İlgili Kategoriler
Materyal
Renk
Parça Sayısı
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Beyaz Banyo Seti

" araması için 4305 sonuç listeleniyor

En Güzel Beyaz Banyo Seti Modelleri Trendyol’da!

Fonksiyonel ve ferah banyo ürünleri rutin hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra iç açıcı alanlar yaratır. Mekanlarda estetik, düzenli, ilgi çeken görünüm sağlar. Beyaz gri, gold banyo seti çeşitleri, mekanın dekorasyonunda sıkça tercih edilir. Birçok renk ve desende model tasarlanır ve müşterilerin zevkine sunulur. Bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen müşteriler, beyaz banyo seti kampanya avantajlarından yararlanarak şık modeller satın almayı tercih eder. Beyaz banyo seti online seçenekleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kişisel zevk ve tercihlerinize göre bu geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz boyut ve içeriği seçerek mekanı göz alıcı hale getirebilirsiniz. Beyaz banyo seti satın al mak ve ürünleri incelemek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Etkileyici Beyaz Banyo Seti Modelleri

Etkileyici Beyaz Banyo Seti Modelleri

Beyaz banyo seti modelleri, dekorasyona uyumlu seçilerek banyoda ihtiyaç duyulabilecek ürünleri bir arada bulundurur. Parça sayıları 2 ila 10 arasında değişir ve her bir parça farklı bir ihtiyacı karşılar. Beyaz banyo seti kullananlar; genelde çöp kutusu, sabunluk, diş fırçalık gibi temel parçaların olduğu takımları tercih eder. Beyaz tuvalet seti de bu takımlarla beraber sıkça tercih edilir. Dayanıklılık açısından sık tercih edilen malzemelerden biri plastiktir. Bu tarz ürünler, plastiğin sert türü seçilerek tasarlanır. Sert plastik; mekanik darbelere dirençlidir, hafiftir ve aşınmaya uğramaz. Bu özellikler, malzemenin tercih edilmesini sağlayan avantajlarıdır. Beyaz mermer, seramik, porselen banyo seti de sevilen model çeşitleridir. Doğal taştan el işçiliğiyle yapılan mermer ve porselen tasarımlar oldukça fazla ilgi görür. Mermer ya da seramik materyalden tasarlanan ürünler sayesinde dekorasyonunuzda zarif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Seramik ürünler dayanıklıdır ve su geçirmez. Mekanı parlak ve ışıltılı hale getirir. Banyo seti beyaz tercih edildiğinde ortama derinlik katar ve ortamın sade şıklığını artırır. Şıklığı birkaç aksesuar ile tamamlayabilirsiniz. Vazo, yapay çiçek ya da hoş tasarımlı bir beyaz sabunluk seti gibi aksesuarları kullanabilirsiniz. Tüm dekoratif aksesuarları Trendyol’da bulabilirsiniz.

Şık Beyaz Banyo Seti Tavsiye ve Önerileri

Şık Beyaz Banyo Seti Tavsiye ve Önerileri

Banyo eşyaları sürekli göz önündedir ve çok kullanılır. Bu nedenle doğru ürünleri seçmeniz önemlidir. Ortamın aydınlık ve iç açıcı görünmesi için beyaz banyo seti müşteriler tarafından çok tercih edilir. Bununla birlikte aynalı takımlar, ortama hareket katar. Bu aynalar, aynı zamanda ortamın geniş görünmesini sağlar. Beyaz su duş seti ile diğer eşyaları kombinleyebilirsiniz. Seçimlerinizi ekru ya da krem tonlarda da yapabilir ve sade, temiz, göz yormayan bir görünüm sağlayabilirsiniz. Mermer desenli, damla ve çiçek desenli, çizgili modelleri tercih ederek dinamik bir dekor elde edebilirsiniz. Beyaz çizgili banyo seti de oldukça tercih edilen modellerdir. Beyaza eşlik eden farklı çizgi formları ortama dinamik bir görünüm katar. Renk ve formlarıyla uyumlu beyaz banyo paspas takımı seçerek de dekorasyonunuzda uyumu yakalayabilirsiniz. Paspas ve tüm aksesuarlar modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı Beyaz Banyo Seti Fiyat Aralığı

Avantajlı Beyaz Banyo Seti Fiyat Aralığı

Parça sayısı, tasarımın farklılığı, kullanılan materyal çeşitlerine göre beyaz banyo seti fiyat aralığı değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı plastik setlerde temel banyo ürünlerini bulabilirsiniz. Mermer, seramik ve porselenin işlevselliği ile eşyaları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Beyaz banyo seti tavsiye ve önerileri, alanların ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Parçaların sayısını ve boyutlarını, kullanacak kişi sayısına ya da alanın ölçülerine göre tercih etmenizde fayda vardır. Diş fırçalıklarının 2’li, 4’lü ya da 6’lı alternatifleri mevcuttur. Beyaz banyo seti indirim dönemlerinde avantajlı fiyatlar bütçe tasarrufu sağlar. Bu ürünler, aynı zamanda kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Cam ürünlerde deterjan, sirke; metal eşyalarda pas çözücü kullanarak temizliği sağlayabilirsiniz. Beyaz banyo seti yorum kısmında belirtilen çok tercih edilen materyallerden biri de bambudur. Bambudan yapılan ürünleri sadece ılık suyla temizlemeniz yeterlidir. Trendyol’dan beyaz banyo dolabı takımı alarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.