Bellona Kanepe

Bellona Kanepe

Bellona Kanepe

Evlerde sıklıkla kullanılan en önemli mobilyalardan biri kanepeler olmaktadır. Bellona uzun yıllara dayanan tecrübesi ile her eve şıklık ve kaliteyi sunmaktadır. Bellona kanepe farklı model ve tasarımları ile istediğiniz verimi ve ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır. Farklı model ve tasarımları ile kullanan kişilerin karşısına çıkan kanepeler, herkesin evinde fark yaratmaktadır. Pratik bir şekilde açılıp kapanabilen yapısı ile fazla güç harcamadan kanepenizi geniş hale getirmenizi sağlamaktadır. Sağlığa zarar vermeyen sünger ve kolay temizlenebilir kumaşı ile pratik bir kullanım sağlayan Bellona kanepe modelleri, birçok farklı tasarım ve renk seçeneğine sahiptir. Kanepeler, yatak olma ve depolama özelliği ile özellikle ailelerin vazgeçilmez ev eşyası olmaktadır. Yatak olma özelliği sayesinde dilediğiniz zaman kanepenizi yatak olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle evinize gelen misafirleri kolaylıkla ağırlayabilir ve onlara rahat bir uyku imkânı sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak sığmayacak dar bir alanınız varsa kanepe tercih ederek daha pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bulunduğu ortama konforlu yapıları ve hoş tasarımları ile etkileyicilik sunmaktadır. Kullanan kişilere avantaj sağlayan kanepeleri takım halinde de kullanabilirsiniz. Bellona kanepe takımı geniş aileler ve misafirler için her parçası ile konfor sunmaktadır. Kanepe takımlarının içeriği genellikle berjer, ikili ve üçlü kanepelerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra puf koltuk da içerikte yer alabilmektedir. Puf koltuklar takımlara şıklık katan bir parçadır. Kanepe takımlarının farklı kombinasyon seçimleri bulunmaktadır. Kendi ihtiyacınız ve zevkinize göre kanepe takımı seçebilirsiniz. Aynı zamanda farklı koleksiyonlar da şık tasarımları ve rahat kullanımları ile karşınıza çıkmaktadır. Bellona Tina kanepe, Ruby kanepe gibi farklı modeller arasında kendi zevkinize ve ev dekorasyonunuza uygun birini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu yumuşak kumaş dokusu ve kolay temizlenebilir deri özellikleri ile kullanan kişilerin favorisi haline gelen Bellona kanepe modelleri, bulunduğu ortamı daima şık gösterebilmektedir. İşlevsel olan kanepeler uzun yıllar kullanabileceğiniz verimli mobilya modellerinden biri olmaktadır. Kanepelerin sağladığı konfor sayesinde yorgun ve stresli bir günün ardından aradığınız rahatlığı bulabilirsiniz. Farklı tasarımları ve teknolojiye ayak uyduran yapıları sayesinde modern ve çekici görünüme sahip kanepe modelleri bulunmaktadır. Bellona kanepeler size dilediğiniz rahatlığı ve keyfi getirecektir. Pratikliğinin yanı sıra prestij sunan kullanıma sahip kanepeler, her evin ihtiyaç duyduğu mobilyalardan biri haline gelmektedir.

Bellona Kanepe Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Bellona Kanepe Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Bellona kanepe modelleri estetik ve çekici görünümleri ile öne çıkmaktadır. Kullanışlı yapıları sayesinde evinizin salonunda ya da oturma odasında büyük bir öneme sahiptir. Sahip olduğu farklı tasarım ve koleksiyonlar ile bulunduğu ortamın havasını değiştirebilen modeller içermektedir. Bellona markası uzun yıllardır sahip olduğu deneyimleri de göz önüne alarak kullanan kişilere oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Çeşitli koleksiyonları inceleyerek evinize ve evinizin dekorasyonuna uygun bir görünüm sağlayabilecek modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bellona yataklı kanepe modelleri pratik ve kullanışlıdır. Geniş ailelerin ve misafir ağırlayanların vazgeçilmezi olan kanepeler yatak olma özelliği sayesinde birçok kişiye büyük avantaj sağlamaktadır. Kanepelerin yatak olabilmesinin yanı sıra depo olarak kullanabilme özellikleri de bulunmaktadır. Yarattığı geniş depolama alanı sayesinde size kolaylık sağlayacaktır. Kanepelerinizin altında bulunan depolama alanında kullanmadığınız eşyalarınızı, yastık ve yorgan gibi eşyalarınızı ya da nevresim takımı gibi ev eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Ürünler arasında ikili ve üçlü kanepe seçenekleri bulunmaktadır. Evinizin dekorasyonuna göre dilediğiniz kanepe çeşidini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tek tek ya da takım olarak satın alabilirsiniz. Tek tek alarak zevkinizi kattığınız yepyeni bir takım yaratabilir ve evinizin odasını kendi eseriniz haline getirebilirsiniz. Bellona markasının tasarımlarını ve teknolojiyi bir araya getirerek oluşturduğu takımları doğrudan da tercih edebilmeniz mümkündür. Bellona kanepe fiyatları ve modelleri ile karşınıza birçok seçenek çıkarmaktadır. Dilediğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan herhangi bir Bellona kanepeyi rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Kanepeler içerisinde sağlığa zarar verebilecek herhangi bir madde içermeyen kumaşlardan üretilmektedir. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kanepe modellerinin temizliği de oldukça kolaydır. Nemli bir bez ve temizleyici yardımı ile temizliğini hemen yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı modeller deri kumaştan üretilmektedir. Deri kumaş yapısı itibari ile doğal ve sağlıklıdır. Bünyesinde kanserojen madde bulundurmayan kanepeler aynı zamanda temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklara sahiptir. Yüksek ayaklar sayesinde kanepelerin altını dilediğiniz zaman kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Evdeki yaşamınızı rahat ve kolay hale getiren Bellona kanepe modelleri, oturduğunuz anda tüm stres ve yorgunluğunuzu üstünüzden atmanıza yardımcı olmaktadır. Yorgun bir günün ardından televizyon karşısına geçerek kanepenin konforundan yararlanarak dinlenmenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip oldukları eşsiz tasarımları ve işlevsel yapıları ile uzun yıllar boyunca evinizde Bellona kanepelerin sağladığı rahatlıktan faydalanabilirsiniz.

Yatak Olabilme Özelliği ile Bellona Kanepe

Yatak Olabilme Özelliği ile Bellona Kanepe

Bellona kanepe yatak ve oturma grubu haline gelebilmeleri ile bir adım öne geçmektedir. Sahip olduğu birçok fonksiyon sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen kanepeler aynı zamanda geniş bir depolama alanı da sunmaktadır. Geniş depolama alanı sayesinde fazlalık gördüğünüz ya da bir türlü yer bulamadığınız eşyalarınızı güvenli bir şekilde kanepelerin altında muhafaza edebilirsiniz. Kanepeler yalnızca geniş depolama alanına sahip olduğu için bile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle küçük bir evde yaşıyorsanız battaniye, yorgan gibi eşyalarınızı ya da mevsimlik kıyafetlerinizi kanepelerinizin alt kısmına yerleştirebilirsiniz. Kullanmadığınız her eşyayı ayak altından kaldırmanıza yardımcı olan kanepe modelleri, birçok açıdan verimlilik sağlamaktadır. Bellona Step kanepe, Marin kanepe gibi farklı tasarımları ile beğeninize sunulmaktadır. Farklı tasarımları ile her geçen gün kullanan kişilerin hayatına değişiklik katan Bellona kanepeler, sizin de vazgeçilmeziniz haline gelebilir. Evin salonunda, oturma odasında ya da yatak odasında kullanılabilen Bellona kanepeler kullanan kişilerin hayatını daha kolay hale getirmeyi hedeflemektedir. Sağladığı konfor ve işlevsel yapıları ile bir adım önde olan kanepeler yatak ve depolama gibi birbirinden farklı ihtiyaçların aynı anda karşılanmasını sağlamaktadır. Odanızın şık olmasını sağlayarak favoriniz haline gelecek kanepeler, birçok farklı model içermektedir. Bellona tekli kanepe çeşitlerinden tercih ederek odanızın boş bir alanını okuma köşesi yapabilirsiniz. Fazla yer kaplamayacak olan tekli kanepeler cam kenarında manzarayı izlemeniz için size dilediğiniz rahatlığı sunabilmektedir. Kanepeler genelde ikili ve üçlü olarak tercih edilmektedir. Sağladığı genişlik açısından ideal seçenekler olmaktadırlar. Yatak haline geldiklerinde oldukça büyük bir alan sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra sık misafir ağırlayan ya da geniş bir aileye sahip olanlar için ikili ve üçlü kanepeler büyük bir avantajdır. Kanepeler modellerine göre modern ya da spor gibi farklı seçenekler içermektedir. Kendi zevkiniz ve dekorasyonunuza göre dilediğiniz türde mobilya seçimi yapabilirsiniz. Kanepe modelleri tek tek temin edilebildiği gibi aynı zamanda takım olarak da tercih edilebilmektedir. Farklı kanepe modellerini bir takım haline getirebilir ya da direkt olarak kanepe takımlarından birini satın alabilirsiniz. Bellona kanepe çeşitleri kumaş tipi, genişliği, rengi gibi özelliklere göre değişkenlik gösterse de daima aynı konforu ve rahatlığı sağlamaktadır. Kanepeler bu rahatlık ve konforun yanı sıra hayatınıza pratiklik ve verimlilik kazandıracaktır.

Bellona Kanepelerin Sağladığı Konfor

Bellona Kanepelerin Sağladığı Konfor

Kanepe modelleri yıllardan beri birçok evde sıklıkla kullanılan mobilya çeşitlerinden biri olmaktadır. Sahip olduğu çok fonksiyonluluk sayesinde kullanan kişilerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Bellona çekyat kanepe modellerinin en büyük özellikleri yatak olma ve depolama alanı haline gelebilmeleridir. Birçok geniş aile kanepeleri bu özelliklerinden dolayı tercih etmektedir. Yatak haline gelen kanepeler ile misafirlerinizi kolaylıkla ağırlayabilirsiniz. Sağlığa zarar vermeyen ve hiçbir kanserojen madde içermeyen süngerleri sayesinde yatarken ya da otururken daima rahat etmenizi sağlamaktadır. Kolay temizlenebilir kumaşlardan üretilen kanepelerin temizliği de oldukça kolay bir işlemdir. Nemli bir bez ile düzenli olarak temizlediğinizde kanepeleriniz uzun süre yeni alınmış gibi kalacaktır. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar ile dilediğiniz zaman kanepelerin altlarını rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda temizlik yapacağınız her an kanepeleri kaldırmak ve başka yere taşımak gibi sağlığınızı tehlikeye atacak durumlar yaşatmamaktadır. Bir koltuktan alabileceğiniz maksimum performansı sağlayan kanepeler, modern tasarımları sayesinde bulunduğu ortama şıklık ve prestij kazandırmaktadır. Bellona üçlü kanepe en çok tercih edilen çeşitlerden biri olmaktadır. En geniş seçenek olan üçlü kanepeler hem geniş bir yatak, hem de büyük bir depolama alanı sağlamaktadır. Geniş bir yatak haline geldiğinde normal bir yataktan farksız olacak şekilde konfor sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra geniş depolama alanı sayesinde sandık görevi görmektedirler. Genellikle kullanılmayan ya da fazlalık eşyalar kanepelerin alt kısmında muhafaza edilmektedir. Bununla birlikte yorgan, nevresim takımı, battaniye, yastık gibi eşyalar da kanepelerin alt bölümüne yerleştirilmektedir. Kanepelere ek olarak kırlentler de yer almaktadır. Kırlentler, kanepeye uyumlu ve şık tasarımlara sahiptir. Desenli kol kırlentlerin yanı sıra ortopedik kırlentler de bulunmaktadır. Yorgun bir günün ardından kanepenize yattığınızda başınızı rahat bir yastığa koyarak keyifli vakit geçirebilir ve rahatça dinlenebilirsiniz. Evinizin odasında estetik ve şık bir görünüm yaratmak istiyorsanız her zevke uygun renk ve tarz seçenekleri bulunan Bellona kanepelerden tercih edebilirsiniz. Bellona herkesin zevk ve beğenisini karşılayabilecek kanepe modelleri tasarlamaya çalışmakta ve kendini geliştirerek üretim yapmaya devam etmektedir. Bellona kanepe fiyatları ve modelleri değerlendirmeleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Dilediğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan herhangi bir Bellona kanepe modelini satın alarak uzun yıllar boyunca istediğiniz rahatlığı yaşayabilirsiniz. Pek çok işlevsel özelliği ile Bellona kanepe çeşitleri sayfamızda yer almaktadır.

Farklı Tasarımları ile Bellona Kanepe

Farklı Tasarımları ile Bellona Kanepe

Konforlu yapıları ve etkileyici tasarımları ile Bellona kanepeler, farklı modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Kanepe, diğer koltuk çeşitlerinden farklı olarak yatak olma özelliği ve depolama alanı ile kullanan kişilere birçok avantaj sunmaktadır. Bellona açılır kanepe modelleri ile geniş ailelerin sıklıkla tercih ettiği mobilya türü olmaktadır. Açıldığı zaman tek ya da çift kişilik yatak haline gelebilen kanepeler, yatakta yatarmış gibi bir rahatlık sunmaktadır. Yumuşak kumaş dokusuna sahip olduğu için oturduğunuzda size sağladığı yüksek konforu hemen hissedebilirsiniz. Sağlığa zarar vermeyen sünger ile üretilen kanepeler sizi ve sevdiklerinizi fiziksel sağlık problemlerinden korumaktadır. Evlerde sıklıkla kullanılmakta olan en önemli mobilyalardan biri kanepe olmaktadır. Bellona kalite ve şıklığı bir arada tutarak sizlere çeşitli kanepe modelleri sunmaktadır. Bellona Aden kanepe gibi farklı tasarım ve koleksiyon sayesinde almak isteyenlere geniş bir seçenek yelpazesi sunulmaktadır. Kanepe modellerini koyacağınız odanın her şeyine uyumlu olmasını istiyorsanız her koleksiyonu değerlendirebilir ve en uygun olanı seçebilirsiniz. Bellona markası gelişen teknolojiden ve modern gelişmelerden yararlanarak mobilya tasarımı yapmakta ve üretmektedir. Modaya daima uygun olan kanepeler ile trendleri evinizin dekorasyonuna yansıtabilirsiniz. Konfor ve rahatlık sağlamak ilk amacı olan kanepeler istediğiniz verimliliği kolaylıkla almanıza yardımcı olmaktadır. Bellona kanepeler işlevsellikleri ve birçok fonksiyonları ile ön plana çıkmaktadır. Bu işlevselliklerden biri yatak olma özelliğidir. Kalabalık bir aileyseniz ya da sık sık misafir ağırlıyorsanız yatak olma özelliği oldukça işinize yarayacaktır. Rahatlığı ön planda tutarak üretilen kanepelerde sağlığa zarar vermeyen süngerler kullanılmaktadır. Bellona kanepe grubu olarak içinde birden fazla kanepe bulunduran takımlardan tercih edebilirsiniz. Bulunduğu ortama şıklık katmak ile birlikte her dekorasyona uyum sağlayabilecek modelleri ile odanızın düzenini bozmamaktadır. Kanepe grupları genellikle ikili ve üçlü modelleri bir araya getirmektedir. Bunun yanı sıra tekli kanepe ve puf koltuklar da grubun içinde yer alabilmektedir. Puf koltuklar minimal görünümleri ile bulunduğu yere şıklık ve zariflik katmaktadır. Ayrıca fazla yer kaplamadığı için her yere kolaylıkla sığabilmekte ve uyum sağlayabilmektedir. Evinizin ihtiyacını karşılayabilecek Bellona kanepe modelleri ile günlük yaşamınızı daha konforlu ve pratik hale getirebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş, dayanıklı yapıya sahip olan ve pratik tasarımları ile uzun yıllar severek kullanacağınız kanepeler modelleri ile sayfamızda yer almaktadır.

Modayı Takip Eden Bellona Kanepeler

Modayı Takip Eden Bellona Kanepeler

Kanepe eski zamanlardan bu yana birçok kişinin tercih ettiği pratik bir kullanım sağlayan mobilya çeşitlerinden biri olmaktadır. İşlevsel özellikleri ve kullanışlı yapıları ile bulunduğu her yere rahatlığı beraberinde getirmektedir. Bellona markası, yıllardır sahip olduğu deneyimlerin ışığında son teknoloji yenilikleri de kullanarak herkesin zevkine uyabilecek kanepe modelleri üretmektedir. Görünüm ve stilleri ile satın almak isteyenlere birçok seçenek sunmaktadır. Bellona kanepe modelleri, modernden spora ve spordan klasiğe birçok tarzı bünyesinde bulundurmaktadır. Farklı çeşit ve alternatifler arasında kendi tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan bir kanepe modelini kolaylıkla seçebilirsiniz. Kanepelerin sahip olduğu işlevsel özelliklerden biri yatak olabilmesidir. Zero Wall teknolojisi olarak adlandırılan özellik ile kanepeyi öne doğru çekmenize gerek kalmadan sandık ve yatak haline getirebilirsiniz. Böylelikle kanepeyi yerinden oynatmak ve taşımak gibi zorlu işlemleri yapmak mecburiyetinde kalmazsınız. Bir diğer işlevsel özellik ise depolama alanı olarak kullanılabilen alt bölümdür. Sandık olarak da adlandırılan bu kısım evde bulunan fazlalık eşyalarınızı, nevresim takımı, yorgan gibi eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz geniş bir alan olmaktadır. Kanepelerin kolları, kanepe ile uyumlu olması için aynı kumaş ile kaplanmaktadır. Fakat dilerseniz Bellona ahşap kollu kanepe modellerinden de tercih edebilirsiniz. Özellikle ahşap ağırlıklı bir dekorasyonunuz varsa ya da ev dekorasyonunda ahşaptan hoşlanıyorsanız sizin için ideal bir tercih olacaktır. Günün yorgunluğunu kanepenizde rahatça uzanarak üzerinizden atabilirsiniz. Televizyon karşınızda keyif ile oturabileceğiniz rahat kanepeler Bellona kalitesi ile karşınızda bulunmaktadır. Bellona kanepe ölçüleri modellere göre değişiklik göstermektedir. İkili kanepeler yaklaşık 160 cm genişliğinde olurken üçlü kanepeler yaklaşık 2 metre genişliğinde olmaktadır. Bu ölçüler tasarım ve model farklılıklarına göre cm ayarında değişiklikler gösterebilmektedir. Odanıza kanepe alacağınız zaman ideal bir ölçü ayarı belirleyerek ona göre bir kanepe seçebilirsiniz. Ölçüler farklılıklar gösterebildiği için size uygun bir Bellona kanepe modelini bulmanız kolaylaşmaktadır. Gün içerisinde evde en çok vakit geçirilen yerde kanepe tercih ederek daima konfor sağlayabilirsiniz. Yumuşak ve rahat süngerli yapısı ile uzun yıllar kullanmak isteyeceğiniz mobilyalardan biri olacaktır. Bellona kanepe fiyatları ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır. Kanepeler hakkındaki yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir kanepe modelini hemen Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz. Evinize şıklık ve rahatlık katacak Bellona kanepeler odanıza ayrı bir hava katacaktır.