Marka
Boyut/Ebat
Fiyat
Çarşaf Türü
Materyal
Renk
Boyut/Ebat
Ölçü
Genişlik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bellona

" araması için 239 sonuç listeleniyor

Bellona

Bellona ile Evinizin Dekorasyonuna Yenilikler Ekleyin

Bellona tarafından size sunulan kaliteli ve dayanaklı olan mobilya modellerinden birini eviniz için seçebilirsiniz. Bellona koltuk takımları birbirinden şık modeller ile sizlere sunulmaktadır. Oldukça şık ve gösterişli olan koltuk takımlarıyla evinizi daha uyumlu ve konforlu bir hale getirebilirsiniz. Koltuk takımları içerisinde pek çok farklı tarz da bulunmaktadır. İsterseniz spor tarzda olsun isterseniz de klasik tarzda olsun istediğiniz tarzı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Koltuk takımları, kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler ile hazırlanıp, sizlere sunulmaktadır. Evinizin her köşesini döşeyebileceğiniz farklı modeller ve ürünler sizi bekliyor. Özellikle size sunulan Bellona yatak odası modelleri içerisinde yer alan pek çok farklı tarzda seçenek bulunmaktadır. Klasik tarz sevenler için oluşturulmuş olan yatak odası modellerinin yanı sıra, daha çok spor tarz isteyenler için de seçenekler bulunmaktadır. Bellona mobilya seçenekleri ile evinizde ihtiyaç duymuş olduğunuz her yer için farklı mobilya modelleri bulunmaktadır. Mutfağınız için yer alan mobilya ürünlerinin yanı sıra, oturma odanız için de sizlere pek çok seçenek sunulmaktadır. Bu sayede, tek bir adresten evinizin her yerini kolaylıkla yenileme şansı bulursunuz. Bellona tarafından size sunulan Bellona genç odaları, beğenilen ve tercih edilen modelleri içerisinde barındırmaktadır. Genç odası modelleri içerisinde yer alan ürünler, yatak, dolap ve çalışma masasından oluşmaktadır. Dilerseniz, daha fazla ürünün yer aldığı genç odası takımları da bulunmaktadır. Bellona oturma grubu modelleri de, kullanışlı ve dayanaklı olan modellerden oluşmaktadır. Oturma grubu takımları içerisinde yer alan farklı seçenekler de bulunmaktadır. Bu seçenekler, oturma grubu içerisinde yer alan ürünlerin farklı şekillerde kombin edilmesi ile oluşturulmaktadır. Oturma grubu modellerinde de, aynı şekilde farklı tarzlar düşünülerek fazla sayıda seçenek oluşturulmuştur. Bu sayede, evinizi nasıl tasarlamak isterseniz, ona uygun bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

Kaliteli Mobilyalar ile Evinizin Şıklığını Arttırın

Marka tarafından size sunulan pek çok farklı ürün arasında yer alan Bellona salon takımı modelleri, birbirinden şık olan modellerden oluşmaktadır. İçerisinde yer alan seçeneklere bakıldığında, her tarzın kendine uygun olarak bulabileceği salon takımları bulunmaktadır. Bu sayede, takım içerisinde pek çok farklı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Takım olarak sunulan ürünlerden almak istemiyorsanız, tek ürün satın alımları da yapabilirsiniz. Bunlardan biri olan ve kullanışlı bir yapıya sahip olan Bellona kanepe modelleri değerlendirilebilir. Kanepe modelleri, odlukça kaliteli malzemeler ile yapılarak, karşınıza çıkmaktadır. Bu sayede, hangi modeli seçerseniz seçin uzun zaman kullanabileceğiniz bir kanepeniz olacaktır. Bellona size mobilya modelleri konusunda farklı tarzları bir arada sunmaktadır. Bunlardan biri olan Bellona köşe takımları ile evinizin oturma odasını şık bir hale getirebilirsiniz. Bir L koltuktan ve bir de tekli koltuktan oluşan takımlar, şık ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dilerseniz, bu koltuk modelleri içerisinde farklı seçenekler olarak sehpa ya da TV ünitesi mobilyaları da eklenebilmektedir. Dilerseniz de, sadece köşe koltuk takımını seçebilirsiniz. Oldukça şık bir dekorasyon elde etmek için Bellona TV ünitesi modellerinden de, faydalanabilirsiniz. Dilerseniz kitaplık tarzı ünite modelleri olsun dilerseniz de sade TV ünite modelleri olsun her tarzı kolay bir şekilde seçenekler içerisinde bulabilirsiniz. Bellona koltuk modellerini de, tercih edebilirsiniz. Koltuk modellerinde, tekli, çiftli ya da üçlü olmak üzere farklı seçenekler bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınıza uygun olan koltuk modelleri hangisiyse size sunulan seçenekler içerisinde kolay bir şekilde bulabilmeniz mümkündür. Koltuk modellerinin yanı sıra, Bellona mutfak masası modelleri de, şık ve hoş görünüme sahiptir. Mutfağınız için en uygun olan seçeneği kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çünkü seçenekler içerisinde boyut seçimleri yapabilmeniz de mümkündür. Bu sayede, evinizin ölçüsüne göre kolay bir şekilde seçim yapma şansı bulursunuz.

Evinizin Her Köşesi İçin İhtiyaç Duymuş Olduğunuz Mobilyalar

Bellona tarafından size sunulan Bellona yemek odası modelleri, şık ve etkileyici bir tasarıma sahiptir. Yemek odası modelleri, farklı tarzlarda kombin edilerek sizlere sunulmaktadır. Yemek odası takımlar içerisinde yer alan pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler, yemek masası, konsol ve bardak dolabı ürünlerinden oluşmaktadır. Bu ürünleri tekli almak istediğinizde birebirine uyumlu olan modelleri bulabilmek zor olacaktır. Bu nedenle, takım olarak sizlere birbiri ile uyumlu ürünler bir arada sunulmaktadır. Bellona tarafından size sunulan bir diğer ürün ise Bellona baza ve yatak modelleridir. Baza modelleri, özellikle yatak odaları için avantaj sağlayan ve kullanışlı olan ürünlerdir. Bu nedenle size sunulan baza modellerinde iç hacmi farklı seçenekler ile sunulan modeller bulunmaktadır. Sizler de, iç hacmi farklı olarak sunulan seçeneklerden size en uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Bazalar, ev içerisinde kullanılmayan ve ortalıkta durmasını istemediğimiz şeyleri saklamak için avantaj sağlayan ürünlerdir. Bellona yemek masası modelleri ile inanılmaz sunumlar hazırlayabilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yemek masası modellerinde de, farklı tarz seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede, evinizin tarzına en uygun olan modeli daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bellona tarafından özellikle yeni evlenen kişiler için ya da evini tamamen yenilemek isteyenler için sunulan Bellona düğün paketleri bulunmaktadır. Bu düğün paketleri, kullanışlı ve avantajlı olan ürünlerden oluşmaktadır. Düğün paketleri içerisinde, bir ev için gerekli olan her mobilya modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik bu paketler sayesinde, almak istediğiniz her ürün daha indirimli olarak sizlere sunulmaktadır. Bu sayede daha ekonomik ve bütçeye uygun bir alışveriş yapabilmiş olursunuz. Rahat ve konforlu olan Bellona yatak fiyatları yatak modeline ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat aralıklarına bakıldığında, geniş bir aralığa sahip bir fiyatlandırma sistemi görülmektedir. Bu sayede de, her bütçeden kişi daha kolay bir şekilde yatak sahibi olabilir. Bellona yatak modelleri, siz yatarken konforlu bir şekilde yatabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. İnsan hayatı için önemli bir yere sahip olan konforlu yatma sayesinde, insan gün içerisinde daha zinde olur. Eviniz için önemli bir yere sahip olan halı ürünleri için de Bellona halı modelleri sunulmaktadır. Halı modelleri kalitelidir ve kesinlikle leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Tarzınıza uygun olan desen modelleri ya da renk seçenekleri içerisinden, evinize hitap eden halı modelini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Mobilya Modelleri İle Evinizin Tadını Çıkartın

Yeni evlenecek olan kişiler için sunulan ve içerisinde hemen hemen her şeyin yer almış olduğu Bellona düğün paketi seçeneklerinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bellona düğün paketi seçenekleri içerisinde yer alan pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler, evinizin her köşesi için kullanabileceğiniz ve ev için gerekli olan temel mobilya modellerinden oluşmaktadır. Düğün paketi modelleri ile tek seferde evinizi baştan sona mobilya açısından dizme şansı yakalarsınız. Aynı zamanda yatak odası takımları da, düğün paketleri içerisinde yer almaktadır. Çocuklarınız için doğru bir seçim yapmak istiyorsanız, Bellona çocuk odası modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Çocuk odası modelleri içerisinde yer alan pek çok fazla ürün bulunmaktadır. Bu ürünler, yatak, dolap, kitaplık ya da masa çalışması modellerinden oluşmaktadır. Çocuğunuzun sağlığı için herhangi bir zararlı madde içermeyen mobilya modelleri, uzun süre size ve çocuğunuza eşlik edecek. Çocuk odası modellerinin yanı sıra, size sunulan ürünler içerisinde küçük mobilya ürünleri de bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Bellona orta sehpa modelleri ile evinizin dekorasyonunu tamamlayın. Özellikle oturma odaları için olmazsa olmaz olan orta sehpa modelleri, koltuk takımlarınızla uyumlu bir ortam sunacaktır. Genellikle spor tarzı sevenler tarafından tercih edilen ve şık bir dekorasyona sahip olan Bellona köşe koltuk modelleri de, sizlere sunulmaktadır. Köşe koltuk modelleri, tasarım açısından hem fazla yer kaplamaz. Köşe koltuk modelleri her ne kadar spor tarza yakın olsa da, bazı tasarımlarda kullanılan klasik tarz modeller de bulunmaktadır. Hem yer tasarrufu hem de modern bir görünüm için siz de köşe koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Bellona gardırop modelleri, sizlere kullanışlı olan dolapları sunmaktadır. Dolap modellerinde kullanılan özellikler ile sizlere farklı seçenek imkânı da sunulmaktadır.

Oturma Odasından Yatak Odasına İhtiyacınız Olan Her Mobilya Modeli

Bellona sizlere sadece takımlar değil, aynı zamanda tekli olan ürünler de sunmaktadır. Bunlardan biri olan Bellona tek kişilik yatak, sadece yatak ihtiyacı olan kişiler için uygun seçeneklerden biridir. Yatak, kişilerin bel sağlığı için özel olarak hazırlanmıştır. Bu sayede, gece uyurken daha konforlu ve rahat hissederek yatabilme şansı bulacaksınız. Aynı zamanda yatak modelleri, tek kişilik değil aynı zamanda çift kişilik seçenekler ile de sunulmaktadır. Eviniz için ya da ofisiniz için size sunulan Bellona çalışma masası modelleri ile daha düzenli ve tertipli bir odaya sahip olabilirsiniz. Çalışma masası modellerinde de, farklı özellikler ön plana çıkartılarak sizlere seçenekler sunulmaktadır. Anne ve baba adayları için bebek odası hazırlamak heyecan verici durumlar içerinde yer almaktadır. Bu noktada önemli olan konu ise kullanışlı ve kaliteli olan seçimler yapmaktır. Bu noktada size sunulan Bellona bebek odası modelleri ile kullanışlı ve şık olan bebek odası modellerine ulaşabilirsiniz. Bebek için hangi ürünler daha kullanışlı ve pratiklik sağlıyorsa bu özellikler ön planda tutularak hazırlanmıştır. Bebek odaları, kız ve erkek bebekler için farklı seçenekler oluştururken unisex isteyenler için de modeller sunmaktadır. Bu sayede, bebeğiniz için istemiş olduğunuz tarzda bir oda kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Bebek odası modelleri arasında genellikle en çok tercih edilen modeller, beyaz olan modellerden oluşmaktadır. Beyaz modellerin kullanılması daha kolay ve bebek için daha ferahlatıcı olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Bellona kampanya zamanlarında, belli bir ürün indirime girebilmektedir. Bu sayede de, ihtiyacınız olan bir mobilyayı daha uygun olan fiyatlara sayfamız üzerinden alabilirsiniz. Size sunulan ürünler içerisinde yer alan Bellona sandalye modelleri de, farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Bu seçenekler, demir ya da kaplama modeller olmak üzere farklı modellerden oluşmaktadır. Sandalye modelleri, kaliteli ve kullanışlı bir yapıdadır.

Bellona Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bellona ürünleri olarak sizlere farklı mobilya seçenekleri sunulmaktadır. Mobilyalar, evinizin tasarımı ve dekorasyonu için öneli olan ürünlerdir. Aynı zamanda, hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Bu nedenle, size sunulan her Bellona mobilya ya da ürünleri hayatınızda bir kolaylık yaratan ve aynı zamanda modaya uygun tasarımlar taşıyan modellerden oluşmaktadır. Aynı zamanda, ürünler kaliteli ve kullanışlıdır. Kalitesi bakımından, kolay kolay yıpranma göstermez ya da eskimez. Bu sayede de, almış olduğunuz Bellona ürünü uzun zaman boyunca kullanma şansı bulursunuz. Bellona ürünleri, mutfak için ayrı, oturma odanız için ayrı ya da yata odasınız için ayrı ürünler sunmaktadır. Size sunulsan ürünler sadece mobilyalardan oluşmamaktadır. Ev için gerekli olan her ürünü Bellona ile kolay bulabilirsiniz. Eviniz için almak istediğiniz fakat size pahalı gelen herhangi bir ürün olabilir. Bu noktada yapmanız gereken ilk şey, Bellona indirim zamanlarını takip etmektir. İndirim zamanlarında, size sunulan pek çok farklı ürün indirime girmekte ve sizlere sunulmaktadır. Bu sayede, daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Bellona ürünlerinde yer alan fiyatlar değişiklik göstermektedir. Evinde konforu yakalamak isteyenler için Bellona TV koltuğu modelleri sunulmaktadır. TV karşısında rahat bir şekilde bir şeyler izlemek isterseniz, TV koltuğu tam olarak size göredir. TV koltuk modelleri, kendi içerisinde farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Bellona tarafından size sunulan bir diğer ürün ise Bellona uyku seti modelleridir. Yatak örtüsü, çarşaf ve yorgan gibi pek çok ürünü içerisinde barındıran uyku seti modelleri, genellikle çeyiz alışverişlerinde tercih edilmektedir. Oldukça şık ve farklı tasarımlardan oluşan modeller ile tarzınıza uygun olan bir uyku seti kolaylıkla bulabilirsiniz. Salonunuz için ya da çalışma odasınız için sunulan ve kullanışlı olan Bellona kitaplık modellerini de incelemelisiniz. Bellona ürünlerini Trendyol’da daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.