İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Model
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Skateboard

" araması için 614 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seviyenize Uygun Kaliteli Skateboard Çeşitleri Trendyol'da!

Eğlence ve spor aktiviteleri için tercih edilmesine rağmen, daha fazla kentsel ulaşım için elektrik kaykay seçenekleri kullanılır. Yetişkinlerin ve ergenlerin de yüksek hızlarda kaykay kayabilmesi için üretilen elektrikli skateboard, güçlü kentsel ulaşımda büyük bir öneme sahiptir. Vücudun gövdesinin hareketlerini takiben mükemmel manevraları oluşturan bu modeller, gelişmiş teknik özelliklere sahiptir. Hassas sensörün yapısı hem yetişkinlerin hem de vücudun hareketlerinin en güzel detaylarını tespit eder. Farklı yönlere geri dönmeyi ve doğru çizgi için kusursuz bir kontrol mekanizması sağlamayı ise ölçek sensörleri sağlar. Yenilikçi teknolojiler sayesinde güvenli ve eğlenceli bir sürücü deneyimi sunan elektrikli modeller, rahat ve kolay sürüş sağlar. Teknolojik gelişmedeki hızlar, kaykay modellerinde de kendini gösterir. Birçok kişi standart kaykayları tercih eder. Kaykayda kullanılan ayakkabı tasarımları da oldukça farklıdır. Her numaraya sahip olan skateboard ayakkabı fiyatları, bütün modeller arasında değişkendir. Bunun yanı sıra kaykayların boyutları, insanların kullanım amacına göre seçilir. Örneğin, küçük kaykay türleri, çocuklar için daha fazla hareket sunar. Bu modeller, sporun daha kolay yapılmasına yardımcı olan daha rahat bir kullanım sağlar. Bu özellikler ayrıca çocuk kaykayları olarak geliştirilen ürünlere de dahil edilir. Başlangıç modellerinde, tekerlekler manevralardan daha fazla görev yapar. Skateboard indirim avantajlarıyla sunulur. Kendi amacınıza uygun ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Skateboard kampanya fırsatlarından yararlanarak bütçe dostu ürünleri elde edebilirsiniz.

Zevklerinizi Yansıtan Skateboard Ürünleri

Zevklerinizi Yansıtan Skateboard Ürünleri

Birçok şirket ihtiyaç ve zevkleri dikkate alarak skateboard çeşitleri üretir. Çocuklarda ve ergenlerde hızlı kas gelişimine yardımcı oldukları için genellikle tercih edilir. Böylelikle kaykay müşteri için fiziksel olarak avantajlı, zevkler için popüler hale gelir. 8.0 skateboard tavsiye eden müşteriler, kendi zevkinize uygun olan alternatifleri bulabileceğinizi dile getirir. Modellerde yer alan tekerlekler, hareket eder ve döner manevra sisteminin en işlevsel kısmını sağlar. Minimum sürtünme ile maksimum hız için silikon malzemenin gövdesini içeren pano silindiri vardır. Ayrıca tekerleklerin yapısı hareketlerin güçlü bir şekilde yakalanması açısından önemlidir. Hareketler için yapılacak kaykay manevrası, tekerleğin yapısının uygun olmasını gerektirir. Rulmanların ve aksların kalitesi, ürünün kapasitesini hız ve hareket açısından belirler. Kaykay modelleri üç temel tür sunar. Bazı modeller hız özellikleri ile bilinirken farklı hareket tipi ve manevra kabiliyeti iyileştirilir. Kaykayların başlangıç seviyesi için satın alınması gerekiyorsa her iki özellik de sınırlandırılabilir. İlk kaykay, biraz daha yüksek olarak tasarlanır. Bu açıdan 7.75 skateboard modelleri tercih edilebilir. Kaykay hareketini kolaylaştırması ile bilinen ürünler, birçok güç hareketini sağlar. Bu ilginç tasarım modelleri hafif ve dinamik bir yapı sunar. Bu açıdan 6.5 skateboard modelleri de mevcuttur. Bazı modellerde tekerlekler daha küçükken skateboard tahtası zemine yakındır. Bu modeller genel olarak rampalar, engeller ve benzeri gösteriler için kullanılır. Şehir trafiğinde veya ilk aşamada kullanılmak üzere önerilmeyen modeller ise 2 tekerlekli versiyonlardır. Bunlar ayrıca spor ve akrobatik gösterileri için kullanılır. Bu açıdan pro skateboard modelleri incelenebilir. Kilo açısından çok güçlü olan kaykay modelleri, sürdürülebilir ve güvenli kullanım için ideal bir tercih olur. Farklı skateboard markaları tarafından üretilen longboard modelleri, büyük yapıların taşınması ve akrobatik olarak kullanılır. Kalın ahşap yapılar ve mekanizmalar, kentsel trafikte güçlü ve güvenli bir sürüş sağlar. Bu ürünler, kısa mesafeli gezilerde mükemmel sonuçları müşterilere sunar. Skateboard online olarak satılan ürünlerdendir. Kent içi trafik için kısa ve dar yapıda alternatifler de çok faydalıdır. Bunun yanı sıra skateboard mini modelleri de mevcuttur. Trendyol sayesinde zevklerinizi yansıtan seçeneği bulabilirsiniz.

Eğlenceli Anlar İçin Elektrikli Özellik Sunan Skateboard

Eğlenceli Anlar İçin Elektrikli Özellik Sunan Skateboard

Her yaştan insanın yaşam kalitesini artıran aktivitelerin başında hobileri gelir. Bu açıdan skateboard pek çok kişi tarafından tercih edilir. Dünyanın tüm bölgelerinde evrensel bir spor olarak ya da yerel olarak tanımlanmış bireysel sporlar vardır. Kaykay, alternatif bir spor ihtiyacının ardından Amerika'nın bir bölgesinde gençlik sporlarından biri haline gelir. Birçok çocuk, hatta tüm dünyanın yetişkinleri tarafından yapılan sporlardan biridir. Belirli bir boyutta genel platformun yapısına bağlı dört tekerlekli olan skateboard kaykay, tüm dünyada popülerdir. Birçok kişi tarafından hiphop kültürünün parçalarından biri olarak görülen kaykay, mahallede oynayan çocuklar için sokak oyunları arasındadır. Çeşitli akrobatik hareketlerden gelen rekabet, birçok nedenden ötürü profesyonel olarak kaykay yapılmasını sağlar. Özel olarak tasarlanan ışık ve ses sistemleri de güvenli ve eğlenceli bir sürüş yaşatır. Özel LED aydınlatma, mükemmel görüntüler sunarken ses seviyesinden sonra yanma düzenlemeleri de kusursuz estetik sunar. Olağanüstü ışıklar sürüş güvenliği için önemlidir. Trafik araçlarıyla kolayca tespit edilebileceği güçlü aydınlatma sistemi de önemli bir fonksiyondur ve estetik özelliklerdir. Genel olarak dikdörtgen bir plakadan oluşan 5.11 skateboard modelleri güverteler, yataklar, tekerlekler, kavrama kayışları ve donanımdan oluşur. Güverte, en dış katmandan çıkıntı yapan ve ahşap bir katman sergileyen lamine bir kaykay platformuna sahiptir. Standart modelin tekerleklerinin iki ucu yuvarlak olup küçük, sert ve dayanıklıdır. Bu özelliklere dayanarak kaykayların parklarda ve U şeklindeki rampalarda kullanımı temelde rahattır. Tüm bunlara ek olarak şehir ve parklarda yapılan kısa geziler için de 31x8 skateboard modeli oldukça rahat bir modeldir. Standart kaykay modelleri uzun yıllardır parklarda kullanılmasının yanı sıra çoklu kullanım sağladıkları için birçok kişi tarafından tercih edilir. Skateboard kullananlar ve beğenenlerin geri bildirimlerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Avantajlı Skateboard Fiyatları ve Özellikleri

Avantajlı Skateboard Fiyatları ve Özellikleri

Skateboarding Türkiye alanında fiyat ve özellikler modellere göre değişir. Bu sporla ilgilenen insanlar, yeni bir ürün aldıklarında belirli noktalara dikkat etmek zorundadır. Bu amaç için uyarlanmış bir grubun uzunluğunu kullanmak ya da seçmek amacıyla uygun bir model satın almanız gerekir. Köprü, silindirler ile eksenler temel parçalardır. Bu parçalar, farklı özellikler farklı tiplerde gösterilebilir. Ulaşım ya da basit zeminler için skateboard tekerlek seçenekleri iyi sonuçlar sunar. Rampa ya da havuzlu özel parklarda kullanılabilecek daha küçük, hafif modellerdir. Yeni başlayanlar için en iyi seçenek olarak uzun bir boyut tercih edilmesi tavsiye edilir. Taşıma aracının hedefinin birçok farklı özelliği, kaykayları birçok farklı türde düzenler. Amatör ya da profesyonel her bütçe için uygun olan kaykaylar mevcuttur. Bunun için ise skateboard fiyatları ve indirimlere göz atabilirsiniz. Manevraya ya da dengeye bağlı olarak basit kullanım sağlayan otomatik kaykaylar vardır. Yüksek boyutlu kaykay türleri genellikle zorlu rotalara veya sağlam zeminlere hızlanmak isteyen müşteriler için üretilir. Aynı zamanda büyük kaykaylar genellikle basit bir ulaşım aracı olarak da kullanılır. Profesyonel kaykay, bu sporu profesyonel bir şekilde yapan sporcular tarafından tercih edilir. Dikkatlice hazırlanmış bu kaykaylar, yüksek hızlı kapasiteye ya da manevraya sahiptir. Sporcuların düşmesi gibi durumları önlemek için ise bu ürünler dikkatlice üretilir. Bu sayede potansiyel problemler en aza indirilir. Hidrolik tekerlek kaykay, birçok alanda roterboardları teknolojik kombinasyondan farklı şekilde gerçekleştirerek kullanılır. Bu kaykaylar birçok işin hızlı yapılmasını ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Bu açıdan 3D skateboard ve diğer modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilir, skateboard yorum kısmını okuyabilirsiniz. Trendyol’da farklı ürün çeşitlerine ulaşarak skateboard satın alabilirsiniz.

Kaykay Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaykay satın alırken doğru bir seçim yapabilmek için tahtası ve tekerleklerinin hem beceri düzeyine hem de kullanım amacına uygun olması gerekir. Ürünün boyutu ve üretim malzemesi de önemli bir unsurdur. Kaykayın boyutu küçüldükçe hız limitinde artış gözlemlenir. Yeni başlayanlar için silikon modeller tavsiye edilir. Koruyucu ekipmanlar kullanmak oluşabilecek kazaların önüne geçebilmek için oldukça önemlidir. Başta kask olmak üzere dirseklik, bileklik ve dizlik gibi koruyucu ekipmanlar kullanmak olası kazalara karşı önlem alınmasını sağlar. Kaykay deneyimi olmayanlar için bir eğitmen eşliğinde temel teknikleri öğrenmek de faydalı olabilir. Kullanım süresince düzgün bir duruş ve dengeli bir pozisyonda kalabilmek önemlidir. Yeni başlayanlara düşme riskini azaltmak için yavaş bir hızda kullanmaları önerilir. Trafiğin olmadığı alanlarda, düzgün ve kaykay için uygun yüzeylerde pratik yapmak güvenliği artırır.

Yetişkin Kaykay Kaç Cm Olmalıdır?

Yetişkinler için uygun kaykay boyutu, kişinin boyuna ve tercihlerine göre değişiklik gösterir. Kaykayların uzunluğu 78 ila 84 cm arasında değişebilir. Kullanacak olan kişinin boy uzunluğu ürünü seçerken etkili bir faktördür. Model genişliği genel olarak 19 ila 21 cm arasında değişiklik gösterir. Geniş kaykaylar diğerlerine göre dengeli bir sürüş sağlarken dar bir yapıya sahip olanlar iyi manevra kabiliyeti sunabilir. Modeller arasından seçim yaparken kişinin deneyim seviyesi göz önünde bulundurulabilir. Başlangıç seviyesinde olan kişiler için stabil ve rahat bir model tercih edilir. Deneyimli kişiler için teknik hareketlere uygun şekilde özelleştirilmiş modeller uygun bir seçim olabilir. Yetişkinlerin doğru kaykay boyutunu seçerken kişisel özellikleri ve tercihleri göz önünde bulundurması önemlidir. Farklı tasarımlara sahip olarak satışa sunulan modeller arasında ihtiyacınıza ve zevklerinize uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Kaykay Kullanırken Ne Giymeliyiz?

Kaykay kullanırken uygun kıyafet seçimi önemlidir. Rahat ve esnek kıyafetlerin tercih edilmesi hareket kabiliyetinin kısıtlanmasını önler. Kaykay kıyafetleri olarak genellikle şortlar, eşofman altları veya rahat kot pantolonlar idealdir. Üst olarak tercih edilecek kıyafet hava şartlarına göre değişebilir ancak genellikle tişörtler, spor gömlekler veya hafif ceketler uygun bir seçenektir. Sürüş esnasında koruyucu ekipmanlar giymek de önemli unsurlardan biridir. Kask, dizlik, dirseklik ve bileklik gibi ekipmanlar kullanmak, potansiyel kazalara karşı ciddi yaralanmaları önler. Ayakkabı seçimi de önemli bir noktadır. Sürüş sırasında ayakların sağlam bir şekilde kaykaya yerleşmesini sağlayan ayakkabılar tercih edilebilir. Ayakkabının tabanının ve dikişlerinin dayanıklı olmasına dikkat ederek sürüş güvenliğiniz sağlayabilirsiniz.