Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Uzunluk
Kalınlık
İğne No
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Decathlon

" araması için 5582 sonuç listeleniyor

Güvenilir Decathlon Çeşitleri Trendyol’da!

Decathlon, Fransa merkezli olup birbirinden farklı spor dalı için ekipmanlar sunan markadır. Özellikle fitness, bisiklet, yüzme, tenis, futbol, koşu, kayak, dağcılık ve kamp gibi popüler sporlar için ürün gamı bulunur. Decathlon ürünleri, sporcuların ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre tasarlanarak geniş bir ürün yelpazesinde sunulur. Decathlon spor kıyafetleri; fitness ekipmanları, ayakkabılar, bisikletler, yüzme ekipmanları, açık hava ekipmanları gibi ürünler içerir. Marka, sürdürülebilir ürünler sunmaya özen gösterir. Çevre dostu materyaller kullanılarak, atık üretiminin azaltılmasına özen gösterilir. Decathlon online alışveriş imkanı ile ürünler müşterilere sunulur. Decathlon yorumları ayrıca müşteri deneyimleri hakkında bilgi vererek, kapsamlı ve sağlıklı kullanım elde etmenizi sağlar. Sizde Trendyol ile çeşitli Decathlon indirimleri ve avantajlarından faydalanarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kullanışlı Seçenekleriyle Decathlon Modelleri

Kullanışlı Seçenekleriyle Decathlon Modelleri

Kaliteli marka geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve sporcuların her ihtiyacını karşılayan birçok farklı ekipman sunulur. Şehir, dağ, yol bisikletleri ve çocuk, genç ekipmanları gibi farklı türlerde Decathlon paten, scooter, kaykay, bisikletler bulunur. Fitness ekipmanları konusunda da geniş bir ürün yelpazesi sunulur. Decathlon dambıl, direnç bandı, el yayı, lastik gibi ürünler, decathlon ağırlık bu kategori içinde yer alır. Outdoor sporlarında da geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Kamp malzemeleri, tırmanma ekipmanları gibi birçok farklı aktivite için uygun Decathlon kamp sandalyesi, hamak, mat, uyku tulumu gibi ekipmanlar mevcuttur. Decathlon kaleci eldiveni, dizlik, tenis raketi ve ayrıca saha sporları oyuncuları için Decathlon futbol, voleybol, basketbol topu ve çeşitli saha malzemeleri ile aksesuarlar gibi farklı ürün seçenekleri sunulur. Yüzme havuzları ve denizde kullanım için Decathlon deniz, havuz gözlüğü, şnorkel, yüzme şapkaları ve havlu gibi ürünler sunulur. Hayatın her alanında kullanılabilecek doğa yürüyüşü veya kamplar için de dayanıklı olan Decathlon termos, suluk, matara gibi malzemeler oldukça kalitelidir. Her spor dalına uygun ekipmanlar sunan bu markanın ürünlerini, Trendyol üzerinden farklı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz.

Aktif Yaşam Destekçisi Tasarımlar

Aktif Yaşam Destekçisi Tasarımlar

Sporu herkesin hayatında sık yer alacak şekilde kolaylaştırmak, markanın temel felsefelerinden biridir. Bu nedenle müşterilere uygun kaliteli spor ekipmanları sunarak, aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olur. Decathlon gölgelik, trambolin, masaj aleti, dürbün gibi ekipmanlarla spor yapma konusunda destek olur. Outdoor aktivitelerde de rahatlığınızı gözeten Decathlon arpenaz, Decathlon çadır, Decathlon yatak seçenekleri sayesinde konforlu zaman geçirebilirsiniz. Decathlon palet, olta, şnorkel kategorisinde farklı boyut ve materyallerde birçok seçenek sunulur ve yüzme, balıkçılık ve dalış sporlarında kullanıma uygun ürünler mevcuttur. Decathlon çanta, şemsiye, saat modellerinin aktif yaşantınızın her anında desteğini görebilirsiniz. Ayrıca soğuk kış aylarında her zaman yanınızda olan Decathlon eldiven, şapka, decathlon bone, çorap, içlik, tayt modelleri sayesinde, sıcak vakit geçirebilirsiniz. Aktif yaşam destekçisi olan ürünlere Trendyol’da bakabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Ürünler

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Ürünler

Müşterilere her bütçeye uygun ve kaliteli ekipmanlar sunulur. Cazip fiyatlı ve avantajlı ürün seçeneklerini bulmak mümkündür. Farklı spor dallarına özel olarak tasarlanmış uygun fiyatlı Decathlon ayakkabı, bot, krampon, çizme modelleri mevcuttur. Her bütçeye uygun spor giysileri arasında Decathlon pantolon, yelek, eşofman, şort, atlet ve tayt gibi birçok farklı seçenek bulunur. Sıcak tutma, rüzgar ve su geçirmezlik gibi özelliklerde üretilen Decathlon mont, yağmurluk modelleri dağcılık, kampçılık, yürüyüş gibi açık hava aktiviteleri için vazgeçilmez parçalardır. Ayrıca Decathlon giyim ürünleri, soğuk havalarda müşterilere sıcaklık ve konfor sağlayan, yüksek performanslı, dayanıklı giysilerdir. Decathlon fiyatları, ürün çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Decathlon kampanya dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlardan ve Decathlon forclaz ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bu avantajları Trendyol’da değerlendirerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.