placeholder
"

Gri T-Shirt

" araması için 50499 sonuç listeleniyor

En Tarz Gri T-Shirt Modelleri Trendyol’da!

Yaz aylarının vazgeçilmez giyim ürünlerinden olan tişörtler genellikle serin tutan kumaşlardan ve kısa kollu tasarımlarda üretilir. Birbirinden farklı renk, tasarım ve bedende hazırlanan bu giyim ürünlerinden biri olan gri tişört çeşitleri de rahatlığınızı ön plana çıkarır. Düz çeşitleri spor yaparken, yürüyüşe çıkarken ya da evinizde zaman geçirirken kullanabilirsiniz. Gri vatkalı, çizgili, yıkamalı, cepli, simli tişört çeşitleriyle hem şık hem de sportif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tasarımlarında kullanılan detaylarla çeşitlendirilen bu ürünler sayesinde hem ihtiyaçlarınıza hem de giyim stilinize uygun olan modeli satın alabilirsiniz. İster klasik ister spor alt giyim ürünleriyle satın aldığınız seçeneği kombinleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden ihtiyaçlarınıza yanıt verecek gri t-shirt çeşitlerine göz atarak tarzınıza uygun olan seçimi yapabilirsiniz.

Sokak Stilini Yansıtan Modeller

Sokak Stilini Yansıtan Modeller

Gri tişört kadın ve erkek müşteriler için farklı tasarımlarda üretilir. Kadın gri tişört modelleri sim, vatka ya da püskül gibi aksesuarlarla detaylandırılabilir. Bu sayede gri t-shirt kadın müşterilere tarz, şık ve modern bir görünüm kazandırır. Her renk aksesuar ve ayakkabıyla kombinlenebilen bu ürünler sayesinde gününüzü keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Erkek gri tişört modellerinin salaş kalıpları, kumaşlarının sağlıklı ve kaliteli olması müşteri memnuniyetini artırır. Gri t-shirt erkek müşterileri günün her anında rahat ettirmeyi amaçlar. Kombinlerin modern bir görünüm kazanmalarına da yardımcı olur. Tasarımlarının haricinde kol, yaka ve bedenleri açısından da farklılık gösteren modeller her müşteriye hitap eder. V ya da yuvarlak yaka ürün modellerinin uniseks olması sayesinde beden ölçülerinize uygun seçimi yapabilirsiniz. Dar kalıplarda üretilen uniseks ürünlerin dışında gri oversize tişört modelleri de rahat yapısıyla öne çıkar. Şort, etek ya da tayt gibi alt giyim ürünleriyle oversize gri tişört modellerini kombinleyerek hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Her kesimden, yaştan ve cinsiyetten müşteriye hitap eden modellere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Farklı Ortamlara Uygun Tasarımlar

Farklı Ortamlara Uygun Tasarımlar

Koyu ya da açık gri tişört modellerinde kullanılan tasarımlar her müşterinin tarzına uygun ürüne ulaşmasını kolaylaştırır. Modern ve sportif bir görünümü açık ya da koyu düz gri tişört çeşitleriyle yakalayabilirsiniz. Stil sahibi görünmeyi amaçlayan müşteriler için tasarlanan gri eskitme tişört çeşitlerini de günün her anında tercih edebilirsiniz. Bu soluk gri tişört sayesinde hem rahatlığı hem de şıklığı yakalayabilirsiniz. Yakaları, kolları ve kalıpları açısından farklı tasarımlarda üretilen gri polo, crop, kolsuz, oversize tişört çeşitlerine göz attığınızda beden ölçülerinize ve tarzınıza uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Yuvarlak ya da V yaka gri tişört çeşitleri diğer aksesuarlarla kombinlenebilirsiniz. Bu sayede kıyafet kombinlerinizi hem uyumlu hem de şık bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlığınızı ön planda tutmak için Trendyol’dan gri basic, V yaka, salaş tişört çeşitlerini alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Kampanyalı Fiyatlar

Bütçenize Uygun Kampanyalı Fiyatlar

Gri renk tişört modelleri sadeliğin ve rahatlığın göstergesi olan giyim ürünlerinden biridir. Geniş kullanım alanları bulunan gri tişört erkek ve kadın müşterilerin modern bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Açık ya da koyu gri tişört modelleri de erkek ve kadınlara hitap eden tasarımlara sahiptir. Genellikle ön plana çıkan gri bol, düz, parlak, kamuflaj tişört modelleri günün her anında kullanıma uygundur. Ayrıca soluk bir renk tonuna sahip olan gri yıkamalı tişört de ilginizi kazanmayı başarır. Tuttuğunuz takıma uygun Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe gri tişört çeşitlerinden yana tercihler yapabilirsiniz. Her kesimden, yaştan ve cinsiyetten müşteriye hitap eden bu ürünlerle sokak modasına uyabilirsiniz. Trendyol'dan gri tişört fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden hem giyim stilinizi hem de bütçenizi göz önüne alarak dileğiniz ürünü satın alabilirsiniz.