placeholder
"

Yüksek Bel Bikini Takımı

" araması için 1735 sonuç listeleniyor

Yüksek Bel Bikini Takımı Modelleri Trendyol'da!

Yüksek Bel Bikini Takımı

Pantolonlar ve eteklerle beraber geri dönen yüksek bel modası, yaz aylarında bikinilerde de etkisini gösteriyor. Yüksek bel bikini çeşitleri arasında hem çok renkli hem de çok iddialı modeller öne çıkıyor. Retro tarzı modern dokunuşla tekrar ele alan yüksek bel bikini takımı alternatifleri arasında parlak ve cıvıl cıvıl renkler kadar siyah ve beyaz gibi sade tonlar da bulunuyor. Her yaş ve her zevke hitap eden bikiniler, toparlayıcı özellikli olan alternatifleriyle kadınları mutlu ediyor. Yazın tadını doyasıya çıkarmak ve plaj modasını doyasıya yaşamak isteyen kadınlar yüksek bel modelleri rahatlığı nedeniyle de tercih ediyor. Özellikle 60'lı yılların alternatif ve özlenen renkli dokusunu anımsatan modellerle yüksek belli tasarımlar, desenler, işlemeler ve farklı dekoltelerle çeşitleniyor. Hem spor hem de klasik çizgiler taşıyan takımlar arasında bu iki tarzı bir arada yansıtmayı başaran modeller bulunuyor. Birçok markanın koleksiyonlarında ağırlıklı olarak yer verdiği yüksek bel bikiniler, plajda eğlenirken hem rahat hem şık hem de trend olmak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor.

Yüksek Bel Bikiniler ile Hep Çok Rahat

Plajın, denizin, havuzun ve güneşin tadını doyasıya yaşamak isteyen kadınlar tercih edecekleri bikinilerin konforlu olmasına özen gösteriyor. Bikini takımı yüksek bel tasarımlarla beraber kadınlara hem hareket özgürlüğü hem de tarzlarını tamamlama fırsatı sunuyor. Yüzerken ve plaj ya da havuz kenarında vakit geçirirken bikini altlarından dolayı sıkıntı yaşamak istemeyen kullanıcılar genellikle yüksek belli modelleri tercih ediyor. Bu modeller aynı zamanda bel bölgesindeki fazlalıkları da saklaması açısından beğenileri topluyor. Üstelik bazı markalar özel kumaş desteği ile piyasaya sürdüğü tasarımlarında kullanıcılara bir ya da iki beden incelme fırsatı da sunuyor. Hemen hemen her vücut tipine uyum sağlayabilen bu eğlenceli modeller arasında iddialı tasarımlar da bulunuyor. Bacak oyuntusu derin olan yüksek bel modeller 80'lerin eğlenceli ve dikkat çekici bikini modasını yeniden yorumluyor. Cesur tercihler yapmak isteyen kadınlara retro dokunuşla alternatifler sunan bu takımlar farklı bikini üstleriyle de rahatlıkla kullanılabiliyor. Üçgen, ip askılı, dolgulu ya da tek askılı bikini üstleriyle uyum sağlayabilen derin bacak oyuntulu yüksek belli altlar arasında iddialı tasarımlar öne çıkıyor.

Konforu ön planda tutan kadınlar için ise spor çizgilere sahip modeller dikkat çekiyor. Özellikle bacak boyu uzun kadınlar tarafından beğenilen bacak oyuntusu olmayan tasarımlarda ise farklı dekoltelere yer verilebiliyor. Yan bantların iki tarafına yerleştirilen transparan alanlar, örgü ya da ipler ile yapılan detaylar ya da bel kısmında yer verilen dekolteler büyük ilgi görüyor. Hem konforlu hem de iddialı olunabileceğini gösteren bu tasarımlar özellikle modaya yön veren ünlü markaların koleksiyonlarında kendilerine yer buluyor. Kadın yüksek bel bikini takımı modası uzun yıllar boyunca plajları renklendirilecek gibi görünürken markalar modellerini çok amaçlı kullanıma uygun olarak da üretiyor. Farklı renk tonlarında hem desenli hem de tek renk uygulamalarla piyasaya sunulunan takımlar, alt ve üst olarak diğer bikini takımlarıyla beraber de kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra üstler büstiyer olarak şortlar ve eteklerle beraber kullanılırken yüksek belli altlar da crop tshirt ya da atletlerle beraber tercih edebiliyor. Üstelik bu takımlar oldukça farklı tarzları plajlara taşımayı başarıyor. Modern, spor, pin up, retro ya da romantik parçalarla birleştirilebilen takımlar her yaştan kadının tercihi oluyor. Farklı beden tiplerine uyum sağlayan ve fazla kiloları örtmek için de iyi bir seçenek olan tasarımlar arasında özellikle şekillendirici kumaştan üretilen bikiniler büyük ilgi görüyor.

Farklı Vücut Şekilleri İçin Renkli Alternatifler

Plajın, yazın, denizin ya da havuzun tadını doyasıya çıkarmak isteyen kadınları bedenlerini her halleriyle kabul edebilmeleri için birçok marka farklı bikini modellerini piyasaya sürüyor. Her bedenin her hali ile güzel olduğunu savunan yenilikçi moda anlayışı ile beraber öne çıkan büyük beden bikini tasarımları arasında yüksek belli modeller geniş bir yer kaplıyor. Trend görünüşünün yanı sıra kadınlara hareket özgürlüğü de sağlayan bu bikiniler, kullanıcı isteklerine göre şekillendirilmiş alternatiflerle piyasaya sürülüyor. Karın bölgesindeki fazlalıklardan hoşnut olmayan kullanıcıların tercih ettiği toparlayıcı yüksek bel bikini, vücudu sararak bel çevresini şekillendiriyor. Bazı modeller ise kalçayı yukarı kaldırarak daha fit bir görünüm sunuyor. Alt parçada olduğu gibi üst parça için de toparlayıcı alternatifler üretiliyor. Göğüs ölçüsünden hoşlanmayan ya da göğüslerinden dolayı hareketleri kısıtlanan kadınlar için toparlama özelliği olan üst parçalar, yüksek bel bikinileri tamamlıyor. Özellikle bel bölgesini kapatması nedeniyle her bedenden kadının rahatlıkla tercih edebileceği yüksek bel modeller, toparlayıcı kumaşlarla beraber üretildiğinde kadınlardan tam not alıyor. Birçok markanın koleksiyonsunda yer verdiği bu tasarımlar her kadının kendini rahat ve mutlu hissedebileceği bir bikiniye sahip olmasını amaçlıyor.

Geniş beden aralığında üretilen yüksek bel bikini takımı modelleri, farklı renk ve desenleriyle de dikkat çekiyor. Hem alt hem de üst parçada birbirinden renkli alternatifleri bulunan takımlar arasında sarı, yeşil, pembe, mor gibi canlı renkler öne çıkıyor. Yazın cıvıltısını bikinilere taşıyan tasarımların parlak renk tercihleri arasında neon tonlar da bulunuyor. Güneşin parlaklığını yansıtan pembe, yeşil, mavi ve sarı neon bikiniler bronz ten ile birleştiğinde ortaya oldukça renkli sonuçlar çıkıyor. Tek renk uygulamalar iddialı bir görünüm sunarken bazı markalar birbiri ile zıt pastel onları bir arada kullanma cesareti gösteriyor. Yeşil ve kırmızının, mavi ve turuncunun kontrastından yararlanan tasarımlar hayatının her alanında renklerin coşkusunu hissetmek isteyen kadınları mutlu ediyor. Bazı yüksek belli modeller ise retro doku ile beraber siyah beyaz puantiyeli kumaşlar kırmızı ile kullanılarak hem trend hem de klasik bir çizgi yakalanıyor. Pin up moda akımının etkilerinin hissedildiği bu tasarımlarda, renkli düğmeler ve fırfırlar da kullanılıyor. Farklı vücut tiplerine sahip kadınlar çizgili, puantiyeli ya da desenli bu renkli modelleri tercih edebilecekleri gibi tek tip ve tek renk uygulamaların olduğu takımları da satın alabiliyor. Beyaz, siyah ve grinin ağırlıklı olarak kullanıldığı tek renk ve sade tasarımlar hem spor hem de klasik çizgilerle piyasaya sunuluyor.

Yüksek Bel Bikini ve Birbirinden Farklı Tasarımlar

Yüksek bel modasının yeniden tüm dünyaya hakim olmasıyla beraber birçok marka koleksiyonlarında farklı tarzlara sahip bikini takımlarına yer vermeye özen gösteriyor. Bu takımlar arasında hem spor hem de klasik çizgileri taşıyan tasarımlar bulunurken bazı modeller her iki tarzın mükemmel uyumundan da yararlanıyor. Bu bikini takımları arasında günlük kullanım için tasarımların yanında su sporlarında da tercih edilebilecek alternatifler de bulunuyor. Sörf, dalış, yüzme ve kayak gibi farklı su sporlarıyla ilgilenen kadınların hem şık hem de rahat hissetmesini sağlayan bu takımların arasında oldukça renkli modeller de yer alıyor. Yüksek bel bikini takımı siyah, gri, beyaz gibi sporda oldukça sık tercih edilen renkleri canlı renk tonlarıyla beraber kullanarak farklı ve iddialı modellerin ortaya çıktığı bir alan oluyor. Siyah ve neon tonların bir arada kullanıldığı transparan detaylı tasarımlar ise spor modeller arasında öne çıkıyor. Şık ve konforlu olan bu modeller sadece sporla ilgilenen kadınları değil tarzını plaja yansıtmak isteyen kadınları da mutlu ediyor. Yüksek belin tercih edildiği bikini takımları arasında dalgıç ve halter yakalar da büyük ilgi görüyor. Göğüs dekoltesinden hoşlanmayan kadınları hedefleyen bu büstiyerlere yer verilen takımlar her yaştan kullanıcının dolabında kendine yer buluyor.

Klasik tarzı retro dokunuşla yeniden yorumlayan takımlar ise her yaştan kadını etkiliyor. Bikini altıyla uyum sağlayan uzun büstiyerlere derin dekoltelerin yerleştirildiği cesur modeller ise farkını ortaya koymak isteyen kadınların tercihi oluyor. Göğüs bölgesinden destekli yüksek bel bikini takımı tasarımları arasında dantel ya da el örgülerinin kullanıldığı tasarımlar büyük ilgi görüyor. Hem üst hem de alt parçanın detaylarında yer verilen dantel ve el örgüleriyle plaj modasına retro dokunuşlar yapılabiliyor. Tek renk ya da farklı renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar arasında alt parçada iki tarafta yer verilen derin dekolteler de bulunuyor. Bu tasarımlar farklı ve iddialı bir tercih yapmak isteyen kadınları mutlu ederken derin dekolteye rağmen konforundan ödün vermek isteyenlerin de tercihi oluyor. Yüksek bacak oyuntusuna sahip modeller bacak boyunu olduğundan uzun gösterdiği için tercih edilirken aynı zamanda klasik üstlerle beraber de kolayca kombinlenmesi nedeniyle de kullanıcılardan tam not alıyor. Farklı tarzlarda bikini üstleriyle kullanılabilen bu altlar, geniş renk seçenekleriyle piyasaya sürülüyor. Her renkte alternatifi bulunan altlar kullanıcıların dolaplarında bulunan diğer plaj ürünleriyle de kolayca uyum sağlıyor. Genellikle siyah, beyaz ve gri gibi her tonla uyum sağlayabilen klasik tonlar öne çıksa da klasik çizgiler içeren tasarımlarda da çok renkli bikini takımları öne çıkıyor. Detaylarında parlak tonların kullanıldığı cesur modeller, yüksek belin rahatlığı ile birleştiğinde plaj modası her kadının kendine göre yorumlayabileceği bir şekle dönüşüyor.

Capcanlı Renkler, Cesur Modeller

Farkını plaja yansıtmak isteyen kadınlardan büyük ilgi gören yüksek bel bikini modası birçok marka tarafından çeşitli şekillerde yorumlanıyor. Uzun süre sadece su sporlarında kullanılmak üzere tercih edilen yüksek belli bikiniler günlük kullanım için düşünüldüğünde tasarımcılar sınırları zorlayarak kadınlara binlerce alternatif sunuyor. Yüksek bel bikini kırmızı, pembe ve fuşya gibi canlı tonların kullanıldığı cesur bir alan olarak öne çıkarken koleksiyonlar içinde her zevkten kadına uygun bir alternatif bulunabiliyor. Kırmızının tutkusunu plajda hissetmek isteyen cesur kadınlar için koleksiyonlarında kırmızının farklı tonlarına yer veren markalar, spor ve klasikleşmiş modelleri yeniden yorumluyor. Tanga ve derin bacak oyuntusu gibi iddialı tasarımları yüksek bel ile birleştiren takımlarda kırmızının en parlak tonları kullanılarak kumsal ve havuz kenarlarına iddiasını taşımak isteyen kadınlar hedefleniyor. Kırmızının yanında cesur modellerde en çok tercih edilen bir başka renk siyah oluyor. Siyahın hem tutkulu hem de zarif duruşunu kullanan tasarımcılar takımlara farklı detaylar ekleyerek bikinileri ileri boyutlara taşıyabiliyor. Geometrik ve asimetrik dekoltelerin yer aldığı alt parçaları, sade üst parçalarla birleştiren tasarımlar ise siyahın öne çıktığı modeller arasında yer alıyor. Birçok kadın ise cesur tercihler yaparken renk seçimlerini daha sade tonlardan yana kullanıyor. Bu nedenle birçok firma yüksek bel modelleri yorumlarken siyah ve beyaza öncelik veriyor.

Bazı modeller ise sadece renk tercihleri ile kullanıcıları büyülüyor. Bikiniye retro akımı getiren yüksek belli modeller kırmızı, mavi, beyaz ve sarı gibi tonları bir arada kullanarak müşterilerine capcanlı bir görüntü sunuyor. Çok renkli uygulamalar, kullanıcılar farklı takımları bir arada kullanabilme şansı da tanıyor. Sahip olunan takımlardaki parçalara göre yeni takım almak isteyen müşteriler çok renkli tasarımlara öncelik veriyor. Zıt renklerin bir arada kullanıldığı modeller ise renkli tercihler yapmak isteyen kadınların ilgisini çekiyor. Özellikle son yıllarda popülerleşen kontrast tonların bir arada kullanıldığı modern tasarımlar yüksek bel modasına da yansıyor. Bu modeller arasında baskıların ve desenlerin kullanıldığı tasarımlar da bulunuyor. Özellikle genç kadınların ilgisini çeken bu modeller, lisanslı üreticiler aracılığıyla çizgi film ya da oyun karakterlerinin yer aldığı alternatifleriyle öne çıkıyor. Sevdiği karakteri yaz boyu üzerinde taşımak isteyen kadınlar yüksek bel modelleri tercih edebiliyor. Baskı ve desenin kullanıldığı modellerde sadece popüler çizgi figürler kullanılmıyor. Meyveler, sloganlar ya da ünlü markaların logolarının kullanıldığı yüksek bel tasarımlar da kadınlar arasında her geçen gün popülerleşiyor.

Vücut Tipine Uygun Yüksek Bel Bikini Seçimi

Tüm kıyafetlerde olduğu gibi bikini tercihinde de kişilerin kendi vücut tiplerini doğru analiz etmesi gerekiyor. Yüksek bel bikini takım modelleri arasında farklı vücut tarzlarına uygun alternatifler bulunmakla beraber, kadınlar hem kendi vücutlarına hem de zevklerine uygun tasarımları kolaylıkla bulabiliyor. Genellikle yüksek belli modeller bacak boyunu uzun göstermesi, bel bölgesindeki fazla kiloları saklaması ve vücuda kum saati formunu kazandırması nedeniyle tercih ediliyor. Bu avantajlarının yanı sıra bazı modeller kullanıcıların vücutlarında hoşlanmadıkları alanları saklamalarına ya da sevdikleri alanları öne çıkarmalarını da sağlıyor. Bikini seçimi sırasında kişinin kendi vücudunu tanıyarak tercihte bulunması hedeflediği görünüme ulaşmasını kolaylaştırıyor. Bazı modeller göğüs bazı modeller bel bazıları ise kalça bölgesine yönelik detayları öne çıkarırken kullanıcılar kendi tarzlarına ve hatlarına uygun modeli rahatlıkla bulabiliyor. Özellikle büyük beden kullanıcılar yüksek belli modeller arasında kendilerini tamamlayacak alternatife kolayca ulaşabiliyor. Her türlü vücut tipinin ve her kiloda kadının güzel olduğunu savunan moda anlayışının da etkisiyle firmalar üretimlerini çeşitlendiriyor. Göğüs ve bel bölgesini toparlayıcı etkisi olan tasarımları üreten birçok marka koleksiyonlarında geniş beden aralığına yer veriyor. Böylelikle ister standart beden ister ise büyük beden her kadın kendini mutlu edecek bikiniye sahip olabiliyor.

Plajları renklendiren, kadınların kendi tarz ve karakterlerini kumsallara taşımasını sağlayan bikini takımları arasında öne çıkan yüksek belli takımlar, geniş alternatifleriyle büyük ilgi görüyor. Hem renk hem tarz hem de geniş beden aralığı nedeniyle öne çıkan bu bikiniler arasında her kadın kendi isteğine uygun seçeneği bulabiliyor. Mavi, mor, kırmızı, yeşil ya da sarı yüksek bel bikini modelleri gibi siyah, lacivert, beyaz modeller de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Üstelik yüksek belli modellerin birçok farklı büstiyer alternatifi de bulunuyor. Üçgen, ip askılı, uzun, kısa, dalgıç yakalı, derin dekolteli ya da tamamen kapalı üst parçalarla rahatlıkla kullanılabilen altların da birçok alternatifi bulunuyor. Yüksek belin sıklıkla kullanıldığı derin bacak oyuntusu bulunan alt parçalar iddialı tercihler yapmak isteyen kadınların beğenisini kazanıyor. Sporla ilgilenen kadınların uzun yıllardır tercih ettiği yüksek belli modelleri modern bir bakış açısıyla yeniden yorumlayan markalar kadar 60'lı yılların cesur tasarımlarını günümüze getiren markalar da kadınlardan ilgi görüyor. Puantiyelerin, romantik fırfırların, çizgilerin kullanıldığı bu retro tasarımlar plajlara farklı bir soluk getiriyor. Eğer siz de tarzınızı plajlara taşımak isterseniz retro ya da modern, renkli ya da sade, cesur ya da naif bikini modelleri arasından tercihinizi yapabilir, birbirinden renkli tasarımlar arasından beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.