İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Paket İçeriği
Renk
Kol Tipi
Materyal
Kol Boyu
Fiyat
Yaka Tipi
Kalıp
Desen
Satıcı Tipi
Koleksiyon
Ürün Tipi
Kullanım Alanı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Tutku Atlet

" araması için 6312 sonuç listeleniyor

Farklı Beğenilere Uygun Tutku Atlet Modelleri Trendyol’da!

Tutku, uzun yıllardır üretim yaptığı iç çamaşırı sektöründe gösterdiği eşsiz başarıları ve yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkar. Müşteri memnuniyeti, ürün kalitesinin her zaman her durumda yüksek olması ve sağlık konusunda oldukça hassas olan markanın çamaşırlarının erkek, kadın ve çocukların severek kullanabilecekleri çizgileriyle de dikkat çektiği görülür. Tutku atlet; kadın, erkek ve çocuk tasarımları içinde uzun ve kısa kollu, dalgıç ya da klasik kesimli modeller bulunmakla beraber, firmanın diğer ürünlerinde olduğu gibi atletlerinde de müşterileri gün boyu rahat ettirecek özel dokuma teknolojisine sahip kumaşlar öne çıkar. Konforu ve cilt sağlığını ön planda tutan tasarımlar hava geçiren özel yapısı ile terlemeyi engellerken ısı kaybını olabildiğince azaltma özelliğine de sahiptirler. Tutku atlet modellerinde farklı kol boyları kullanarak müşterilerine geniş seçenekler sunar. Bu kol boyları arasında uzun, kısa, sıfır gibi seçenekler bulunduğu gibi askılı modeller de yer alır. Tutku askılı atlet seçenekleri çocuk ve kadın koleksiyonun en çok tercih edilen modelleri arasında boy gösterir. Tutku kız atlet de bu kategoride yer alır. Konforları ve hemen hemen her kıyafetin altında rahatlıkla tercih edilebilmesi nedeniyle askılı modeller fazlasıyla öne çıkar. Dilediğiniz zaman Trendyol’dan bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıkan Tutku Atlet Rahatlığı

Kalitesiyle Öne Çıkan Tutku Atlet Rahatlığı

Tutku kadın atlet modellerinde kumaş ve kesimin eşsiz uyumuyla birlikte kusursuz bir rahatlık yakalarken kadınlara geniş bir hareket özgürlüğü de sunar. Terlemeyi engelleyen, cilde nefes aldıran ve özellikle soğuk havalarda vücudun ısı kaybetmesinin önüne geçen Tutku termal atletlerin kadınların beğenisini kazandığı görülür. Tutku çıtçıtlı atlet çeşitleri de kalitesini hissettiren modeller arasında yer alır. Kadın koleksiyonu kadar Tutku çocuk atlet koleksiyonunda da ilgi gören bu modeller bel kısmının ısı kaybetmesini engelleyerek özellikle kış aylarında koruyucu bir etki sunar. Tutku atlet erkek klasik çeşitlerinin yanı sıra modern çizgileri olan alternatif tasarımlara da yer verir. Marka her tarzdan ve vücut tipinden müşterisini düşünerek oldukça çeşitli bir ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sunar. Bu nedenle Tutku marka atlet spor modeller arasında klasik kesimler kadar daha derin dekolteleri bulunan ince askılı tasarımlara da rastlamak mümkündür. Müşterilerinin istek ve arzularına göre koleksiyonunu sürekli güncelleyen marka farklı tasarımları ile müşterilerinin beğenisini kazanır. Farklı bir ürün arayışı içinde olan müşterilerine hitap edebilecek kesimleri her zaman kataloğunda bulunduran markanın elit serisinin de büyük ilgi gördüğü bilinir. Hem erkek hem kadınlar için üretilen bu seri yumuşak dokusu ve vücudu saran esnek yapısıyla öne çıkar. Tutku fanila çeşitleri arasında kısa kollu, ip askılı modeller kadar farklı yaka kesimleri bulunan uzun kollu tasarımlar da bulunur. Erkek ürün çeşitleri arasında özellikle Tutku sıfır yaka, V yaka atletler ön plana çıkan seçeneklerdendir. Kış aylarında gömlekler ve kazaklarla beraber rahatlıkla kullanılabilen bu tasarımlar cilt sağlığını koruyan yumuşak yapılarıyla da müşterilerinin beğenisini kazanır. Erkek koleksiyonunda bulunan ürün çeşitleri arasında özellikle siyah ve beyaz modeller büyük ilgi görür. Tutku siyah atlet çeşitleri solmayan renkleri ve uzun süreli kullanım sonrası bile kaybolmayan yumuşak dokusuyla dikkat çeker. Yüksek pamuk oranı içeren Tutku ribana atlet serisi de kadın, erkek ve çocuk koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında yerini alır. Şimdi siz de bu kaliteyi hissetmek için Tutku atlet fiyatlarını inceleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Farklı Tasarımlar ile Tutku Atlet Çeşitleri

Farklı Tasarımlar ile Tutku Atlet Çeşitleri

Tutku iç giyim atlet koleksiyonu, farklı yaş gruplarının ve fiziksel olarak farklı özelliklere sahip müşterilerin rahatlıkla kullanabilecekleri modelleri ile dikkat çeker. Klasik modellerden vazgeçemeyenlere hitap eden ribana çeşitleri, rahat kesimleriyle kullananlardan tam not alır. Hem rahat hem de oldukça uygun fiyatlı olan bu tasarımlar Tutku gri, beyaz, siyah atlet seçenekleriyle piyasaya sürülür. Yüksek pamuk oranı ile yumuşak ve bir o kadar da rahat olan tasarımlara yer verilen markanın ürün serisi ise kadın, erkek ve çocuk ürünlerinde farklı dokunuşlarda bulunmasıyla karşımıza çıkar. Özellikle kadın modellerinde Tutku askılı, likralı, dantelli, jakarlı atlet tasarımlarına yer veren marka fazlasıyla göz doldurur. Spor alet koleksiyonu da rahatlığı ve alternatif çizgisiyle dikkat çeker. Derin yaka kesimleri, dalgıç sırt dekolteleri ile hareketlendirilen tasarımlar erkek ve kadın iç giyiminde ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri taşır. Tutku rambo atlet olarak da geçen spor model ise koleksiyon içinde en çok ilgi gören tasarımlar arasında yer alır. Her türlü kıyafetin altına giyilebilen bu model aynı zamanda farklı kombinlerde tek başına bir dış giyim parçası olarak da tercih edilebilir. Tutku sporcu atlet çeşitlerinde kullandığı derin yaka kesimleriyle öne çıkarken daha klasik modellerde farklı yaka kesimlerine yer verir. Uzun kollu modellerinde Tutku V yaka atletleri öne plana çıkaran firmanın, kısa kollu tasarımlarında da farklı yaka tasarımları dikkat çeker. Markanın bisiklet yaka ürün seçenekleri erkek koleksiyonunda olduğu kadar çocuk ve kadın koleksiyonunda da ilgi odağı olur.. Özellikle kış aylarında soğuktan korunmak için tercih edilen bu tasarımlar, göğüs dekoltesi ile beraber kullanılan farklı stillerdeki gömlekler de alternatif bir renk geçişi için tercih edildiği görülür.

Tutku Atlet Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Tutku Atlet Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Kalitesi ve konforu ile müşterilerinden tam not alan marka, erkek, kadın ve çocuklar için farklı modeller üretir. Geniş beden seçenekleriyle birlikte büyük bedenler olarak kullanılan Tutku 5 numara, 6 numara, 7 numara atletler de mevcuttur. Kol boyu ve kesim farklılıklarıyla müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunan markanın tasarımlarının da büyük beğeni topladığı aşikardır. Kısa kollu modeller de öne çıkarken farklı tasarımlar arasından kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Derin yaka kesimi ya da ip askılı modellerin yer aldığı kadın koleksiyonunda farklı kol boylarının yanı sıra farklı yaka kesimlerine de yer veren markanın renk seçenekleri de dikkat çeker. Özellikle Tutku yazlık atletlerin yaz aylarında tercih edilirliği oldukça fazladır. Bu fazlalıkta Tutku renkli atletlerin payı oldukça büyüktür. Beyaz atlet tasarımlarında kullandığı danteller ve dar kalıplar kadınların iç dünyasını güzelleştiren detaylar olarak öne çıkar. Tutku penye atlet çeşitleriyle de oldukça ön plandadır. Terletmeyen ve vücudu tam saran bu özel çamaşırlar hem erkek hem de kadınların önde gelen tercihlerinden olarak karşımıza çıkar. Tutku yarım atletler kadınların ve genç kızların yaş gruplarına göre tercih edebilecekleri çeşitler arasındadır. Tutku zıbın atletler de bebeklikten itibaren her yaş grubuna hitap eden modellerdendir. Tutku uzun kollu, kısa kollu atlet modelleri çok sevilir. Uzun kollu olanlar rahatlıkları ve soğuğa karşı sağladığı koruma ile müşterilerinden tam not alır. Müşterilerine aradıkları ürünü her zaman uygun fiyatlı olarak iletmek isteyen markanın Tutku 6’lı atlet kampanyaları da müşterilerini fazlasıyla memnun eder. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda şık ve bir o kadar rahat bir atlet arayışı içindeyseniz Trendyol’un avantajlı kampanyalarından faydalanarak online olarak siparişinizi verebilirsiniz.