İlgili Kategoriler
Format
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çizgi Film

" araması için 438 sonuç listeleniyor

Çizgi Film

Her Zevke Hitap Eden Çizgi Film Seçenekleri

Çizgi film her ne kadar çocuklara hitap ediyor görünse de 7’den 70’e herkesin dikkatini çeken bir gösterim türüdür. Canlandırma teknikleri kullanılarak hazırlanan bu gösterimler çoğunlukla çocuklara hitap edecek şekilde, sözsüz ve görüntü ağırlıklı olarak hazırlanabilir. Anime ve animasyon gibi türleri de içerisinde barındıran bu gösterim türü özellikle ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. DVD ve VCD olarak karşınıza çıkabilen çizgi animasyonlar, çeşitli yapım şirketlerinin serili filmleri olarak da izleyiciyle buluşur. Özellikle Warner Bross, Disney ve DC Comics gibi yapım şirketleri çizgi film yapımı konusunda beğenilir. Onlarca farklı türü ve içeriği olan bu yapımlar, içerdikleri mesajlar ve küçük yaştakilerin anlam dünyasına olan uygunlukları sayesinde eğlendirici ve eğitici bir duruş sergiler. Bu tarz yapımlar küçük yaştakilerin anlam dünyasının gelişmesinde, yaratıcılığının artmasında ve değerler eğitimi gibi temel eğitimleri almalarında etkili olabilir. Çizgi film DVD seçenekleri birçok farklı içerik seçeneğine sahiptir. Her CD’nin kendine özel çizim teknikleri olabilir. Çizim ile yapılan bu yapımlar, birçok farklı çizer tarafından farklı tekniklerle geliştirilebilir. Bunun en önemli sebeplerinden birisi her filmin yaratıcısının ve içeriğinin farklı olmasıdır. Tamamen iki boyutlu çizimler ile yapılabilen yapımlar olduğu gibi üç boyutlu ve gerçeğe oldukça yakın çizimleri bulunan içerikler de vardır. Bazı yapımlarda ise hem çizim hem gerçek hayat kesitleri kullanılarak farklı bir içerik olarak izleyiciye sunulur. Çizgi filmler yapımı oldukça uğraştırıcı içeriklere sahiptir. Bazı içerikler tek bir filmden oluşurken bazı içerikler bir seri olarak karşınıza çıkabilir. Küçüklerin severek takip ettiği Şirinler, bir çizgi film serisidir. Pek çok çocuğun beğenerek izlediği ve takip ettiği bu içerik birden fazla DVD içeriği ile müşteriye sunulur. Sezonlar şeklinde de DVD haline getirilmiş yapımlar bulunur. Çizim içerikler söz konusu olduğunda DVD ve VCD olmak üzere iki farklı seçenek ile karşılaşmanız mümkündür. Bu iki seçenek arasında çeşitli farklar vardır. Bunlar arasında en belirgin fark, bu disk türleri arasında en-boy oranındaki çeşitliliktir. DVD ve VCD konusunda tercihlerinizi çocuğunuzun ve kendinizin zevkine göre yapabilirsiniz. Dilediğiniz seçeneği Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Çizgi Film Seçenekleri

Çocuklar için en keyifli aktivitelerden birisi çizgi film seyretmektir. İçerisinde birçok komedi unsuru barındıran bu yapımlar ebeveynler için vazgeçilmez bir etkinliktir. Ailelerin çocuklarla geçirmek istediği zamanda yapabilecekleri keyifli etkinliklerin de başında film izlemek gelir. Çizgi film seçenekleri çocukların zevklerine ve yaş durumlarına göre farklılık gösterir. Kimi çizgi yapımlar oldukça basit çizgiler kullanılarak ve canlı renkler tercih edilerek hazırlanır. Bu tarz DVD’lerde özellikle içerik içerisinde konuşma tercih edilmediğinde çocuklar için yalnızca durum gösterimi vardır. Küçük çocuklar için ideal olan bu içerikler aileleri tarafından da sevilerek tercih edilir. Animasyon yapımlar genellikle on yaş ve üzeri çocukların tercihleri arasında yer alır. İçerisinde hem diyaloglar bulunan hem de daha yoğun bir içeriğe sahip olan bu animasyonlar, çeşitli eğitim içerikleri ile de küçükler için sıklıkla tercih edilen seçenekler arasındadır. Almak istediğiniz seçeneğin içeriğinin çocuğunuzun zevkine ve yaşına uygun olması, çocuğunuzun bu deneyimden alacağı keyfin daha iyi olmasını sağlar. Örneğin beş yaşındaki çocuğunuz için +14 yaş bir DVD tercih ettiğinizde bu çocuğunuzun ilgisini çekmeyebilir ve çocuğunuz üzerinde olumsuz davranışların oluşmasına neden olabilir. Çizgi film animasyon DVD seçenekleri arasında en bilinen yapımlar Disney yapımlarıdır. Frozen, Cesur, Arabalar gibi yapımlar küçüklerin severek izlediği içeriklere sahiptir. Tüm içerikleri izleyici kitlesinin durumu dikkate alınarak hazırlanan bu DVD'ler çocuklarınız için uygundur. Animasyon DVD seçenekleri çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de sevilerek tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Animasyon izlemek yalnızca çocukların sevdiği bir etkinlik değildir. Pek çok yapım yetişkinler tarafından da sıklıkla takip edilir. Alvin ve Sincaplar, Oyuncak Hikayesi, Cesur gibi yapımlar büyük çoğunlukla hem yetişkinler hem de ebeveynler tarafından tercih edilir. Çocuklar için tercih edeceğiniz ürünlerde ambalaj üzerindeki uyarı ve gereklilikleri takip etmeniz çocuğunuzun alacağı keyif açısından son derece önemlidir. Bazı animasyon seçenekleri yalnızca yetişkinler için uygundur. Çocukların izlemesi uygun bulunmayan bu içeriklere, ambalaj üzerinde bulunan uyarıları inceleyerek dikkat edebilirsiniz. Animasyon içeriği seçerken görselliğin size hitap etmesi kadar, DVD içeriğinin de size hitap etmesi son derece önemlidir. Kimi animasyonlar oldukça kaliteli çizimlere sahip olabilir ancak konusunu beğenmediğiniz bir içeriği izlemek sizi memnun etmeyecektir. Trendyol üzerinden ürünlerin açıklamalarına ve görsellerine ulaşabilirsiniz. Buradan ürünler hakkında bilgi edinebilir ve çocuğunuza en uygun içeriği seçebilirsiniz. Trendyol müşterileri için kaliteye son derece önem verir. Almak istediğiniz ürünler sizi memnun edecek şekilde sunulur. Trendyol üzerinden hem kendinize hem de çocuğunuza çeşitli ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Çocuklarınızın Sevdiği İçerikleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklarınızın Sevdiği İçerikleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

3-4 yaş dönemlerinde çocuklar özellikle çizgi yapımlara son derece ilgi gösterir. Çocukların bu dönemde izledikleri içerikler, eğitimleri ve gelişimleri için önemlidir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar ya da bunun yanı sıra korku içerikli yapımlar bu dönemde çocukların izlediklerinden olumsuz etkilenmelerine neden olabilir. Çocuğunuzun ilgisini çeken içeriklerin neler olduğunu tam olarak bilmiyorsanız, başlangıçta birkaç farklı seçenek sunarak bunu öğrenebilirsiniz. Her ne kadar küçük yaşta çocuklar animasyon yapım tekniklerine aşina olmasalar da bu dönemde çocukların izleyeceği içeriklerin donanımı son derece önemlidir. Çoğunlukla gerçeğe uygun ve hayvanlardan oluşan karakterler özellikle 3-5 yaş arasında çocuklar için sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. DVD üzerinde yer alan +16 uyarısı, örneğin 5 yaşında bir çocuğun bunu izlememesi gerektiğini söyler. Çocuklarınız için deneme olarak alabileceğiniz birkaç seçenek ile çocuğunuzun zevkini öğrenmeniz mümkündür. Bu sayede onun ne sevdiğini bilerek, ihtiyacına daha iyi bir şekilde karşılık verebilirsiniz. Çizgi film CD seçenekleri çocukların hoşlanabileceği bir aktivite yaratmanın yollarından biridir. Ev içerisinde belirli sinema günleri düzenleyerek CD veya DVD oynatıcınız ile bu animasyonları yayınlayarak çocuklarınızın iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen seçenekler arasında bulunan Disney, DC Comics gibi yapımcıların içerikleri özellikle ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukların dikkatini çeker. Çeşitli çizgi roman içeriklerinden uyarlanan DC Comics yapımları, kitaplara aşina olan çocuklar tarafından sevilerek tercih edilir. Seri şeklinde yayınlanan bu dizilerde, DVD içerisinde birden fazla bölüm bulabileceğiniz çeşitli içerikler sunulur. Eğer çocuğunuzun sürekli olarak takip ettiği bir içerik varsa, bu içerikleri toplu bir şekilde alarak tasarruf edebilirsiniz. Bunların yanı sıra Mega ve Universal gibi çeşitli yapımcıların içerik seçenekleri de Trendyol üzerinden müşterilerine sunulur. Pek çok farklı yapıma ve yapımcı içeriğine sahip DVD çeşitliliği ile Trendyol, ebeveynleri bu konuda tatmin eder. Her çocuğun sevebileceği çeşitli ürün skalası ve hizmeti ile müşterilerine yeterli seçeneği sunar. Almak istediğiniz içeriğin size ya da çocuğunuza olan uygunluğuna karar verdikten sonra, Trendyol üzerinden siparişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Anime ve Animasyon Seçenekleri ile Çizgi Film Türleri

Anime ve Animasyon Seçenekleri ile Çizgi Film Türleri

Çizgi film yalnızca çocukların değil, yetişkinlerin de keyif alarak izledikleri türler arasında yer alır. Genel olarak çocuklara hitap etmesine rağmen bu içerikler, yetişkinlere uygun olarak hazırlanmış seçenekler ile de izleyicilere sunulur. Yetişkinler için hazırlanmış çizgi filmler olabileceği gibi aynı zamanda animasyon filmler de bulunur. Bu içeriklerden kendinize uygun bulduğunuz çeşitlere göz atabilirsiniz. Daha çok Japon yapımı olan animeler de çizgi filmler arasında yer alır ve daha çok yetişkinler için olan içeriklere sahip bir türdür. Anime içerikli DVD seçenekleri, tıpkı bir dizi serisi gibi yetişkinler için çizgi diziler sunar. Pek çok farklı konu ve içerikte olabilecek bu seçenekler boş zamanlarınızı değerlendirmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz için size yardımcı olur. Özellikle akşam saatlerinde dinlenmek istediğiniz zaman izleyebileceğiniz bu yapımlar, rahat bir şekilde dinlenmenize de olanak tanır. Yetişkin bir izleyicinin isteklerinin tamamına karşılık verebilecek olan anime türü birçok müşteri tarafından sıklıkla tercih edilir. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için ya da genç çocuklarınız ile ortak bir noktada buluşmak için bu tür içerikleri tercih edebilirsiniz. Koleksiyoncuların da ilgisini çeken bu kategori özellikle eski çizgi film DVD seçenekleri ile bu alanda ürün toplayan kimselerin ihtiyacına karşılık verir. Şirinler, Daffy Duck gibi pek çok eski çizgi yapım koleksiyoncuların ilgisini çeker. Bu yapımların DVD seçenekleri ile Trendyol, bu kategoride herkesin kendine uygun seçeneği bulabileceği geniş bir skalaya sahiptir. Koleksiyon meraklılarından çocuklara kadar herkesin ürün içeriklerinden beklentisi farklıdır. Dilerseniz Trendyol üzerinden size uygun seçenekleri inceleyebilir ve amacınıza uygun olan DVD’leri sipariş verebilirsiniz.

Eski Çizgi Film İçerikleri ile Nostalji Sevenlere Uygun Ürünler

Eski Çizgi Film İçerikleri ile Nostalji Sevenlere Uygun Ürünler

Çizgi filmler çoğu kişinin çocukken izleme fırsatı bulduğu serilerin başında gelir. Tek başına bir film gibi gösterimi olan seçenekler olduğu gibi bu serilerin sezon olarak hazırlanan seçenekleri de vardır. Örneğin Şirinler çizgi dizisi uzun süreli ve çok bölümlü yapımlar arasında yer alır. Birden falan bölümü içeren DVD seçenekleri sayesinde tek bir DVD ile birden fazla bölüme ulaşabilme imkanı bulursunuz. Winx Club özellikle çocukların sıklıkla izlediği çizgi seriler arasında yer alır. Birden fazla sezondan oluşan bu diziler, sezon içerikli DVD seçenekleri sayesinde müşteriyi memnun eder. Çizgi film VCD içerikleri arasından çocukluğunuzda izlediğiniz bu içerikleri satın alarak kendinize nostalji yaşatabilirsiniz. Geçmiş zamanlarda yayınlanan ve yayın dönemi bitmiş olan bu içerikleri DVD seçenekleri sayesinde satın alabilir ve izlemeye devam edebilirsiniz. Her dönemin çizgi film içerikleri farklılık gösterebilir. Örneğin ilk çizgi filmler ile modern dönem çizgi filmleri arasında donanım ve teknik açıdan farklar bulunabilir. Görüntü ve ses kalitesi gibi donanımsal farklılıklar izleyeceğiniz içerikler üzerinde söz konusu olabilir. İçerik ve konunun yanı sıra bu donanımsal özellikler de sizlerin seyir deneyimi açısından son derece önemlidir. Almak istediğiniz içeriğin görüntü kalitesine önem veriyorsanız, DVD içeriğinin oynatıcısına dikkat etmeniz size daha iyi bir deneyim yaşama fırsatı sunacaktır. Sizlere nostalji yaşatacak eski yapımları içeren DVD seçeneklerine de ev sahipliği yapan Trendyol, zengin ürün içeriğini sizlere sunar. Bu ürünler arasından kendinize uygun bulduğunuz seçenekleri seçebilirsiniz.

Renkli ve Hareketli İçerikleri ile Çizgi Film Fiyatları

Renkli ve Hareketli İçerikleri ile Çizgi Film Fiyatları

Eski çizgi film DVD’leri ile sonradan yapılan yapımlar arasında belirli farklar vardır. Uzunluk veya nitelik gibi farklar seçeneklerin nitelikleri üzerinde etkilidir. Kimi DVD içerikleri tek bir filmden oluşurken, kimi ürün içerikleri birden fazla bölüm içerebilir. Bu içerik sayısı farkları da fiyat üzerinde etkili olabilir. DVD ve VCD seçeneği olarak sunulan ürünler kimi zaman ayrı iki ürün olarak karşınıza çıkabilir. Bu ürünler arasından DVD ya da VCD opsiyonlarını kullandığınız oynatıcının donanımına göre seçebilirsiniz. Çizgi yapımlar çocukların en çok keyif alarak izlediği senaryo ve tekniklerle hazırlanır. Çocuklarınızın yaratıcılığının gelişmesine de imkan veren bu ürünler, kurgu ve yapım teknikleri ile onların yaşına uygun bir şekilde hazırlanır. Çocuklarınız için güvenle seçebileceğiniz bu ürünler çocuklarınız kadar sizlerin de keyifli bir deneyim yaşamasına olanak sağlar. Almak istediğiniz içerikler farklı konularda olabilir. Farklı konuların işlendiği içeriklere sahip olan bu ürünler tanıtım yazıları sayesinde sizlere içerikleri hakkında bilgi verir. Ürün üzerinden elde edebileceğiniz bu bilgiler ışığında çocuğunuza uygun ürünleri sipariş verebilirsiniz. Her çocuğun ilgi alanı farklıdır. Ebeveynler çocuklarının ilgi alanlarını bilerek yapacakları seçimlerde daha iyi sonuç elde ederler. Örneğin sürekli şarkı söyleyen ve müzik ile ilgilenen bir çocuğunuz varsa müzikal içerikli ürünler çocuğunuzun daha fazla keyif almasını sağlayacaktır. Tüm bu farklılıklar ve ürün tercihleri için Trendyol kaliteli ürün seçeneklerini müşterilerine sunar. Çeşitli fiyat segmentlerinde olan bu seçeneklerden size en yakın gelen içeriğe ve fiyata sahip olan DVD’leri tercih edebilirsiniz. Çocuklarınıza özel günlerde hediye olarak da alabileceğiniz bu ürünlere ile sevdiklerinizi de aynı şekilde sevindirebilirsiniz. Hediyelik eşyalar arasında tercih edebileceğiniz bu ürünler özellikle çocuklu aileler için sıklıkla tercih edilen çeşitler arasındadır. Trendyol üzerinden ister kendinize ister hediye olarak bir başkası için ürünlerinizi belirleyerek hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Çocukların Gözdesi Çizgi Filmler Trendyol’da

Çocukların Gözdesi Çizgi Filmler Trendyol’da

Onlarca farklı kategori içerisinde her müşterisinin isteğine yönelik geniş bir ürün skalasına sahip olan Trendyol, çizgi film ürün seçenekleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Çeşitli kupon ve kampanya fırsatları ile müşterilerinin bütçesini düşünen Trendyol’u takip ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kupon fırsatları sayesinde ürünleri indirimli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Çizgi film 4x4 ürün seçeneği sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu ürünler sayesinde çocuklarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın ev partilerinde ya da hafta sonları etkinlik olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, her tarza hitap eden içerik seçenekleri ile çocuklarınız tarafından beğenilir. Animasyon ve anime türlerinde sunulan ürün seçenekleri hem kendiniz hem de çocuklar için tercih edilebilecek şekilde tasarlanır. Her kesime uygun içerikte olan türleri ailece keyifle izleyebilirsiniz. Film türleri arasında sıklıkla yetişkinler tarafından da tercih edilen animasyonlar sayesinde keyifli akşam etkinlikleri planlayabilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanlar için de animasyon filmleri tercih edebilirsiniz. Tıpkı filmler gibi farklı konuları işleyen animasyon filmleri sayesinde aileniz ile keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. DVD setlerini arkadaşlarınıza hediye alarak özel günlerinde onları mutlu edebilirsiniz. Almak istediğiniz ürün seçeneğine karar verebilmek için Trendyol üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ürünler arasından istediğiniz özellikleri belirleyerek yalnızca size uygun olanları listeleyebilirsiniz. Seçili ürünler arasından size en çok hitap eden çeşitleri açıklamaları ve yorumları ile birlikte detaylı inceleyebilirsiniz. Online alışveriş söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimlerden birisi olan Trendyol, müşterilerine iyi bir online alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışır. Almak istediğiniz ürünü sipariş vererek bir an önce keyifli bir deneyime adım atabilirsiniz. Çeşitli yapım şirketlerinin içeriklerini sunan Trendyol üzerinden ilginizi çeken ya da yeniden izlemek istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.