"

Gamepower

" araması için 70 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

GamePower

“Sadece Oyuncular İçin” sloganını şirketin odak noktası yapan GamePower, merkezi Çin’de olan bir teknoloji firmasıdır. GamePower’ın amacı bilgisayar oyuncularına daha gerçekçi, net ve kaliteli bir oyun deneyimi sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda geliştirdiği bilgisayar donanımlarıyla oyunseverlerin beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Kişiselleştirilebilen Hız ve Hassasiyet

Bilgisayar oyunlarında veri giriş elemanlarının hassasiyeti ve tepki süresi oldukça önemlidir. GamePower hız ve hassasiyeti doğru bir şekilde kullanmanız için yüksek dpi değerine sahip fareler üretir. Standart bir farenin dpi değeri 600–800 arasında değişirken GamePower mouse modellerinin en düşük dpi değeri 2500 olup 10000 dpi gibi oldukça yüksek değerlere kadar ulaşır. Kişiselleştirilebilen GamePower farelerin çok sayıda programlanabilir tuşu vardır. Bu tuşları kullanarak oyun içi silah seçimlerini daha hızlı ve doğru yapabilirsiniz. RGB GamePower mouse modelleri uzun süre kullanabileceğiniz etkili tıklama ömrüne sahiptir. Farelerin tıklama ömrü 5–20 milyon arasında değişir. GamePower fareler kavramayı mükemmelleştiren bir tasarıma sahiptir. Farelerin yüzey yapısı el kaymasını ve terlemeyi önleyici niteliktedir. Ergonomik tasarımıyla GamePower mouse’lar yorulmadan uzun süre kullanılabilir.

Güçlü ve Uzun Ömürlü

Mekanik klavyenin amacı en düşük basış gücüne bile hızlı tepki vermek olsa da GamePower mekanik klavyeler sert basışlara dayanıklı, kullanım ömrünü arttıran metal kasa ve ABS materyaline sahiptir. Mekanik klavyeler 50 milyon kez tuş basma ömrüyle öne çıkar. GamePower klavye modelleri tuş basmak için daha az güç gerektiren kırmızı switch’li ve tuş basımı için daha fazla güç gerektiren, basma sırasında ses üreten mavi switch’li olmak üzere iki şekilde üretilir. GamePower mekanik oyuncu klavyeleri karanlıkta klavye kullanımını kolaylaştıran LED aydınlatmalara sahiptir. Klavyelerin LED aydınlatmaları kişiselleştirilebilir niteliktedir. İstediğiniz rengi belirli tuşları aydınlatmak için kullanabilir veya yalnızca favori renginizi sergilemek için bir animasyon seçebilirsiniz.

Kısa Tepki Süresi ve Canlı Renkler

Gerçekçi oyun deneyimi sunmayı amaçlayan GamePower monitör modelleri kavisli LED ekranlara sahiptir. Full HD çözünürlükte olan monitörler 178 derece görüş açısı sunar. Oyunseverleri memnun edecek kadar kısa 1 milisaniye tepki süresi ve 144 Hz ekran yenilenme hızıyla sizleri rakiplerinizin bir adım ötesine taşır. Samsung VA panel kullanılan GamePower monitörlerde görüntüler daha canlı, detaylı ve kalitelidir. 16.7 milyon renk desteği ile gerçekçi ve ayrıntılı bir görsel deneyim yaşarsınız. Canlı ve detaylı bir görsellik sunarken titreşimleri önleyen teknolojisi ve çoklu arayüz modları ile uzun süreli konforlu kullanım sağlar. GamePower monitör modelleri üstün kullanım avantajlarının yanı sıra estetik bir görünüm sağlayan ultra ince yapısıyla da dikkat çeker.

Konforlu Kullanım ve Net Ses Deneyimi

GamePower kulaklık modelleri uzun süreli kullanımlarda oyuncuların rahat etmesi için tasarlanır. Yastıklı kulaklıklar ve kafa bandı konforlu kullanım sunar. GamePower kulaklıklar kafa şeklinize göre ayarlanabilir kafa bandı ve dayanıklı kulaklık çerçevesine sahiptir. Oyuna odaklanmanızı engelleyen çevre sesleri kulaklıklarda yer alan kulak pedleri sayesinde dikkatinizi dağıtmaz. Oyun oynarken, müzik dinlerken ve film izlerken sizlere dengeli ve kaliteli ses deneyimi sunan GamePower kulaklıklar yüksek kaliteli 50 mm ses sürücülerine sahiptir. Kulaklıkların dahili mikrofonu ve ses kontrolü sağlayan kumandaları da vardır.

Yüksek Performanslı Sıvı CPU Soğutucu

GamePower sıvı CPU soğutucular masaüstü oyuncu bilgisayarlarında kullanım için uygundur. Bu soğutucular hız aşırtması yapılmış herhangi bir işlemciyi soğutmak için kullanılabilir. Soğutucularda daha verimli bir soğutma sağlamak için diğer metallere göre ısı iletimi daha yüksek olan bakır plakalar kullanılır. Yüksek kaliteli su pompasına sahip olan sıvı soğutucuların fanları oldukça düşük ses seviyesinde güvenli bir kullanım sunar. GamePower sıvı CPU soğutucular, soğutucunun düzgün çalıştığını gösteren LED göstergeye ve görsel bir şıklık sağlayan renkli LED ışıklara sahiptir.

GamePower’ın oyun oynamayı daha keyifli hale getiren ürünlerine Trendyol kalitesi ve uygun fiyat avantajlarıyla siz de sahip olabilirsiniz. Trendyol’un ayrıcalıklı müşterileri arasında yer almak için tek yapmanız gereken siparişinizi tamamlamak.