İlgili Kategoriler
Marka
Parça Sayısı
Materyal
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

English Home Banyo Seti

" araması için 45 sonuç listeleniyor

Kullanışlı English Home Banyo Ürünleri Trendyol’da!

Banyo eşyaları hem kullanışlı olması hem de bulundukları mekana şıklık katması sayesinde müşteriler tarafından tercih edilir. Banyonuzda yer alacak bir eşyanın, ortamda kullanılan diğer eşyalar ve objeler ile uyum içinde olması önemlidir. Bu sayede hem mekana estetik bir hava katabilir hem de birbiri ile uyumlu eşyaları kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Dekoratif ev ürünleri konusunda, şıklık ve estetiklik denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan English Home, evinizin pek çok noktasına yönelik kaliteli, kullanışlı ve şık eşyalar sunar. Evinizin dekorasyonu düzenlerken, her ortam ve mekanda yaratmak istediğiniz atmosferi tamamlayacak eşyalar bulmak zor olabilir. Özellikle banyoda hakim olan renge ve tasarıma sahip eşyalar seçmek müşteriler için uğraştırıcı bir iş haline gelir. English Home tarafından sunulan seçenekler ile evinizde istediğiniz mekanda dilediğiniz atmosferi kolaylıkla yaratabilirsiniz. Markanın pek çok zevk ve mekana uyan alternatifleri ile dekorasyon yapmak oldukça kolaydır. English Home banyo seti sayesinde ortamda şıklığı ile göz kamaştıran, uzun kullanım ömrü ile sizi asla yarı yolda bırakmayan, farklı tarz ve renk kombinasyonları ile çeşitlendirilmiş birbirinden çeşitli ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca dekorasyon ürünlerinin yanı sıra ihtiyacınız olan temizlik setlerini de seçenekler arasında bulabilirsiniz. English Home banyo paspas setini ya da aradığınız tüm eşyaları bir arada sunan setleri kolaylıkla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Birbirinden Çeşitli Banyo Setleri

Birbirinden Çeşitli Banyo Setleri

Banyonuzda kullanacağınız English Home ürünlerini kullanım şeklinize, tarzınıza, mekana hakim renge ve dilediğiniz tüm kriterlere göre kolaylıkla seçebilirsiniz. Örnek olarak English Home cam banyo seti ile mekana hakim rengi değiştirmeden ortama cam şıklığı katabilirsiniz. Her renge uyumlu olan model, ortamdaki ışığı yansıtarak odayı daha aydınlık gösterir. Bu nedenle cam modeller müşteriler tarafından sık sık tercih edilir. Eğer banyonuzda koyu bir tema hakim ise, ışığı fazla yansıtmayan mat renkler ve opak seçenekler sizin için daha uygundur. Ortamın koyu temasını bozmayan ama aynı zamanda da şıklıktan ödün vermeyen English Home seramik banyo seti bulunduğu mekanda oldukça dikkat çeken bir modeldir. Banyonuzla ilgili aradığınız ne olursa olsun English Home seçenekleri arasında bulmak mümkündür. Banyoların en çok kullanılan ve olmazsa olmaz denilebilecek ürünlerinden birisi de havlulardır. Havluların dokuma kaliteleri ürünün kullanımını doğrudan etkiler. Mekanlarda dekoratif birer seçenek olarak da kullanılan havluların renk çeşitliliği oldukça fazladır. English Home markasının dokuma kalitesi ile müşterilere sunulan English Home banyo havlu seti yüksek kaliteyi ve renk çeşitliliğini sizlere sunar. Banyonuz için kullanacağınız ürünleri tek tek seçip renklerini ve modellerini uyumlu hale getirmek üzere çaba sarf etmek zorlayıcı olabilir. Bunun için birbiri ile uyumlu banyo takımları mevcuttur. İçeriği tercihlerinize göre değişebilen English Home banyo takımı, ürünleri tek tek seçme zahmetinden sizi kurtarır ve tamamen birbiri ile uyumlu içeriğiyle sizlere sunulur. Takım halindeki çeşitler birbirinden çeşitli model ve ebatta sunulur. Bu çeşitlilik banyo setleri için de geçerlidir. Örneğin English Home 2’li, 3’lü, 4’lü banyo seti içerisinde farklı eşyalar bulunur. Böylece her müşterinin farklı ihtiyaçlarına yönelik bir set mutlaka bulunur. English Home müşterilerine yardımcı olan bir diğer seçenek de English Home tuvalet setidir. Her ihtiyaca yönelik farklı boyutlar ve yaratıcı çözümler sunan English Home’un mekanınızı renklendirecek tüm banyo takımlarına, havlu setlerine ve mekanlar için önem taşıyan geniş ürün yelpazesine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalite ve şıklığın muhteşem şekilde harmanlandığı bu modelleri hızlıca satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Tasarımları ile Banyo Ürünleri

Dikkat Çekici Tasarımları ile Banyo Ürünleri

Birbirleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan banyo setleri veya takımları, ortamda bulunan eşyalara uyum sağlayabilmek için farklı tasarım tarzlarına sahip olarak üretilir. Oluşturulan çeşitli tasarımlar, birbirinden farklı kullanım amaçlarına sahip birçok ürün ile entegre edilebilir. Böylece çok çeşitli tasarım tarzları oluşur ve farklı ürünler arasında kolaylıkla uyum yakalanabilir. Aynı tasarım tarzına sahip setler veya eşyalar, ait oldukları tasarım tarzlarının isimleri ile adlandırılırlar. Örnek olarak müşteriler tarafından sık sık tercih edilen English Home Lucia banyo seti sabunluk, diş fırçalık ve sıvı sabunluk ürünlerinin aynı tarzda bir araya geldiği bir seçenektir. Banyolarda sık sık tercih edilen English Home 3’lü banyo seti konseptinde yer alan çok çeşitli tasarım skalasına sahip ürünler ile ortamda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. English Home Elegance banyo seti zarif, sade ve şık ürünleri ile beğenileri toplar. Banyo setlerinin yanı sıra benzer tasarımlar, evlerinizde kullanabileceğiniz farklı alanlar için de üretilir. Oldukça fazla olan tasarım ve ürün seçenekleri sayesinde evinizin dekorasyonunda bütünlük yakalamanız kolaylaşır. Banyolarda yer alan lavabolar için de farklı dekorasyon alternatifleri bulunur. Mekanın atmosferini tamamlamak için de kullanılan lavabo teknesine uygun aksesuarlar tercih edilmelidir. English Home banyo sabunluk seti lavabonuzla bir uyum içerisinde olacak kaliteli ve şık aksesuarları size sunar. Renkleri ve tasarımlarıyla ön plana çıkan bu ürünler her gün sık sık kullanılır. Bu nedenle sıvı sabunluk ya da katı sabunluk gibi aksesuarların dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun kullanım sürelerine dayanabilmesi gerekir. Bulunduğu ortama şıklık katacak dayanıklı ve kullanışlı English Home aksesuarlarını Trendyol üzerinden detaylı inceleyebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Banyo Seti Alternatifleri

Avantajlı Fiyatlarıyla Banyo Seti Alternatifleri

Müşteriler için seçtikleri modellerin üzerindeki motif ve desenler de göz önünde bulundurulması gereken kriterlerden biridir. Modelin görünüşü, üzerindeki desen ya da kullanılan renk, bulunduğu ortamın ambiyansında doğrudan etkilidir. English Home 4’lü banyo seti gibi içeriğinde birden fazla alternatif içeren setlerde tema ve tasarım olarak ürünler birbiriyle uyumlu bir tasarıma sahiptir. Motif olarak ise setlerin içeriğinde aynı ya da benzer desenler tercih edilir. Bu durum eşyalar arasında bir anlam bütünlüğü de oluşturur. Bu anlamda English Home banyo seti kuşlu serisi müşteriler tarafından sıkça tercih edilen seçeneklerden biridir. Serideki modellerin üzerinde bulunan kuş desenleri, bulunduğu mekana pozitif bir görünüm katar. Setler içerisinde yer alan tüm ürünlerin konseptinde benzer desenlerin bulunması ise ortamda bütünlük oluşmasını sağlar. Kullanılan desen ürün üzerine etiket halinde basılmadığı için herhangi bir sıvıyla temas etmesi durumunda, desen üzerinde aşınma veya dökülme gibi bir problem ile karşılaşılmaz. Aynı şekilde üründe kullanılan renk ürünün malzemesi ile bütünleştiği için herhangi bir temizlik işlemi sırasında renkte soyulmaz veya solma oluşmaz. Ürünlerinin şık ve dayanıklı olması English Home müşteriler tarafından yoğun bir ilgi görür. English Home banyo seti fiyatları kullanılan malzemeye, renge, tasarıma veya set içeriğine göre çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik kapsamında modeller her bütçeye hitap eden geniş bir fiyat skalasına sahiptir. English Home indirim banyo seti seçenekleri pek çok farklı modele sahip olmasıyla her zevkten müşterinin beğenisini kazanır. Siz de English Home kalitesine ve şıklığına uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri Trendyol’da hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.