"

Siyah Banyo Paspası

" araması için 3878 sonuç listeleniyor

Siyah Banyo Paspası Modelleri ile Şık Banyo Dekorasyonu

Evlerde banyo dekorasyonlarında en çok kullanılan ürünlerden biri banyo paspas takımlarıdır. Banyo paspasları genellikle 3, 5 ve bazen de 2 parçadan oluşur. Farklı kombin halinde satılan bu modellerin yanı sıra özellikle küçük banyolarda iki parça halinde olan siyah banyo paspas modelleri de kullanılabilir. Seçilen banyo paspasının modeli kadar rengi de önemlidir. Banyo zemininiz ya da fayanslarınız ne renk ya da ne model olursa olsun siyah banyo paspası her zemine uyum sağlarken aynı zamanda siyah renginin asaleti ile banyonuzun modern bir görünüme sahip olmasına da yardımcı olur.

Siyah Banyo Paspası Modelleri

Siyah Banyo Paspası Modelleri

Birbirinden farklı modellere sahip olan siyah banyo paspas takımı genellikle klozet altı, banyo kapı önü ve banyoların orta kısmına konan parçalardan oluşur. Tercihe göre bu üç parça yerine tek parça olarak kullanılan siyah banyo halısı modelleri de mevcuttur. Bu modeller, banyolarda şık bir görüntü sağlamalarının yanı sıra temizlik açısından da oldukça kullanışlıdır. Banyo paspas seçiminde model dışında aranan farklı kriterlerde vardır. Örneğin paspasın üzerine ıslak ayakla basıldığında kaymaması ve suyu hemen emen kumaş özelliğine sahip olması önemlidir. Siyah banyo paspas seti üretimi sırasında suyu hemen emme özelliği olan koton ve polyester kumaşlar tercih edildiği gibi bazı modellerinin altında kaymaz dot keçe, bazı modellerinde ise latex taban kullanıldığından ıslak zeminlerde kayma sorununa yol açmaz. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak tasarımları bulunan siyah peluş banyo paspası leke tutmaz kumaş özelliğinde olduğu için temizliği de bir hayli kolaydır. Elde rahatlıkla yıkanabileceği gibi çamaşır makinelerinde de pratik bir şekilde yıkanmaya elverişlidir. Yaklaşık 20 mm kalığında olan bu peluş siyah banyo paspasları, ayağınızın altında yumuşak bir konfor hissi verdiği gibi yıkandığında hemen kuruma özelliği sayesinde kullanıcısına temizlik konforu da yaşatır.

Siyah Banyo Paspası Kullanımı

Siyah Banyo Paspası Kullanımı

Antibakteriyel ve antialerjik özelliğe sahip olan siyah banyo paspası yuvarlak modelleri genellikle küçük banyolarda tek parça olarak kullanıma uygundur. Ayrıca bu yuvarlak paspas modelleri banyonuzun estetik bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Banyoların ayrılmaz parçası olan bu paspasların bazı modelleri 5’li olarak tasarlanmış olduğundan, geniş banyoların daha şık bir görünüm kazanmasını da sağlar. Siyah banyo paspası klozet kapak üstü, banyo kapı girişi, klozet alt çevresi, orta paspası ve duşakabin önü olmak üzere beş parçadan meydana gelir. Siyah banyo paspası model seçiminde önemli olan diğer bir kriter ise banyodaki diğer ürünler ile uyum sağlamasıdır. Örneğin siyah banyo dolabı ve siyah paspas ile banyonuzda istediğiniz şık görünümü elde edebilirsiniz. Ev dekorasyon uzmanlarının moda anlayışı ile tasarlanan siyah banyo paspas modellerinin bazıları, içerisinde kırık beyaz ve krem gibi renk tonlarını da barındırır. Siyah banyo paspaslarındaki bu renk geçişleri, banyo dekorasyonunda daha uyumlu bir hava oluşturmanızı kolaylaştırır. Üzerinde rahatlıkla hareket edebileceğiniz bu paspas modelleri sayesinde, banyonuzun görünümü oldukça şık ve zengin olur. Ayrıca bu paspas modelleri üretim aşamasında gerek işçilik gerekse kullanılan kumaş özelliği ile uzun yıllar güvenle eskimeden kullanılabilir.

Siyah Banyo Paspası Fiyatları

Siyah Banyo Paspası Fiyatları

Trendyol alışveriş sitesinin geniş ürün yelpazesi arasında standart boyutlarda ve farklı modellerde birçok paspas seti bulabilirsiniz. Banyonuz için ihtiyaç duyduğunuz bu paspas takımına bütçenize uygun fiyat aralıkları ile sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Trendyol online alışveriş sitesi üzerinden siparişinizi oluşturmaktır. Bu güvenli ve zahmetsiz alışveriş sonrasında siz de hayalinizdeki banyo dekorasyonuna rahatlıkla kavuşmuş olursunuz.