placeholder
"

Pareo

" araması için 6241 sonuç listeleniyor

Pareo

Pareo Modelleri ile Şık Tasarımlar

Sıcakların etkisini fazlaca hissettirdiği yaz aylarında birçok kişi çeşitli tatil bölgelerine hücum ediyor. Şıklığını gittiği birçok plajda ortaya koymak isteyen kadınların dikkatini çeken pareo elbiseler, modern ve rahat tarzları ile fazlaca satın alınırken; aynı zamanda kullanıcısının fazladan elbiseyle sulak alanlara gitmemesini sağlıyor. Plaj elbiseleri olarak da isimlendirilen pareo elbise ürünleri, farklı tasarımlarıyla birçok kadınının ilgisini çekiyor. Suya girerken çıkardığınız ve sudan çıktıktan sonra kullanabileceğiniz giyim ürünleri arasında bulunan pareolar, plajdaki birçok partiye ve etkinliğe üstünüzü değiştirmeden katılmanızı sağlıyor. İnce yapılarda olmasından dolayı üzerinizdeki mayonun hızlıca kurumasını sağlayan pareo giyim ürünleri, aynı zamanda kullanıcısını serin ve ferah tutmasıyla da öne çıkıyor. Kadınların güneşlenirken, sahilde yürüyüşe çıkarken ve plaj alanları içerisinde farklı aktiviteleri yapabilmesine imkân sağlayan pareo ürünleri, yaz aylarının şık elbise tarzının önemli simgeleri arasında bulunuyor. Birbirinden farklı renklerde ve kesim tarzlarında karşınıza çıkan pareolar, her kadının kendisine uygun stili kolaylıkla bulmasına yardım eden birçok tarzdan oluşuyor. Kullanıcıların güneşin doğrudan etkisinden kurtulabilmesine de olanak sağlayan pareo kıyafetler, farklı uzunluklarıyla sizlere şıklık katıyor. Transparan çeşitleriyle ya da transparan görüntülerde olmayan modelleri ile sizlere sunulan pareo giysiler, her kadının plajlarda ihtişamlı stiller ortaya koymasını sağlıyor. Yırtmaçlı, püsküllü ve dikkat çekici tarzlardan oluşturulan pareo elbiseler gösterişli plaj elbisesi ortaya koyarken; klasik ve sade tasarımlardan oluşturulan modeller de farklı beklentilerin karşılanabilmesini sağlıyor. Farklı zevklerin ortak tercihleri içerisine girebilecek nitelikte olan pareo tipi kıyafetler, kadın kullanıcıların sıcak mevsimlerde denize, havuza ya da diğer birçok sulak alanda rahatlıkla plaj keyfi yaşamasını sağlıyor. Rahatlıkla giyinip çıkarılabilen pareo şık kıyafetler, hafiflikleriyle üzerinizde bir şey yokmuş rahatlığı sağlayarak memnun ediyor.

Pareolar Yaza Damgasını Vuruyor

Yaz aylarında kadın giyim ürünlerindeki etkisini giderek arttıran pareo şık elbiseler, birçok kullanıcının fazla biçimde tercih etmesi ile popülerliğini giderek arttırıyor. Plaj kıyafetlerini araştıran ya da pareo nedir diyerek kıyafetlerin ününü duyan pek çok kadın, kendine ait tarzı bularak ürünlerin nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını öğrenmek için modellere ilgi duyuyor. Nefes alan yapıları ile kadınların sıcak ortamlarda terlememesini sağlayan ürünler, yaz giyim ürünü olduğunu çokça sizlere kanıtlıyor. Dikkat çeken motiflere ve tasarım yapılarına, yaratıcılığı gelişmiş olan moda tasarımcılarıyla ulaşan pareolar, farklı beğenilerin bilincinde üretiliyor. Rahat kalıpları, bol kumaş yapıları ve kadınları sıkmayan kesim tarzlarına sahip olan pareo şık yapıdaki plaj kıyafetleri, birçok farklı bağlama tarzlarıyla da farklı ve yaratıcı şekilde kullanılıyor. Etek uçlarından kıvrımlar yaparak farklı tarzları ortaya çıkararak ya da üst üste kat yapılarak katlamalı tarzlarda görünüm sağlayarak birçok farklı pareo görünümüne ulaşmak mümkün oluyor. Alınan ürünün üstten ya da alttan farklı kıvrım, katlama ve gerdirilme yönteminin kullanılmasıyla straplez, tek omuz bağlaması, mini etek gibi birçok moda tarzının ortaya çıkarılması sağlanıyor. Yaratıcılığın ortaya çıkarılmasını sağlayan pareo bağlama modelleri, kadınların içerisindeki moda aşkını perçinlemesiyle de dikkatleri çekiyor. Denizden yeni çıkan kullanıcıların üzerindeki ıslaklıktan etkilenmeyen modeller, suyla temas etmelerine rağmen çabuk kuruyan tekstil ürünleriyle sizlerin kullanımına sunuluyor. Kısa modellerine ya da uzun modellerine göre farklı biçimlerde tarz oluşturup kullanıcılarına hitap eden plaj elbiseleri, birçok plaj çantası, bikinisi, mayosu, şapkası, sandalet ve terliğiyle uyum gösterebilmeleriyle de öne çıkıyor. Farklı yaz kombinlerinin yapılabilmesini sağlayan pareo kıyafet kombinleri, şıklığından vazgeçmeyen kadınların önceliği oluyor. Transparan tarzlı modeller, bikinilerinizle ortak motif ve desen uyumu yakalarken; transparan olmayan klasik çeşitler de birçok yaz aksesuarıyla adapte biçimde elbise kombini sağlıyor. Tatil bölgesinde yaşayan kullanıcıların günlük olarak da tercih ettiği pareo elbise modelleri; sadece plaj kıyafeti olarak kullanılmayıp, aynı zamanda günlük rahat elbiseler olarak da kullanılmalarıyla öne çıkıyor. Farklı detaylarla kullanıcılarının karşısına çıkan pareolar; farklı uzunluklarda, kesim tarzlarında, renklerde ve desenlerde kombinasyon oluşturarak farklı kişiliklere ve giyim tarzına sahip kadınları etkilemeyi başarıyor. Pareoları satın alan kadınların öncelikli amacının rahatlıkla giyilebilecek yaz ve plaj kıyafetlerine kavuşmak olduğu biliniyor. Alt ya da üst olarak giyilen birçok farklı çeşidiyle dikkatleri çeken pareo çeşitleri, vazgeçemeyeceğiniz yaz kıyafeti tarzını ortaya koyup ilgiyi üzerine topluyor.

Pareo Kıyafetler Her Kadına Hitap Ediyor

Birçok plajda güneşin sizlere doğrudan etki gösterip vücudunuzu yakmaması için üretilen pareo şık elbiseler, ince yapıları ve ağır olmamalarıyla da pek çok mayo ve bikini üzerinde giyilmek için tercih ediliyor. Kullanıcılarının uzanıp denizin tadını çıkarırken ya da ev ve plaj arasındaki mesafelerde sıradan elbiselerin giyinip çıkarılması derdinden uzaklaşmasını sağlayan ürünler, oldukça kullanışlı olmaları sebebiyle giderek adını daha fazla duyuruyor. Farklı boylarıyla güneşin teninize farklı biçimlerde değmesini sağlayacağınız pareo tekstil kıyafetler, modaya uygun birçok tarzıyla daima fark edilebilirlik sağlayarak sizleri memnun ediyor. Canlı renkleriyle yazı çağrıştıran ve yaz mevsiminin tarzına uygun olan pareo bikini üstü kıyafetler, her kadının dikkatini çeken favori renkleriyle de sunuluyor. Hangi yaşta ve beden yapısında olup nasıl tasarım tarzından hoşlandığı fark etmeksizin birçok farklı özel pareo stili, dikkat çeken tasarımları ile kullanıcılarının tercihleri arasına giriyor. Bağlamalı ve kuşaklı modelleriyle birçok kadına hitap eden pareo seçkin kıyafetler, farklı stillerde kol ve etek yırtmaçlarına sahip olan modelleri ile genç kullanıcılarının ilgisini özel olarak çekiyor. Farklı yaka tipleri ile çeşitli dekoltelere imkan sağlayan ürünler, yazı daha ferah ve ortama kadın cazibesi sunarak giyebilmenize olanak tanıyor. Çeşitli uzunlukları ve transparan olmayan tarzlarıyla da öne çıkan modeller, pareo haşema adı verilen muhafazakar kesime hitap eden modelleriyle de ilgileri çekiyor. Kol ve etek uzunluklarıyla dikkat çeken haşema tarzına uygun pareolar, farklı yaşam tarzlarına ait birçok kadına uygun kesim tarzlarında sunulmalarıyla öne çıkıyor. Yarasa kollara, rahat kesimlere, beden hatlarını göstermeyen kesim stillerine sahip olan tesettürlü kadınlara sunulan pareolar, altta birçok farklı haşemayı ve tesettür mayonun giyilebilmesini sağlayabilmeleriyle geniş ürün yelpazesinden zengin seçeneklere sahip olduğunu gösteriyor. Farklı beden yapısına sahip olan kadınları da memnun eden özel pareo çeşitleri, birçok beden ölçüsüyle her kesimi kucaklıyor. Rahat kalıplarıyla birçok kadına kolaylıkla uyum sağlayacak olan modeller, sizlerin yaz aylarında istediği pareo tarzıyla giyinebilmesine daha kolay ortam sağlıyor. Pareo büyük beden modelleri, büyük beden kullanan kullanıcılar için yaz aylarında vücut hatlarından dolayı sıkıntı çekmek istemeyenlere kurtarıcılık sağlıyor. Rahat kalıplarıyla örtücülük sağlayan modeller, basen ve bel gibi birçok fazlalık bölgesinin sergilenmemesini ve böylelikle de sadece elbise ve mayo uyumunu ortaya çıkarması ile sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. Zayıf, kilolu, yaşlı ya da genç fark etmeksizin birçok kadın bedeni için biçilmiş kaftan olarak nitelendirilen ürünler, pek çok kadına hitap ediyor.

Pareo Renk ve Tasarımları İlgi Uyandırıyor

Kapalı tonların keskin stillerinden yaz modasının açık ve canlı tonlarına olmak üzere birçok farklı renkten oluşan pareo güzide kıyafetler bulunuyor. Kullanıcılarına görüntü açısından seçkinlik sağlamaları için sunulan rengârenk ürünler, kıyafet stilleri ve kesim tarzlarıyla bütünleşerek birçok kadına etkileyicilik sunuyor. Bej, siyah bordo, haki, beyaz, kahverengi, kırmızı, lacivert, turkuaz olmak üzere farklı renklerle harmanlanıp çeşitli stillerle karşınıza çıkarılan pareolar, sade renkleriyle de dikkatleri çekiyor. Piliseli, kendinden püsküllü, kısa ya da uzun kollu, belden bağlamalı olmak üzere birçok kadın kullanıcıya farklı tarzlarda sunulan pareo siyah renk çeşitler, siyah rengin asaletinden vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihleri içerisine giriyor. Siyah mayo ve bikinilerle de özel kombinler sağlayan siyah renkli pareo elbiseler, ultra ince tarzlarıyla alttaki bikininin daha gösterişli biçimlerde endam göstermesine yardımcı oluyor. Önü açık ya da bağlamalı olan modeller, farklı bağlama ve kişisel yaratıcı tasarımlarla daha ilgi çekici oluyor. İnce tül yapılarından yırtmaçlara olmak üzere birçok farklı canlı renkte pareo bulunuyor. Kol ve etek uçlarında tül bulunan belden ince bağlamalı kırmızı renkli pareo çeşidi, kadınların en fazla sahip olmak istediği görünümleri ile önemli yazlık kıyafetler arasında bulunuyor. Pareo beyaz renk elbise modelleri, yaz aylarında plaj ve tatil köylerinde görebileceğiniz birçok farklı görüntüsü ile sizlere klasiğin en sade halini sunuyor. Geniş yırtmaçları ve yanları işlemelere sahip olan sade klasik modelleri ile beyaz renkli pareo elbiseler, genç ya da yaşlı fark etmeksizin her kullanıcının en fazla ilgi gösterdiği modeller içerisinde bulunuyor. Pareo modasına uygun olup her yıl değişen renkleriyle benzersiz görsellikler yaratan modeller, ince yapılarıyla tül etkisi yaratarak üzerine giydiğiniz mayonun belirgin görüntülerle burdayım etkisi yaratmasını sağlıyor. V yakalı tarzlarıyla çeşitli aksesuarlarla da zenginleştirilebilen mayo üstüne pareo kıyafetler, her yerde gözlerin üzerinize çekilmesini sağlıyor. Püsküllü tarzlardan oluşturulan sarı ve pembe renkli modelleriyle de öne çıkan yazlık pareo kadın kıyafetleri, sadelikten hoşlanan pek çok kullanıcıya alternatif sunuyor. Üzerinde beyaz, kırmızı, turkuaz, turuncu, mavi gibi birçok farklı guaş boya desen tarzının bulunduğu rengârenk yapıda modellerle de kullanıcılarının önüne çıkarılan pareo seçkin plaj kıyafetleri, kimono tarzı kesim yapısıyla sizlere kullanışlılık gösteriyor. Çoklu renk seçeneğine ya da sade klasik renk çeşitlerine sahip olan ürünler, leopar desenli ya da etnik desenli birçok farklı tarzıyla da dikkatleri çekiyor. Renklerden yapılan tasarımlarla öne çıkan modellerle de bilinen pareolar, beklentilerinize paralellik gösteriyor.

Pareo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bikini üstü pareo modelleri ile ayak bileklerine kadar ya da kısa etek tipinde kullanımınıza sunulan modeller, birçok kadının en fazla dikkat çektiği özel süslemeler ve tekstil tarzlarıyla ilgilerin odağı ve ana teması haline rahatlıkla geliyor. Peştamal, etek, pantolon ya da kaftan tipinde karşınıza çıkarılabilen pareolar; birçok farklı kol, yaka ve etek tipiyle sizlerin karşısına çıkarılıyor. Püsküllü, aksesuarlı, dantelli, belden bağlamalı, straplez, baskılı, degradeli olmak üzere birçok farklı model biçiminde plaj tipi mayo üstü kıyafetler arasında bulunan pareo kadın ürünler; pamuk, polyester, şifon, viskon ya da likralı kumaş tipleriyle de kumaş ve tekstil yapısıyla zengin biçimde sizlere sunuluyor. Pareo pantolon olarak ya da üste giyilen kıyafetler biçiminde kullanıma sunulan ürünler, farklı giyim tarzlarını favori olarak gören pek çok kadına seçenek yaratıyor. Belden bağlamalı olarak sunulan siyah renk ince kumaş pareo transparan pantolonlar, üzerinize giyeceğiniz siyah renk bikini ve takı aksesuarlarıyla sizlere şıklık katarken; aynı zamanda yaza uygun sandaletlerle de uyum sağlıyor. %100 pamuktan üretilen bej renk dantelli pareo, göğüs bölgesinden bağlamalı tarzıyla sizlere yırtmaçlı ve klasik esintili tarzı hissettirirken; mayo, mayokini ya da bikini takımlarıyla da oldukça uyumlu plaj kıyafeti deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Pareo etek tipi olarak sunulup %100 polyester kumaştan oluşturulan tasma aksesuarlı tunik modelleriyle de dikkatleri çekiyor. Farklı etek boylarına sahip olan modeller; kavisli, oval, püsküllü, dantelli olmak üzere birçok etek ucuna sahip olmalarıyla da sizleri şaşırtıyor. Şal desenli, etnik temalı ya da yakadan aksesuarlı pareo modelleri ile de öne çıkan plaj giyim ürünleri arasındaki çarpıcı ürünler, kadın estetiğini yansıtan önemli tekstil modelleri içerisinde bulunuyor. Tamamen pamuklu üretilen modelleri ile terleme yapmanız önlenen pareolar, beyaz renkteki modelleri ile dikkatleri çekiyor. %100 pamuktan üretilen, dokuma kaşeli ve etek yanı yırtmaçlı olan pareo modeli; beyaz ana tema üzerinde klasik yapısını sergilemesine rağmen, etek ucuna paralel olarak kullanılan kırmızı ve mavi renkli şeritleriyle aynı zamanda modern tarz stilleri de sergilediğini sizlere gösteriyor. Satın alınmak istenen ürünün kesim tarzına ve dikkat çeken plaj renklerine ve kullanılan malzemenin kumaş yapısına göre değişen pareo fiyatları, sizlerin alırken zorlanmamasını sağlayan indirimleriyle de oldukça takdir topluyor. Birbirinden farklı çeşide sahip olması ile bilinen pareo modelleri; çizgili, baskılı, çiçekli, etnik, leopar ya da düz yapıdaki desen tarzlarıyla her kadının bütçesine uygun biçimde birçok kıyafeti modellerinde bulunduğunu ortaya koyuyor.

Pareo Kalıp ve Kesim Tarzlarıyla Tarz Yaratıyor

Popüler tasarımlara sahip olan desen yapısından klasik kesimden hoşlanan kadınlara olmak üzere birçok farklı pareo modeli bulunuyor. Dekolteli stiller ile dikkatleri çekmek isteyen kullanıcılara uygun olarak sunulan ince kumaş yapısına sahip olan modeller, transparan tarzını çarpıcı şekilde yansıtan tarzları ile genellikle genç kullanıcıların ilgisini çekse de; görünümüne önem veren ve tarzını en belirgin şekilde ortaya koymak isteyen birçok kullanıcıya uygun olarak da sunulmalarıyla dikkatleri çekiyor. Kısa kollu ve kısa etek tipine sahip modelleri ile bilinen ürünlerden pareo uzun ya da orta kısalıkta kol ve etek boyutlarına olmak üzere birçok özel model bulunuyor. V yaka, yuvarlak yaka, U şeklinde yaka ve şal yaka tipiyle de karşınıza çıkarılan elit pareolar, yaz mevsiminde birçok plaja damganızı vurup dikkatleri üstünüze çekiyor. Güzel görünümlerinin yanı sıra, oldukça kullanışlı olmalarıyla da bilinen gösterişli pareolar, ter çekmeyen ve nefes alan tarzlarıyla sizlere kullanım sağlıyor. Açık renkli modelleri ile güneşten daha az etkilenmenizi sağlayan modeller, mikro delikli modelleriyle de üzerinizde herhangi bir şey yokmuş hissi sağlamalarıyla öne çıkıyor. Yanlardan yırtmaçlı olan modelleriyle birçok kadının yaşadığı yerle plaj arasında rahatlıkla gidebilmesini sağlayan ürünler, rahat kesim kalıplarıyla birçok plaj aktivitesini de yapabilmeyi sağlıyor. Kaliteleriyle bilinen pareo kumaşları, su ve güneşe dayanıklı olmaları ile oldukça sağlam özellikler gösterip sizleri memnun ediyor. Renk solması yaşatmayan kumaşlar, yıllarca havaların sıcak olduğu mevsimlerde kullanabilmenize olanak yaratıyor. Teninize uyum gösteren hijyenik kumaş tipleri ile modayı yakından takip etmek isteyen her kadının ilgisini çeken pareo modelleri, salaş yapıları ile sizlerin konfor duygusunu sonuna dek deneyimlemenizi sağlıyor. Kolye ve bileklik gibi takılardan çanta ve şapka gibi aksesuarlara olmak üzere pek çok ürünle uyum yakalayan pareo tekstil elbiseler, daima şık ve asil görünmenizi sağlıyor. Önden bağlamalı ya da bağlamasız olmak üzere farklı modelle kadınlara sunulmasına karşın çeşitli bağlama tarzlarıyla yaratıcılığınızı konuşturacağınız pareo kalıpları, diz hizasında ya da bileklere kadar pek çok farklı görüntüde plaj keyfi yapmanızı sağlıyor. Askılı modelleriyle de öne çıkan modeller, tişört etkisi yaratan tarzlarıyla dikkatleri çekerken yakası işlemeli olan modeller de klasiğin gösterişli tarzını sizlere yaşatıyor. Hesaplı fiyatlarıyla herkesin alabilmesi sağlanan pareolar, birçok farklı modeliyle sizlerin yaz modasında iz bırakmasını sağlıyor. Plaj kıyafeti ürünleri arasındaki kadın zarafetini ortaya çıkaran pareo modellerden beğeninize ve kişisel tarzınıza uygun olan modeli satın almanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.