İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Cep
Yaş
Siluet
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Sürdürülebilirlik Detayı
Kordon Durumu
Deri Kalitesi
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Boy
Boy / Ölçü
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Paket İçeriği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

3'lü Erkek Tişört

" araması için 1021 sonuç listeleniyor

Çabasız Şıklığın Parçası 3’lü Erkek Tişörtler Trendyol’da!

Dolapların olmazsa olmazı basic tişörtlerdir. Farklı renkleriyle 3lü set halinde satışa sunulan tasarımlar da dolabınızın temel parçasına avantajlı biçimde sahip olmanızı destekler. Her tarza uyum sağlayan modeller, kolay kombinlenebildiği için farklı ortamlarda kullanım kolaylığı sağlar. 3’lü erkek tişört iş hayatında gömleklerin ve ceketlerin içine rahatlıkla giyilebilir. Bununla birlikte okul formasıyla da kullanılması oldukça yaygındır. 3 lü erkek tişört tasarımları geniş renk seçenekleri ile hazırlanır. Siyah, beyaz, gri, lacivert renkleri sıklıkla talep edilenler arasındadır. Uzun ve kısa kol seçenekleri sayesinde rahat seçim şansı sunar. Günün her anında ve çeşitli ortamlarda çabasız şıklık elde etmenize olanak sağlar. Kaliteli detaylarla hazırlanan tasarımlara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı 3’lü Tişört Modelleri

Göz Alıcı 3’lü Tişört Modelleri

3’lü erkek tişört modelleri, herkesin zevkine hitap edecek sadelikte tasarlanır. İlkbahar ve yaz mevsiminde, kısa kollu tişört modelleri tercih edilirken sonbahar ve kış döneminde ise uzun tasarımlar tercih edilir. Ürün kesimleri de müşterilerin seçimlerini etkiler. Regular, oversize, slim fit kesim seçenekleri müşterinin ihtiyaçlarını karşılar. Uzun ve kısa kol alternatifleriyle dört mevsim kullanıma olanak sağlar. Baskılı ve minimal yazılı seçeneği gençler arasında trend tasarımlardandır. Dry fit kalıbıyla satışa sunulan 3’lü tişört erkek modelleri, polyester olmasının yanı sıra esnek ve hava alabilen yapısı sebebiyle spor yaparken kullanıma uygundur. Regular klasik kalıp ise şık ve günlük kullanım açısından sıkça tercih edilir. Regular kalıp tişörtlerin pamuklu olması, yumuşak dokusuyla kaliteli bir deneyim fırsatı sunar. Slim fit kalıp, günlük ve şık kullanım için uygundur. Slim fit tişörtlerin esnek olması tasarımın kullanımını kolaylaştır. Modellerin cepsiz olması nedeniyle doğru kombinleme ile çabasız şıklığa kapı aralar. Hayatın her alanında kullanıma uygun 3’lü tişört erkek tişört satın almak isterseniz Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Her Kombine Uyan 3’lü Erkek Tişört Yorumları

Her Kombine Uyan 3’lü Erkek Tişört Yorumları

Klasik haline gelen basic tişörtleri farklı renkleriyle birlikte satın almanız, kombin açısından avantaj sağlar. Bu şekilde kapsül dolap oluşturmak isteyenler için de avantaj sağlanır. Mevsime göre uzun ve kısa kol seçenekleri kombinleri tamamlar. Bu tasarımlar; anne, baba, çocuk seçenekleri ile 3’lü aile paketi şeklinde de satışa konulur. 3’lü erkek tişört modelleri, herkesin zevkine uygun ana renklerden oluşan paketleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Ana renklerden oluşan modeller, her yaşa ve ortama uyum sağlar. 3’lü erkek tişört kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde memnuniyet oranı son derece yüksektir. 3’lü erkek tişört yorum yazıları; tasarımların kalıbı, modeli ve renklerine dair fikir verir. Farklı renk ve model seçenekleri ile çabasız şıklığa siz de katılmak isterseniz Trendyol üzerinden bu tasarımlara sahip olabilirsiniz.

İndirimli 3’lü Erkek Tişört Fiyatları

İndirimli 3’lü Erkek Tişört Fiyatları

3’lü erkek tişört fiyat aralıkları; tasarımın rengine, kalıbına ve modeline göre belirlenir. Dört mevsim kullanım kolaylığı sağlayan modeller, farklı seçenekleri ile satışa sunulur. Bu haliyle 3’lü erkek tişört kampanya dönemlerinde sık tercih edilir. Tasarımlar, müşterilere avantajlı bir alışveriş fırsatı sunar. Farklı kalıplardaki tişörtler aynı paket içerisinde bulunmadığı için satın almadan önce kalıba ve renge karar vermeniz önemlidir. Modellerin geniş renk skalasına sahip olması da tercih sebebidir. Bu nedenle 3’lü erkek tişört indirim dönemlerinde çoklu alımlar da avantaj sağlar. Farklı tarzları sade bir şekilde elde etmek isteyen kişilere 3’lü erkek tişört tavsiye edilir. Kaliteli modeller, farklı kombinleri uzun süre deneyimlemenize destek olur. Trendyol'da 3’lü erkek tişört online seçeneklerine ulaşarak inceleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.