İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Yatak Cinsi
Tip
Fiyat
Ölçü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bellona Yatak

" araması için 26 sonuç listeleniyor

İstediğiniz Sertlikte ve Düzeyde Bellona Yatak Modelleri Trendyol'da!

Bellona, kurulduğu günden itibaren hem yatak hem de mobilya sektörünün öne çıkan kuruluşlarından biridir. Marka farklı tasarım ve boyutlarda ürettiği yatakların yanı sıra, konfor özellikleri bakımından da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu anlamda birbirinden farklı niteliklerdeki full ortopedik, sert ya da yumuşak yatak çeşitlerini Bellona'da bulmak mümkündür. Marka üretim faaliyetlerini insan sağlığını ve konforunu göz önünde bulundurarak gerçekleştirir. Bebeklerden çocuklara, yetişkinlerden hastalara kadar pek çok bir kişinin ihtiyacını karşılayan ürünleri ile sektöre öncülük eder. Ayrıca teknolojik imkânların gelişmesi ile birlikte farklı kumaş, sünger ve yay türleri ile geliştirdiği yatak çeşitleri de mevcuttur. Bellona bu ürünleri ile şık tasarım, uzun süreli kullanım ve ulaşılabilir fiyatları bir araya getirmeyi amaçlar. Hemen hemen her ürününde bu amacı başaran kuruluş birçok kişi tarafından tercih edilir.

Sağlıklı Uyku İçin Bellona Yatak

Sağlıklı Uyku İçin Bellona Yatak

Sağlıklı ve zinde bir gün geçirebilmek adına düzenli ve sağlıklı uyku şarttır. Doğru olmayan ya da vücut ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz kalan bir yatak uykunuzda sürekli dönme isteğine neden olur ve uykularınız bölünebilir. Bu nedenle de doğru seçilmiş yatak demek sağlıklı ve deliksiz bir uyku demektir. Bellona çift taraflı yatak, rahat bir uyku deneyiminin yanı sıra kullanım açısından da avantajlı bir üründür. Konforu ve kalitesi ile oldukça özel uyku deneyimleri yaşatır ve dinlenmiş uyanmanıza katkı sağlar.

Bellona çift kişilik yatak modelleri pek çok çeşide sahiptir. Tüm günün stres ve yorgunluğunu attığımız, durağan tek aktivitemiz olan uyku oldukça önemli bir eylemdir. Bu nedenle sağlıklı uyku hem zihin hem de bedensel olarak daha dinç ve aktif olmamıza olanak sağlamaktadır. Yerden tasarruf etmek isteyenler için en ideal ve alternatif olan ürün ise, Bellona yavrulu yatak modelidir. Yavrulu yatak modeli kapalı olduğu hali ile tek kişilik yatak olabilir ve oldukça az yer kaplar. Baza gibi olan alt bölmesinden çekilerek çıkan bir başka yatağı ister alçak isterseniz yükselterek kullanabilirsiniz.

Oldukça pratik ve avantajlı olan bu yatak modeli oldukça da rahat ve konforlu bir modeldir. Yükseltildiğinde çift kişilik yatak olabilen yavrulu yatak çok sayıda Bellona yatak kullananlar tarafından olumlu yorumlar almakta ve tavsiye edilmektedir. Çok sayıda farklı seçenek sunan Bellona yataklarının tasarımlarında insan fiziksel yapısına uyumlu olmasını önceliği olarak görmektedir. Bu nedenle Bellona tek kişilik yatak modelleri de dahil her yatak çeşidine özenli ve dikkatli bir yaklaşım ile müşterilerine rahat ve dinlenebilecekleri bir uyku sunabilmek adına oldukça yoğun bir süreç yürütmektedirler.

Yatakların yayları ve üst katmanları oldukça yoğun testler sonucunda incelikli bir biçimde işlenmektedir. Her türlü açıdan kullanım rahatlığı sağlaması ise asıl hedef olmaktadır. Omurga yapısına uyumlu olabilecek ve vücut ağırlığını farklı noktalara eşit şekilde yayacak bir üretim sistemi ile uykuda tamamen rahat ve derin bir şekilde dinlenmenize olanak sağlamaktadır. Yatakların belirli noktaları ağırlıktan çökmeler yaşayabilmektedir ve bu durum da uyku esnasında vücut ağırlık noktalarınızın ve kaslarınızın zorlanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle yaylarından koruma pedine kadar detaylı ve özenli bir süreçten geçirilmiş ve özel ortamlarda test edilmiş olan Bellona yataklar ile rahat etmeniz kaçınılmaz olandır.

Bellona Yatak Çeşitleri ve Özel Tasarımları Nasıldır?

Bellona Yatak Çeşitleri ve Özel Tasarımları Nasıldır?

Bellona yatak çeşitleri, her türlü farklı beklentiyi karşılamak üzere farklı teknolojiler kullanılarak üretilmiş birbirinden özel serileri içermektedir. Daha sert yataklardan hoşlananların tercihi ise, Bellona Caprice yatak olur. Ağırlığı yatağın her bölgesine dengeli bir biçimde yayacak şekilde geliştirilmiş yay sistemi ile dengeli bir uyku düzeni için ideal bir üründür. Bellona sert yatak seçeneklerinde en çok tercih edilen Caprice yatak modelidir. Çok sayıda kullanıcı tarafından sert yatak olarak Bellona yatak önerileri çeşitlerinde Caprice yatak ilk sırada yer almaktadır.

Aynı zamanda Bellona ortopedik, select, triple fresh, nova dream, almina, lisbon yatak çeşitleri de ideal sertliktedir. Bu ürünler sağlığı ve konforu temel alan yeni Bellona yatak türlerindendir. Sadece yetişkin değil Bellona çocuk yatakları da bu parametrelerle hazırlanır. Ayrıca Bellona offset form, orient, reform, golden smart, yoga life yatakları da son derece rahattır. Bu ürünlerden bazıları Bellona full ortopedik yatak modellerine dâhil iken bazıları da sert yatak türleri arasında yer alır.

Daha çok orta sertlikte yatak çeşitlerini tercih edenler için ise en ideal ürün Bellona Refleks yatak olur. Altı spirli bonel yay teknolojisi adı verilen bir sistem ile üretilen Refleks yataklar vücudun hareketlerine göre ani şekil değişiklikleri ile vücudu uykuda dönerken dahi dengede tutmayı başarabilmektedir. Bu nedenle de çok sayıda kişi tarafından kullanılan ve tavsiye edilen Refleks yatak Bellona’nın en çok tercih edilen yatak çeşitlerinden biridir. Gün içerisinde aşırı stres ve yorgunluğun ardından kesintisiz ve dönerken bölünen uykulara maruz kalmamak adına en ideal tercih olacaktır. Yoğun sünger katmanları ile dinlenmiş bir beden ile uyanmak kısa süreli bir şaşkınlığa dahi neden olabilir.

Bellona Still yatak, SL yay sistemi denen bir sistem ile geliştirilmiştir ve ağırlığı dengeli bir biçimde yatağın her yerine yayar. Bu sayede de uyku esnasında yatakta çökmeler yaşanacak bölge kalmamış olur ve rahat, derin bir uyku uyuma imkânı sunar. Yoğun yükseklikte sünger kullanımı ile de oldukça konforlu ve dengeli bir dinlenme sağlamaktadır. Tüm gün yorgunluk ve stres özellikle sırt ve omuzlarda kasılmalara ve ağrılara neden olabilmektedir. Still yatak çeşitleri ile oldukça dinlenmiş ve kas ağrılarından arınmış bir biçimde uyanmak mümkün. Aynı şekilde Bellona aloe vera soft, terapi, four seasons yatak çeşitleri de özel bir deneyim isteyen kullanıcılara hitap eder. Bu ürünlerin bazıları Bellona baza yatak şeklinde üretilmiş bazıları ise sade dizayn edilmiştir.

Yatağınızın rahat olması dinlenmiş olarak uyanmanızı sağlar ve bütün gün psikolojik olarak da olumlu etkilerin sonuçlarını yaşamanızı sağlar. Ağrılar yaşamadan ve her dönüşte bölünmeyen bir uyku ile hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlenmiş olarak güne başlarsınız. Bu nedenle vücut yapınıza ve uyuma şekillerinize en uygun olan yatağı seçmeniz en doğrusu olacaktır. Doğru tercihleri yapabilmek adına Bellona yatak çeşitlerini araştırarak size en uygun olan modeli temin edebilirsiniz.

Çok sayıda kullanıcı tarafından olumlu yorumlar alan Bellona yatak çeşitleri oldukça konforlu bir uyku için en önemli ihtiyacınız olacaktır. Doğru yatak seçimi ile rahat ve dinlenmiş olarak uyanacağınız uykular çok uzağınızda değil. Bellona Golden Comfort yatak, çift yüzey kullanım imkânı sunmaktadır. Bir yüzeyi daha sert diğer yüzeyi ise daha yumuşak bir yataktır. Her iki yüzeyi de dilediğiniz gibi kullanabilme olanağı sağlamaktadır. Öte yandan Bellona yuvarlak yatak çeşitleri de özel tasarıma sahiptir. Yatak odalarına ayrı bir hava katan bu ürünler Bellona mobilya yatak uyumunu ortaya koyar.

Özel Seri Bellona Yatakları Nelerdir?

Özel Seri Bellona Yatakları Nelerdir?

Çift yönlü kullanım olanağı sağlayan, Bellona Ecoplus yatak ile oldukça rahat bir uyku sizi beklemekte. Çökmeyi önleyici özel sistemi ile yatağın her noktasında dengeli ağırlık dağılımı sağlamaktadır ve daha rahat bir uzanma ve dinlenme avantajı sağlamaktadır. Daha sert yatak tercih edenler için ideal olan model ise, Bellona Kolajen yatak. Kolajen yatak özel geliştirilmiş yay ve üzerinde yer alan sünger dokusu ile vücudu rahatlatır ve gün içerisinde daha aktif ve enerji dolu hissetmeye yardımcı olur. Düzenli ve derin uyku pozitif anlamda enerji vereceği için Kolajen yataklar ile bunu sağlamak oldukça mümkündür.

Sert ve aynı zamanda ortopedik bir yatak isteyenler için ideal olan yatak, Bellona Bioenergy yatak. Örme kumaş ve yatağın özel geliştirilmiş kenarlıkları sayesinde oldukça rahat bir uyku deneyimi sunmaktadır. Anti statik kumaş özelliği sayesinde stresi azaltarak daha rahat bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlayacak olan model, Bellona Nostress yatak. Özel geliştirilmiş yay sistemi sayesinde bütün gece derin ve rahat bir uyku deneyimi yaşayarak sabah daha az yorgunluğun vermiş olduğu rahatlama ile stressiz bir güne başlama imkânı bulursunuz. Bu anlamda tam anlamıyla rahatlama sağlayan ürünler arasında Bellona full ortopedik yatak türleri de yer alır.

Tüm gün yorulan ve strese maruz kalan bedenlerin negatif enerjilerini dinlenme ile atmalarını sağlar ve rahatlama hissi yaşatır. Kaliteli uyku ile dinlenmiş hisseden kişiler zihinsel ve psikolojik olarak da daha olumlu davranışlar sergilemektedirler. Tüm bu yatakları Bellona yatak seti olarak da çeşitli yan ürünler ile bir arada temin edebilirsiniz. Yatak setleri içerisinde baza ve başlıklar oldukça çeşitli alternatifler sunmaktadır. Ayrıca uyku kalitenize katkı sağlayacak yıkanabilir alezler ile de yataklarınızı daha uzun ömürlü olacak şekilde korumanıza imkân vardır.

Doğru ve düzenli bir şekilde kullanım yatakların özellikleri ile bağdaşan çözümler ile olumlu sonuçlar almanıza da olanak sağlamaktadır. Bellona Visco yatak ve şilte ise daha kullanışlı ve ergonomik kullanım için tasarlanmıştır. Uyku kalitenizi artıracak ürünler ile daha da dinlenmiş olarak uyanarak gün içerisinde daha aktif bir yaşam sürebilirsiniz. İnsan hem beden hem de zihin olarak uykuda dinlenebilmektedir. Bu nedenle de kaliteli ve sağlıklı uyku en önemli ve dikkate değer konudur.

Ölçülerine Göre Bellona Yataklar Nasıldır?

Ölçülerine Göre Bellona Yataklar Nasıldır?

Bellona yatak ölçüleri, çift kişilik ve çift kişiliklerde değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı özel durumlarda özel ölçülere göre de üretilebilmektedir. Bellona 120-200 yatak hemen her modelde çalışılmış olan ölçülerdir. Standart yatak boyu ölçülerinde en çok tercih edilenlerden biridir. Çift kişilik bir yatak boyutudur. Bellona 90 x 190 yatak ise tek kişilik yataklarda standart bir yatak ölçüsü boyutudur. Ayrıca Bellona 60 x 120, 80 x 180 yatak boyları ile de tüketiciye ürün sunar.

Bellona yatak ölçülerine uygun çeşitli Bellona yatak baza modelleri de mevcuttur. Odanızın ve yatağınızın tarzı ile bütünlük sağlayabilecek çok sayıda baza çeşidi vardır. Farklı bir tarz isteyenler için standart yatak görünümünün dışına çıkmış olan model ise, Bellona Orient yatak. Çok sayıda ölçüde, çeşitli alternatifler ile kullanıcılara konforlu uyku deneyimleri sunmaktadır. Yatak ölçüleri ve yatak çeşitleri ile oldukça çok sayıda seçenek sunulması sayesinde kişiye özel ürünlerin seçilebilmesine de olanak sağlanmış olmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan ve özel teknolojiler kullanılarak üretilen Bellona yataklar çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Hem çift kişilik hem de tek kişilik seçeneklerini her model yataklarında kullanıcılarına sunan Bellona yatakları odalarınızın da tamamlayıcı olacaktır.

Aynı zamanda rahat ve konforlu bir uyku deneyimi sunan Bellona yataklar kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir. Yeni evlenenler ya da evini yeniden düzenlemeye karara verenler için uyku deneyimlerinde de bir yenilik yapmasını sağlayabilecek oldukça çok çeşitli sayıda yatak modeli Bellona yatak indirim dönemlerinde oldukça çok sayıda kişi tarafından talep görmektedirler. Çeşitli. Dokumalar ile zenginleştirilmiş özel örgü yöntemleri ile dokunmuş yataklar, şilteler gibi yan ürünlerin de kullanılması sayesinde daha da kullanışlı ve konforlu bir deneyim yaşamaya olanak sağlamaktadır. Tek ve çift kişilik yatakların yanı sıra Bellona yavrulu ikiz, bir buçuk kişilik yatakları da kullanıcıların beğenisine sunulur.

Dinlenmiş olan beden ve zihinler sayesinde gün içerisinde de daha aktif ve olumlu tavırlar sergileyen kişilerin uykularındaki değişimin etkisi oldukça fazladır. Dengeli ve sağlıklı uyku bedenlerin daha uzun süre dinç ve genç kalması açısından da oldukça önemli bir etkendir. Çok sayıda modelin fermuarlı üst şilteleri de sökülebilir ve kuru temizleme ile temizlenmesi sağlanabilir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayacak olan yataklar ile uzun süren sağlıklı deneyimler yaşamak da mümkündür.

Bellona Yatak Yorumları Nasıldır?

Bellona Yatak Yorumları Nasıldır?

Bellona yatak modelleri, oldukça çeşitli alternatifler sunmaktadır. Bellona Golden Smart yatak, özel SL yay teknolojisi ile tasarlanmıştır. Özel yay teknolojisi sayesinde vücudun uzanmış halini her yönden eşit şekilde desteklemesi sağlanmıştır. Vücut ağırlığının dengeli biçimde desteklenmesine olanak sağlaması ile daha konforlu bir uyku deneyimi yaşamak kaçınılmazdır. Sırt ve omurgayı destekleyici özel yay sistemi ile oldukça rahat bir gece geçirmeniz garantilenmiş olmaktadır. Çocukları da düşünerek üretilen ve oldukça sevilen model ise, Bellona arabalı yatak modelidir.

Oldukça sık misafir ağırlayan çok sayıda kişi yatakların yer kaplaması nedeniyle sıkıntı yaşamaktadırlar. Bellona katlanır yatak modelleri ile oldukça kullanışlı bir çözüm sunmaktadır. Katlanır yataklar ayrıca konforlu ve rahat bir uyku deneyimi sunmaktadır. Katlanmış hali ile çok küçük bir yer kaplaması da rahatlıkla kaldırılabilmesine olanak sağlamaktadır. Oldukça ilginç tasarıma sahip olan ve sıradan yataklardan farklı bir deneyim yaşatacak olan model ise, Bellona Multiflex yatak. Hastane yataklarına benzer biçimde yatağın farklı noktalarının istenen yükseklik ve kıvrımlara göre ayarlanabilme özelliği sayesinde en rahat pozisyonunuzda uykuya dalmanıza olanak sağlarken konforlu bir uyku deneyimini de garanti etmektedir.

Her kişinin zevkine ve vücut yapısına göre değişkenlik gösterebilen yatak sertliklerinin her ikisini de deneyimlemeyi tercih edenlerin tercihi olan model de Bellona Bioenergy Active yatak. Çift yüzeyli kullanım olanağı sağlayan Bioenergy Active yatak modellerinin bir yüzü daha sert diğer yüzü ise daha yumuşak bir yataktır. Her iki kullanım deneyimini de yaşamayı ve kararını deneyimlerine göre vermeyi tercih edenler için oldukça doğru bir seçenek olacaktır. Vücut yapınıza ve dilediğiniz uyku deneyimi için en ideal olan yatak modelini tercih etmeniz oldukça rahat bir uyku deneyimi yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

Özel teknolojiler ile geliştirilmiş olan yay sistemleri sayesinde her vücut için özel ve dengeli bir deneyime elverişli olan yataklar kullanıcıların büyük bir çoğunluğundan olumlu yorumlar almaktadırlar. İhtiyacınız olan uyku deneyimini belirlemeniz ve sert ya da yumuşak yatak tercihinizi yapmanız modeller içerisinde hangisinin size daha uygun olacağı konusunda tercih yapmanıza yardımcı olacak seçimler olacaklardır. Çok sayıda seçenek içerisinde size en uygun olan yatak tercihi yapmanız beden sağlığınız açısından önemli. Bir tercih olacaktır.

Bellona Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Bellona Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları Nasıldır?

Markanın yatak fiyatları modellerine ve büyüklüklerine göre farklılık gösterir. Fakat genel anlamda Bellona bebek yatağı veya Bellona genç yatak çeşitlerinin daha ulaşılabilir bir satış aralığına sahip olduğu söylenebilir. Ayrıca Bellona sert, ikiz, pedli yatak fiyatları da farklıdır. Bazı ürünlerde fiyatı belirleyen unsur kullanılan teknoloji olurken bazılarında ise bu unsur söz konusu eşyanın tasarımıdır. Büyüklük de bu konuda etkili olan bir diğer detaydır. Örneğin Bellona 90 x 190 yatak fiyatları ile 120 x 200 yatak fiyatları aynı değildir.

Bellona nostress yatak modelleri Bellona yatak kullanıcı yorumları içerisinde en çok olumlu yorumları alan çeşitler içerisindedir. Bellona yatak tavsiyesi aramaları içerisinde çeşitli yatak modelleri daha yoğun tavsiye edilirken viscolex yataklar ayrıca tavsiyelerde en üst seviyede yer almaktadır. Visco dış yüzey fermuarlıdır ve tamamen sökülerek yıkanabilir. Kolayca temizlenebilmesi sayesinde oldukça uzun süreli kullanıma olanak sağlayan modeller ile çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Bellona yatak kullananlar için çeşitleri özel olarak geliştirilmiş olan yay teknolojileri sayesinde vücut yapısı ile tam bir uyum sağlarlar ve konforlu bir uyku deneyimi sunmaktadır.

Çok sayıda farklı özel seriyi kullanıcıların beğenisine sunan oldukça özel Bellona yatak takımı modelleri içerisinden zevklerinize en uygun olanı seçmeniz ve keyifli yaşam alanları kurmanız oldukça mümkündür. Çok sayıda farklı yatak çeşidi ile kullanıcıların her türlü beklentilerine olumlu bir sonuç vermek için özel testler yapılarak geliştirilen yay sistemleri ve yatak kaplama kumaşlarındaki özenli ve detaylı işlemler daha rahat ve konforlu bir deneyim için olanak sağlamaktadır. Dinlenmiş bir beden gün içerisinde oldukça aktif ve daha enerji dolu bir şekilde yaşamasına olanak sağlar. Konforlu uyku sayesinde tüm eklem ve omurga sistemi dinlenerek gün içerisinde ağrı yaşamayan dinlenmiş bir vücut ile tüm gün ayakta kalmamıza olanak sağlamaktadır. Uyku, oldukça önemli bir dinlenme süreci olan bir eylemdir. Bellona yatak yorumları farklı yatak modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Farklı kullanıcılar tarafından değişen özelliklerine göre tercih edilmiş olan yatak modelleri hakkında kullanıcı yorumları büyük oranda olumludur.

Bellona yatak fiyatları ise, modellere ve çeşitlere göre değişkenlik göstermektedir. Yatak ve baza bir arada olduğunda daha avantajlı fiyatlar ile kullanıcıları için ideal ve bütçeleri zorlamayacak olan fiyatları ile Bellona yataklar fazlasıyla tercih edilmektedir. Kullananların yatak özelliklerini deneyimledikleri ve her yatağın özelliğine uygun şekilde sonuçlar yaşatması çok sayıda kişi tarafından olumlu yorumlanmaktadır. Çeşitli yatak alternatiflerinden size en uygun olanını ihtiyacınıza yönelik olarak tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Yataklar içerisindeki özel yay sistemleri ve üzerindeki sünger ve kumaş kaplamalar sayesinde tüm gün dinlenmiş bedenlerin aktif sonuçlarını yaşayan kullanıcılar kullanmış oldukları yatak modellerini tavsiye etmektedirler.