"Bikini" araması için 4833 sonuç listeleniyor

Bikini

Denizde, havuzda ve güneşlenirken giyilebilen, şıklıkları kadar rahatlıklarıyla da kadınların gözdesi olan bikiniler, farklı çeşitleri ile plajları renklendirir. Hem yetişkin kadınlar hem de kız çocukları için farklı modeller bulunabilir. İki parçadan oluşan bikiniler, üst veya alt tek parça halinde alınarak diğerleri ile eşleştirilebilir veya takım olarak kullanılabilir. 

Bikini Çeşitleri 

Bikiniler farklı renklerde, desenlerde kumaşlarda hazırlanabilir. Kullanıcılar; vücut şekillerine, zevklerine, ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre farklı bikiniler seçebilir. Bikini ürünleri askılı, askısız, etekli, şortlu, ipli, bağlamalı, tanga altlı veya slip şeklinde sunulur. Üst parçalarda sütyen gibi balenli, balensiz, push up dolgulu, dolgusuz, çıkarılabilir pedli veya dahili ped bulunduran çeşitler yer alır. Püsküllü bohem modeller, drapeli vintage bikiniler veya monokrom modasına öncülük eden blok desenler bikinilerde kendine yer bulur. Bikini bedenleri genellikle S ile XL arasında değişiklik gösterir. Büyük beden bikini ürünleri özel markalarca tasarlanır. Bikiniler sezon modasına göre farklı eklentilerle kullanıcılara sunulabilir. Boncuklar, nakışlar, tığ örmeler, baskılar ve sloganlar bikini tasarımlarını renklendirir. Vahşi desenler, floral baskılar ve yazılar bikinilerde yer alır. 

Bikini Nasıl Seçilir? 

‌Bikini seçerken öncelikle kumaşa dikkat edilmelidir. Havuz veya deniz kullanımı için bikini alınıyorsa ürünlerin çabuk kuruması önemlidir. Güneşlenme için tercih edilen bikinilerin renklerinin solmaması da seçim için kriterdir. Ayrıca güneşlenirken kullanıcıların teninde desen bırakacak bikinilere seçim esnasında dikkat edilmelidir. Askısı çıkabilen, güneşlenirken sıyrılabilen modeller kadınlara plajda kolaylık sağlar. Vücut şekli de bikini takımı alırken önemsenmelidir. Basen kısmını kamufle etmek isteyenler, genellikle etekli veya şortlu bikini tercih eder. Etekli bikini modellerinde fırfırlar, yırtmaçlar veya çıkarılabilir etekler kullanıcılara alternatif sunar. Karın fazlalıkları tankini üstlerle, püsküllü bikini üstü modelleri ile saklanabilir. Bel çevresinde fazla kilolar varsa kullanıcılar yüksek bel bikini alabilir. Bikiniler kişisel kullanım için tasarlanmıştır. Ürünlerin her kullanım sonrası yıkanarak temizlenmesi ve kişiye özel kullanılması önem arz eder. 

Toparlayıcı ve Şekillendirici Bikiniler 

Vücudun fazlalık bulunan bölgeleri için özel seçimler yapılabilirken bikini markaları toparlayıcı alternatifleri de kullanıcılarla buluşturur. Toparlayıcı kumaşlar özel dokumaları ile bölgeleri iki bedene kadar daha ince göstermeyi vadeder. Örneğin, toparlayıcı bir bikini altı, basenleri daha dar ve kalçaları daha şekilli gösterecek dokuması ile kusursuz hatlara ulaşmanıza yardımcı olur. Büyük beden bikinilerde toparlayıcı üst parçalar da bulunur. Göğüslerin daha küçük ve şekilli görünmesine yardım eden bikini üstleri, büyük beden kişiler için özel tasarlandığından fit görünüm beklentisine karşılık verir. Kalın kollar için fırfırlı bikini üstleri, basenleri kamufle etmek için pareolu modeller, küçük göğüsler için push up ve dolgulu üstler koleksiyonlarda kendine yer bulur. 

Bikini Fiyatları 

Bikini fiyatları; ürünlerin markalarına, modellerine, eklentilerine göre farklılık gösterir. Çıkarılabilir etekli bikini modelleri, genellikle slip altlardan daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bikini üzerindeki boncuk işlemeleri, danteller, tığ işleri, dolgu ve destekler fiyatın yükselmesine sebep olabilir. Düz ve sade modeller genellikle en uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaşır. Dönemsel kampanyalar en süslü ve moda bikinileri bile uygun fiyatlara almanızı sağlayarak avantajlı alışverişi mümkün kılar. Toparlayıcı kumaşlar da standart kumaşlara göre daha yüksek fiyatlarla sunulabilir.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun seçenekler Trendyol'da! Birbirinden şık görünümleri ve kullanışlı tasarımları ile sizlere sunulan onlarca ‌bikini ürününü, avantajlı fiyatlar ve ayrıcalıklı alışveriş fırsatı ile ‌Trendyol'dan alabilirsiniz. Onlarca markanın yüzlerce bikini modelini ‌Trendyol'da bulabilir, yaz aylarında sizi plajların en şık kadını haline getirecek son moda plaj giyim ürünlerini hemen sipariş edebilirsiniz. 

Yukarı Çık