Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Kalıp
Kol Boyu
Yaka Tipi
Yaş
Desen
Kol Tipi
Boy
Model
Dokuma Tipi
Kumaş/İplik Özellik
Baskı/Nakış Tekniği
Sürdürülebilirlik Detayı
Teknik
Kumaş Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bol Tişört

" araması için 38832 sonuç listeleniyor

En Güzel Bol Tişört Modelleri Trendyol’da!

İş yeri ve özel günler dışında, günlük hayatta kombin konusunda rahatlığı tercih edenler bol tişört gibi konforlu giyim parçalarına yönelir. Bol tişört kadın müşteriler tarafından rahatlığı sebebiyle sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Bol tişört kullananlar ürünün birçok parça ile rahatça kombinlenebildiğinden ve konforlu yapısından bahseder. Bol kesim tişört özellikle kadınların tayt tercihlerinde tamamlayıcı bir parça haline gelir. Spor ve rahat bir görünüş sağlar. Bol tişört erkek müşterilerin egzersiz, koşu, yürüyüş gibi spor aktivitelerinde de rahat yapısı ile tercih sebebidir. 4XL tişört erkek müşteriler için rahat bir yapıya sahip olması nedeniyle, sporda onları rahatsız etmeden egzersiz yapmasında yardımcı olur.

Farklı Renk Seçenekleriyle Bol Tişört Modelleri

Farklı Renk Seçenekleriyle Bol Tişört Modelleri

Sadelikten yana olanlar çoğunlukla tek renk olan siyah bol tişört modelini tercih eder. Yumuşak kumaşı ile üzerinizde bir ağırlık yaratmadan görünüşünüzü tamamlamanızda size yardımcı olur. Uzun bol tişört salaş bir görünüm arayanların yöneldiği modeller arasında yer alır. Bol crop tişört kadınların hem şık hem de rahat kombinler yapmasında yardımcı olur. Sadelikten uzak kalmak isterseniz farklı renk ve desen seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bol baskılı tişört sadeliği sevmeyenlerin ve eğlenceli görünüme sahip olmak isteyenlerin yöneldiği modeller arasındadır. Kampanya dönemlerinde sizlere avantajlı seçenekler sunar. Müşteriler bu dönemlerin avantajlı seçeneklerinden yararlanır. Yazlık bol tişört yazın sıcak havalarda sizi sıkmadan kombininizi tamamlamanızda yardımcı olur. Geniş yapısı sayesinde sıcaktan bunalmanızı engeller. Günlük hayatta zamansız kombinler yapmanızda size yardımcı olur. Sizi saatlerce kıyafet seçme derdinden kurtarır. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Her parçayla renk uyumuna göre kolayca kombinleyebilirsiniz. Rahatlığınızı koruyarak sade ama şık bir görünüş elde edebilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneğe Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Ürün Seçenekleri

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Ürün Seçenekleri

Bol oversize tişört özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Bol salaş tişört tercih etmelerinin sebebi günlük hayatta rahat olmak istemelerinden kaynaklanır. Özel günlerde ve iş yerinde yeterince rahat kombinler tercih edemeyebilirsiniz. Bu nedenle özellikle hafta sonları bol spor tişört modelleri öne çıkar. Askılı bol tişört yaz aylarında sıcaklardan etkilenmemenin yöntemlerinden biridir. Bol tişört yorum yapanlara bakıldığında askılı olması sayesinde rahat hareket edebilmenizi sağlayarak size konfor alanı açtığından bahseder. Modeller arasında birçok renk seçeneği bulunur. Tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hamile bol tişört modelleri zorluk ve ağrılar yaşayan kadınların rahat bir giyim kombini tercih etmelerinde onlara yardımcı olur. Hamilelik döneminde özellikle konfor önde gelen konulardandır. Size uygun modellere göz atmak ve diğer müşterilerin yorumlarını incelemek için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Zamansız Kombinlerin Gözdesi Modern Tasarımlar

Zamansız Kombinlerin Gözdesi Modern Tasarımlar

Sıfır kol bol tişört spor salonlarında egzersiz yapanların sıklıkla tercih ettiği parçalardandır. Zevkinize uygun olanı tercih etmeniz için tüm seçenekleriyle size özgür bir alan açar. Kolsuz olması sebebiyle egzersiz yaparken sizi engellemez. Rahat ve konforlu bir şekilde egzersiz yapmanız için size yardımcı olur. Göbeği açık bol tişört ise kadınların sporda, içine spor sütyeni giyerek kombinlediği parçalar arasındadır. Gri bol tişört farklı tonlarda güzel kombinler yapmanız için size yardımcı olur. Grinin tonlarını birbiriyle kombinleyerek uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bol tişört online satın alanlar konforu ve yumuşaklığı sebebiyle kolayca vazgeçemediklerini dile getirir. Kombinlerini rahat parçalarla tamamlamak isteyenler tarafından bol tişört modelleri, tavsiye edilir. Ürün online olarak kolayca ulaşılabilir bir parçadır ve birçok modeli bulunur. Bu modeller arasından sevdiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Bol tişört indirim, kampanya dönemlerini Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz.