"

Decathlon Kaykay

" araması için 91 sonuç listeleniyor
Decathlon Oxelo Kaykay Yamba 900
Kargo Bedava

DecathlonOxelo Kaykay Yamba 900

2.860 TL
Sepete Git

Rahat Kullanım Decathlon Kaykay Modelleri

Yolda kaykay sürmeyi sevenlerin ve kaykay hobisine sahip olan kişilerin aradığı tüm modellerin yer aldığı Decathlon markasına ait sayısız model ve seçeneğe yer verilmiştir. Büyük küçük herkesin yapabildiği spor dallarından bir tanesi olan kaykay sürüşleri için gerekli olan her türlü materyal ve kaykay modellerine ve çeşitli tasarımlardaki kaykaylara yer verilmiştir. Kaykay sürmekten hoşlanıyor ve profesyonel anlamda kaliteli bir kaykaya sahip olmak istiyorsanız, Decathlon kaykay modelleri sizler için hazırlanmış demektir. Çocuklar ve başlangıç seviyesinde olanlar için özel tasarlanan, güvenlikli ve kolay sürülebilen kaykay modellerine sahip olan Decathlon, sizlere sayısız ürün ve modeli sunmaktadır. Decathlon mid 500 kaykay modeli de çocuklar için tasarlanan modellerden biridir. Yüksek güvenlikli, uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay sürüş kapasiteli kaykaylara sahip olarak, tüm yollarda sorunsuz şekilde kayma keyfini yaşayabilirsiniz. Her beğeniye hitap etmesi adına, kaykayların tasarımları özel olarak hazırlanmıştır ve çeşitli renk seçenekleri sunulmuştur. Beğenileri karşılayan kaykay modellerinin en önemli özellikleri, üzerinde uzun ömürlü ve kalıcı baskıların yer almasıdır. Renkli tasarımları ve özel silikon korumalarıyla ön plana çıkan Decathlon markasına ait kaykay modelleri, kullanıcısının sorunsuz şekilde hareket etmesini sağlarken, deforme oluşumu gibi riskleri ortadan kaldırmaktadır. Decathlon yamba kaykay modeli bu özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Tekerleri için özel plastik malzemelerin kullanılması ve kaykayların çeşitli malzemelerden elde edilmesi, sizlerin tercihine göre istediğiniz modeli belirleme özgürlüğünü oluşturmaktadır. Beğenilerinizi karşılayan kaykay modellerini belirlemek adına, sayfamız üzerinden aradığınız kriterlere uygun modelleri incelemeniz yeterli olacaktır.

Decathlon Kaykay Modelleri

Decathlon Kaykay Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan kaykay modelleriyle ön plana çıkan Decathlon, sayfamız üzerinden her beğeniye ve isteğe uygun kaykay çeşitlerini kullanıcısına sunmaktadır. Kaykay sürüşlerine özel ilgi duyuyor ve kendinize özgü tasarımıyla öne çıkan bir kaykay modeline sahip olmak istiyorsanız, sayfamız üzerinden zevkinize uyum sağlayan en ideal modeli belirleyebilirsiniz. Decathlon kaykay tahtası üzerinde yer alan çeşitli desen ve tasarımlar, canlı renkleriyle göz almaktadır. Hem alt, hem de üst kısmında yer alan resimlerle dikkat çeken kaykay modellerinde, resimlerin herhangi bir zarar görmemesi için özel cila kullanılmıştır. 4 tekerlekli ve iki tekerlekli olarak ayrı ayrı kategorize edilen kaykay modelleri, kaykay sürüşlerine yeni başlayan ya da bu konuda uzmanlaşan kişileri için kolay kullanım sağlamaktadır. Decathlon kaykay modellerinin çok çeşitlilik göstermesi sebebiyle, sayfamızda yer alan modeller arasında kararsız kalmanız durumunda, en beğendiğiniz ürünleri favorilere ekleyebilir ve sevdiğiniz ürünler arasında kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Tekerlek kısmında özel plastik malzeme kullanılması, Decathlon markasına ait kaykay tasarımlarının uzun ömürlü olmasını ve sürüş esnasında yüksek güvenlik sunmasını sağlamaktadır. Tek parçadan oluşan kaykay tahtası, ister ahşap ister plastik malzemeden olacak şekilde değişiklik gösterebilir. Sürüş deneyiminize, kullanımından rahatlık duyduğunuz modele bağlı olarak, Decathlon markasının kaykay tasarımlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Sayfamızda yer alan birbirinden farklı ve özel kaykay tasarımları, sürüşe yeni başlayan kişiler için kolay kullanım sunmaktadır. 2 tekerlekli kaykay Decathlon tarafından özel olarak hazırlanarak, çocukların ve sürüşe yeni başlayanların, kolaylıkla sürüş deneyimi yaşamasını ve öğrenme sürecinin kısalmasını sağlamaktadır. Sürüş esnasında karşılaşılacak her türlü probleme karşı önlem olması amacıyla, Decathlon model kaykaylar için hazırlanan çeşitli güvenlik ürünlerini de sayfamız üzerinden temin etmeniz mümkündür. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan kask, dizlik, kolluk ve bileklik gibi güvenlik ürünleri, ister tek ister set halinde satışa sunulmaktadır. Kaykay sürüşlerinde uzmanlaşan ve daha süratli şekilde yol almak isteyen sürücüler için Decathlon 4 tekerlekli kaykay modeller sunulmaktadır. Sunulan modelin türüne ve özelliğine bağlı olarak, kaykayların sürüş ve teknik bilgilerinde farklılıklar görülebilir. Sürüş aşamasında istenen süratin alınmasını sağlayan kaykay tasarımları, istendiği an kolay ve güvenli şekilde durması için fren sistemiyle tasarlanmıştır. Tek bir parçadan meydana gelen kaykay tahtasında, plastik ya da ahşap tercihi yapmak kullanıcılara bırakılmıştır. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan Decathlon kaykay tahtaları, ahşap malzeme kullanılması durumunda özel verniklerle uzun ömürlü hale getirilmiştir.

Decathlon Kaykay Fiyatları

Decathlon Kaykay Fiyatları

Birbirinden farklı model ve özelliğe sahip olan Decathlon kaykay modelleri, kullanıcısının tercihine göre farklı şekilde ücretlendirilmektedir. Her bütçeye uyum sağlayan sayısız modelin yer aldığı sayfamız üzerinden, Decathlon kaykay fiyatları sıralamasını inceleyebilir ve en uygun kaykay tasarımını belirleyebilirsiniz. Sayısız kaykay modelinin yer aldığı sayfamızda, Decathlon tahta kaykay modellerine bağlı olarak, bütçe aralığında değişiklik gösterebilir. Çocuklar ve yetişkinlerin kullanımı için ayrı ayrı tasarımlara sahip olan kaykaylar, teknik özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Profesyonel kaykay deneyimi yaşamak isteyen kişiler için daha yüksek fiyatlı kaykay tasarımları hazırlanırken, uygun fiyat aralığına sahip olan, başlangıç seviyesi kaykay tasarımlarıyla da karşılaşmanız mümkündür. Uzun ömürlü sürüş deneyimi yaşamak istiyor ve profesyonel özelliklere sahip modeller arıyorsanız, Decathlon kaykay tasarımlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Her modelin kendine özgü teknik özellikleri bulunduğundan, kaykay tasarımlarına ait sayfa üzerinden ürün açıklama kısmını incelemeniz gerekecektir. Ürün açıklama sayfasında yer alan teknik bilgiler ve malzeme bilgisi gibi bölümleri inceledikten sonra, aradığınız modeli belirleme süreciniz kısalacaktır. İhtiyacınıza uygun kaykay modellerini belirledikten sonra, seçtiğiniz ürünler için sepete ekleme seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Ürün sayfasında yer alan kullanıcı puanlaması bölümünden faydalanarak, aradığınız en ideal modelin hangisi olduğuna karar verme sürecinizi kısaltmanız mümkündür. Ürünler için verilen puanlar, ürün yıldızı olarak sayfamızda belirtildiğinden, ürün açıklamasına gitmeden de en iyi ürünü kafanızda belirlemeniz sağlanacaktır. Beğendiğiniz modelleri belirledikten sonra, ürünlerin kullanıcılar tarafından ne tür yorumlar aldığını incelemeniz, alacağınız ürünle ilgili tüm soru işaretlerini kafanızdan silecektir. Ürünü alan ve deneyimleyen kullanıcılar tarafından yapılan tüm yorumlar, puanlama sistemini etkilediğinden, doğal ve gerçeğe uygun yorumlarla karşılaşırsınız. Her yorumun tarihine göre sıralanması, güncelde ürünü satın alan kullanıcıların fikirlerine doğrudan erişmeniz için etkili olacaktır. İstediğiniz bütçe aralığındaki Decathlon kaykay tasarımlarına ulaşmak için sayfamızda yer alan filtreleme ve sıralama özelliklerini kullanabilirsiniz. Akıllı sıralama ekranı sayesinde, bütçede düşükten yükseğe ya da yüksekten düşüğe olacak şekilde, ürün sıralaması yapılacaktır. Ürünlerin fiyat aralığını belirledikten sonra, istediğiniz kriterlere en fazla uyum sağlayan modelleri seçebilir ve ürün teknik özelliklerini inceledikten sonra, ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz ve sepetinize eklediğiniz ürünleri satın almak için kolay ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Uygun ödeme modellerinin seçilmesi ve ürünün ödemesinin gerçekleştirilmesinin ardından, ürünleriniz kısa sürede adresinize ulaşacaktır. Profesyonel kaykay sürüşleri için özel olarak tasarlanan Decathlon kaykayları sayesinde, kaykay kullanımı daha keyifli ve daha eğlenceli hale gelecektir. Kaykay deneyimi esnasında istediğiniz sürate ulaşabilmenizi sağlayan tasarımlar sayesinde, güvenli ve konforlu kaykay kullanımı deneyimine sahip olmanız mümkündür. Sürüş esnasında dengenizi korumak ve hareket manevralarını kolaylıkla gerçekleştirmek için özel olarak hazırlanan Decathlon kaykay tasarımları sayesinde, denge kaybı ya da kontrolsüzlük gibi risklerle karşılaşmanız mümkün değildir. Sürüş ve manevra kabiliyetinin tamamen sizde olmasını sağlayan tekerlek tasarımıyla, yeni başlayan ve profesyonel olarak kaykay kullanan kişilerin tamamı güvenli şekilde eğlencenin tadını çıkaracaktır. Decathlon başlangıç kaykay modellerinde kullanılan özel tekerlek tasarımı sayesinde, sürüş esnasında denge kaybı oluşmaz ve düşme riski minimum seviyeye indirilir. Tekerlerin genişliğine ve sürat kabiliyetine bağlı olarak, kaykayların kullanım hızı değişiklik gösterecektir. Çocuklar için özel olarak tasarlanan Decathlon kaykaylar sayesinde, kaykay sürüş deneyimleri küçük yaştan itibaren güvenle başlatılabilir. Çocukların güvenli sürüş yapması için hazırlanan dayanıklı ve geniş tekerlekler, tercihe göre ikili ya da dörtlü olacak şekilde hazırlanmaktadır. Çocuklarınızın beğenisine uyacak ve dikkatlerini çekecek kaykay modellerini seçerken, onların seveceği desenlere sahip tasarımları incelemelisiniz. Her yaştan kullanıcılara uyum sağlayan özel tasarımlarıyla öne çıkan özel tahtaları, kaykaylarınızı sizlere özgü hale getirecektir. Decathlon Oxelo kaykay tasarımı, başlangıç ve orta seviyede sürüş deneyimine sahip olan sürücüler için özel olarak hazırlanmıştır. Hem çocuk, hem de yetişkin kullanıcılar için ideal formda olan Oxelo kaykay, asfalt üzerinde kesintisiz sürat sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Kaykay tahtasının özel plastik malzemeden elde edilmesi ve tahta üzerinde çeşitli oyma modellerin yer alması, kaykayınızı daha havalı hale getirmektedir. Avrupa standartlarına uyumlu olan ve tüm laboratuvar denemelerinden başarıyla geçen Oxelo kaykay tasarımı, kullanıcılarının sorunsuz sürüş deneyimi yaşamasına yardımcı olmaktadır. Güvenlik için yan kısımlarında güçlendirilmiş alüminyum formların kullanılması, denge kaybı riskini minimalize etmeyi başarmıştır. Çocuklarınız için profesyonel ve güvenli bir kaykay arayışına girdiyseniz, başlangıç ve orta seviyede güvenle kullanabileceği Oxelo modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Toplam ağırlığı 3,5 kg olan Oxelo kaykaylar, sürüş esnasında dengenin tek bir noktada toplanmasını sağlamaktadır. %100 poliüretan malzemeden elde edilen tekerlekleri sayesinde, sürüş aşamasında denge kaybı ya da manevra eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalınmamaktadır. Çocuklarınız için özel olarak hazırlanan Decathlon mini kaykay, Decathlon penny kaykay tasarımlarıyla, onların renkli dünyasına eşlik edecek en iyi modeli bulmanız kolaylaşacaktır. Çocukların zevkine özgü olarak çeşitli renk ve tasarımlara sahip olan mini kaykay tasarımlarında, güvenlik için özel korumalı tekerlek sistemi tercih edilmiştir.

Korumalı ve Dayanıklı Decathlon Kaykay Tekerlekleri

Korumalı ve Dayanıklı Decathlon Kaykay Tekerlekleri

Uzun ömürlü ve tam güvenlikli şekilde hazırlanan Decathlon model kaykaylardan Decathlon yetişkin kaykay yetişkinler için özel sistemlere sahiptir. Başlangıç seviyesindeki sürücüler için özel tekerlek tasarımı geliştirildiğinden, kaykayların kullanımı esnasında düşme gibi riskleri ekarte edilmiştir. Sürüş esnasında düşme riskinin minimalize edilmesi için kaykay tekerleklerinde geniş çaplı tasarımlar tercih edilmiştir. Özellikle çocuklar için hazırlanan mini kaykay tasarımlarında tercih edilen geniş tekerlek sistemi sayesinde, yeni başlayanların dengelerini koruması ve gücü tek bir noktada toplayarak, manevra kabiliyetini tutturması sağlanmaktadır. Manevra seviyesi yüksek olan Decathlon kaykayları, %100 poliüretan malzemeden elde edilmiştir. Tekerlek çekirdeği olarak polipropilen çekirdek tercih dildiğinden, sürüş aşamasında denge kaybı oluşmayacaktır. Decathlon kaykaylarının tamamı laboratuvar ortamında test edilerek, asfalt ve farklı sürüş testlerine tabii tutulmuştur. Decathlon Plastik kaykay, plastik tabanlı ve yeni başlayanlar için hazırlanan kaykay modellerinde, ABEC rulman tercih edilmektedir. Rulman numarası, sürücünün deneyimine ve yaş aralığına göre değişiklik gösterdiğinden, sürücülerin kullanım esnasında dengelerini koruması sağlanmıştır. Rulman kalitesi ve tekerlek kalınlığı, modelden modele farklılık gösterdiğinden, sizler için en ideal tekerlek kalınlığını belirledikten sonra model seçimi yapmanız gerekmektedir. Kayış performansı bakımından yüksek kalitede tekerleklerin seçilmesi, kayış aşamasında sürat kaybını engelleyecektir. Decathlon kaykay tasarımlarının tekerlek sayısı farklılık göstermektedir. 2 tekerlekli kaykay Decathlon tasarımları, özellikle yeni başlayanların kolay sürüş deneyimi sağlaması için tercih edilmektedir. Kaykay sürüşlerindeki hız ve dengeyi sağlayan tekerlekler, profesyonel sürüşler için 4 adet olarak tercih edilmektedir. İki tekerlekli modeller orta deneyime sahip olanlar ve profesyoneller için tercih edilirken, başlangıç seviyesindeki kişiler ve çocuklar için ekseri olarak iki tekerlekli tasarımlar kullanılmaktadır. Decathlon başlangıç kaykay tasarımları için tercih edilecek tekerlekler, sürüş manevrası açısından profesyonel kaykaylara göre daha yumuşak ve kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Dönüş ve manevra aşamasında hassaslık göstermesi için özel olarak hazırlanan Decathlon kaykay tekerleri, kısa virajlarda ve şehir içi kalabalıklarda kolaylıkla hareket etmektedir. Sayısız kaykay modelinin bir arada sunulduğu sayfamız üzerinden, aradığınız özelliklere sahip olan kaykay tasarımlarını bularak, tekerleklerinin özelliklerini istediğiniz gibi revize edebilirsiniz. Farklı tekerlek ve tahta özelliklerine sahip olan birçok modelin yer aldığı sayfamızı kullanarak, Decathlon kaykay tasarımları içerisinden sizler için en ideal formda olan modeli seçmeniz mümkündür. Tercih ettiğiniz tüm özelliklerin bir sayfada sunulması ve filtreleme özelliğiyle sıralamaya koyulması, istediğiniz özelliklerdeki modeli seçmenize yardımcı olacaktır. Çocuklarınız için hazırlanan özel tasarım Decathlon kaykaylarını kullanarak, çocuklarınızın kaykay sürüşlerini öğrenme sürecin kısaltabiliniz. Sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de başlangıç seviyesinde kaykay modellerine sahip olan Decathlon, öğrenme aşaması için özel kaykay tahtası üzerine, sürüş manevrası daha kolay olan tekerlekleri tercih etmiştir.

Manuel sürüşler için sayısız model ve seçenek sunan Decathlon, elektrikli kaykay modelleriyle de ön plana çıkmayı başarmıştır. Decathlon yetişkin, elektrikli kaykay modelleri, sürüş esnasında manuel hareketleri tercih etmeyen sürücülerin tercihidir. Manuel sürüşler yerine, elektrikli kaykay sürüşleri için hazırlanan modellerin yer aldığı sayfamız üzerinden, aradığınız kriterlere uygun tasarımları belirleyebilirsiniz. Batarya ömrü, tahta özelliği ve sürüş manevra kabiliyeti gibi birçok detayı inceledikten sonra, tercih edeceğiniz elektrikli tasarımları seçebilirsiniz. Kaykay sürüşlerine yeni başlayan sporcuların, sürüş tekniklerini daha rahat öğrenebilmesi ve tüm manevraları kolaylıkla kavraması açısından, tekerlek hareketlerinin kolay olması gerekmektedir. Manevra kabiliyetini kolaylaştıran ve dengede durmayı daha başarılı hale getiren başlangıç seviyesi kaykaylar, sürüş tekniklerini öğrenmeniz açısından başarılı sonuçlar doğuracaktır. Çocuklar için hazırlanan başlangıç ve orta seviye Decathlon kaykaylar, 8 yaşından itibaren kullanılma özelliğine sahiptir. Kullanım açısından maksimum performans sağlayan kaykaylar, istenen her an bakım yapılabilir şekilde tasarlanmıştır. Kaykay tahtalarınızın renginde herhangi bir deforme olmaması amacıyla özel şeffaf vernik ve sırlar kullanıldığından, desenlerde ve renklerden herhangi bir kayıpla karşılaşmanız söz konusu değildir. Kaykay sürüşleri esnasında daha iyi manevra ve sürat verimi almanız amacıyla, tekerlekleri düzenli olarak bakıma almanız gerekecektir. Kaykaylarınızın daha uzun ömürlü ve bakımlı olması amacıyla, Decathlon kaykay zımparası kullanımına özen göstermelisiniz. Tekerleklerin daha rahat hareket etmesi ve kaykay tahtasının normalden daha parlak ve pürüzsüz görünmesi için geliştirilen birçok kaykay aksesuarı, sayfamız üzerinden sizlerle buluşturulmaktadır. Kaykaylarınızda yeniliklere gitmek ve kaykay tasarımlarını Modifiye etmek istiyorsanız, yeni aksesuarlar kullanarak elinizdeki kaykayları daha başarılı ve özgün hale getirebilirsiniz. Kaykaylarınızın tekerleklerini daha yeni hale getirmek ve süratini daha iyi ayarlamak istediğinizde, Decathlon kaykay tekerlek modellerini sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Elinizdeki kaykay tahtasının genişliği, ağırlığı, manevra hızı ve özelliklerini dikkate alarak, tercih edeceğiniz tekerleklerin özelliklerini belirlemeniz gerekmektedir. Ortalama 59 mm tekerlek kalınlığına sahip olan Decathlon model kaykaylar, sürüş esnasında hızın kontrol altına alınmasını kolaylaştırmakta ve dönüş hareketlerini daha etkin hale getirmektedir. Aradığınız tüm Decathlon kaykay çeşitleri ve aksesuarları, sayısız ürünün yer aldığı Trendyol üzerinden kolaylıkla temin edilmektedir. Tercih ettiğiniz ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyerek, satın alma sürecini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Decathlon Kaykay Nereden Alınır?

Büyük küçük herkesin severek kullandığı spor dallarından biri olan kaykay sürüşü için özel tasarlanan Decathlon kaykay modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bu ürünler; yolda kaykay sürmeyi sevenlerin tercihi halindedir. Aynı zamanda kaykay hobisine sahip kişiler tarafından oldukça ilgi görür. Profesyonel anlamda kaykay sürmek için kaliteli yapıya sahip bir model tercih etmeniz gerekir. Kaykay sürme başlangıcında olan çocuklar için özel dizayn edilen seçenekler vardır. Ürünler; güvenli ve rahat kullanım imkanı sunar. Sağlam ve dayanıklı yapı özellikleriyle uzun ömürlü kullanım deneyimi yaşatır. Tüm yollarda sorunsuz ve rahat şekilde hareket etmeniz için idealdir. Her beğeni ve tarza hitap edebilen özel tasarımları modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Decathlon Kaykay Kaç Kilo Taşır?

Farklı renk ve model seçenekleriyle her zevke hitap edebilen Decathlon kaykay modelleri; ortala 85 kg ağırlığa kadar taşıyabilir. Daha fazla ağırlığı kaldırmak için pek uygun değildir. Seçeneklerin taşıma kapasitesi modele göre farklılık gösterir. Daha düşük ağırlık taşıma kapasitesine sahip olan seçenekler de vardır. Bu seçenekler arasında 50 kg gibi farklı tasarımlar dikkat çeker. Bu sayede hemen herkes ihtiyaç duyduğu tasarımı kolayca tespit edebilir. Belirtilen ağırlıktan fazlasına zorlamak, ürünlerin yıpranmasına sebep olabilir. Bu nedenle kullanım sırasında özenli davranmakta fayda vardır.

Decathlon Kaykay Hangi Ayakla Sürülmelidir?

Çocuk ve yetişkinlerin kullanımı için özel şekilde tasarlanan Decathlon kaykay modelleri; bir ayak önde diğer arkada olacak biçimde sürülmelidir. Diğer biçimde de sürülmesi mümkündür. Ancak güvenilir ve rahat olan stil; ilk seçenektir. Çeşitli güvenlik testlerinden geçirilen modeller, sürüş konforunu üst seviyeye çıkarır. Profesyonel kaykay deneyimi yaşamak isteyenlerin ilk tercihi halindedir. Amatör kişilerin ilk etapta buna yönelik bir ürün alması gerekir. Bu sayede daha kısa sürede ve kolay şekilde modellere adapte olabilirler. Bu noktada farklı sürüş teknikleri için işin uzmanından da destek alınabilir.