilik özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Mermer ya da el yapımı porselen gibi modeller avantajlı fiyatlarıyla müşterilere hitap eder. Plastik, akrilik ya da paslanmaz çelik ürünler de oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulur. Yüksek kaliteli malzemeden yapılan ürünler, su ve neme dayanıklı olduğu için uzun ömürlü bir kullanım sunar. Böylelikle uzun vadede bütçe açısından avantajlı hale gelir. Başta mermer, seramik, paslanmaz çelik ve akrilik ürünler olmak üzere her türlü araç gereç ve banyo dekorasyon objeleri rahatlıkla bulunabilir. Özel sabunluk setlerinden paspas modellerine, klozet kapağı ürünlerinden duş setlerine tüm ihtiyaçları kolayca bulmanız mümkündür. Farklı dekoratif banyo ürünleri stillere ve mekan büyüklüklerine uygun olarak kolayca bulunabilir. Ayrılan bütçeye uygun olacak biçimde her türlü ürüne rahatlıkla ulaşılabilir. Yüksek malzeme kalitesi ve ince işçilik ürünlerinin makul fiyatlarla satın alınmasını mümkün kılan Trendyol, dönemsel kampanyalarla makul fiyat fırsatları sunar. Özel indirimler sayesinde oldukça kullanışlı ve lüks ürünler dahi son derece cazip fiyatlarla kolayca satın alınabilir. Farklı kategorilerdeki ürünler ve sezon sonu model seçenekleri de oldukça kaçırılmayacak fiyat seçenekleri sağlar. Askılar, sabunluklar ya da diş fırçalıklar da bu grup içerisinde yer alabilir. Bütünlüklü setler içinde özel aydınlatma sistemleri de bulunabilir. Lamba içeren ve çoğunlukla lavabonun etrafına monte edilen bu tip gelişmiş setler, dekorasyona ana rengini vererek son derece estetik tasarımlar oluşturur. Set dışında da suya ve nemli ortamlara karşı koruma özelliği bulunan lamba seçenekleri tercih edilebilir. Banyo ürünleri markaları fiyatlarına Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Banyo Ürünleri Nereye Konur?

Banyo ürünleri banyoda kullanılan diğer eşyaların yanı sıra kullanışlı bir şekilde düzenlenmelidir. Banyoda banyo dolabı, banyo tezgahı, banyo rafı veya banyo dolapları gibi çeşitli depolama seçenekleri bulunur. Banyo ürünlerinin kolayca erişilebilir olması ve banyo alanını düzenli tutmak için uygun bir şekilde depolanması önemlidir. Banyo rafları, banyo dolapları, banyo şampuanlık ve duvar askıları gibi çeşitli depolama çözümleri banyo ürünlerinin organize bir şekilde depolanmasına yardımcı olur. Banyo dolapları, banyo ürünlerinin düzenli bir şekilde saklanması için idealdir. Banyo rafları, sık kullanılan ürünleri yakın tutmak için kullanışlıdır. Duvar askıları, havlu gibi öğeleri asmak için uygun bir yer sağlar. Banyo ürünleri, banyoda kullanımı kolay ve düzenli bir şekilde saklanması gereken eşyalardır. Dolayısıyla depolama çözümlerinin düzenli bir şekilde temizlenmesi ve düzenlenmesi de önemlidir.

Banyo Ürünleri Kullanışlı Mıdır?

Banyo ürünleri, günlük kişisel bakım rutininde önemli bir rol oynar. Aynı zamanda son derece kullanışlıdır. Banyoda kullanılan sabun, şampuan, diş fırçası, diş macunu, tıraş bıçağı, saç kurutma makinesi ve benzeri ürünler hem sağlıklı hem hijyenik bir yaşam için gereklidir. Ayrıca banyo ürünleri banyoda düzen ve temizlik sağlar. Uygun bir şekilde depolandığında banyo ürünleri daha kolay erişilebilir hale gelir ve banyo alanında düzenli bir görüntü oluşturur. Bu da banyo alanında daha rahat ve keyifli bir deneyim sağlar. Banyo ürünleri aynı zamanda kişisel zevklerimize ve ihtiyaçlara göre farklı stil ile boyutlarda mevcuttur. Bu sayede banyoyu kendi tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre dekore etme imkanı sunar. Sonuç olarak banyo ürünleri kullanışlıdır. Aynı zamanda kişisel bakımımızda önemli bir yere sahiptir. Ayrıca doğru şekilde depolandıklarında banyo alanında düzen ve temizlik sağlar.

Banyo Ürünleri Nelerdir?

Banyo ürünleri, kişisel bakım ve temizlik için kullanılan pek çok farklı ürünü kapsar. Bunlar arasında şampuan, saç kremi, duş jeli, nemlendirici krem, güneş kremi, saç kurutma makinesi, saç şekillendirici ürünler, havlu, bornoz, terlik, banyo aksesuarları, banyo paspası, tuvalet fırçası, lavabo temizleyici, banyo temizleyici ve klozet temizleyici bulunur. Aynı zamanda banyo bataryası da bu ürünler arasında yer alır. Ayrıca banyo aynası modelleri de her dönem dikkat çeker. Bu ürünlerin bazıları banyoda saklanırken bazıları da her kullanım sonrası yerine konulmalıdır. Banyo ürünleri, günlük kişisel bakım rutinimiz için önemlidir. Banyoda düzenli bir şekilde saklanması ve depolanması gerekir.