placeholder
"

Teknotel

" araması için 605 sonuç listeleniyor

Teknotel Banyo Askısı Modelleri ile Banyodaki Kolaylık

Yaşam alanlarında Teknotel krom şıklığı ile çok daha zarif çok daha kibar evlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli krom malzemelerden üretilmiş yüzlerce ürün ile her ihtiyacınızı modern ve tasarım harikası malzemelerle karşılayabilirsiniz. Banyonuzda, mutfağınızda, hatta gardırobunuzda dahi yer verebileceğiniz birçok kurum ürün bulunmaktadır. İşlerinizi çok pratik yapabileceğiniz düzenleyici olarak dahi kullanabileceğiniz ürünler birbirinden kullanışlı ve cazip modellerle kullanıcılarına sunulmaktadır. Banyo, mutfak ve çeşitli bölgelerdeki eşyaların sistematik ve düzenli olabilmesi için geliştirilmiş yüzlerce ürün bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde eşyalarınızın rahatlıkla konumlandırılmış şeklinde ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri koyabileceğiniz alanlara sahip olabilmeniz kolaylaşmaktadır. Krom olması nedeniyle neme karşı da dayanıklı olması büyük avantajları da beraberinde getirmektedir. Krom malzemeli ışıklar parıldayan ışıltısı farklı renklerde olabilmesi, dayanıklı olabilmesi kir ve pas tutmayan özellikleri ile evinizin bütün alanlarında yer verebileceğiniz mükemmel tasarımlar bulunmaktadır. İstenilen her yere kolaylıkla taşınabilmesi, suya karşı dayanıklı olması, fiyat bakımından uygun olması nedeniyle krom ışıklı Teknotel ürünleri tercih edilebilmektedir. Teknotel ürünleri için mutfağınızda yer açabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı alanlarda kullanılabilecek yüzlerce ürüne sahiptir. Tüm ürünlerinde kullanım kolaylığı alandan tasarruf pratiklik gibi birçok farklı özellik taşımaktadır. Taşıdığı özellikler sayesinde düzeni seven insanlar için ekstra düzen sağlayabileceğiniz bir yapıyı ortaya çıkarabilmektedir. Farklı modeller ve boyutlarda bulaşıklı, banyo rafı, kağıt havluluk, tuvalet kağıtlığı gibi çeşitli ürünler ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Her bütçeye uygun olan ürüne düzenli ve özel görünümü sağlayacak ışıklara sahiptir. Yaşam standartlarınızı yükseltmeye de yardımcı olacak bu üründen sizi her zaman için tasarımda bir adım öne götürecek kullanışlı ürünlerdir. Kendiniz, sevdikleriniz ve sevdiklerinizin yaşam alanları içinde rahatlıkla seçebileceğiniz bütçe dostu fiyatlarıyla yaşam kalitesini artırabileceğiniz ürünlerdir. Teknotel ürünleri genellikle ıslak zeminler için idealdir. Ancak dilerseniz Teknotel çöp kovası gibi modellerle farklı alanlarda da kullanabileceğiniz mükemmel tasarımlı Teknotel ürünlerini bulabilirsiniz. Teknotel bütün ürünlerinde pratik bir imalatı söz konusu etmektedir. Bütün ürünlerin de çok az bir malzeme ile yıllar boyu dayanabilen ve çevre şartlarına karşı kendini koruyabilen özellikler benimsenmektedir. Farklı kalınlıklarda krom teller ile üretilen ürünlerin tamamında estetiklik ve alanda alanında olmayan tasarımlar tercih edilmektedir. Sizlerde krom malzemeler tercih ederek alandan tasarruf edebilir, şık bir görünüm elde edebilir çok daha ekonomik şartlarla evinizi dekore etme şansı elde edebilirsiniz.

Mutfaklarda Krom Kullanımı

Mutfaklarda Krom Kullanımı

Krom tellerden üretilmiş malzemelerin çeşitli bölgelerinde kullanılabilmesi hem pratik hem de dekoratif açıdan oldukça önemlidir. Çeşitli özelliklerde birçok krom malzeme evinizin her ortamında birçok farklı ihtiyacınıza hitap edebilmektedir. Teknotel bulaşıklık ile bulaşıklarınızın hijyenik şartlarda kurumasını sağlarken aynı zamanda dekoratif bir görüntüye de sahip olabilmesinin sağlayabilirsiniz. Paslanmaz kromdan üretilmiş farklı büyüklüklerde bulaşıklı modelleri ile yıllar boyu kullanabileceğiniz ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Günümüzde birçok evde tercih edilen bulaşıklı ürünleri arasında yer alan birçok farklı modeli sizler de tercih edebilirsiniz. İsteğinize göre krom olabileceği gibi farklı renk boyalar ile evinizin dekorasyonunu tamamlayacak ürünleri de yine Teknotel ürünleri arasında bulabilirsiniz. Az yer kaplayan ancak birçok mutfak eşyanızı alabilecek bulaşıklık haricinde de mutfakta kullanabileceğiniz daha birçok farklı ürün bulunmaktadır. Teknotel tek katlı bulaşıklık çeşitleri ile bulaşıklarınızı az olması durumunda çok az yer kaplayarak kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Krom şıklığını sunan ürünleri mutfaklarınızda birer düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz. Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra kurutmak amacıyla kullanabileceğiniz bulaşık telleri arasınlar kalite ve uzun ömürlülük olan ilk sırayı alan Teknotel ürünlerini sizler de tercih etmelisiniz. Teknotel mutfakta kullanabileceğiniz birçok ürünü üstün paritelerde üretmektedir. Teknolojisi sayesinde mutfağınızda her türlü renge uyum sağlayabilmesi mümkündür. Oluşturacağınız kombinlerin tamamlayıcısı olarak da yine kurum ürünleri tercih edebilirsiniz. Teknotel’in kullanım kolaylığı sağlayan birçok ürünü ile sizlerde parlak metal şıklığını yaşam alanlarına kazandırabilirsiniz. Teknotel bulaşık sepeti modelleri ile raf üzerine yahut mutfak dolabı içerisinde bulaşıklarınızı hijyenik şartlarda konumlandırma bilirsiniz. Hem güzel hem de hijyeni bu sayede sağlayabilirsiniz. Yalnızca bulaşık sepeti ile yetinmeyen marka daha birçok alanda daha birçok malzeme üretimi gerçekleştirmektedir. Tekno tel sebzelik modelleri ile mutfaklarınızda uygun koşullarda sebze saklayabilmeniz mümkündür. Kullanım kolaylığı ve şık tasarımı sayesinde mutfağınıza mükemmel bir ambiyans oluşturacak bu ürünleri aynı zamanda mutfak dolapları içerisinde yahut buzdolabı içerisinde de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile tüm ortamlara uyum sağlayabilecek renkte ve tasarımda mutfak ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle sebzelik çeşitleri hava alabilen yapısı sayesinde sebzelerin izin çok daha uzun süreler kolaylıkla saklanabilmesinin sağlamaktadır. Hem içeride hem dışarıda meyvelerini de saklayabilecek mükemmel alanlar olarak karşımıza çıkan bu ürünleri farklı amaçlarla da kullanabilmek mümkündür. Ayrıca; Teknotel kağıt havluluk ve Teknotel 2 katlı duşakabin rafı seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Teknotel Teknolojisiyle Şık Banyo Dekorasyonları

Teknotel Teknolojisiyle Şık Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonları içerisinde fayanslardan aydınlatmalara ve kullanılan eşyalara kadar birçok unsur önemlidir. En çok banyo içerisinde kullanılan ürünler daha çok dikkat çekmektedir. Banyo rafları, tuvalet kağıtlığı, havluluk gibi birçok farklı ürün küçük olsa da banyolarının dekorasyonunu inanılmaz derecede etkilemektedir. Teknotel banyo rafı ile oluşturacağınız ambiyans modern ve çağdaş bir çizgiyi yansıtacaktır. Yalnızca görüntü itibariyle güzel durması değil aynı zamanda dayanımı ile birçok ürünü düzenli bir şekilde bu alanlarda muhafaza edebilmeniz mümkündür. Krom yapısı sayesinde sudan nemden kirden etkilenmeyen bir yapıya da sahiptir. Bu sayede zarar görür endişesi dahi yaşamadan dilediğiniz gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Teknotel 3 katlı duşakabin rafı genellikle en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Farklı ölçülerde ve farklı tasarımları bulunmaktadır. İsteğinize göre üçgen, kare veya dikdörtgen farklı boyutlarda da olabilen tasarımlara sahiptir. Tel yapısı sayesinde üzerine koymuş olduğunuz malzemelerin rahatlıkla yıkanabilmesi ve kuruması sağlanmaktadır. Sudan etkilenmediği için hem ıslak hem de kuru malzemelerinizi gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz. Banyo içerisinde oluşturdu şık görünümü nedeniyle günümüzde neredeyse banyoların yüzde 90'ında Teknotel duş rafı tercih edilmektedir. Siz ve yaşam alanlarınızda ki dekorasyon kalitesini arttırmak için siyah, beyaz, metalik krom rengi Teknotel banyo ürünlerini tercih edebilirsiniz. Teknotel ürünleri banyo ve mutfaklarda şık görünümlerinin dışında pratik olarak montajının yapılması ile da bilinmektedir. Örneğin Teknotel tuvalet kağıtlığı basit yapısı ile yalnızca 2 vida kullanarak montajını yapabileceğiniz bir üründür. Matkap kullanmayı bilen herkesin kolaylıkla montajını yapabilmesi mümkündür. Montajını yaparak ömür boyu kullanabilirsiniz. Matkap kullanmayı bilmeyenler ve farklı dekorasyon seçeneklerinden faydalanmak isteyenler için de daha kolay montajı yapılabilen ürün modelleri bulunmaktadır. Teknotel vakumlu tuvalet muhteşem görünümünü ve pratik kullanımının yanında pratik olarak montajı yapılabilen bir üründür. Kullanmayı bilmeyenler için vakum teknolojisi ile sağlam ve kolay sabitleme işlemi yapılabilir. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin kolaylıkla ürünü sabit diyebilmesi mümkündür. Teknotel vakumlu banyo rafı tercihi de sunmaktadır. Yaşam alanlarınıza kolaylıkla montajını yapabileceğiniz bu ürünler sayesinde kırmadan delmeden ve ortalığı pis etmeden montajını yapabilme şansına sahipsiniz. Aynı zamanda vakumlu yapısı sayesinde dilerseniz yerini değiştirmek istediğinizde de kolaylıkla yer değişikliği yapabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda özellikle az yer kaplayan ürünlere olan merak çok daha fazladır. Küçük alanlarda da hacimsiz ürünlerin kullanılması ortamın daha büyük görünmesi ve şık olması için çok etkilidir. Tercih edilen bu ürünler aynı zamanda kullanışlı olduğunda ev ahalisi için ciddi manada faydalı olabilmektedir. Teknotel havluluk, Teknotel sabunluk, tekno tel ayaklı banyo aksesuarları gibi birçok çeşidi ile sadeliği ve şıklığı yakalayan trend modellere sahiptir. Bu sayede en özel alanlarınızda, evlerinizde banyo ve tuvalet deliğinde, mutfaklarda, iş yerlerinizde ve daha birçok yerde kullanabileceğiniz göz alıcı ışıkla sahip ürünler bulabilmek mümkündür. Üstelik Teknotel vakumlu banyo aksesuarları sayesinde banyolarınızda herhangi bir tadilata, kırılmaya delim işlemine gerek duymadan pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Yalnızca banyolarınızda değil Teknotel vakumlu havluluk ve benzeri modelleri aynı zamanda mutfaklarınızda veya tuvaletlerinizde de fayans üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı renk ve kalınlık gibi detay seçebileceğiniz ürünler ile hem ortamın dekorasyonunu uyum sağlanabilmesi hem de çok daha uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerin seçilebilmesi mümkündür. Sizlerde tekno-tel teknolojisini yaşam alanlarınıza kazandırarak alandan tasarruf edebilir, modern çizgilerle donatılmış alanlara sahip olabilirsiniz. Metalin şıklığını hem taş görünümlü mekanlarda hem ahşap görünümlü mekanlarda hem de granit yüzeylerde çok daha etkili hissedebilirsiniz. Geniş aileler için dar küçük ve hacimsiz görünümü ile çok daha fazla ürünün alınabilmesi ne yardımcı olmaktadır. Tekno tel sebzelik çeşitleri ile sizlerde geniş ailenize uygun sebzelikleri seçebilirsiniz. Tek katlı modelleri tercih edebileceğiniz gibi ailenizin büyük olmasına bağlı olarak Teknotel 4 katlı çekmeceli sebzelik modelleri ile de hem pratik kullanım sağlayabilir hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde sizlerde yaşam alanlarınızın tümünde metalin şartlarını kromun dayanıklılığını ve hacimsiz ev aksesuarları ile alanın ferahlığını kullanabilirsiniz. Dünya genelinde banyo ve mutfak aksesuarları arasında ilk sırayı alan krom aksesuarlar ile sizlerde dünya standartlarında yaşam alanlarınızı dekora edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş aileler için Teknotel 3 katlı banyo rafı tercih edebileceğiniz gibi daha küçük olması için Teknotel 2 katlı b rafı da tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda benzersiz tasarımlara imza atmak için Teknotelin sayısız ürünlerinden tercih yapabilirsiniz. Teknotel ömür boyu paslanmaz garantisiyle sunmuş olduğu ürünleri ıslak zeminlerde en ağır şartlarda ömür boyu kullanılmasını garanti etmektedir. Sizlerde özellikle pas ve benzeri rahatsız ediyor durumlarla karşılaşmamak için geliştirilmiş krom teknolojisinden faydalanabilirsiniz. Üstelik yalnızca metalik renkler değil beyaz siyah parlak veya mat renkleri ile birçok farklı avantajı tercih ederek yaşam alanlarınıza benzersiz dekoratif çözümler ile süsleyebilirsiniz. Mutfaklarınızda bir gün banyo ve tuvaletler evinizde kullanabileceğiniz ürünlerin yanı sıra gardıroplarınız da çok fonksiyonlu askılıkları da kullanabilirsiniz.

Islak Zeminlerde Ömürlük Estetik

Islak Zeminlerde Ömürlük Estetik

Islak zeminler olarak adlandırılan tuvalet banyo ve mutfak sürekli olarak su ve nem kaynağıdır. Bu alanlarda kullanılacak mobilyaların suya, buhara neme dayanıklı olması gerekmektedir. Aşırı nemli mutfaklarda ve banyolarda kullanılan birçok ürün zarar görmektedir. Örneğin banyolardaki banyo dolapları kalitesiz olması veya sürekli olarak süre maruz kalması zaman içerisinde kabarmasına ve çürümesine neden olmaktadır. Ahşap olarak tercih edilen banyo rafları yine aynı duruma maruz kalarak tükenebilmektedir. Bu nedenle suya maruz kaldığında dahi hiçbir kötü etki oluşturmayacak kolaylıkla eskiyip yıpranmış ayacak ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Teknotel banyo aksesuarları pratik ve dayanıklı yapıları sayesinde banyolardaki ıslak zeminlerde veya olumsuz durumlardan etkilenmemektedir. Bu sayede banyo ve diğer ıslak zeminlerde gönül rahatlığıyla yıllar boyu kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda yanınıza dayanıklılık yönünden değil aynı zamanda estetik görünümü ve farklı renk seçenekleriyle de kullanıcıların gönlünü fethetmektedir. Özel tasarım birçok farklı ürün bulunmakta olup kullanım alanlarındaki ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilmeniz mümkündür. Özellikle mat siyah renkleri ile bulunduğu ortama ekstra bir ağırlık ve modern hava katan teknotel ürünlerini sizler de her ortamda tercih edebilirsiniz. Banyolarınızda şampuan ve sabunlar ve yanı sıra lif ve kişisel bakım ürünlerine düzenli bir şekilde koyabileceğiniz banyo raflarını teknotel garantisi ile satın alabilirsiniz. Ancak yalnızca banyolar için sınırlı kalmayan tek nokta daha birçok ürününü evinizin farklı ortamlarında kullanabilirsiniz. 8 farklı renk seçeneği ile ortam ambiyansını canlandıracak farklı alternatifleri de seçebilirsiniz. En çok kullanılan parlak metalik ürünler yine her ortamda kolaylıkla raf kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Birçok üründen matkap gerekmeksizin vakum teknolojisi veya yapıştırma teknolojisi ile ürünün fayansa yapıştırılabilmesi mümkündür. Aynı zamanda teknotel dolap kapağına geçmeli askı aparatları sayesinde herhangi bir alanı delmeden kırmadan yapıştırma veya bakım işlemi olmadan kolay kurulum imkanı da bulunmaktadır. Böylece sizlerde dolaplarınız da raf ve havlu asmak için askı aparatlarını tercih ederek pratik kullanım imkânlarından faydalanabilirsiniz. Mat renkleri vermiş olduğu model mimari yaklaşımı da yakalayarak dilediğiniz ortamda dilediğiniz şıklığı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Islak zeminler olarak adlandırılan tuvalet banyo ve mutfak sürekli olarak su ve nem kaynağıdır. Bu alanlarda kullanılacak mobilyaların suya, buhara neme dayanıklı olması gerekmektedir. Aşırı nemli mutfaklarda ve banyolarda kullanılan birçok ürün zarar görmektedir. Örneğin banyolardaki banyo dolapları kalitesiz olması veya sürekli olarak süre maruz kalması zaman içerisinde kabarmasına ve çürümesine neden olmaktadır. Ahşap olarak tercih edilen banyo rafları yine aynı duruma maruz kalarak tükenebilmektedir. Bu nedenle suya maruz kaldığında dahi hiçbir kötü etki oluşturmayacak kolaylıkla eskiyip yıpranmış ayacak ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Teknotel banyo aksesuarları pratik ve dayanıklı yapıları sayesinde banyolardaki ıslak zeminlerde veya olumsuz durumlardan etkilenmemektedir. Bu sayede banyo ve diğer ıslak zeminlerde gönül rahatlığıyla yıllar boyu kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda yanınıza dayanıklılık yönünden değil aynı zamanda estetik görünümü ve farklı renk seçenekleriyle de kullanıcıların gönlünü fethetmektedir. Özel tasarım birçok farklı ürün bulunmakta olup kullanım alanlarındaki ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilmeniz mümkündür. Özellikle mat siyah renkleri ile bulunduğu ortama ekstra bir ağırlık ve modern hava katan Teknotel ürünlerini sizler de her ortamda tercih edebilirsiniz. Banyolarınızda şampuan ve sabunlar ve yanı sıra lif ve kişisel bakım ürünlerine düzenli bir şekilde koyabileceğiniz banyo raflarını Teknotel garantisi ile satın alabilirsiniz. Ancak yalnızca banyolar için sınırlı kalmayan tek nokta daha birçok ürününü evinizin farklı ortamlarında kullanabilirsiniz. 8 farklı renk seçeneği ile ortam ambiyansını canlandıracak farklı alternatifleri de seçebilirsiniz. En çok kullanılan parlak metalik ürünler yine her ortamda kolaylıkla raf kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Birçok üründen matkap gerekmeksizin vakum teknolojisi veya yapıştırma teknolojisi ile ürünün fayansa yapıştırılabilmesi mümkündür. Aynı zamanda Teknotel dolap kapağına geçmeli askı aparatları sayesinde herhangi bir alanı delmeden kırmadan yapıştırma veya bakım işlemi olmadan kolay kurulum imkanı da bulunmaktadır. Böylece sizlerde dolaplarınız da raf ve havlu asmak için askı aparatlarını tercih ederek pratik kullanım imkânlarından faydalanabilirsiniz. Mat renkleri vermiş olduğu model mimari yaklaşımı da yakalayarak dilediğiniz ortamda dilediğiniz şıklığı kendiniz oluşturabilirsiniz. Teknotel birçok farklı modelle ev mobilyaları alanında ciddi ürün yelpazesine sahiptir. Teknotel tuvalet kağıt havluluk, tuvalet kağıtlığı, sabunluk, banyo rafı, havluluk, çok amaçlı raf, bulaşıklık, sebzelik, çöp kovası, sebze standı, peçetelik, kıyafet askılığı, kaşıklık, askılık gibi birçok farklı modele sahiptir. Yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok aksesuar model tarzları ile üretilmekte olup ömür boyu kullanım garantisi ile satışa sunulmaktadır. Paslanmaz özelliği sayesinde sizlerde hijyenik şartlarda uzun yıllarca kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm ürünlerde 8 farklı renk seçeneği sunan markanın yaşam alanlarıyla uyan renklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Hem mat renklere hem de parlak renklere sahip olan marka yaşam alanlarınıza uyacak ve zevkinize hitap edecek birçok farklı tasarımı da bünyesinde bulundurmaktadır. Model konusunda oldukça fazla çeşitliliğe sahip olan markanın birçok ürününü en uygun fiyatlarla satın alabilme şansına da sahipsiniz. Dayanıklı yapısı, sıra dışı tasarımlarıyla banyonuz, tuvaletiniz ve mutfağınız için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz geniş ürün kategorisine sahiptir. Hem dekoratif hem de pratik yapısı sayesinde kullanım alanlarınızda size çok daha rahat kullanım imkanı sağlamaktadır. Teknotel ürünleri kendi arasında birçok farklı özelliğe sahiptir. Tasarım anlamında farklı ölçüler ile üretilmekte olduğu için alanınızın ölçülerine göre ürünü bulmak oldukça kolaydır. Teknotel vakumlu sabunluk ve diğer vakumlu banyo ürünleri sayesinde matkap gerektirmeyen kolay sabitleme teknolojisine de sahiptir. Bu sayede yaşam alanlarınıza herhangi bir zarar vermeden ürünleri sabitleyerek kullanabilmeniz mümkündür. Vakumlu olarak köşe rafı modelleri, sabunluklar, havluluklar, tuvalet kağıtlıkları gibi bir çok farklı ölüm bulabilirsiniz. Altın ve krom, alüminyum, metal renklerinde parlak veya mat alternatifleri ile yaşam alanlarınıza uyan dilediğiniz seçeneği yapabilirsiniz. Teknotel dolap içi çöp kovası gibi pratik çözümlerle tasarlanmış modern ve kullanışlı ürünleri de tercih ederek yaşam alanlarınızın yaşam standartlarını arttırabilirsiniz. Teknotel ürünleri sınıfının en başarılı tasarımlarına sahip olduğu uygun fiyatlarıyla da müşterilerin gönlünü fethetmektedir. Sizlerde uygun fiyatlı birçok farklı tasarımı Trendyol sayfasından keşfederek kolaylıkla satın alabilirsiniz.