Marka
Avantajlı Ürünler
Genişlik
Boyut/Ebat
Ölçü
Fiyat
Boyut/Ebat
Derinlik
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Yatak Cinsi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bellona Mobilya

" araması için 118 sonuç listeleniyor

Şıklığın Ve Kalitenin Birleşimi Bellona Mobilya Modelleri Trendyol'da!

Kurulduğu günden bu yana üst düzey kalitesiyle dünya çapında hizmet veren Bellona, mobilyalarıyla yaşam alanlarınızı daha konforlu hâle getirir. Moda trendlerini her zaman yakından takip eden Bellona, her zevke hitap eden ürünleriyle ev, bahçe ve ofislerinize estetik bir görünüm kazandırır. Salon, yatak, oturma ve genç odası takımlarıyla dikkat çeken firma, yaşam alanlarınıza güzellik katar. Çalışma odası gruplarıyla ise Bellona, ofislerinizi çok daha profesyonel bir hâle getirir.

Kaliteli ve dayanıklı mobilyaları sayesinde Bellona, kullanıcılarına uzun ömürlü bir deneyim vadeder. Böylelikle eviniz başta olmak üzere hayatınızın her alanında uzun yıllar boyunca Bellona rahatlığını yaşayabilmeniz mümkün hâle gelir. Bellona, son derece geniş bir renk, tasarım ve model skalasına sahiptir. Klasik takımların yanı sıra avangart özellikteki ürünleri de tercih edebilirsiniz. Marka, hemen her kullanıcının tarzına hitap eden ince bir tasarım anlayışına sahiptir.

Her Eve ve Herkese Uyan Seçenekleriyle: Bellona Mobilya!

Her Eve ve Herkese Uyan Seçenekleriyle: Bellona Mobilya!

Ev ya da işyeri fark etmeksizin en temel ihtiyaç olan ürünler arasında mobilyalar yer alır. Birçok farklı marka tarafından çeşitli modellerde mobilya üretilir. Bellona Mobilya sektörde kendini kanıtlamış olan seçkin markalardan biridir. Birbirlerinden farklı modellere sahip olan alternatifler tasarımlarıyla dikkatleri çeker. Renk alternatiflerinin yer aldığı seçenekler oldukça kullanışlı yapıya sahiptir. Kaliteli hammaddelerin kullanılarak üretildiği seçenekler arasında Bellona koltuk takımı da yer alır. İki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerin yer aldığı modeller birbirlerinden farklı olacak şekilde tasarlanır. Seçeneklerin arasında düz kumaşlarla üretildiği gibi desenli ve çizgili kumaşlarla üretilmiş olan modeller de yerini alır. Modellerin dikişleri özel olarak işlenir ve yastıkları da koltukların desenleri ve kumaşlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Bu sayede her müşteriye hitap eder.

Firma aynı zamanda Bellona yatak odası ürünleriyle fark yaratır. Takımlar içinde iki adet komodin, bir adet yatak, bir adet gardırop, bir adet karyola ve birer adet şifonyer ve ayna yer alır. Krem rengine sahip olan takımlar sıklıkla tercih edilir. Odalarınızda şık bir görünüm yaratacak olan takımlar sayesinde beğenileri kolaylıkla toplayabilirsiniz. Kendi zevk ve tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz modellerin yatak başlıkları farklılık gösteren unsurlar arasındadır. Sadece salon ve yatak odalarınızı değil, firma aynı zamanda mutfaklarınız için de alternatifler üretir. Kare ve dikdörtgen şeklinde yer alan Bellona mutfak masası seçenekleri dört ve altı kişilik olarak birbirinden ayrılır. Masaları sadece yemek yerken değil, işlerinizi hallederken de kullanabilirsiniz.

Farklı boyutlara sahip olan masalar arasından kullanacağınız alanın ölçülerine uygun olan alternatifleri tercih etmeniz önerilir. Bu sayede hem uyum sağlamış hem de hareket edeceğiniz alanları kısıtlamamış olursunuz. Takım olarak satın almayı tercih etmeyen müşteriler Bellona kanepe şeklinde tekli halde de satın alabilir. Böylelikle eskiyen bir koltuğunuz için tüm odanızı baştan değiştirmenize gerek kalmaz. Bellona mobilya çeşitleri birbirlerinden farklı olması ve fazla olması sayesinde sıklıkla tercih edilir. Her müşterinin kendisine uygun alternatifler bulması oldukça kolaydır. Dilerseniz Trendyol üzerinden markanın sahip olduğu seçeneklere göz atabilirsiniz. Zevkinizi yansıttığını düşündüğünüz modellerden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kalitesinden Ödün Vermeyen Bellona Mobilyaları Dilediğiniz Gibi Dekore Edin!

Kalitesinden Ödün Vermeyen Bellona Mobilyaları Dilediğiniz Gibi Dekore Edin!

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan mobilyalar, evlerinizi güzel dekore etmenizi de sağlar. Çeşitli ev aksesuarlarıyla birlikte kullanabileceğiniz mobilyalar, markanın kalitesiyle dikkatleri çeker. Bellona oturma grubu seçenekleri çoğunlukla tercih edilen modeller arasındadır. Tasarımlarıyla dikkatleri çeken oturma grupları farklı lacivert, krem, kahve gibi renk seçeneklerine sahiptir. Bellona klasik ve avangart mobilyalar, tarzlarından ödün vermediği için hemen her kullanıcının beğenisini kazanır.

Her müşterinin kendi zevkine uygun olacak şekilde tercih edebileceği mobilyalar farklı boyutlara sahiptir. Grupları dilerseniz bir adet üçlü, bir adet ikili ve iki adet berjer şeklinde tercih edebilirsiniz. İki adet üçlü koltuk modelleri seçenekler arasında yer alır. Bellona mobilya takımlarını ihtiyacınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Oturma grupları arasında Bellona köşe takımı alternatifleri bulunur. Sağ ve sol şeklinde ikiye ayrılan köşe takımları içinde berjer de yer alır. Ayakları yüksek olan bu koltukların altlarını temizlemek de kolay olur. Ayrıca köşe takımını oluşturan parçalar birbirlerinden ayrılabilir. Dilediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz köşe takımlarının birbirlerine monte edilmiş halini de bulabilirsiniz.

Bellona televizyon ünitesi oturma odalarında kullanılan bir diğer alternatiftir. Modeller dolaplı ve çekmeceli tasarımlara sahiptir. Bu dolap ve çekmeceler yavaşlatıcı mekanizmalara sahiptir. Sert bir şekilde kapanan çekmecelerin zarar görmesinin önüne geçer. Ünitelerde çekmecelerin yanı sıra raflar da yer alır. Rafları kitaplik olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz aksesuarlarınızı da koyabileceğiniz Bellona TV ünitesi modellerini televizyonlarınızın boyutuna göre tercih edebilirsiniz. Bebek sahibi olan kişiler için Bellona bebek odası modelleri yer alır. Modellerin içinde bulunan beşikler, bebeklerinizin uyurken düşme tehlikesi yaşamalarının önüne geçecek şekilde üretilir. Ayrıca beşiklerin yan kısmında sandıklar yer alır. Sandıklara dilerseniz oyuncak yerleştirebilirsiniz. Bellona gardırop, şifonyer ve komodinin yer aldığı takımlarda her ürünün birbirlerine uyumlu olması sağlanır. Seçenekler arasında yer alan beyaz renkli takımlar sıklıkla tercih edilir.

Bellona yemek odası için de kullanışlı alternatifler üretir. Takımların sandalye modelleri birbirlerinden farklılık gösterir. Tasarım olarak da farklı olan sandalyeler aynı zamanda kullanılan ham maddeleriyle de birbirlerinden ayrılır. Koltuk kumaşlarıyla üretilenlerin yanında demir kullanılarak üretilen seçenekler mevcuttur. Dört ve altı kişilikli olarak üretilen modellerin masaları açılıp kapanabilen özelliğe sahiptir. Bu sayede masaların yer kaplamasının önüne geçilir. Dar alanlarda kullanırken muhafaza edebilmeniz için masayı kapalı tutabilir, dilediğiniz zaman açarak servis ve sunumlarınızı yapabilirsiniz.

Püskül detaylarının yer aldığı yemek odası takımları trend olan modeller arasında dikkat çeker. Bellona çalışma masası alternatiflerini dilerseniz işyerinizde dilerseniz de evlerinizdeki çalışma odalarınızda tercih edebilirsiniz. Çalışma masaları Bellona ofis mobilyaları arasında ön plana çıkar. Renk seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebileceğiniz çalışma masaları geniş yapılarıyla oldukça kullanışlıdır. Hem öğrencilerin hem de yetişkinlerin rahatlıkla kullanabilecekleri ergonomik tasarımlara sahiplerdir. Bellona kitaplık seçeneklerine de bakarak çalışma masalarıyla birlikte satın alabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip olan bu kitaplıklar hem kitaplarınız hem de dekoratif süs objeleriniz için oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bellona mobilya kitaplık modelleri, çalışma odanız için oldukça modern seçenekler sunar. Trendyol üzerinden alternatifleri inceleyebilir, dilerseniz beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bellona Mobilya Modellerinden Seçerken Size Yardımcı Olacak Detaylar!

Bellona Mobilya Modellerinden Seçerken Size Yardımcı Olacak Detaylar!

Markalar mobilya ihtiyacına karşı çeşitli üretim yapar. Marka, birçok farklı modelleri müşterilerine sunar. Bellona salon takımları modelleri oturma odaları için sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir. Üç ve iki kişili koltukların yanında berjerler de yer alır. Evinizin stiline göre yerleştirebileceğiniz modeller birçok farklı renge sahiptir. Dekorasyonda uyum sağlayabilmek için diğer eşyalarınızla uygun renge sahip olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Koltukların büyüklüklerini kullanacağınız alana uygun olarak seçebileceğiniz alternatif ürünler bulabilirsiniz. Takım şeklinde satın almayı istemezseniz tekli olarak Bellona çekyat modellerini düşünebilirsiniz.

Evinizin dilediğiniz odasında kullanabileceğiniz modeller genellikle sandıklı yapıya sahiptir. İstediğiniz eşyayı burada muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanı sıra açılıp kapanır özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde koltuklar yatak şeklini alabilir. Evinize misafir geldiği zaman bu çekyatlarla rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Bellona yemek masası seçeneği de tekli şekilde tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Bu ürün sayesinde komple bir takım almanıza gerek kalmaz. Çeşitli kişi sayısına göre ölçüsü de değişen modeller arasında açılır kapanır seçenekler bulunur. Dar alanlarda kullanacak olan müşteriler genellikle bunlardan tercih ederler. Mutfağınızda kullandığınız sandalyelerle uyumlu olacak birçok tasarım vardır. Tekli seçeneklerde Bellona dolap seçeneği de bulunur. Kapak sayılarına göre farklı ebatlarda tasarlanan bu modellerde çekmece de olabilir. Modeller arasında sürgülü kapıya sahip olan seçenekleri de bulabilirsiniz. Sürgülü kapılar özellikle dar yerlerde kullanım kolaylığı sağlar. Yeni evlenen ya da yeni eve çıkan kişiler birçok mobilyaya ihtiyaç duyar. Bellona düğün paketi seçenekleri bu müşteriler için ideal alternatifler sunar.

Bellona düğün ve çeyiz paketi mobilyalar, ihtiyaçlarınızı toplu bir şekilde karşılamanızı sağlar. Paketin içinde oturma grubu, yemek odası ve yatak odası takımları yer alır. Takımlar birbirleriyle uyumlu olacak şekilde seçilmiştir. Uyumlu bir görünüm oluşturabilmeniz için bu paketlerden tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bellona mobilya modelleri müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Beklentileri karşılamayı başaran seçenekleri sayesinde müşterilerin mobilya dendiği zaman akıllarına gelen ilk isimlerden biridir. Aksesuarlarla birlikte kombinleyerek kullanabileceğiniz modelleri dilerseniz evinizde halihazırda bulunan mobilyalarla da kombinleyebilirsiniz. Zevk ve ihtiyacınıza uygun olacak şekilde tercih edeceğiniz alternatiflere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Fark Yaratan Bellona Mobilyalar

Şık Tasarımlarıyla Fark Yaratan Bellona Mobilyalar

Müşteriler mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilme amacıyla birçok ürün tercih eder. Firma, sahip olduğu yüksek kalitesiyle fark yaratır. Bu kaliteyle birlikte birçok model üreten markanın alternatifleri arasında Bellona gardrop yer alır. Gardıropların kapakları birbirlerinden farklılık gösterir. Farklı kapak sayısına sahip olmasının yanı sıra sürgülü seçenekleri de yer alır. Gardıropların üzerinde aynaların bulunduğu modeller de vardır. Odalarınızda yer alan yatak ve komidinlere uygun olarak gardırop seçimi yapabilirsiniz. Bellona yatak baza başlık alternatifleri de seçenekler arasında yer alır. Alternatifleri dilerseniz toplu, dilerseniz tekli halde tercih edebilirsiniz. Odalarınızla bir bütün oluşturabilmesi için hepsini birbirine uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz.

Bellona bazaların kapaklarında yavaşlatıcı mekanizmalar yer alır. Sert kapanan kapaklar bir süre sonra zarar görebilir ve eskime oluşabilir. Yavaşlatıcı mekanizmalar, sert ve hızlı şekilde kapatılan kapaklara koruma sağlar. Bu sayede ürünlerin ömrü uzun olur. Bellona puf modelleri tek kişilik koltuk yerine geçer. Pufları genellikle aynaların karşısında oturabilme amacıyla kullanan müşterilerin bulunduğu gibi aynı zamanda odalarda koltuk yerine kullanan müşteriler de bulunur. Birçok farklı amaçla kullanılan puflar birbirlerinden farklı şekilde tasarlanır.

Bellona antre mobilyaları, şık görünümleriyle evlerdeki ilk izlenimi harika bir seviyeye taşır. Evlerin genellikle giriş kısımlarında kullanılan Bellona vestiyer seçenekleri mont gibi dış giyim kıyafetleriniz için oldukça kullanışlıdır. Evlerin girişinde kullanılması, girip çıkarken eşyalarınızı yerleştirebilme kolaylığı sağlamasından dolayıdır. Dilerseniz ayakkabı gibi farklı eşyalarınızı da vestiyerlerin içinde muhafaza edebilirsiniz. Bellona ayakkabılık girişlerde kullanılan başka bir seçenektir. Bu model sadece ayakkabılarınızı ve terliklerinizi muhafaza edebilmeniz için tasarlanır. Bellona dresuar ve konsol mobilyaları da hol ve antrelerde sık sık tercih edilir. Bellona outlet seçeneği sayesinde markanın geçmiş dönemlerde ürettiği mobilyalara ulaşabilirsiniz. Geçmiş dönemlere ait olup hala moda olan birçok seçenek bulunur. Trendyol üzerinden ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için birçok alternatife göz atabilirsiniz.

Mobilya ihtiyacına her müşteri sahiptir. Farklı modellere ihtiyaç duyan müşteriler firmanın seçenekleri arasından kendileri için uygun olan alternatifi kolaylıkla bulabilir. Yetişkinlerin düşünülerek üretilen modeller arasında Bellona genç odası alternatifleri de yer alır. Yatak, komodin, şifonyer, gardırop seçeneklerinin yer aldığı takımlar içinden her renk ve tasarımdan modeller bulabilirsiniz. Bellona şifonyerinizi diğer mobilyalarla takım hâline getirebilirsiniz. Takımlar arasında tek yatağın yer aldığı gibi ranza ve iki yatak gibi seçenekler de bulunur. Aynı odanın birden fazla kişi tarafından kullanıldığı durumlarda Bellona ranza modelleri, oldukça fonksiyonel bir tarz yaratır. 3 kapılı gardıropların yanı sıra sürgü kapılı gardıroplar da yer alır.

Çalışma masasının da yer aldığı seçenekler arasında kitaplık modellerini de bulabilirsiniz. Kullanışlı olan alternatifler raflı şekilde tasarlanarak daha fonksiyonel bir hale getirilmiştir. Gençlere yönelik seçeneklerin yanında çocuklar için Bellona çocuk odası alternatifleri de bulunur. Bellona koltuk seçenekleri takım şeklinde tercih etmeyi düşünmeyen müşteriler için tekli olarak bulunur. Salonlarınızda eskimiş olan koltukları komple değiştirmenize gerek kalmadan bu koltuklardan tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yatak odalarınızda da kullanabilirsiniz. Bahçeye sahip olan ve burada vakit geçirmeyi seven birçok müşteri vardır. Bellona bahçe mobilyası alternatifleri daha kaliteli vakitler geçirebilmeniz için tasarlanır. Bir adet koltuk ve iki adet berjer olacak şekilde üretilen sandalyeler yer alır. Beyaz, kahve, yeşil gibi birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Ayrıca takımın içinde sehpa da yer alır.

Bellona rattan mobilyalar, bahçe gruplarında sıklıkla tercih edilir. Ayrıca Bellona sehpalar hem dış hem de iç mekânlarda kullanılmaya uygundur. Dilerseniz balkonlarınızda da bu modellerden tercih edebilirsiniz. Bellona balkon ve teras mobilyaları, çeşitli ürünleriyle harika setlerden oluşur. Fazla alan kaplamaması için Bellona mobilya yan sehpa ürünlerine de göz atabilirsiniz. Birden fazla takıma ihtiyaç duyan müşteriler için Bellona çeyiz paketi önerilir. Genellikle yeni evlenecek olan müşterilerin sıklıkla tercih ettiği paketin içinde oturma odası, yemek ve yatak odası takımları yer alır. Takımlar birbirleriyle uyumlu tasarımlara sahiptir. Zevkinizi yansıttığını düşündüğünüz alternatiflerden tercih etmeniz kolaydır. Trendyol’dan Bellona ürünler modellerine göz atabilir, detaylı şekilde inceleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Modelleriyle Bellona Mobilyalar

Her Bütçeye Uygun Modelleriyle Bellona Mobilyalar

Mobilyalar birçok ihtiyacı karşılayan ürünlerdendir. Modeller birbirlerinden farklı şekilde tasarlanır ve firmanın kalitesiyle müşterilere sunulur. Her ihtiyaca doğru şekilde yanıt veren alternatifler arasında Bellona Mobilya halı da vardır. Halılar arasından tercih ederken sahip olduğunuz mobilyalarla uyumlu alternatifler bulabilirsiniz. Desenli seçeneklere sahip olan halılar içinde düz modeller de yer alır. Marka, fiyatlandırmayı yaparken birçok farklı hususa dikkat eder. Bu yüzden alternatiflerin fiyatları birbirlerinden farklıdır. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise tekli ya da takım şeklinde satılıyor olmalarıdır. Bellona masa sandalye birden fazla parça bulundurduğu için daha farklı fiyata sahiptir.

Bellona berjer modellerini ise ister tek şekilde ister çift olarak tercih edebilirsiniz. Bu yüzden takımlarla aynı şekilde fiyatlandırılmaz. Berjerler birçok farklı amaç için kullanılır. Oturma odalarında kullanabileceğiniz gibi dilerseniz balkon, bahçe ve yatak odalarınızda da kullanabilirsiniz. Bellona portmanto oldukça işlevsel bir üründür. Modeli müşteriler genellikle giriş kısmında kullanılır. Bu sayede eve girip çıkarken üstünüzdeki ceket ve kabanları kolay bir şekilde portmantoya asabilme şansına sahip olursunuz. Ayrıca ayakkabı, terlik gibi birçok eşyanızı da burada muhafaza edebilirsiniz.

Markanın başka bir ürünü olan Bellona yemek takımı sayesinde güzel sofralar kurabilmeniz kolay bir hal alır. Takımda masa ve sandalyeler birlikte yer alır. Bellona sandalyelerin üretim materyalleri ve tasarımları farklıdır. Masalar büyütülebilir özelliğe sahiptir. Salon ve yemek odalarında kolayca kullanabilirsiniz. Bellona Mobilya fiyatları oldukça uygundur. Geniş fiyat skalasına sahip olan modeller arasından dilediğinizi tercih etmeniz oldukça kolaydır. Hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden seçenekleri Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Ürünleri inceleyerek size uygun olup olmadıklarına karar verebilir, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etkileyici Bellona Mobilyaları Trendyol’da!

Etkileyici Bellona Mobilyaları Trendyol’da!

Beklentilerinizi karşılamayı hedefleyen firma, modellerini üretirken müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olmasına dikkat eder. Böylece birbirinden farklı alternatifler ortaya çıkar. Alternatiflerde tercih etmeden önce Bellona Mobilya yorumları kısmına göz atmanız önerilir. Yorumlarda ürünleri daha önce kullanmış olan müşterilerin fikirleri yer alır. Bu sayede ürünlerden tercih etmeden önce sizin için uygun olup olmadıklarına karar verebilirsiniz. Ayrıca alternatifler hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Üretim aşamasında kaliteli materyaller kullanan markanın ürünleri dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olan modellerin kullanım ömrü uzun olur.

Bellona oturma odası seçeneklerinin ve diğerlerinin kullanımına dikkat ederseniz ömürlerini uzatabilirsiniz. Bellona masa takımı birçok parça barındırır. Dilerseniz mutfaklarınızda ya da balkon ve bahçelerinizde kullanabilirsiniz. Beyazdan siyaha kadar farklı renge sahip olan alternatifler bulmanız mümkündür. Bellona kampanya oluşturarak müşterilerine yardımcı olur. Kampanyalar arasında düğün ve çeyiz paketleri yer alır. Oturma odası, yemek odası ve yatak odası takımlarını bir arada bulundurması sayesinde tek tek tercih etme zorluğunu ortadan kaldırır. Modeller birçok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Koyu ve açık tonlarla oluşturulan alternatiflerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bellona indirim uygulayarak uygun olan fiyatlarını daha uygun hale getirir. Bu sayede her müşteriye ve bütçeye hitap etmeyi başarır. Bellona online satış konusunda Trendyol’u tercih eder. Online alışveriş sitesi denince akıllara gelen ilk adresler arasında yer alan Trendyol, birçok ürünü müşterilere güvenli alışveriş avantajıyla sunar. Modellerin birbirinden farklı olmasına dikkat eden Trendyol, müşterilerine keyifli ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşatır. Bellona modellerinin de yer aldığı Trendyol’da uygun fiyat listesi bulunur. Siz de modelleri ve fiyatlarını inceleyerek zevkinize ve bütçenize uygun olan alternatiflerden bulabilir, tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz.